KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la sb1996 » 22 avg 2017, 01:36

Dovede te li kvalitetnog igraca na 3/4 i 5 bit ce te opasna ekipa, ovaj i sa 50 godina je izgleda jaki suter za nase lige

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 22 avg 2017, 08:55

MortemHz je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:
Ethel je napisao/la:Osim Lončara i nema nekog prospekta kojeg bi Bosna mogla dovesti, Atić je vjerovatno jedina opcija, Lazić i Tomić su svakako imali bolje opcije od Bosne.
prije mjesec-dva nisu, ali vazda se čeka nešto, sada opet Bosnu predstavlja legija stranaca :?
Sta ima veze ko je predstavlja? Meni su bitniji rezultati a igraci koji ce to postici za Bosnu mi je sasvim nebitno. Bitan je kvalitet a ne da je neko iz tvog pogona nazor a da nema kvalitet. Da je iz Zambije a da daje 20 poena po utakmica on je odlican. Ne bi rekao da sam razocaran k'o kobe ali sam mozda ocekivao malo jaca imena. Ovo je definitivno jace u odnosu na proslu sezonu, doduse, ne znam koliko mozemo ici daleko u ABA II ligi. Na prvu bi rekao top 4 ali nisam toliko upoznat sa kvalitetama ostalih timova.
Pa ne igra Bosna EL ili se bori za prolazak u Eurocup skupini nego igra 2 ligu pa da joj treba tolika hrpa stranaca
I ponavljam draza mi je Bosna koja igra ovu drugu ili dno prve aba lige ako u njoj ima barem jedan prospekt, nego legija koja igra za 6-7 mjesto jer vidjeli smo ranije sta to donosi samo dugove a interesovanje gledalaca vrlo mlako
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Unofficialpage » 22 avg 2017, 08:59

Mislim da Bosni treba dati još malo vremena, da se ustabili. Jer realno niko nema koristi od Bosne koja se takmili u 2. Aba ligi, nećeš dobiti klub koji može da stvara mlade igrače u kontinuitetu. Bosni bi trebalo dati još ovu godinu vremena pa vidjet ćemo kako će ovo izgleda sljedeće godine i tad očekujem neke naše mlade igrače.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Bassha » 22 avg 2017, 11:18

Ethel je napisao/la:
Bassha je napisao/la:
Ethel je napisao/la:Osim Lončara i nema nekog prospekta kojeg bi Bosna mogla dovesti, Atić je vjerovatno jedina opcija, Lazić i Tomić su svakako imali bolje opcije od Bosne.

Djordje Aleksic
Sklon povredama, odigrao 16 utakmica za cijelu sezonu, zadnje europsko koje je nastupio odigrao katastrofalno.

Nikakav prospekt u kojeg vrijedi ulagati, neces ga nikad unovciti i manje vise takve imas u svakom klubu u ligi.

Djordje je prije par godina na EB bio nas treci strelac i prvi asistent( kad smo bili 4) pa nebi rekao da je to odigrao lose, drugo druze nebi se slozio da je on jednak vecini igraca koji igraju u nasoj ligi, on moze napraviti solidnu karijeru, pogotovo ako je istina ono na eurobasketu sto pise da mu je Misko menadjer ( ne znam koliko su oni pouzdani ).

A klubovi moraju preuzeti svjesno rizik kad dovode igrace koji imaju neke povrede stalno, moze mu biti bolnica druga kuca, a isto tako moze da eksplodira i da bude odlican igrac.

A usput od ovih mladih nasih igraca njega je bilo najlaske dovesti.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

ovisnik
Postovi: 1113
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la ovisnik » 22 avg 2017, 20:34

Za mene je također postojeći roster Bosne razočarenje, mislim da se moralo dati više šanse mladim igračima iz BiH.Možda sam malo i precjenio bosnine finansijske mogućnosti za ovu sezonu.Turkish Airlines,Bosnalijek...bi trebali biti jaki sponzori,ali to izgleda i nije tako izdašno,jer roster koji je sastavljen je prilično tanak.Ovaj tim u Ligi šampiona ili Eurokupu nema šta tražiti,a i konkurencija u okviru 2ABA lige nije tako naivna.

Avatar
Ethel
Postovi: 5189
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: RE: Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Ethel » 22 avg 2017, 21:09

Bassha je napisao/la:
Ethel je napisao/la:
Bassha je napisao/la:
Djordje Aleksic
Sklon povredama, odigrao 16 utakmica za cijelu sezonu, zadnje europsko koje je nastupio odigrao katastrofalno.

Nikakav prospekt u kojeg vrijedi ulagati, neces ga nikad unovciti i manje vise takve imas u svakom klubu u ligi.

Djordje je prije par godina na EB bio nas treci strelac i prvi asistent( kad smo bili 4) pa nebi rekao da je to odigrao lose, drugo druze nebi se slozio da je on jednak vecini igraca koji igraju u nasoj ligi, on moze napraviti solidnu karijeru, pogotovo ako je istina ono na eurobasketu sto pise da mu je Misko menadjer ( ne znam koliko su oni pouzdani ).

A klubovi moraju preuzeti svjesno rizik kad dovode igrace koji imaju neke povrede stalno, moze mu biti bolnica druga kuca, a isto tako moze da eksplodira i da bude odlican igrac.

A usput od ovih mladih nasih igraca njega je bilo najlaske dovesti.
Zadnje je odigrao 2015. i tada je pokazao da je daleko od ozbiljnog igraca, grozni procenti suta itd.

Mozes komotno onda dovesti i Rikala i Luzaica na isto ti dodje. Misko mu je agent, a on sa 20 godina i dalje igra u Mladosti i to nesto govori.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
Ethel
Postovi: 5189
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: RE: Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Ethel » 22 avg 2017, 21:13

nerminh74 je napisao/la:pozajmica ammara gegica?
Nemaju bas bivsi igraci Sparsa pretjerane zelje za dolazak u Bosnu..

Opet Bosna slabo sta ima od toga, ali eto jedan igrac koji bi mogao.

Poslano sa mog SM-J5108 koristeći Tapatalk
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la FRANK RIBERY » 22 avg 2017, 21:27

Ovdje pojedinci ocekuju da ce Bosna preko noci dovesti deset reprezentativsc. Smarate sa pricom oko talenata, hocete rezultate sa jedne strane, ali da u ekipi bude 12 talenata. Tako nesto je nemoguce, pogotovo sa Aleksicima i njima slicnim. Bosna se mora vratiti u ABA-u pa tek onda razmisljati oko domaceg rostera. Sa onim sto igra u nasoj ligi i sa talentima u njoj, ABA-u ne bi vidjeli jos dugo godina.

Siroki je prosle godine forsirao talente pa se borio za opstanak, isto bi se i Bosni desilo da je postupila po vasim zeljama.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 22 avg 2017, 22:03

FRANK RIBERY je napisao/la:Ovdje pojedinci ocekuju da ce Bosna preko noci dovesti deset reprezentativsc. Smarate sa pricom oko talenata, hocete rezultate sa jedne strane, ali da u ekipi bude 12 talenata. Tako nesto je nemoguce, pogotovo sa Aleksicima i njima slicnim. Bosna se mora vratiti u ABA-u pa tek onda razmisljati oko domaceg rostera. Sa onim sto igra u nasoj ligi i sa talentima u njoj, ABA-u ne bi vidjeli jos dugo godina.

Siroki je prosle godine forsirao talente pa se borio za opstanak, isto bi se i Bosni desilo da je postupila po vasim zeljama.
Kako uvjek neko uleti pocne ti gurati u usta koje nikada niko nije rekao jer svi su pominjali jednog-dvojicu neki su pretjerivali sa 3, ali nikada nije pomenuo desetoricu
Kazes da se Bosna mora vratiti u ABA ligu, a to trenutno rade na isti naci na koji su usli prvi put i recimo da udzu sta onda
Ta Bosna mora biti gledana i popularna, ali stvarno ne ono vjestacko pumpanje koje splasne odmah kada ga prestanes da pumpas, Bosna treba vratiti ljude poput mene (srednjovjecne ljude sa porodicom koji ce doci na vecinu utakmica i jos nisubzaboravili navijati i sta je kosarka) koji ce stvoriti jaku bazu, a mislim da bi se moglo naci 2-3 000 po svakoj utaimici i kada na to dodas prolaznike (koji ponekad dodzu) i manekene i eto ti 3,5-4500 gledalaca no osnivu koji ces traziti sponzore, prodavati godisnje i jednokratne karte, radi kojih ce ti dolaziti mladi igraci,...
A ovako ako misle opet sastavljati ekipu sa 5-6 polovnjaka, veteranom i nekoliko nasih od kojih najcesce 1 ima neke minute, onda tesko jer evo ja prvi i neki moji sa kojima sam znao ici na utakmice necemo ici jer bi bio samo deja vu koji je vec jednom lose prosao
A dovoljno je bilo reagovati na vrjeme i dovesti barem jednog ili dvojicu od lazica, tomica, sejfica ili recimo karahodzica koji je otisao u 2 spansku ligu ili ko je ono pominjao memica, ...
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kobe24 » 22 avg 2017, 22:35

FRANK RIBERY je napisao/la:Ovdje pojedinci ocekuju da ce Bosna preko noci dovesti deset reprezentativsc. Smarate sa pricom oko talenata, hocete rezultate sa jedne strane, ali da u ekipi bude 12 talenata. Tako nesto je nemoguce, pogotovo sa Aleksicima i njima slicnim. Bosna se mora vratiti u ABA-u pa tek onda razmisljati oko domaceg rostera. Sa onim sto igra u nasoj ligi i sa talentima u njoj, ABA-u ne bi vidjeli jos dugo godina.

Siroki je prosle godine forsirao talente pa se borio za opstanak, isto bi se i Bosni desilo da je postupila po vasim zeljama.
Ne znam da je ovdje iko ikad napisao da treba biti 12 talenata, a ispravi me ako grijesim. Svi mi bi bili prezadovoljni sa 2-3 potencijalna A reprezentativca. Osim toga, jedno su talenti, a nesto sasvim drugo potencijalni bh reprezentativci, koji se jos nisu probili na seniorskom nivou. Alikadic je talenat, ali se jos uvijek ne zna da li je kalibar za seniorsku reprezenaciju (prije NE, nego DA). Evo recimo Enis Memic sigurno nije ni losiji ni skuplji od ovog Crnogorca, ali ga iz Bosne niko nije ni pokusao kontaktirati. On bi i sad trenutno mogao biti itekako koristan jer jos uvijek nisu pokrili visoke pozicije, ali je momak vec rijesio svoj status. Zasto nisu pokusali dovesti Buzu na pozajmicu iz Belgije (nesto slicno kao sa Delalicem prosle godine)? Velike su sanse da tamo odmah nece dobiti pravu priliku nakon ovolike pauze, jer klub vjerovatno nece imati vremena da istrpi njegov povratak na parket. To bi bila win-win situacija i za Bosnu, i za Nedima (ali i za njegov klub). Mogli su dovesti Loncara, jer bi mu igranje ABA II lige sigurno bilo privlacnije od igranja u Sirokom. Osim njih, tu su jos Sejfic, Gegic, Atic, Campara, Karahodzic, pa mozda i mladji Djedovic, Damir Hadzic (ako je zavrsio koledz), Aleksic, Polutak, Antunovic, Durmo, Gacic... Svakom od njih bi znacajnija minutaza u jednoj sezoni ABA II lige itekako znacila, a da su se malo potrudili da dovedu bar dvojicu-trojicu nabrojanih, siguran sam da bi uspjeli u tome. Fazon je da kosarkasi koje su trenutno doveli uopste ne garantuju povratak medju najbolje klubove aba lige. Nista na gore se ne bi promijenilo da su umjesto nekih doveli nekoliko momaka koje sam gore nabrojao.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la FRANK RIBERY » 22 avg 2017, 23:12

Pita li se iko ovdje, zele li ti igraci doci u Bosnu? Prije bih rekao ne nego da. Vecina pobrojanih ima puno vece ambicije od igranja nase lige i ABA 2.

Zasto bi Lazic, Tomic, Atic ili Campara dosli u Bosnu kad mogu igrati u boljoj ligi za vece pare. Ovdje se pise kao da su se oni Bosni nudili pa ih Krupalija odbio.

Sacekajte sa zakljuccima, pljuvali ste Bosnu prosle sezone pa umalo titula ne dodje u Sarajevo.

Ne moze Bosna biti Mega ili FMP. Baza mladih igraca u BiH je katastrofalna, pa ovdje jedva da ima par talenata koji ce imati solidne ABA karijere. Sto prije ovo shvatite manje cete pljuvati po Bosni.

Kadeti nam 12ti u B divizji, juniori pukom srecom ostali u A diviziji zahvaljujuci senzciji nad Francuskom, a U20 je prezaljena ima par godina i vas savjet je forsiranje talenata, kojih talenata. Sve sto valja je odleprsalo u druge lige.
Zadnja izmjena: FRANK RIBERY, dana/u 22 avg 2017, 23:22, ukupno mijenjano 1 put.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 22 avg 2017, 23:20

FRANK RIBERY je napisao/la:Pita li se iko ovdje, zele li ti igraci doci u Bosnu? Prije bih rekao ne nego da. Vecina pobrojanih ima puno vece ambicije od igranja nase lige i ABA 2.

Zasto bi Lazic, Tomic, Atic ili Campara dosli u Bosnu kad mogu igrati u boljoj ligi za vece pare. Ovdje se pise kao da su se oni Bosni nudili pa ih Krupalija odbio.

Sacekajte sa zakljuccima, pljuvali ste Bosnu prosle sezone pa umalo titula ne dodje u Sarajevo.

Ne moze Bosna biti Mega ili FMP. Baza mladih igraca u BiH je katastrofalna, pa ovdje jedva da ima par talenata koji ce imati solidne ABA karijere. Sto prije ovo shvatite manje cete pljuvati po Bosni.
A mozda ti igraci nisu za aba lige jer nema domaceg kluba koji ce ih malon pogurati, nisu ni ikonic, pasalic, bavcic, ... bili za aba pa ih igranje u istoj ucini boljim, inace pise se da krupalija nije niti pokusao i
2 igraca ne cine fmp ili megu, ali bi cinilo bosnu simpaticnijom
Nego ko je pljuvao bosnu prosle godine? Koliko znam bile su iste zamjerke, ali izgleda tebi je cejf pretjerivati
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la FRANK RIBERY » 22 avg 2017, 23:31

nerminh74 je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:Pita li se iko ovdje, zele li ti igraci doci u Bosnu? Prije bih rekao ne nego da. Vecina pobrojanih ima puno vece ambicije od igranja nase lige i ABA 2.

Zasto bi Lazic, Tomic, Atic ili Campara dosli u Bosnu kad mogu igrati u boljoj ligi za vece pare. Ovdje se pise kao da su se oni Bosni nudili pa ih Krupalija odbio.

Sacekajte sa zakljuccima, pljuvali ste Bosnu prosle sezone pa umalo titula ne dodje u Sarajevo.

Ne moze Bosna biti Mega ili FMP. Baza mladih igraca u BiH je katastrofalna, pa ovdje jedva da ima par talenata koji ce imati solidne ABA karijere. Sto prije ovo shvatite manje cete pljuvati po Bosni.
A mozda ti igraci nisu za aba lige jer nema domaceg kluba koji ce ih malon pogurati, nisu ni ikonic, pasalic, bavcic, ... bili za aba pa ih igranje u istoj ucini boljim, inace pise se da krupalija nije niti pokusao i
2 igraca ne cine fmp ili megu, ali bi cinilo bosnu simpaticnijom
Nego ko je pljuvao bosnu prosle godine? Koliko znam bile su iste zamjerke, ali izgleda tebi je cejf pretjerivati
Ne nego tebi nista nije potaman. Ne sjecam se prosle sezone tvog posta da si nesto pohvalio. Ovdje je u modi samo kritikovati. Klub se gasio prosle sezone, a sad bi da prva petorka budu Duletovi reprezentativci. Pa ne moze to tako brzo, zelje su jedno, realnost posve drugo. Mislite da bi oni igrali za kiriju i topli obrok u Bosni? Bisna moze privuci drugorazredne talente poput Alikadica, Sarica, Garica, itd. Oni njbolji idu daleko od ove lige u kojoj su penzioneri poput Vasiljevica i Ikonica svemirski brod za ostale. Kad Bosna bude igrala ABA ligu, onda cemo pricati o talentima.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kobe24 » 22 avg 2017, 23:33

Ko pljuje po Bosni? Meni je ovo njihovo igranje u ABA II doslo kao Bajram, jer je sad to jedina nada da ce konacno ozivjeti klupska kosarka u ovoj drzavi. Ja samo kazem da sam ocekivao vise momaka koji kucaju na vrata A reprezentacije. Vecini pobrojanih bi igranje druge ABA lige vratilo karijere iz kanala, jer je to nivo na kojem bi njihov kvalitet mogao doci do izrazaja (za nesto vise od toga ga ili nemaju, ili je za to jos uvijek rano). Nekima bi, s druge strane, to bila idealna prilika da po prvi put dobiju ozbiljne minute na seniorskom nivou. Ne misli niko da su se oni nudili Krupaliji, ali ne misli niko ni da se on bar minimalno potrudio da nekog od njih dovede u svoj klub.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la FRANK RIBERY » 22 avg 2017, 23:39

Ali kako privuci Atica da dodje u Bosnu kad on u Arisu ima tri puta vecu platu od onog sto mu Bosna moze ponuditi, kako privuci Camparu kad njega zanima samo Spanija, kako privuci Tomica, Lazica, Gegica kad im Bosna ne moze ponuditi ono sto im nudi Bayern, Partizan ili Mega. Nisu doveli Loncara, velika steta, svakako ce ga Sturanovic pojesti za uzinu. Momci iz Sparsa nece doci u Bosnu, ne sanjajte takve scenarije.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kobe24 » 22 avg 2017, 23:49

FRANK RIBERY je napisao/la:Ali kako privuci Atica da dodje u Bosnu kad on u Arisu ima tri puta vecu platu od onog sto mu Bosna moze ponuditi, kako privuci Camparu kad njega zanima samo Spanija, kako privuci Tomica, Lazica, Gegica kad im Bosna ne moze ponuditi ono sto im nudi Bayern, Partizan ili Mega. Nisu doveli Loncara, velika steta, svakako ce ga Sturanovic pojesti za uzinu. Momci iz Sparsa nece doci u Bosnu, ne sanjajte takve scenarije.
Pa nece doci za stalno, kao da su posudbe u kosarci stran pojam. Kako je Atic dolazio u Sparse, ili isao po drugim posudbama u Grckoj, a jos je pod ugovorom s AEK-om? Ok, ali kako ce Sturanovic igrati svih 40 minuta, ko ce ga mijenjati? Ja bih bio prezadovoljan da su npr. doveli Buzu, Memica i Polutka, ili Buzu, Karahodzica i Loncara. Ne moraju to biti svi ovi koji su iznijeli pretkvalifikacije.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Kawhi » 22 avg 2017, 23:51

FRANK RIBERY je napisao/la:Ali kako privuci Atica da dodje u Bosnu kad on u Arisu ima tri puta vecu platu od onog sto mu Bosna moze ponuditi, kako privuci Camparu kad njega zanima samo Spanija, kako privuci Tomica, Lazica, Gegica kad im Bosna ne moze ponuditi ono sto im nudi Bayern, Partizan ili Mega. Nisu doveli Loncara, velika steta, svakako ce ga Sturanovic pojesti za uzinu. Momci iz Sparsa nece doci u Bosnu, ne sanjajte takve scenarije.
Na to se trebalo ranije misliti. Nakon onog kraha se trebalo sve uraditi da Bosna postane i da bude na glasu (to je čak i važnije) koja pruža priliku mladim domaćim igračima. Problem je što je sarajevska publika prebahata i ne bi podnosila to i sada se ide na silu stvoriti neki rezultat da bi se publika vratila pa će nakon 2-3 godine solidnih rezultata opet biti u istim problemima. Nije samo i publika prebahata nego i ljudi u Bosni koji bi da preskaču stepenice, a nemaju iza sebe nekog bogataša.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 23 avg 2017, 00:05

FRANK RIBERY je napisao/la:
Ma nemoguće objasniti, brate. Klub za sezonu presao put od druge lige, preko finala kupa i borbe za titulu sa Igokeom (al bas borbe), pa do Fibine LŠ i druge ABA lige i opet nista ne valja ko ni prošle sezone
1946

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fera » 23 avg 2017, 00:58

Zaboravljate svi da nije isto kad nekog trenira vujosevic i kad to radi damjanovic. Vecina ovih igraca iz repke u kk bosni ne bi ni 50% pruzili od ovog sto su radili u kvalifikacijama.
You are someone else I am still right here

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kobe24 » 23 avg 2017, 02:24

@bitisrcemvezan, kakve to veze ima sa ovom raspravom i ko je rekao da nista ne valja? Poenta price je: zasto uzeti bivseg U20 reprezentativca Crne Gore, kad mozes uzeti bivseg U20 reprezentativca Bosne i Hercegovine (koji je, usput, kvalitetniji kosarkas)?
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.