KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la invincible1921 » 21 sep 2017, 11:41

Ziggs je napisao/la:
lumani je napisao/la:Kakva je posjeta bila?
Loša
Pa šta ste očekivali ja na dnevniku TVSA sazno za utakmicu sat prije početka...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Ziggs » 21 sep 2017, 12:59

invincible1921 je napisao/la:
Ziggs je napisao/la:
lumani je napisao/la:Kakva je posjeta bila?
Loša
Pa šta ste očekivali ja na dnevniku TVSA sazno za utakmicu sat prije početka...
To stoji.

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fera » 21 sep 2017, 13:00

Chstal je napisao/la:
fera je napisao/la:Dijelim misljenje sa mahalcem damjanovic kao covjek je dobar ali ne razumijem zasto je bas u sezoni kada se treba napraviti iskorak postavljen za trenera. Cini mi se klasicna sarajevska politika baci bivseg igraca u vatru kao vojnik kluba a onda na oola sezone trazi ozbiljnije rjesenje.
Damjanovic nije pocetnik, on je 2 sezone bio trener na Kipru. Samo je pitanje da li ima ili nema kvalitet da vodi Bosnu. Za sada me nije odusevio.
Nigdje mu ja nisam osporavao te dvije sezone ba kipru
You are someone else I am still right here

Avatar
mahalac
Postovi: 415
Pridružen/a: 17 jul 2008, 22:14
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la mahalac » 21 sep 2017, 14:16

Sta bi bilo kad bi bilo je disciplina u kojoj smo sampioni ali ipak ja bih rekao da nam je Vlada Vukojicic trener, s ovom ekipom bi osvojio ABA2 ligu :cool:

Sparsi i kkBosna su dva razlicita sportska kolektiva s razlicitom vizijom strategijom i pistupom mnogim stvarima. Svaka njima cast al ne treba mjesati kruske i jabuke.
Bosna trenutno u svoji redovima ima ako ne najboljeg onda sigurno jednog od najboljih strucnjaka u BiH pa i sire koji radi s omladinskim selekcijama.iAko i u jednom djetetu ima mrva talenta i znanja on ce je izrafinirati.
Siguran sam da ce se za par godina mnogi novi pojaviti. Interesovanja i djece ima ali problem je sto nema talentovane djece koja imaju talenat, kosarkaske predispozicije, volju a da uz to i vole ovaj sport.
Uglavno dobro je i da nakon duzeg vremena evo imamo gdje navratiti i piskarati. :clap:
It's not about the shoes, it's about what you do in them!

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la ASD » 21 sep 2017, 16:03

Unofficialpage je napisao/la:Bosna treba naći neki srednji put niti previše mladu ekipu niti staru, već srednju ekipu. Bosni je trenutno potrebna kvlitetna ekipa a ne mlada, prvo se moraju probiti, ustabili ekonomski pa onda ići u razvoj mladih igrača i podmlađivanje ekipe, postepeno podmlađivanje. Bosna se u budučnosti mora okrenuti u razvijanje bh igrača a ne igrača iz regije jer nama ne treba Bosna da bi samo pravila rezultate već nama treb Bosna koja će razvijati igrače za reprezentaciju.
Ta srednja ekipa je otprilike i najskuplja.
Uglavom srednjih godina igraci koji igraju ovu ligu su i najpolovniji, ali su u najboljim godinama pa se drze.
Bosni treba mlada ekipa kojia ce se nadogradjivati. Ovako se bezveze gube godine.

zirado80
Postovi: 53
Pridružen/a: 15 avg 2017, 09:55
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la zirado80 » 21 sep 2017, 16:27

Prosek godina Bosninog rostera je 25,4 godine, a bez Ikone i Bradforda je 23,1 godina, teško da od toga može mlađe, mlađe od toga bi bila juniorska ekipa...

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la sb1996 » 21 sep 2017, 17:05

zirado80 je napisao/la:Prosek godina Bosninog rostera je 25,4 godine, a bez Ikone i Bradforda je 23,1 godina, teško da od toga može mlađe, mlađe od toga bi bila juniorska ekipa...
Prosjek naše ekipe je 20,1....Naletilić 28, Marshall 24, svi ostali 21 i manje

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kobe24 » 21 sep 2017, 17:19

zirado80 je napisao/la:Prosek godina Bosninog rostera je 25,4 godine, a bez Ikone i Bradforda je 23,1 godina, teško da od toga može mlađe, mlađe od toga bi bila juniorska ekipa...
Meni licno nisu problem godine, koliko jeste problem sa fulanjem pojedinih 'pojacanja' i naravno sa nedovoljno kvalitetnim trenerom. Da su ugrabili jos po jednog dobrog na pozicijama 3 i 4 (ili da su eventualno zadrzali Josila i Delalica) i da su zadrzali Gvozdica (ili doveli nekog kvalitetnog trenera umjesto njega), ja sam ubijedjen da bi sve bilo drugacije. Djelmo, Durak, Curevac i Mikovic su vrlo vjerovatno promasene investicije. Bolje da su umjesto njih zadrzali gore pomenuti dvojac, doveli jos mozda Memica i Antunovica, pa da roster izgleda ovako:

Pasajlic, Knezevic, Alikadic
Bradford, Ikonic
Josilo, Walker
Delalic, Memic
Sturanovic, Radukic, Antunovic
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

zirado80
Postovi: 53
Pridružen/a: 15 avg 2017, 09:55
Kontakt:

Re: RE: Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la zirado80 » 21 sep 2017, 18:32

sb1996 je napisao/la:
zirado80 je napisao/la:Prosek godina Bosninog rostera je 25,4 godine, a bez Ikone i Bradforda je 23,1 godina, teško da od toga može mlađe, mlađe od toga bi bila juniorska ekipa...
Prosjek naše ekipe je 20,1....Naletilić 28, Marshall 24, svi ostali 21 i manje
To je ok, ali vasa ekipa je pravljena da igra bih ligu i da se pokusa uci u aba2, da ste sigurni ucesnici aba2 lige, i roster bi bio malo drugacije planiran, slozices se..

? са SM-N910C уз - &

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 18:34

Ovaj roster i nije toliko loš, al' je problem loš trener, Gvozdić bi vjerovatno sa ovom ekipom imao možda i bolje rezultate nego sa prošlogodišnjom.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

zirado80
Postovi: 53
Pridružen/a: 15 avg 2017, 09:55
Kontakt:

Re: RE: Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la zirado80 » 21 sep 2017, 18:35

kobe24 je napisao/la:
zirado80 je napisao/la:Prosek godina Bosninog rostera je 25,4 godine, a bez Ikone i Bradforda je 23,1 godina, teško da od toga može mlađe, mlađe od toga bi bila juniorska ekipa...
Meni licno nisu problem godine, koliko jeste problem sa fulanjem pojedinih 'pojacanja' i naravno sa nedovoljno kvalitetnim trenerom. Da su ugrabili jos po jednog dobrog na pozicijama 3 i 4 (ili da su eventualno zadrzali Josila i Delalica) i da su zadrzali Gvozdica (ili doveli nekog kvalitetnog trenera umjesto njega), ja sam ubijedjen da bi sve bilo drugacije. Djelmo, Durak, Curevac i Mikovic su vrlo vjerovatno promasene investicije. Bolje da su umjesto njih zadrzali gore pomenuti dvojac, doveli jos mozda Memica i Antunovica, pa da roster izgleda ovako:

Pasajlic, Knezevic, Alikadic
Bradford, Ikonic
Josilo, Walker
Delalic, Memic
Sturanovic, Radukic, Antunovic
Slazem se, ovo bi sigurno bila i jaca i perspektivnija ekipa, ali, koliko sam ja pohvatao, i Delalicu i Josilu je ponudjeno da ostanu ali su oni odbili, mozda grijesim..

? са SM-N910C уз - &

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: RE: Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kobe24 » 21 sep 2017, 19:28

zirado80 je napisao/la:Slazem se, ovo bi sigurno bila i jaca i perspektivnija ekipa, ali, koliko sam ja pohvatao, i Delalicu i Josilu je ponudjeno da ostanu ali su oni odbili, mozda grijesim..

? са SM-N910C уз - &
Ma ne moraju to biti striktno njih dvojica, ali svakako neko pribliznog kvaliteta. Josilo je potpisao za Krku, sto znaci da ce igrati isto takmicenje i ne moze se reci da je otisao tamo zbog izazova. Ugovor s Bosnom je vjerovatno odbio zbog nezadovoljstva ponudjenim primanjima, a bolje dati njemu neku vecu cifru, nego je podijeliti na Djelmu i Duraka.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5232
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la FRANK RIBERY » 21 sep 2017, 20:06

Nema prenosa?
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54016
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la MortemHz » 21 sep 2017, 20:32

Vec gube preko 20 razlike, boze sacuvaj.. 33:9
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
UltraSA
Postovi: 1257
Pridružen/a: 01 okt 2013, 13:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la UltraSA » 21 sep 2017, 20:52

Protiv Toronto Raptorsa da se igra, bruka je za poluvrijeme samo 21 poen ubaciti... Hvala ti Aleksandre Damjanoviću.
ČUVARI ČASTI WALTER IDENTITETA

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54016
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la MortemHz » 21 sep 2017, 21:13

40 razlike gube na pocetku drugog poluvremena :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la lumani » 21 sep 2017, 21:29

Ovo je nivo 2 Njemacke lige,sada znate zasto se protivim da Gegic dode u KK Bosnu..

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la VGS » 21 sep 2017, 21:35

Dobacice do 50, dobro je.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Raonffa » 21 sep 2017, 21:39

Sramota, pa da su ovi igrali na svom maksimumu obje tekme bilo bi kombinavno 100+ razlike za njih jbt.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

zirado80
Postovi: 53
Pridružen/a: 15 avg 2017, 09:55
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la zirado80 » 21 sep 2017, 21:43

Ja sam ga branio ali ovo je stvarno sramota, posle ovoga bi Aco morao biti bivsi...

? са SM-N910C уз - &

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.