KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Raonffa » 11 avg 2017, 17:17

Sreća je samo što će igrati tu ABA 2 ligu, da bar mlađi momci mogu da se pokažu pred očima regiona.

Barem se nadam da će se forsirati mlađi igrači, bolje i to nego preplaćivati polovnjake iz Srbije i Hrvatske, ako se već nema para kao što se da naslutiti.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la MortemHz » 11 avg 2017, 17:20

fera je napisao/la:Izbor trenera najbolje pokazuje sta ce biti i od ove bosne... trener te napusti da bi bio pomocnik u njemackoj...steta
Uslovi, sta da se kaze..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la FoSte95 » 11 avg 2017, 18:18

evo ga Knežević
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 11 avg 2017, 18:21

Imate negdje na sou.rceu intervju sa Krupalijom od nedavno, gdje se dotiče i prošle i predstojeće sezone, finansija, dugova a i tog Gvozdinog odlaska, kaže da je baš dobio uslove koji se ne odbijaju. Realnost, jbg.
1946

Avatar
Sebulba
Postovi: 367
Pridružen/a: 05 okt 2015, 09:26
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Sebulba » 11 avg 2017, 19:31

Daleko veći problem od odlaska Gvozdića je imenovanje nasljednika, mislim nemam ništa protiv tog čovjeka ali opet trener početnik, uz pojačanja koja kasne to je razlog za sumnju da ipak neće biti ništa ozbiljno od svega.Zna li se uopšte ko ostaje iz prošlogodišnjeg rostera?

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Volvic » 11 avg 2017, 19:50

darkangel4 je napisao/la:Campara u slobodi (ljubomir)
u kojoj slobodi? :wtf:

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 11 avg 2017, 20:47

Volvic je napisao/la:
darkangel4 je napisao/la:Campara u slobodi (ljubomir)
u kojoj slobodi? :wtf:
Ljubomir Campara :D
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Volvic » 11 avg 2017, 20:49

nerminh74 je napisao/la:
Volvic je napisao/la:
darkangel4 je napisao/la:Campara u slobodi (ljubomir)
u kojoj slobodi? :wtf:
Ljubomir Campara :D

ziv bio druze - ja se vec uplasio bio. :tokralju:

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fera » 12 avg 2017, 01:19

Sebulba je napisao/la:Daleko veći problem od odlaska Gvozdića je imenovanje nasljednika, mislim nemam ništa protiv tog čovjeka ali opet trener početnik, uz pojačanja koja kasne to je razlog za sumnju da ipak neće biti ništa ozbiljno od svega.Zna li se uopšte ko ostaje iz prošlogodišnjeg rostera?
Ja koliko skontah jedini on hoce da radi đabaluka... ako nemaju para sto su onda navalili da ucestvuju u svim ovim takmicenjima ako ces se blamirati sigurno neces privući sponzore...
Ako ce se blamirati ime bosne nek je opet ugase....
You are someone else I am still right here

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la dnalydal » 12 avg 2017, 09:06

Pa to je to, ponestalo budala koje rade za džaba, pa daj ajde početniku totalnom koji se neće žaliti. Aci svaka čast, ne poznajem čovjeka lično, niti sam upućen u njegove trenerske kvalitete, ali potez kluba je više nego indikativan. Ništa se ni ne govori o ekipi...ko će da ostane od prošlogodišnjeg tima......Sve ovdje miriše na mrtvi kokuzluk i kupovanje vremena ćutnjom i vijestima koje su se uglavnom svodile na sapunicu oko ABA2 lige. Verovatno se čekaju tamo neke možda moguće pare pa da se počne slagati ekipa, ali je činjenica da ako budu još čekali, tržište, koje je nama ionako siromašno s obzirom na finansijske mogućnosti, će još dodatno osiromašiti, a onda ćemo opet da spadnemo na "čamdžiće, rešidoviće, demiće" i ostale vječite talente....Svaka čast i tim momcima što su igrali za Bosnu kada niko drugi nije htio, ali oni jednostavno nisu kvalitet dovoljan ni za našu ligu, a ne za međunarodna takmičenja... Omladinskog pogona i tako i tako nema, znači ponovo smo osuđeni na dovođenje polovnjaka što će u konačnici donijeti u najboljem slučaju tapkanje u mjestu i prosjeku dvije-tri godine, a onda ponovo bankrot, ponovo dugovi, ponovo tužbe, i hajmo jovo nanovo.....

Avatar
Sebulba
Postovi: 367
Pridružen/a: 05 okt 2015, 09:26
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Sebulba » 12 avg 2017, 09:24

fera je napisao/la:
Sebulba je napisao/la:Daleko veći problem od odlaska Gvozdića je imenovanje nasljednika, mislim nemam ništa protiv tog čovjeka ali opet trener početnik, uz pojačanja koja kasne to je razlog za sumnju da ipak neće biti ništa ozbiljno od svega.Zna li se uopšte ko ostaje iz prošlogodišnjeg rostera?
Ja koliko skontah jedini on hoce da radi đabaluka... ako nemaju para sto su onda navalili da ucestvuju u svim ovim takmicenjima ako ces se blamirati sigurno neces privući sponzore...
Ako ce se blamirati ime bosne nek je opet ugase....
Upravo tako, ja sam još ranije napisao ovdje, da ne možeš ići obrnutim redoslijedom, prvo moraš naći novac, pa tek onda možeš očekivati rezultate, a naši ljudi bi obrnuto. Prošla su ta vremena, nažalost danas je sve samo u novcu, na kraju će se stvarno i ugasiti, a ime Bosne su već dovoljno izblamirale ranije garniture poslijeratnih lešinara.

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la insegnante » 12 avg 2017, 10:04

Ma Bosna je unakazena, nema tu puno prostora kada tebe gusi 9 ili 10 miliona KM. Mislim da nije bilo ni plakatiranja po gradu uoci finala Kupa i prvenstva. Kao sto Krupalija u jednoj tv-emisiji rece za sponzore: "iskljucivo preko ziro racuna". Ne znam zasto spominjete gasenje, nismo usli u ABA ligu, morace se ici sitnijim koracima. Trebamo imati na umu da je umalo doslo do gasenja, a onda su se igrala dva finala.
Jos jednom: HVALA GROBARIMA BOSNE ZA TRENUTNU SITUACIJU!

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fera » 12 avg 2017, 11:22

Ma sarajevski sport generalno... bosna ponavlja stare greske... fk sarajevo napravi toliko gresaka i onda i zeljo krene istim putem... rk bosna sta tu reci... i kaze neko metropola.
Ja kad sam mladi bio covjek nije znao vikendom na koju bi utakmicu prije otišao a sad moraju jerati ljude da idu.
You are someone else I am still right here

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kobe24 » 14 avg 2017, 20:48

http://scs.port.ba/sturanovic-i-ikonic- ... ca-igokee/

Odlicna stvar je ostanak Sturanovica i Ikonica, a i pojacanja su zadovoljavajuca. Valjda sad dovedu nekog ko moze i u reprezentaciju, polovnjaka smo siti.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

ovisnik
Postovi: 1104
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la ovisnik » 14 avg 2017, 21:40

Ponavlja se priča sa Bosnom,opet se dovode polovnjaci iz Srbije od kojih ni Bosna ni reprezentacija BiH nemaju nikakve koristi.Igranje Fiba lige prvaka i ABA2 trebalo je da bude mamac za dovođenje domaćih,prije svega mladih igrača.Atić,Durmo,Polutak,Buza, Čerkezović,Čampara....kroz pozajmice ili ugovore trebali su biti meta Bosne.Dovođenje mladih domaćih igrača privuklo bi publiku a rezultatski učinak bio bio jednak kao s dovođenjem srbijanskih polovnjaka.Nažalost,nikad ni do pameti doći.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Raonffa » 14 avg 2017, 21:46

Možda i dođe neko od ovih naših mladih igrača, treba sačekati još 15ak dana.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Bassha » 14 avg 2017, 21:49

Jesu ovi sto iz Igokee dolaze od Zalizanog ?
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kobe24 » 14 avg 2017, 22:45

ovisnik je napisao/la:Ponavlja se priča sa Bosnom,opet se dovode polovnjaci iz Srbije od kojih ni Bosna ni reprezentacija BiH nemaju nikakve koristi.Igranje Fiba lige prvaka i ABA2 trebalo je da bude mamac za dovođenje domaćih,prije svega mladih igrača.Atić,Durmo,Polutak,Buza, Čerkezović,Čampara....kroz pozajmice ili ugovore trebali su biti meta Bosne.Dovođenje mladih domaćih igrača privuklo bi publiku a rezultatski učinak bio bio jednak kao s dovođenjem srbijanskih polovnjaka.Nažalost,nikad ni do pameti doći.
Ja ih necu jos osudjivati, dok ne vidim kako ce se zavrsiti ovo sklapanje rostera. Campara vise sigurno nije opcija, jer na poziciji pleja imaju Knezevica i Pasajlica. Na dva idu ovaj Djelmo i Ikonic. Nemam pojma ko je od ostalih kosarkasa tu, ko sve ostaje iz proslogodisnjeg rostera (nadam se da ce bar Josilo ostati). Ovaj Radukic pokriva pozicije 4 i 5 i mislim da ima solidan sut za tri za tu visinu. On je, cini mi se, prije 2 godine igrao za KK Mladost i bio jedan od najboljih visokih igraca nase lige. Realno gledano, ovih sest momaka nisu losi, ali se nadam da ce konacno dogovoriti bar 2-3 potencijalna A reprezentativca. Pretpostavljam da kapiten Residovic sigurno ostaje, pa bi on bio sedmi igrac njihovog rostera. Osjecam da bi Glogovac i Albijanic mogli biti njihova pojacanja, a realno oni nisu nikakvi potencijalni reprezentativci. :| Btw, Zrinjski je sklopio dosta solidan roster, a i Sparsi bi mogli biti jaki, ako dva giganta bh kosarke Bajramovic i Bavcic ( :mrgreen: ) ostanu tu.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 15 avg 2017, 09:11

Meni ovo lici na ono gdje su bili stali, veteran (svaka cast ikonicu), potencijal od 24 godine i hrpa polovnjaka
Vidjecemo kako ce zavrsiti prelazni rok, ali za sada na ovu ekipu ne pada mi na pamet trositi zivce i gubiti vrjeme iduci na utakmice, ako bude kojeg prenosa super, ako ne pogledati cu na kraju rezultat
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la MortemHz » 15 avg 2017, 09:30

Pa sigurno je da nisu neki igraci ali cemo definitivno biti jaci u odnosu na proslu sezonu. Mozda i budemo imali neke sanse u ABA 2 ligi, ovo nisu losa pojacanja.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.