KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
VGS
Postovi: 8860
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la VGS » 20 maj 2017, 20:52

I zar Ikonic ne moze uvezati makar 5 minuta u igri

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Raonffa » 20 maj 2017, 21:33

Borila se Bosna u ovoj seriji, al' ipak na kraju nema tu individualnog kvaliteta za nešto više od časnih 3:2 za Igose.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
kovacic
Postovi: 1324
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kovacic » 20 maj 2017, 21:35

Sve mi je jasno, ali čemu ovako tendenciozno suđenje i sjeckanje Babića, plus isključenje Ikonića, pa kako te nije stid da budeš u prvom planu kao sudija iz grada domaćina :crazy:
Ne znam što im to treba kad je očigledno ko osvaja titulu, jednostavno Igokeu sve ide danas. :?

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la bombaysaphire » 20 maj 2017, 21:45

Čestitke i jednim i drugima, pogotovo Bosni! Bilo bi odlično kada bi dobili pozivnicu od ABA lige, opet bi Skenderija bila puna!
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la bombaysaphire » 20 maj 2017, 22:19

Morao je glava Dodik isfurati svoje... Da ga hoće rak sa metastazama strefit, to bi sevap bio.. Publika aplauz za igrače Bosne, i onda on naređuje da zastava Republike Srpske na terenu stoji i dolazi sa šalom Republike Srpske samo da provocira i uprlja ovu lijepu košarkašku priču između Igoke-e i Bosne...Idemo Bosno slijedeće godine, titulu u Sarajevo vratite!!! Još jednom čestitke Igokei na tituli, 5 mjestu u ABA ligi i fer i sportskom ponašanju, BRAVOOOOOOO!!!
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la semcho » 21 maj 2017, 07:41

Šut stvarno nije isao Bosnu, haha, realizacija u prvoj cetvrtini pogotovu haos, a eto hajd, na kraju i nije strasna razlika koliko se moglo nagovjestiti sa samog pocetka utakmica, kao sto proicta vec, region opet prica o Bosni i to je ono sto je dobro.

FoSte95
Postovi: 12641
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la FoSte95 » 21 maj 2017, 09:37

meni nije jasno ovo slavlje na kraju, pa iz aviona se vidi da je to pokušaj nekih provokacija xD kako nisu svjesni da će im se sve vratiti jednog dana
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Martinez8
Postovi: 370
Pridružen/a: 28 apr 2014, 01:08
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Martinez8 » 21 maj 2017, 09:46

Samo molim Boga da Bosna stane kako treba na noge i da ima finu finansijsku konstrukciju za ABA ligu i uz par pojacanja, ova Igokea bi bila gazena od strane Bosne.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la bombaysaphire » 21 maj 2017, 11:31

quote="Martinez8"]Samo molim Boga da Bosna stane kako treba na noge i da ima finu finansijsku konstrukciju za ABA ligu i uz par pojacanja, ova Igokea bi bila gazena od strane Bosne.[/quote]


Ne treba moliti Boga, treba moliti sponzore.. :geek:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fera » 21 maj 2017, 13:40

Bas me zanima bi li bilo aplauza da je bosna pobjedila hahahah
Cestitke igokei bolji su tim bili ali suđenje sinoc malo je reci katastrofalno kao da su prije 60 godina ucili suditi i pravila košarke... bosna bi svakako izgubila ali treba poraditi na edukaciji sudija ako zele da se popravi kvalitet kosarke u BiH, tesko je vidjeti dobru utakmicu uz ovakvo suđenje sreca pa nije bila izjadnecenija utakmica jer bi sigurno bilo dosta prigivora na sudije
You are someone else I am still right here

Avatar
VGS
Postovi: 8860
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la VGS » 21 maj 2017, 13:43

Nakon večerašnje utakmice svoj komentar za SportSport.ba dao je trener Bosne Royal Jelly Dušan Gvozdić.

"Mislim da je jako važno da region opet priča o Bosni, te Sarajevu kao centru košarke i to je važno za BiH i region. Ja sam se u svlačionici zahvalio svim momcima, te mislim da smo napravili pravi tim gdje je svako pronašao sebi svoju ulogu, a u tome su mi mnogo pomogli Saša Vasiljević i Goran Ikonić, te im se ovako moram zahvaliti. Saša se oprostio od košarke, a Ikoniću ne bih dozvolio, jer bih volio da igra dugo godina. U sjajnoj je formi i mislim da smo ga to već nagovorili", kazao je Gvozdić.

Avatar
kovacic
Postovi: 1324
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kovacic » 23 maj 2017, 09:56

Za danas je zakazana sjednica skupštine ABA lige gdje će se između ostalog raspravljati o formatu lige i broju klubova za iduću sezonu, prijedlogu da se oformi drugi rang ABA lige kao i o pozivnicama/wild cardu za iduću sezonu, za koji se nadamo da će pripasti našoj Bosni. :bih:

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 23 maj 2017, 10:00

“Bilo je neformalnih razgovora na ovu temu, a vrlo brzo ćemo znati konačnu odluku. Za utorak je najavljena sjednica Skupštine, a nisam siguran da će tada biti donesena odluka. Razmatraće se dosta opcija za narednu sezonu. Više informacija će se znati do kraja sedmice”, kaže Krupalija, te dodaje:

“Šanse da se vratimo u ABA ligu su puno realnije nego u ranijem periodu. Napravili smo rezultatski iskorak, imamo kapacitet da napravimo ekipu. Organizacijski smo se posložili i mislim da je svima interes da grad Sarajevo ima ABA ligaša”, ističe nekadašnji košarkaš Bosne.

Prema najavama, u narednoj sezoni bi učestvovalo 14 ekipa, a vrlo je moguće da se ponovo igra fajnal for, što nije bio slučaj u posljednje tri sezone. Naš sagovornik smatra da Bosna ima kapacitet da napravi respektabilnu ekipu.

“Mislim da imamo snage da se nosimo sa najboljim timovima. Takođe, publika bi pozitivno reagovala, tako da bi bilo puno lakše pričati i sa sponzorima. Uz sve to, više nemamo nikakvih zabrana što se tiče dovođenja igrača”, rekao je prvi čovjek Bosna Royal Jellyja.
1946

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kobe24 » 23 maj 2017, 20:59

Nek se gone u qrac, sad su nasli da je skracuju... :(
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Vucevich » 23 maj 2017, 21:06

:facepalm: tuga. Bas sam se radovao Bosni u ABA ligi...

konjicanin01
Postovi: 654
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la konjicanin01 » 23 maj 2017, 21:27

Idioti..ovo je direktan udar na nacionalna prvenstva pogotovo nase..koje gubi smisao.Neka iz kluba pokusajz igrat neko fibino takmicenje ako je ikako moguce.

ovisnik
Postovi: 1113
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la ovisnik » 23 maj 2017, 21:35

Šteta za Bosnu,ABA je bila osnova za iskorak,ovako pitanje kako do sponzora,jer nikoga ne interesuje BH liga.Šteta što se nisu dovela 3 ekstra igrača za ligu 6,omjer 3:2 pokazuje da se sa Igokeom moglo igrati.

Avatar
VGS
Postovi: 8860
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la VGS » 23 maj 2017, 21:58

Bio sam uvjeren da cemo dobiti pozivnicu :plac: :plac: :plac: :plac:

Avatar
VGS
Postovi: 8860
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la VGS » 23 maj 2017, 22:00

Najbolje nek ligu preimenuju u srpsko hrvatsku ligu, 7 od 12 klubova iz ove dvije drzave.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la ASD » 23 maj 2017, 22:30

Za Bosnu je ovako najbolje da se osnuje druga Aba liga, jer nema sanse da ce zadugo izboriti ABA ligu kada samo jedan ide.

Nacionalna prvenstva su svakako izgubila smisao u Evropi sa ovim novim sistemom Eurolige.

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.