KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54011
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la MortemHz » 28 nov 2017, 21:53

sb1996 je napisao/la:
JHam je napisao/la:
sb1996 je napisao/la:Dobro se drzite :rol:
Jeste vi sljedecu tekmu ABA2 lige domacini il idete nekom u goste?
Nismo mi klub za drugih liga, dok se vi brukate po balkanu mi vas cekamo u prvenstvu i s omladinom oladimo;)
Niste, zato i ne igrate. Vi ste vise za ovih nizih kao sto se vidi po prikazanom.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la bhsport » 28 nov 2017, 22:59

Što Avdić podera kiflu i raju koja je upropastila kk bosnu
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Kobe Bryant » 28 nov 2017, 23:14

bhsport je napisao/la:Što Avdić podera kiflu i raju koja je upropastila kk bosnu
imal na youtubu ?

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la VGS » 29 nov 2017, 01:00

Kako je ovo tuzno za vidjeti, Primorska dere Bosnu u Skenderiji 30 razlike. Jos kad skontas da smo dobili Igokeu tri puta prosle sezone i onda gledas ovo blamiranje. Sturanovicu je bilo bas krivo pred kraj utakmice ali je i on bio jako los vcrs, prolazna ocjena Bredfordu i Mikovicu.

malitraktor
Postovi: 128
Pridružen/a: 07 jul 2008, 16:44
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la malitraktor » 30 nov 2017, 14:19

Pasajlić, Mikovic i Radukic, nakon zadnje Bosnine utakmice napustili klub, po preporuci menadzera Felixa Kojadinovica. Navodno. Vidim niko se ne oglasava, ali se cini da se kasni s platama.

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Chstal » 30 nov 2017, 14:27

malitraktor je napisao/la:Pasajlić, Mikovic i Radukic, nakon zadnje Bosnine utakmice napustili klub, po preporuci menadzera Felixa Kojadinovica. Navodno. Vidim niko se ne oglasava, ali se cini da se kasni s platama.
Ikonic prije mjesec dana zavrsio karijeru isto tako mu kasnila plata. Sad odlaze ova trojica igraca, jedan amerikanac je otisao a otici ce i ova dvojica.

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fera » 30 nov 2017, 14:38

malitraktor je napisao/la:Pasajlić, Mikovic i Radukic, nakon zadnje Bosnine utakmice napustili klub, po preporuci menadzera Felixa Kojadinovica. Navodno. Vidim niko se ne oglasava, ali se cini da se kasni s platama.
Nece to nista promijeniti nastavice se sa porazima kao i do sad :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la VGS » 30 nov 2017, 16:34

Nemaju para da plate onog snimatelja a ne igrace :mrgreen:

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la insegnante » 30 nov 2017, 18:09

A gdje je to izjavio Avdic u vezi Konakovica?

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Bassha » 30 nov 2017, 18:24

KK Bosna se guši godinama, ima li joj spasa i šta bi trebalo da se uradi da ovaj nekadašnji prvak Evrope konačno stane na zdrave noge?

"Očigledno je da ljudi koji su uništili KK Bosnu prije nekih 12 godina i pričali kako je plasman na osmo mjesto u ABA ligi epski uspjeh nikada neće krivično odgovarati. U međuvremenu su se i politički zaštili, a ogromni dugovi su ostali i odjednom niko nije kriv za takvu dubiozu. Ljudi su izgubili volju da sve to prate. Talenti idu svuda osim u KK Bosna što je i razumljivo jer taj klub ne nudi gotovo ništa. Grad i država ne pomažul, a i kada pomognu to su mrvice. Niko ne želi da uloži svoj novac, a i kako bi kada je to evidentno rupa bez dna, a odgovornosti nema. Djeluje da Bosnu samo čudo može da spasi".
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la VGS » 30 nov 2017, 23:34

Zbog ponasanja Knezevica u nedjelju protiv Studenta kaznjena Bosna sa 1200 KM.

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la dnalydal » 01 dec 2017, 00:08

VGS je napisao/la:Zbog ponasanja Knezevica u nedjelju protiv Studenta kaznjena Bosna sa 1200 KM.
Ja sam uvjeren da ni za ovu kaznu nema dovoljno love...

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la CashMan » 01 dec 2017, 00:10

Pašajlić, Radukić i Šturanović otišli, sprema se još odlazaka. Potpuni raspad ponovo.
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Bassha » 01 dec 2017, 00:11

To bi bilo to.. Hvala svima onim koji su Bosnu doveli do ovog
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la VGS » 01 dec 2017, 00:16

CashMan je napisao/la:Pašajlić, Radukić i Šturanović otišli, sprema se još odlazaka. Potpuni raspad ponovo.
A Krupalija na TVSA u pon izvrtio totalno suprotnu pricu od ovoga sto slusamo ovih dana.


Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la VGS » 01 dec 2017, 00:19

dnalydal je napisao/la:
VGS je napisao/la:Zbog ponasanja Knezevica u nedjelju protiv Studenta kaznjena Bosna sa 1200 KM.
Ja sam uvjeren da ni za ovu kaznu nema dovoljno love...
800 hiljada KM treba da se izgura sezona do kraja a njima fali pola te sume. Pricalo se dosta da plate kasne ove sezone ili da ih cak nije ni bilo do nedavno a s obzirom da pristizu tuzbe za proslogodisnja dugovanja onda tu ima istine sigurno. Ako je ovo tacno za Pasajlica, Mikovica, Radukica i Sturanovica onda je ovdje prica gotova, totalni raspad. Na koliko su oni potpisali ugovore? Kako mogu tek tako otici? Blair je imao jednomjesecni pa je mogao ali ovi....

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la dnalydal » 01 dec 2017, 00:23

VGS je napisao/la:
dnalydal je napisao/la:
VGS je napisao/la:Zbog ponasanja Knezevica u nedjelju protiv Studenta kaznjena Bosna sa 1200 KM.
Ja sam uvjeren da ni za ovu kaznu nema dovoljno love...
800 hiljada KM treba da se izgura sezona do kraja a njima fali pola te sume. Pricalo se dosta da plate kasne ove sezone ili da ih cak nije ni bilo do nedavno a s obzirom da pristizu tuzbe za proslogodisnja dugovanja onda tu ima istine sigurno. Ako je ovo tacno za Pasajlica, Mikovica, Radukica i Sturanovica onda je ovdje prica gotova, totalni raspad. Na koliko su oni potpisali ugovore? Kako mogu tek tako otici? Blair je imao jednomjesecni pa je mogao ali ovi....
Čuj kako mogu. Pa kad te neko ne plaća, zdrav razum govori da možeš raskinuti ugovor. Zdrav razum govori i da treba biti na strani onih koji su izigrani, a ne na strani diletanata i prevaranata koji vode klub...
Zadnja izmjena: dnalydal, dana/u 01 dec 2017, 00:27, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la VGS » 01 dec 2017, 00:26

Ma naravno, prvi ja ne bih radio nijedan posao bez plate i da me neko pravi budalom. Ako je istina da plate toliko kasne onda tu nema nikakvog spora.

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Chstal » 01 dec 2017, 00:42

VGS je napisao/la:Ma naravno, prvi ja ne bih radio nijedan posao bez plate i da me neko pravi budalom. Ako je istina da plate toliko kasne onda tu nema nikakvog spora.
Ako tri mjeseca ne dobijes plate, mozes dobiti raskid ugovora.

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la VGS » 01 dec 2017, 00:44

Chstal je napisao/la:
VGS je napisao/la:Ma naravno, prvi ja ne bih radio nijedan posao bez plate i da me neko pravi budalom. Ako je istina da plate toliko kasne onda tu nema nikakvog spora.
Ako tri mjeseca ne dobijes plate, mozes dobiti raskid ugovora.
Posteno nema sta. Ja znam iz provjerenog izvora da do prije 3-4 sedmice nisu jos dobili niti jednu platu ali sam se nadao da je to rijeseno...

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.