KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Unofficialpage » 13 dec 2017, 09:17

Ja sam bio za to da se koja stepenica preskoči. Bosna nije bila privlačna mladim, velikim potencijalima, npr. Atiću kroz našu ligu ali ovo što su uradili je vrlo loše. Znali su sa kolikim budžetom raspolažu i tako su trebali raditi. Naša liga i ABA 2 je trebala biti prioritet i već ako se moralo neko takmičenje u europi igrati zbog TA neka se igra. Doveli su neke Amerikance koji su skoro pred penzijom.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15103
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la irfo » 13 dec 2017, 11:07

Ni autobus nisu mogli obezbjedit....ma stavi vise kljuc u bravu, samo se bruka nekad veliko ime...
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la ASD » 13 dec 2017, 12:12

Unofficialpage je napisao/la:Ja sam bio za to da se koja stepenica preskoči. Bosna nije bila privlačna mladim, velikim potencijalima, npr. Atiću kroz našu ligu ali ovo što su uradili je vrlo loše. Znali su sa kolikim budžetom raspolažu i tako su trebali raditi. Naša liga i ABA 2 je trebala biti prioritet i već ako se moralo neko takmičenje u europi igrati zbog TA neka se igra. Doveli su neke Amerikance koji su skoro pred penzijom.
Stepenice se ne preskacu ako nemas moci za to, izgubices ravnotezu i pasti ponovo na dno.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kobe24 » 13 dec 2017, 12:26

Krupalija je vrsni manipulator, mada nisam mogao ni zamisliti da ce ispasti ovoliki necovjek.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la tuzlak1987 » 13 dec 2017, 12:30

A ne znam sto ste ljudi navalili na 4 fronta, sto niste pustili Sirokom da igra ABU i napravi neki iskorak, zaradi nesto i tako to. Isto kao da je bio cilj samo eto nece igrati neko drugi, igrati cemo mi iako nemamo para.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la bombaysaphire » 13 dec 2017, 13:11

ASD je napisao/la:Ocekivane stvari, pokusalo se na brzinu napraviti ozbiljan tim, a tako ne ide ukoliko imas ogranicena sredstva.

Pa bio je ozbiljan tim , pogotovo trener , za godinu i pol od sredine A1 Lige (druga liga ) do finala sa Igokeom i tu 3-2 za Igokeu... Šta je tu očekivano ?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la miky_hz » 13 dec 2017, 13:13

Krupalija se ispalio vec,p.ickast potez. Kad vidis da je stigao problem,das ostavku i kao sta me briga.Docice neko da cupa iza mene.



Pitanje je hoce li igrati i u Vogosci tekmu za vikend.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Chstal » 13 dec 2017, 13:16

bombaysaphire je napisao/la:
ASD je napisao/la:Ocekivane stvari, pokusalo se na brzinu napraviti ozbiljan tim, a tako ne ide ukoliko imas ogranicena sredstva.

Pa bio je ozbiljan tim , pogotovo trener , za godinu i pol od sredine A1 Lige (druga liga ) do finala sa Igokeom i tu 3-2 za Igokeu... Šta je tu očekivano ?
Ostala su dugovanja i prosle godine, treneru Gvozdicu se duguje, Sasi Vasiljevicu i mnogim drugim. Ove godine je jos gore.

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la ASD » 13 dec 2017, 13:26

bombaysaphire je napisao/la:
ASD je napisao/la:Ocekivane stvari, pokusalo se na brzinu napraviti ozbiljan tim, a tako ne ide ukoliko imas ogranicena sredstva.

Pa bio je ozbiljan tim , pogotovo trener , za godinu i pol od sredine A1 Lige (druga liga ) do finala sa Igokeom i tu 3-2 za Igokeu... Šta je tu očekivano ?
Igrati finale sa Igokeom nije vanserijski uspjeh.
Prosli put su se hvalili osmim mjestom u ABA ligi.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la bombaysaphire » 13 dec 2017, 13:33

U kakvom je stanju bio klub , finale sa Igokeom jeste VANSERIJSKI uspjeh.
Prošle sezone se redovno plaćalo , dok Damir Krupalija nije preuzeo palicu....Nećete vjerovati koliki je to jad , karte od Turkisha (besplatne) je fakturisao na svoju firmu....
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fera » 13 dec 2017, 13:33

Fino im se govorilo da ce ovako završiti, čak smo bili i dosadni....
You are someone else I am still right here

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la ASD » 13 dec 2017, 13:38

bombaysaphire je napisao/la:U kakvom je stanju bio klub , finale sa Igokeom jeste VANSERIJSKI uspjeh.
Prošle sezone se redovno plaćalo , dok Damir Krupalija nije preuzeo palicu....Nećete vjerovati koliki je to jad , karte od Turkisha (besplatne) je fakturisao na svoju firmu....
Meni ovo izgleda kao branjenje nekih ljudi u klubu sve svaljujuci na Krupaliju.
Krupalija svakako snosi veliku krivicu, ali ne svu.
Cisto sumnjam da je on sve dovodio na svoju ruku.

Jednostavno, prosle sezone se sve vidjelo da je klub udaren na losim temeljima i da ce jednom da pukne.
Nije se mogao naci autobus, cisto sramocenje kluba.

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la VGS » 13 dec 2017, 13:43

Bas nekidan prolazim pored Remize i ispred ograde GRAS-ov bus u bojama KK Bosne, ne mogu vise ni njega priustiti.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la bombaysaphire » 13 dec 2017, 13:56

ASD je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:U kakvom je stanju bio klub , finale sa Igokeom jeste VANSERIJSKI uspjeh.
Prošle sezone se redovno plaćalo , dok Damir Krupalija nije preuzeo palicu....Nećete vjerovati koliki je to jad , karte od Turkisha (besplatne) je fakturisao na svoju firmu....
Meni ovo izgleda kao branjenje nekih ljudi u klubu sve svaljujuci na Krupaliju.
Krupalija svakako snosi veliku krivicu, ali ne svu.
Cisto sumnjam da je on sve dovodio na svoju ruku.

Jednostavno, prosle sezone se sve vidjelo da je klub udaren na losim temeljima i da ce jednom da pukne.
Nije se mogao naci autobus, cisto sramocenje kluba.

Drug mi igra u Bosni , pa ako on laže yebi ga...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Saltsity » 13 dec 2017, 14:39

Za sta ugasise velikane poput Dite i Bosne Allahu dragi :damn:
Nemojte se samo tjesiti zamrzavanjem zivota vam jer znate i sami da je to glupost da se izbjegne bilo kakva reakcija. ..
Sramota sta dopustimo da nam bagra radi
FK Sloboda Tuzla


Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Raonffa » 13 dec 2017, 17:04

Tuga, jad i čemer.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la insegnante » 13 dec 2017, 17:26

Tuga, nemam rijeci. Ovdje i SIPA treba uci, HARAM im svima bilo...

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fera » 13 dec 2017, 20:51

ASD je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:U kakvom je stanju bio klub , finale sa Igokeom jeste VANSERIJSKI uspjeh.
Prošle sezone se redovno plaćalo , dok Damir Krupalija nije preuzeo palicu....Nećete vjerovati koliki je to jad , karte od Turkisha (besplatne) je fakturisao na svoju firmu....
Meni ovo izgleda kao branjenje nekih ljudi u klubu sve svaljujuci na Krupaliju.
Krupalija svakako snosi veliku krivicu, ali ne svu.
Cisto sumnjam da je on sve dovodio na svoju ruku.

Jednostavno, prosle sezone se sve vidjelo da je klub udaren na losim temeljima i da ce jednom da pukne.
Nije se mogao naci autobus, cisto sramocenje kluba.
Nisu ni ovi ostali iz kluba ova royalova struja nista bolji od krupalije sve su to ista go.vna. Ne treba zaboraviti kako je royal poletio prosle sezone da istupi nakon vuckove tuzbe... sve se to zakomplikovalo kada su u klubu pocele da se okrecu neke pare lopovi su se posvađali... jedni drugim podapinju vec pola godine minimalno. Radi se namjerno nastetu kluba da bi jedni druge otjerali... Unutrasnja borba za vlast je dovela klub do ponora i nadam se da bosna nece imati nista sa royalom pa i pod cijenu gašenja kluba. Smijesnomje da se tek danas saznaje zbog cega je gvozdic napustio klub.
Bosna po mom misljenju treba samo postojati kao škola košarke za sada dok se ne bu stekli uslovi za razvoj pravog kosarkaskog kluba na zdravim temeljima koji ce raditi na stvaranju košarkaša za reprezentaciju a ne ova neprirodna fuzija koja vise lici na skup veterana nego na bilo sta drugo....od onog dzedovica bosna nije izbacila igraca solidnog a ni on nije ponikao u bosni...
Ja ne znam ko bi i kako mogao naci motivaciju da ide gledati ovu bosnu ako mu ne igra neki drug ili rođak tamo...meni bi vratili interes samo u slucaju da se počne raditi iskljucivo sa mladim igracima.
You are someone else I am still right here

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Ziggs » 13 dec 2017, 23:09

Ne bih ih otišao pogledati poslije ovog nema šanse, radije odem pogledati neku A1-A2 ligašku

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.