KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la High » 20 jul 2017, 12:45

U ponedjeljak je press radi potpisivanja ugovora sa TA.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la MortemHz » 20 jul 2017, 15:32

High je napisao/la:U ponedjeljak je press radi potpisivanja ugovora sa TA.
:tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
remA1
Postovi: 1777
Pridružen/a: 14 jan 2015, 08:25
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la remA1 » 20 jul 2017, 22:02

Optimističan sam po pitanju ovih izjava Krupalije. Kaže čovjek pokušat ćemo izvest ekipu koja će moći parirat Ludvirsburgu(?), tako da ne sumnjam da će dovest dobre igrače. I prošle godine se šutilo, a rezultata je bilo.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la MortemHz » 21 jul 2017, 16:51

kobe24 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la: Samo po plasmanu treba gledati, kako bi se odlucilo između Zrinjskog i Slobode? Dobro bi bilo da je bila neka utakmica za ''trece mjesto'' :lol:
Ja ne bih imao nista protiv da Zrinjski i Sloboda odigraju utakmicu ili vise njih za plasman u ABA2. Ko bude bolji i uspjesniji, postaje drugi bh predstavnik tamo i gotovo. Bosna je sigurna i besmisleno je da oni igraju nekakve dodatne utakmice, a Leotar, Mladost i Siroki nemaju kvalitet za to i tu prica zavrsava.
Sjetio sam se tebe pa reko da kopiram,

''Ukoliko bi se gledali rezultati iz prošle godine u regionalnom takmičenju bi igrali Bosna Royal Jelly koja je bila finalista prvenstva BiH i Zrinjski koji je Ligu za prvaka završio na trećoj poziciji, a uz to ima bolji međusobni skor od Slobode iz Tuzle.''
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kobe24 » 21 jul 2017, 18:30

MortemHz je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la: Samo po plasmanu treba gledati, kako bi se odlucilo između Zrinjskog i Slobode? Dobro bi bilo da je bila neka utakmica za ''trece mjesto'' :lol:
Ja ne bih imao nista protiv da Zrinjski i Sloboda odigraju utakmicu ili vise njih za plasman u ABA2. Ko bude bolji i uspjesniji, postaje drugi bh predstavnik tamo i gotovo. Bosna je sigurna i besmisleno je da oni igraju nekakve dodatne utakmice, a Leotar, Mladost i Siroki nemaju kvalitet za to i tu prica zavrsava.
Sjetio sam se tebe pa reko da kopiram,

''Ukoliko bi se gledali rezultati iz prošle godine u regionalnom takmičenju bi igrali Bosna Royal Jelly koja je bila finalista prvenstva BiH i Zrinjski koji je Ligu za prvaka završio na trećoj poziciji, a uz to ima bolji međusobni skor od Slobode iz Tuzle.''
Ma tu i Bukva malo palamudi, jer je prosle sezone savez imao par okrsaja sa tuzlanskim klubom. Sto se tice medjusobnog skora, ja znam da su mostarci izgubili svaku utakmicu u Mejdanu, ali je i Sloboda gubila gore. Jedina razlika koja malo ide Zrinji u korist je sto su u jednom mecu bas razbili Tuzlake, ali su i oni dole rutinski gubili po 20-ak razlike. Da se razumijemo, ja nemam nista protiv da Zrinjski ide. Za pocetak sam zadovoljan sa jednim bosnjackim klubom (to je svakako Bosna), a Slobodu bih volio gledati tamo samo zato sto sam i sam Tuzlak, pa bi se moglo otici na koju utakmicu. Svakako da je Zrinjski po svemu ispred Leotara, Mladosti i Sirokog. Sve u svemu, mislim da ce tu celnici ABA lige odluciti, Bukva moze imati svoje misljenje, ali ne vjerujem da ce ono imati neku tezinu.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la FRANK RIBERY » 23 jul 2017, 01:10

Cooley u Sacramento, a Hammonds u Wurzburg. Sve su prilike da ce Ludwisburg biti mnogo slabiji nego prosle sezone.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la MortemHz » 23 jul 2017, 01:13

Znam da ima jos 2 mjeseca do utakmice ali da li makar spekulise o mogucim pojacanjima?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la COYS » 24 jul 2017, 19:03

Odlicno! :thumbup:

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Wandelanoite » 24 jul 2017, 20:57

Svaka cast ljudima iz Bosne za dvije godine su odradili ogroman posao. Nadam se da ce sad politika, domaci privatnici, publika stat iza kluba i da se u narednoj sezoni uzme titula BiH i ostvari promocija u ABA ligu. Od igraca volio bih tu vidjeti nase kosarkase Atica, Hasandica, Muratovica i Sejfica iz reprezentacije uz jednog Amera i ovaj tim mislim da je dovoljno da se ostvare ovi ciljevi i naravno Pandza na klupu.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.


malitraktor
Postovi: 128
Pridružen/a: 07 jul 2008, 16:44
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la malitraktor » 25 jul 2017, 10:05

ode Gvozdic u Njemacku!

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fera » 25 jul 2017, 14:53

Sta ce sad za trenera
You are someone else I am still right here

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 25 jul 2017, 14:56

I za trenera i za ekipu
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la MortemHz » 25 jul 2017, 15:34

- Mi trenutno razgovaramo sa više desetina igrača, svih profila, svih vrsta karijera u nadi da ćemo sklopiti jedan dobar tim koji može odgovoriti na izazove u Evropi i ABA dva ligi. Što se tiče igračkog kadra, to ćemo sve morati znati u sljedećih 15-20 dana s obzirom na to da je planirano okupljanje zakazano za ili 14. ili 16. august, rekao je Krupalija na početku razgovora za Oslobođenje. Dušan Gvozdić neće ostati trener KK Bosna Royal Jelly, što je potvrdio i direktor studenata ističući da je mladi stručnjak dobio ponudu iz Njemačke koju nije mogao odbiti. - Nažalost, Dušan Gvozdić ne ostaje trener studenata. Dobio je ponudu koju nije mogao odbiti iz njemačkog prvoligaša Oettinger Rocketsi. On nas je zadužio, želimo mu sve najbolje. Zbog činjenice da je došao u drugoligaš i napravio što je napravio mi mu dugujemo zahvalnost u nadi da će nam se putevi ponovo ukrstiti, gdje možemo praviti rezultate koji bi zadovoljili i nas kao klub i njega kao trenera, mladog i ambicioznog stručnjaka koji ima svoje ciljeve, istakao je Krupalija. Krupalija će imati prijedlog da Aleksandar Damjanović preuzme rad sa prvim timom nekadašnjeg prvaka Evrope. - Još nije zvanično, a ja ću imati prijedlog da Aleksandar Damjanović postane glavni trener, a da mu se pridruže jedan ili dva mlada trenera koji imaju ambiciju i želju da se bave tim poslom, završio je bivši reprezentativac BiH.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 25 jul 2017, 16:27

Koliko god mi aco bio simpatican nekako mi izgleda tanak za ovako osjetljiv trenutak
A sto se tice igraca, kao sto sam napisao ranije, bez barem 2 reprezentativca/mlada i/ili potencijalna tesko da ce meni Bosna znaciti nesto vise nego koliko u zadnje vrjeme, a ima nas barem nekoliko koji djelimo ovo misljenje, cak smatram da je potpis loncara za siroki vec jedan veliki propust
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Tracy3McGrady » 25 jul 2017, 16:54

Ma ova odluka da se igra ABA 2 liga je pun pogodak, potencialna pojacanja moraju se imati za nesto uhvatiti osim nase lige, a ova druga liga je odlicna za trenutnu situaciju. E sad moramo pametno odraditi ovaj dio, pokusati Atica nagovoriti, ali on prosle godine nije htjeo da se vrati da igra nasu ligu, ove bi to moglo drugacije izgledati jer je ovo takmicenje miljama ispred nase lige. A pouzdano znam da se sa Aticem pregovaralo a i dalje ce se pregovarati. Kao sto Nermin rece, ako ne dovedu niti jednog reprezntativca, ova ekipa Bosne meni licno nece imati nekog smisla, ali uopste ne sumnjam u ljude koji rade u klubu.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la MortemHz » 25 jul 2017, 16:59

Vidjet cemo, mislim da se necemo razocarati ovaj put, necemo postati sila preko noci ali nadam se solidnom rezultatu. Mozemo mi dosta u ABA II ligi, nisu ostali timovi nista pretjerano jaki.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fera » 26 jul 2017, 17:33

Umjesto da duleta zaganjaju oni bi acu... ja mislim da damjanovic nije bas neki kapacitet al opet ima uvijek gorih rješenja tipa mensur bajramovic hahah
Za tim se ne brinem puno, dosta je bitnije ko je trener.
You are someone else I am still right here

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Raonffa » 26 jul 2017, 17:35

Kad bi kako mogao Pandža uporedno sa reprezentacijom, odnosno ovim poslom Duletovog pomoćnika, biti i trener Bosne.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

ovisnik
Postovi: 1114
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la ovisnik » 26 jul 2017, 18:19

Damjanović je slabo rješenje, Bosna bi u narednoj sezoni trebala da ima visoke ambicije,što više dogurati u Fiba ligi šampiona odnosno Euro kupu, te zauzeti mjesto koje iz 2ABA lige vodi u prvu.Za to joj treba solidan budžet i kvalitetan stručnjak na klupi što Aco još uvijek nije.Sad je pitanje koliko novca ima za roster i koga se može dovesti.Postavljenje Ace govori da se baš i nema para a to znači i da spomenuti visoki ciljevi padaju u vodu.

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.