KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

konjicanin01
Postovi: 654
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la konjicanin01 » 28 jun 2017, 23:14

Kako se igraju kfalifikacije,,imaju grupe ili?

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la FRANK RIBERY » 28 jun 2017, 23:18

konjicanin01 je napisao/la:Kako se igraju kfalifikacije,,imaju grupe ili?
slika

U drugo kolo ce proci 8 ekipa koje ce igrati sa 8 nosioca iz drugog kola. Pobjednici tih duela idu na 8 ekipa iz treceg kola.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la MortemHz » 28 jun 2017, 23:29

Sad sam malo gledao na netu i vidim da ovo uopste nije lose takmicenje koje je pocelo prosle godine ako sam dobro vidio? Ima dosta finih ekipa i sigurno ce biti odlicna stvar ako prođemo u ove grupe kroz kvalifikacije.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Raonffa » 29 jun 2017, 01:54

MortemHz je napisao/la:Sad sam malo gledao na netu i vidim da ovo uopste nije lose takmicenje koje je pocelo prosle godine ako sam dobro vidio? Ima dosta finih ekipa i sigurno ce biti odlicna stvar ako prođemo u ove grupe kroz kvalifikacije.
Samo moraju pojačati ekipu, i to puno ako misle dalje od prvog kola kvalifikacija. A sa ovakvim rosterom i to je upitno...
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la lumani » 29 jun 2017, 07:38

MortemHz je napisao/la:Sad sam malo gledao na netu i vidim da ovo uopste nije lose takmicenje koje je pocelo prosle godine ako sam dobro vidio? Ima dosta finih ekipa i sigurno ce biti odlicna stvar ako prođemo u ove grupe kroz kvalifikacije.

nije lose ,ali i kosta :!: svi znamo u kakvom stanju je Bosna,ako se publika ne vrati bolje da ne igraju.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la MortemHz » 29 jun 2017, 10:05

Raonffa je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Sad sam malo gledao na netu i vidim da ovo uopste nije lose takmicenje koje je pocelo prosle godine ako sam dobro vidio? Ima dosta finih ekipa i sigurno ce biti odlicna stvar ako prođemo u ove grupe kroz kvalifikacije.
Samo moraju pojačati ekipu, i to puno ako misle dalje od prvog kola kvalifikacija. A sa ovakvim rosterom i to je upitno...
Ma svjestan sam nego iskreno ne pratim kosarku puno otkako je Bosna ''pala'' pa nisam ni znao da postoji ovo takmicenje. Onako izgleda dosta fino.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
UltraSA
Postovi: 1257
Pridružen/a: 01 okt 2013, 13:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la UltraSA » 29 jun 2017, 10:57

lumani je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Sad sam malo gledao na netu i vidim da ovo uopste nije lose takmicenje koje je pocelo prosle godine ako sam dobro vidio? Ima dosta finih ekipa i sigurno ce biti odlicna stvar ako prođemo u ove grupe kroz kvalifikacije.

nije lose ,ali i kosta :!: svi znamo u kakvom stanju je Bosna,ako se publika ne vrati bolje da ne igraju.
Ti misliš da je TA bezveze uletio?
ČUVARI ČASTI WALTER IDENTITETA

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la FRANK RIBERY » 29 jun 2017, 10:59

U slucaju ulaska u grupnu fazu, troskovi klubova su podmireni.

Base fee for the regular season: €50,000
Round of 16: €20,000
Quarter-finals: €30,000
4th placed team: €40,000
3rd placed team: €100,000
Losing finalist: €300,000
Winning the Final: €900,000
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Raonffa » 29 jun 2017, 11:13

MortemHz je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Sad sam malo gledao na netu i vidim da ovo uopste nije lose takmicenje koje je pocelo prosle godine ako sam dobro vidio? Ima dosta finih ekipa i sigurno ce biti odlicna stvar ako prođemo u ove grupe kroz kvalifikacije.
Samo moraju pojačati ekipu, i to puno ako misle dalje od prvog kola kvalifikacija. A sa ovakvim rosterom i to je upitno...
Ma svjestan sam nego iskreno ne pratim kosarku puno otkako je Bosna ''pala'' pa nisam ni znao da postoji ovo takmicenje. Onako izgleda dosta fino.
Ma i ja samo ove najjače lige i europska takmičenja, a eto uveli su "reformu" ovih europskih takmičenja od prošle (ili pretprošle) sezone, tako da ima više europskih takmičenja za svaki klub po mjeri :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la MortemHz » 29 jun 2017, 11:37

Nadam se da cemo izvuci sto lakseg protivnika :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 29 jun 2017, 12:05

FRANK RIBERY je napisao/la:Osam ekipa ce kroz kvalifikacije izboriti plasman u grupni fazu. U prvom kolu najkvalitetnije ekipe su Antwerpen, Juventut, Ludwisburg i Saratov. Sa ostalim bi se moglo igrati. U drugom kolu niko vrijedan paznje osim Novogoroda. U trecem kolu su sve ozbiljne ekipe , bice tesko, sve zavisi od zrijeba i rostera. U svakom slucaju dobro iskustvo za Bosnu nakon toliko godina bez ozbiljnih utakmica. Sad nek se sponzori isprse, treba napraviti jaku ekipu,a ne prolaznika. Volio bih da mi neko odgovori, zasto sportsport bojkotuje Bosnu vec neko vrijeme. Ne bi se zajebali da objavite sta pozitivno o klubu.
Zbog lične sujete.

Mora se marketing van takav odraditi za ovo.
1946

hamzaTM87
Postovi: 2007
Pridružen/a: 22 jan 2012, 23:25
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la hamzaTM87 » 29 jun 2017, 12:12

Ma već u prvom kolu pola ekipe je neprolazno, apsolutna katastrofa bi bilo zakačiti VTB ligaše (Kalev, Avotdor, Tsmoki) ili Huventud ili Litvance, jer dalek put a dva puta bi ih zgazili. Ja nimalo oko ovoga nisam optimističan, i kada/ako dođe do grupa fiba kupa protiv raznih ekipa sumnjivog renomea, čisto sumnjam da će u kontinuitetu biti 2-3 hiljade ljudi u Skenderiji... Ali iskreno se nadam da grješim
ZELJEZNICAR 1921!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la MortemHz » 29 jun 2017, 12:19

Moglo bi biti, sto da ne.. samo se trebamo pojacati, pokazali smo da se mozemo nositi sa Igokeom e sad koliko je to vazno vidjet cemo..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la FRANK RIBERY » 29 jun 2017, 12:32

BitiSrcemVezan je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:Osam ekipa ce kroz kvalifikacije izboriti plasman u grupni fazu. U prvom kolu najkvalitetnije ekipe su Antwerpen, Juventut, Ludwisburg i Saratov. Sa ostalim bi se moglo igrati. U drugom kolu niko vrijedan paznje osim Novogoroda. U trecem kolu su sve ozbiljne ekipe , bice tesko, sve zavisi od zrijeba i rostera. U svakom slucaju dobro iskustvo za Bosnu nakon toliko godina bez ozbiljnih utakmica. Sad nek se sponzori isprse, treba napraviti jaku ekipu,a ne prolaznika. Volio bih da mi neko odgovori, zasto sportsport bojkotuje Bosnu vec neko vrijeme. Ne bi se zajebali da objavite sta pozitivno o klubu.
Zbog lične sujete.

Mora se marketing van takav odraditi za ovo.
Nece da objave nista o Ligi sampiona da ne bi morali spomenuti Bosnu. To je jadno i neprofesionalno. Bavis se sportskim novinarstvom, a bojkotujes najveci klub u drzavi zbog tamo nekog pojedinca kojeg ne mirises.Puno vaznije informacije su ko ce igrati za Slovacko, kojeg Amera je dovela Cibona i sta misli Rivers o trejdu Paula. :oops:
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kobe24 » 29 jun 2017, 12:46

Ne kazem da ovaj portal posvecuje dovoljno paznje ovom klubu, vise obavijesti bude o nekakvim srbijanskim plivacima ili o banjaluckim vaterpolistima, ali bila je sinoc vijest vezano za Bosnino igranje u kvalifikacijama ove FIBA lige sampiona.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la FRANK RIBERY » 29 jun 2017, 13:18

Nakon kritika da bojkutuju Bosnu, sjetili se u pola 1 objaviti vijest. Sedmicama ne bude nikakvih informacija o domacoj kosarci, ovo kao da je srbijanski portal. O Zvezdi, Partizanu, Teodosicu, Bogdanovicu su svakodnevno vijesti, haman znamo sta doticni jedu. Meni je Bosna mnogo vaznija od vijesti koje se objavljuju. Isti slucaj i sa rukometnim klubom.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kobe24 » 29 jun 2017, 13:40

FRANK RIBERY je napisao/la:Nakon kritika da bojkutuju Bosnu, sjetili se u pola 1 objaviti vijest. Sedmicama ne bude nikakvih informacija o domacoj kosarci, ovo kao da je srbijanski portal. O Zvezdi, Partizanu, Teodosicu, Bogdanovicu su svakodnevno vijesti, haman znamo sta doticni jedu. Meni je Bosna mnogo vaznija od vijesti koje se objavljuju. Isti slucaj i sa rukometnim klubom.
Slazem se apsolutno s tobom. Ista situacija je bila i pred ove odlucujuce meceve rukometne reprezentacije, ne znam da su u 15-ak dana jednu ili dvije vijesti o tome napisali. Milion je drugih primjera i prije toga, jedino eto fudbalsku reprezentaciju isprate kako treba. Imaju ovog jednog dopisnika iz Banjaluke, tip dnevno nabaca nekakvih informacija o srbijanskim plivacima, o banjaluckim vaterpolistima, o mladim reprezentativcima Srbije, rade se intervjui s njima, pa se onda svaki dan objavi sta je Karleusa jela prije tri dana, a nas sport su maksimalno zapostavili. Ja sam im par puta skretao paznju zbog toga, a njihov odgovor je da ovaj portal ne citaju samo Bosanci. Shvaticu to kad budem vidio da srbijanski portali budu pisali o nasoj reprezentaciji sjedece odbojke, o Mirzi Basicu, o Amelu Tuki, o mladom reprezentativcu Zinedinu Mustedanagicu, itd, itd. Ne kazem da se samo o nasima treba pisati, zanima nas i sport iz regiona, ali ni blizu kao ovaj domaci.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 29 jun 2017, 14:17

Džaba pišete, dok god KK Bosna Royal živi odnos će, predpostavljam, biti ovakav.
1946

Avatar
VGS
Postovi: 8862
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la VGS » 29 jun 2017, 14:18

Zar citate ovaj portal, vidi im dizajna iz 2005 :D

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 29 jun 2017, 14:29

Za nas je lahko, problem je sa ostalom rajom koja mjesec unazad nije znala je l' Bosna igra finale prve ili druge lige, a ovo je najčitaniji sportski portal.

Zato kažem, Bosna mora odraditi strašan marketing za ovo. Budu li čekali da ih ovi ispromovišu - dočekaće tekst "propala dinastija Bradića ili Krupalija". Kolege sa pdf-a bh. fudbala će razumjeti ovo zadnje :mrgreen:
1946

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.