Harun Mahmutović

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la bhsport » 12 sep 2016, 22:21

NEZALAGANJE je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:@bhsport Te "epitete" tipa dupeuvlakac ostavi za svoje ukucane i nauci se kulturi dijaloga. ;) Sta ako je neko javna licnost dozvoljeno je vrijedjati i nazivati ga bilo kakvim imenima? Naravno da nije,ali to takvi likovi poput tebe nece nikad skontati,jer im je vrhunac zivota pljuvati nekoga.Prozivas covjeka za njegova dostignuca van kosarke,zato sam i ja tebe pitao koja su to tvoja?On je barem bio nekakav rukovodilac,a sta si ti? Sva ti je prica sta bi se desilo da je otisao,sta bi ovo,sta bi ono!?Uzmi brate kasike ili bacaj grah,krenuce ti dobro,vjeruj mi.I opet ti kazem,meni je dovoljno da vidim kakvo rasulo vlada u ovom ciklusu da zbrojim 2 i 2.Prijatno.
Vidi, prvo pisao sam u afektu pa se izvinjavam za epitete.
Drugo i zadnje, tema nisam ja, nego dotični nauči osnove pa dodji da diskutujemo.
Ako je tako hajmo sutra uzeti nekog novog sa hayata koji je rekreativno igrao kosarku možda bude bolji od Haruna.
Evo volio bih da Harun dobije na osnovu svog rada angazman u košarci da mu vidimo granice.
Al evo pola godine se niko ne obazire na njega. Fakt!
Uredu je sve. ;)Ti si mene izgleda skroz pogresno skontao.Vec sam ranije pisao,ako si upratio moje postove,da Harun nije nikakav svetac ili bezgresnik.Daleko je on od toga,kao i garnitura koja je radila sa njim.Medjutim,kad vidim njegove prethodnike i kad vidim sta ovi danas rade,ne mogu se oteti dojmu da je on radio najbolji posao.Cisto gledajuci te neke stvari koje su svugdje u svijetu normalne,ali kod nas nisu.Mi nemamo sistemskog rada ni u jednoj drustvenoj sferi i sve dok je tako,bolje je drzati i ovakve ljude pout Haruna,nego dopustiti da oni odu,a dodju nam drugi koje,cast izuzecima,realno boli ona stvar za boljitak i uopste za BiH.E to je poenta svega.
Vidi, u suštini smo tu negdje.
Ljut sam na Haruna jer je sam sve srušio svadjom sa Nurkicem i tu sam vidio da ne zna bolje. Da je patriota i radnik je fakt. Ali da je sve bilo zlatno nije, da bi bilo drugačije danas da je tu - nisam siguran.
Da je spasitelj NIJE. Da je barem drugačije postupao danas bi još bio tu, ali nije fer. Imao si šansu nisi uspio, idemo dalje. Nek se dokaže u KK Bosna pa nek se vrati mudriji i pametniji u repku.
Manje suza, više rada.
P.s. ove insajderske da sreduje KK Bosni sponzore ne znam i neću komentarisati jer zvanično ništa nema.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Ethel » 12 sep 2016, 22:28

To je otprilike ono sto sam i ja od odlaska Haruna htio reci, spasitelj je prevelika rijec, da je digao iz mrtvih Savez jeste, ali da je svetac nije niti je ikad bio.

Meni je najvise zao sto umjesto njega nije dosao neko bolji, ili barem tu negdje ko bi nastavio barem onakav rad.

Svadju sa Nurkicem je odradio najgluplji nacin i to je na kraju i kostalo raspada. Njegova najveca i kardinalna greska defintivno.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 sep 2016, 22:33

Dijelimo onda svi misljenje. ;) S tim da zaista nema razloga da pljujemo po covjeku.Mislim da nije imao losih namjera.Nama treba svaki kvalitetan covjek u stanju u kakvom jesmo.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la tuzlak1987 » 12 sep 2016, 22:44

Samo kod nas se zbog igraca mijenjaju ljudi u savezu, nigdje vise pa kolika god klasa igrac bio. To rusi hijerarhiju i cim se to uradi krse se neka nepisana pravila.

A mogu se kladiti da ih sada i Harun sabotira. Dobili smo nista.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Virtu4l » 12 sep 2016, 23:09

NEZALAGANJE je napisao/la:@bhsport Te "epitete" tipa dupeuvlakac ostavi za svoje ukucane i nauci se kulturi dijaloga. ;)
Ne zna on drugacije, uvijek mora pokusati sa seljackim doskocicama, zato sam ga prestao citirati. Malo ko je na ovom forumu imao failova kao doticni, kad na to dodas nekulturu... zaobilazi u sirokom luku.
Evribadi sej Željo
Željoooo

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la nerminh74 » 12 sep 2016, 23:24

ljubiteljsporta je napisao/la:Dragi drugari od svega svih nas i one koji su za i one koji su protiv najviše boli činjenica da bi svi sretni bili da se možemo vratiti unazad godinu dana i naprosto izbrisati sve što se desilo od one zadnje utakmice na Eurobasketu. Ono probuditi se i reći ovo je bila noćna mora. To najbolje oslikava sadašnju strukturu. Eh sad, jako je zanimljiva tema debatisati oko toga da li je trebala stara struktura ostati ili doći novi. Mislim da je trebalo osvježenje, ali ne u smislu "otkini glave svima prije".
Međutim evo jedno drugo pitanje da vam postavim. Za one koji znaju ali zaista odgovor? Da li se ova sadašnja Bosna zaista diže ? Da li je istina to što neko iznese i da je Harun pomogao nešto ? Jer postavimo to ovako. Srbe zaboli blanja za BH košarku, a Hrvate da ne govorim. Onome je i sin kao Damir Mulaomerović koliko se sjećam igrao za Hrvatsku. Dakle, ako se diže Bosna, onda Spars i Bosna počinju predstvljati faktor, a taj faktor je sigurno protiv Seje Bukve i ove bošnjačke strukture !!! Ispravite me ako griješim. Zaista me zanima ta relacija. Ta relacija je j suština daljnjih koraka.
Ne pomaze on bosni on je usao u bosni i gle cuda lova vise nije problem puno se tu uradi politicki pro qui pro quo
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Ethel » 14 sep 2016, 14:49

Prisutnim predstavnicima medija se obratio i direktor kluba Damir Krupalija.“Zahvalio bih se kompaniji Bosnalijek koji će sa svojim brandom Royal Jelly podržati naš klub. Nadam se ćemo imati uspješnu saradnju i da ćemo opravdati povjerenje koje ste nam ukazali“. Direktor Krupalija je iskoristio priliku i zahvalio se i ostalim sponzorima, partnerima, SCC-u, Gama AA, BBS, Biss Tours te Atlantic Group-i njihovom brandu Argeti koja će biti i zlatni sponzor naše ekipe.

@bhsport Sponzori o kojima sam pricao, a medju nima Atlantic Group.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la bhsport » 14 sep 2016, 15:23

Ethel je napisao/la:Prisutnim predstavnicima medija se obratio i direktor kluba Damir Krupalija.“Zahvalio bih se kompaniji Bosnalijek koji će sa svojim brandom Royal Jelly podržati naš klub. Nadam se ćemo imati uspješnu saradnju i da ćemo opravdati povjerenje koje ste nam ukazali“. Direktor Krupalija je iskoristio priliku i zahvalio se i ostalim sponzorima, partnerima, SCC-u, Gama AA, BBS, Biss Tours te Atlantic Group-i njihovom brandu Argeti koja će biti i zlatni sponzor naše ekipe.

@bhsport Sponzori o kojima sam pricao, a medju nima Atlantic Group.
Ja ne vidim da se igdje tu Harun spominje .... koliko znam nije na nekoj funkciji u KK Bosna, ispravi me ako grijesim?
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Ethel » 14 sep 2016, 15:25

bhsport je napisao/la:
Ethel je napisao/la:Prisutnim predstavnicima medija se obratio i direktor kluba Damir Krupalija.“Zahvalio bih se kompaniji Bosnalijek koji će sa svojim brandom Royal Jelly podržati naš klub. Nadam se ćemo imati uspješnu saradnju i da ćemo opravdati povjerenje koje ste nam ukazali“. Direktor Krupalija je iskoristio priliku i zahvalio se i ostalim sponzorima, partnerima, SCC-u, Gama AA, BBS, Biss Tours te Atlantic Group-i njihovom brandu Argeti koja će biti i zlatni sponzor naše ekipe.

@bhsport Sponzori o kojima sam pricao, a medju nima Atlantic Group.
Ja ne vidim da se igdje tu Harun spominje .... koliko znam nije na nekoj funkciji u KK Bosna, ispravi me ako grijesim?
Pa evo Nermin ti je 2-3 posta iznad rekao da je Harun u KK Bosni, on bi to mozda mogao i konkretnije objasniti. Igor Stojanovic je u upravnom odboru Bosne tako da ne to ne cudi uopste.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Admir_Sa » 14 sep 2016, 15:37

Teletović na pressu svom izjavi kao što nema Sikiraša :roll: , siguran sam da je to izjavio zbog toga što ovo ljeto za reprezentacije nisu nastupali igrači koje zastupa Čojić, a koji je dobar sa Harunom i na njegovoj je kao strani. E sada ako je Harun dobročinitelj bh košarke, koji plače i živi sa svom košarkaškom djecom, e pa zašto je onda dozvolio da sve reprezentacije budu uskračene uslugama ovih igrača, znači ako on nije tu direktno i indirektno šteti svim reprezentacijama. Kako drugačije objasniti sve ovo :roll:
nema potpisa

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la bhsport » 14 sep 2016, 15:41

Ethel je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
Ethel je napisao/la:Prisutnim predstavnicima medija se obratio i direktor kluba Damir Krupalija.“Zahvalio bih se kompaniji Bosnalijek koji će sa svojim brandom Royal Jelly podržati naš klub. Nadam se ćemo imati uspješnu saradnju i da ćemo opravdati povjerenje koje ste nam ukazali“. Direktor Krupalija je iskoristio priliku i zahvalio se i ostalim sponzorima, partnerima, SCC-u, Gama AA, BBS, Biss Tours te Atlantic Group-i njihovom brandu Argeti koja će biti i zlatni sponzor naše ekipe.

@bhsport Sponzori o kojima sam pricao, a medju nima Atlantic Group.
Ja ne vidim da se igdje tu Harun spominje .... koliko znam nije na nekoj funkciji u KK Bosna, ispravi me ako grijesim?
Pa evo Nermin ti je 2-3 posta iznad rekao da je Harun u KK Bosni, on bi to mozda mogao i konkretnije objasniti. Igor Stojanovic je u upravnom odboru Bosne tako da ne to ne cudi uopste.
Nermine, od kada je to i u kojoj funkciji?
Takodjer mi ne ide u glavu da je Stojanovic direktor svih repki u KK Bosna. To je sukob interesa neki valjda.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Ethel » 14 sep 2016, 15:43

Kako mislis Stojanovic direktor svih repki?
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la bhsport » 14 sep 2016, 15:51

Ethel je napisao/la:Kako mislis Stojanovic direktor svih repki?
A do mene je, nisam upratio da je Stojanovic smijenjen u aprilu
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la nerminh74 » 14 sep 2016, 15:54

Mirza, nemam vise prijatelja ili poznanika u bosni, ali mi je drugk prijatelj prije cirka mjesec rekao da harun direktno, a samim tim elmedin indirektno ulaze u Bosnu
To je bilo kada se pricalo o ulasku Bosne u aba ligu
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Admir_Sa » 14 sep 2016, 16:05

nerminh74 je napisao/la:Mirza, nemam vise prijatelja ili poznanika u bosni, ali mi je drugk prijatelj prije cirka mjesec rekao da harun direktno, a samim tim elmedin indirektno ulaze u Bosnu
To je bilo kada se pricalo o ulasku Bosne u aba ligu
pa čim onaj neno na sva internetska zvona bruji o bosna projektu gdje najvaljuje minimalno finale domače lige, znaj da su tu harun i kum mu dino. nemam ništa protiv toga, neka pokušaju vratiti košarku u sarajevo na taj način :thumbup:
nema potpisa

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la TaRgEt_ » 14 sep 2016, 16:13

Admir_Sa je napisao/la:Teletović na pressu svom izjavi kao što nema Sikiraša :roll: , siguran sam da je to izjavio zbog toga što ovo ljeto za reprezentacije nisu nastupali igrači koje zastupa Čojić, a koji je dobar sa Harunom i na njegovoj je kao strani. E sada ako je Harun dobročinitelj bh košarke, koji plače i živi sa svom košarkaškom djecom, e pa zašto je onda dozvolio da sve reprezentacije budu uskračene uslugama ovih igrača, znači ako on nije tu direktno i indirektno šteti svim reprezentacijama. Kako drugačije objasniti sve ovo :roll:
Cojicevi igraci su bili na raspolaganju, od tri pozvana za u 16 jedan je prosao za U 17 u zadnjem rezanju nije prosao jedan .
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Wandelanoite » 14 sep 2016, 16:20

Čojic je poslao one bez kvaliteta, a Đakovica i Kusturicu nije.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

elvir19
Postovi: 13
Pridružen/a: 14 sep 2016, 02:08
Kontakt:

Harun Mahmutović

Post Postao/la elvir19 » 15 sep 2016, 01:24

Vidim da mnogi pljujete po Harunu Mahmutovicu...
Smijali ste se kakav je košarkaš bio, a ne spominjete kakav je Brabalić košarkaš :))
Niko ne spominje da je Harun bio kapiten Dini Bilaloviću i Radanu, u poslednjoj godini u kojoj je Bilalović igrao u Ceskopromexu, što govori o kakvom se karakternom čovjeku radi!
Smijete se kakav je menadzer Harun a niko ne spominje da je bio zamjenok direktora najveće projektantske kuce u BiH - DOM, direktor privatne kompanije Link, bio direktor Bjelašnice - 200 zaposlenih, član uprave Konstruktor group - Butmir, bio direktor Hayata - napravio najvecu muzičju produkciju u cijeloj ex yu, da je privatno napravio prvu zgradu u Pionirskoj dolini... i onda došao u KSBiH!

U KSBiH došao na du 2,5 mil. KM, blokirani racuni, ugašeni telefoni... kada se sve raspalo...
Svaku godinu pozitivno poslovao te napravio rezultate kakve nećemo imati za 20 godina... Vidjet ćemo vašeg političara Barbalića člana SBBa pa onda DFa koji ga je postavio... Baš je menadžercina za Haruna :)

Provjerite ko je platio sve pripreme U17 reprezentaciji, dogovorio sve utakmice i platio avio karte?! Ko je dogovorio opremu sa Nihadom Selimovicem za KSBiH?!
Provjerite ko je dogovorio sa BHTel 300.000 KM, sa Elektroprivredom 150.000 KM, sa Sparkasse bankom 200.000 KM i sa onim našim privatnikom sponzorom iz Njemacke 40.000 KM?! Pitajte Barbalića i direktore ovih kompanija - Harun!! :)
A ko se slikao? Barbalić i Sejo Bukva :)

Piatjte novinare ko je sada zvanični PR Jusufa Nurkića?! Koga Jusuf i Enes Trnovčević plaćaju da im radi PR?!! - Emir Jesenković - Avaz :)
Emir Jesenković je najveće smeće koje postoji, prodao se za par hiljada maraka...

Sad vam je vidim problem i što KK Bosna pomaže... sad kad su jedva ušli iz druge lige i kad niko neće...
I kad se sad KK Bosna digne, ako Bog da, vi ćete opet pljuvati po njemu... :))

Harune vrati nam KK Bosna u vrh BH košarke neka svi ovi zlobni mali misevi pocrkaju!!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la nerminh74 » 15 sep 2016, 08:40

Jos kad bi nam napisao kako je digao one zgrade kod pionirske ili ko ga je imenovao u sve one odbore pogotovu kada uzmes njegove kvalifikacije i strucno obrazovanje ili kako navedene ugovore EP i BHT kao drzavne firme su "obavezne" praviti
Da se razumijemo ovi sto su sada u savezu su smece, ali ljudskim kvalitetama i on nije daleko
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la TaRgEt_ » 15 sep 2016, 08:47

Wandelanoite je napisao/la:Čojic je poslao one bez kvaliteta, a Đakovica i Kusturicu nije.
Opet laz Đakovic operisao koljeno, a Kusturica saku mater mu znam sto godina i zena nije mogla da gleda da se sin pati.

A osim toga selektor je birao ne Dario
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.