Harun Mahmutović

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Steph » 11 nov 2016, 19:47

Harun je došao pred početak ovog prvenstva, ne znam šta je on to iskoristio i kako mu nije bilo pametnije da koristi ime BOSNA umjesto Royal, ako je već želio da krade.

Shvatam da imaš antagonizam prema njemu, samim tim i ne razmišljaš racionalno, zato mi se ne da raspravljati. U pravu si. Harun je kriv za ovo, on je sjeb'o sve za dva mjeseca. Đubre jedno mučko.

U principu se zna ko je ugasio Bosnu, ali ti iz nekog razloga prozivaš njega i još ga karakterišeš k'o kiflinog potrčka.

I da, povrh svega. Krupalija je izjavio da FIBA ne dozvoljava da klub funkcioniše ovako 'fuzionirano'.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Harun Mahmutovićr

Post Postao/la nerminh74 » 11 nov 2016, 20:08

Steph je napisao/la:Harun je došao pred početak ovog prvenstva, ne znam šta je on to iskoristio i kako mu nije bilo pametnije da koristi ime BOSNA umjesto Royal, ako je već želio da krade.

Shvatam da imaš antagonizam prema njemu, samim tim i ne razmišljaš racionalno, zato mi se ne da raspravljati. U pravu si. Harun je kriv za ovo, on je sjeb'o sve za dva mjeseca. Đubre jedno mučko.

U principu se zna ko je ugasio Bosnu, ali ti iz nekog razloga prozivaš njega i još ga karakterišeš k'o kiflinog potrčka.

I da, povrh svega. Krupalija je izjavio da FIBA ne dozvoljava da klub funkcioniše ovako 'fuzionirano'.
Kada je dosao harun dosao je prvo sponzor u vidu atlantica pa poslje royal jellyija i dosli su radi imena i brenda KK Bosna koju su onda samo odbacili, ako ku je stalo do Bosne sto se nisu borili
Da ne mogu funkcionisati funzionisani klubovi vidjeli smo kroz primjer cz
A ako ne znas u kojem su odnosu kifla i harun to nije moj problem
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Steph » 11 nov 2016, 20:11

Jeste, sram ga bilo, nije vratio odmah oko deset miliona duga koliko se spominje da je napravljeno i doveo samo dva sponzora. Ne pričamo mogu li, nego pričamo o tome da nema dozvole, dva različita pojma. Bosna je bila 'na aparatima' s Royalom, to je bar svima jasno.

Drago mi je da je onda bar neko informisan kada ja već nisam... A možda me i Harun plaća, prije nego neko potegne i to. :mrgreen:

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la nerminh74 » 11 nov 2016, 20:26

Steph je napisao/la:Jeste, sram ga bilo, nije vratio odmah oko deset miliona duga koliko se spominje da je napravljeno i doveo samo dva sponzora. Ne pričamo mogu li, nego pričamo o tome da nema dozvole, dva različita pojma. Bosna je bila 'na aparatima' s Royalom, to je bar svima jasno.

Drago mi je da je onda bar neko informisan kada ja već nisam... A možda me i Harun plaća, prije nego neko potegne i to. :mrgreen:
Uhhhh sto ti okreces vodu na svoju vodenicu
Nisam pominjao da je harun napravio dug Bosni i nisam pominjao nikakvu kradzu koju mi ti vec non stop ubacujes, ja sam jasno rekao i iza toga i dalje stojim da su harun i kompanija iskoristili ime Bosne da bi doveli sponzore (a sada je ocigledno da su to sponzori royala ne Bosne) i kada je zagustilo bukvalno su se posr.ali na Bosnu i pustili niz vodu, a sve sto su dobili na ime Bosne su zadrzali i sada oni vode nekakav royal
A to sto ti ne znas harunove i kifline poslovne i privatne veze je tvoj problem
A mozemo i ovako rezonirati sto je konakovic zapoceo zavrsio je njegov kum i poslovni partner mahmutovic
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Steph » 11 nov 2016, 20:47

I šta ti misliš koliko će Royal trajati? Pa taj fiktivni plan o kojem ti pišeš ne bi proveo niko normalan, haha. :mrgreen:

Što nisu ostali onda doveli sponzore? Ko je branio tebi ili bilo kome drugom da dovede sponzore?

Pišeš gluposti, jer ne znaš ni zbog čega se desilo ovo što se desilo. Predstavljaš sve ovo kao Harunovu krivicu što je smiješno. Zna se ko su krivci i ko je napravio dugove.

Plan je bio da Bosna igra ABA ligu, a šta bi tada bilo i da li bi neko krao će ipak ostati nepoznanica. Royal neće gledati niko živ, igrači će garant otići i to je to.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la nerminh74 » 11 nov 2016, 20:51

Ocigledno okreces i dodajes stvari kako bi harun bio nevini posmatrac u ovome, ali ko ima imalo mozga znati ce sta ja pricam
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Steph » 11 nov 2016, 20:53

Ne, nego je svakome jasno da mrziš Haruna, i to je tvoje pravo, ne brani ti niko.

I nemam ja šta okretati, ja se bavim činjenicama, ne 'rekla-kazala' pričama i fiktivnim planovima za rušenje prezaduženog kluba.

Čitava tvoja hipotetička priča se bazira na tome da će Royal biti važan faktor u budućnosti, a neće, da se ne lažemo. Niti ima publike, niti koga interesuje košarka u ovom gradu.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la nerminh74 » 11 nov 2016, 21:02

Steph je napisao/la:Ne, nego je svakome jasno da mrziš Haruna, i to je tvoje pravo, ne brani ti niko.

I nemam ja šta okretati, ja se bavim činjenicama, ne 'rekla-kazala' pričama i fiktivnim planovima za rušenje prezaduženog kluba.

Čitava tvoja hipotetička priča se bazira na tome da će Royal biti važan faktor u budućnosti, a neće, da se ne lažemo. Niti ima publike, niti koga interesuje košarka u ovom gradu.
Izvini iz koje moje recenice si ti izvukao ove zakljucke?!
Sve si okrenuo da harun bude nevin u ovoj prici
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Steph » 11 nov 2016, 21:08

Pročitaj svoje postove... Nema šta biti nevin ili ne, tu je dva mjeseca i ne znam kako je on odgovaran svojim imenom i prezimenom za bilo šta što se desilo u Bosni. Ovo danas je samo posljedica nekih starih vremena. U principu, ne znam šta imamo raspravljati o njemu, kada ovo nije slučaj u koji je upetljan.

Pozdrav!

edit:

OVO bi se desilo sve i da nije baš on došao prije dva mjeseca. Znači, bilo je pitanje vremena kada će FIBA reagovati.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la nerminh74 » 11 nov 2016, 21:26

Steph je napisao/la:Pročitaj svoje postove... Nema šta biti nevin ili ne, tu je dva mjeseca i ne znam kako je on odgovaran svojim imenom i prezimenom za bilo šta što se desilo u Bosni. Ovo danas je samo posljedica nekih starih vremena. U principu, ne znam šta imamo raspravljati o njemu, kada ovo nije slučaj u koji je upetljan.

Pozdrav!

edit:

OVO bi se desilo sve i da nije baš on došao prije dva mjeseca. Znači, bilo je pitanje vremena kada će FIBA reagovati.
A u medzuvrmenu nebi se politickim vezama na ime KK Bosne do sponzora
A ako se znalo da je bilo pitanje vremena da se ovo desi kao sto ti kazes zasto je harun prije 4 mjeseca usao u projekt KK Bosna royal jelly

Ps
Znam sta sam pisao i to nema veze sa ovim sto ti insinuiras
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Steph » 11 nov 2016, 21:37

Da napravi od Royala novi NBA tim vjerovatno.

Pročitaj izjavu od Krupalije i bit će ti sve jasno, a možeš i u ponedjeljak na vanrednu press konferenciju pa popljuj Haruna pitanjima. Na press može doći ko hoće, ne moraš biti novinar.

elvir19
Postovi: 13
Pridružen/a: 14 sep 2016, 02:08
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la elvir19 » 14 nov 2016, 23:13

Citam postove Nermin74 i ocito je da ovaj covjek ima problema sa argumentima i ocito je da mu smeta svaki uspjeh BH i Sarajevske kosarke! A da mrzi Haruna vrlo je jasno :D
Kakav je tvoj problem Nermine ako je Harun pomogao Bosni i nasao sponzore? Ako su im parama dovedeni igrači i Bosna koja je igrala drugu ligu prošle godine sada dobija Sparse i Kakanj? Šta je tu Harun kriv? :D
Da Harun ima svoju zgradu LAŽEŠ ljude na forumu!! Ima samo svoj stan u zgradi u kojoj stanuje ;)
Dobro ti je neko ovdje napisao da je Harun radio citav svoj radni vijek u PRIVATNIM KOMPANIJAMA i tamo stekao stan, auto i vikendicu na Jahorini!
Ali za tebe je tesko da neko sposoban ne bude lopov! Cim je neko ovdje uspjesan i sposoban pa ima rezultate mi mu onda prikacimo da je lopov! Balijska posla!
Da je Harun odbacio Bosnu i to bez veze lupaš i prodaješ maglu. Pojedini ljudi iz saveza i Sarajeva su sa FIBA napravili sranj.. samo zato što su vidjeli da je Bosna prva, da je najbolja!! Tebi i takvima kao ti je zasmetalo što je Bosna prva!
Bolje bi bilo da igra drugu ligu i da polako vraca dugove narednih 100 godina :)))

Evo pozivam te da izneses cinjenice i pitas sve o Harunu, ja ga dobro znam i sve cu ti odgovoriti!? :D

Avatar
emil02in
Postovi: 3637
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la emil02in » 14 nov 2016, 23:19

nerminh74 je napisao/la:Ocigledno okreces i dodajes stvari kako bi harun bio nevini posmatrac u ovome, ali ko ima imalo mozga znati ce sta ja pricam
Ma ja Harun uništio reprezentaciju,i kako on ode hvala bogu dobro nam je.Sad na redu Bosna,valjda ćete naći nešto i nakon Bosne zašto je Harun kriv.
Ko zna vjerovato ima tala i u uništavanju našeg Granita,sumnjiv je on.... :evil:
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

elvir19
Postovi: 13
Pridružen/a: 14 sep 2016, 02:08
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la elvir19 » 14 nov 2016, 23:34

Emile, Harun je kriv je je bio uspjesan direktor pet privatnih kompanija prije nego je dosao u savez i kriv je sto je zaradio da kupi stan, auto i vikendicu. Kad je dosao u savez koji je bio u gubitcima 2,5 mil KM bez plasmana na tri EP... pet godina prije njega svaka godina u minusu... kriv je sto je poslovao pozitivno SVAKE GODINE, sto je seniorska reprezentacija isla kao PRVA u grupi na EP... krib je sto su sve mlade selekcije ušle u A diviziju... sto smo postali sampioni Evrope!
E ovo su sve argumenti!
I kad su htjeli da ga sklone onda su našli Nihada Imamovića koji je napravio dugovanja i u savezu i u Bosni, a Harun mu je sve ovo rekao u lice... da on iscenira da je Harun lopov :) Fol Sipa dosla u savez... ispituje ga... a znam da nikada nije pozvan ni na saslusanje u Sipu!
I znam da je još sad tuzio savez za 500.000 KM da dokaze da je svojim parama finansisrao reprezentacije i da mu te pare fino vrate ;)

E sad im smeta i sto pomaze Bosni, ne valja sto je Bosna prva na tabeli :D

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la nerminh74 » 14 nov 2016, 23:57

elvir19 je napisao/la:Emile, Harun je kriv je je bio uspjesan direktor pet privatnih kompanija prije nego je dosao u savez i kriv je sto je zaradio da kupi stan, auto i vikendicu. Kad je dosao u savez koji je bio u gubitcima 2,5 mil KM bez plasmana na tri EP... pet godina prije njega svaka godina u minusu... kriv je sto je poslovao pozitivno SVAKE GODINE, sto je seniorska reprezentacija isla kao PRVA u grupi na EP... krib je sto su sve mlade selekcije ušle u A diviziju... sto smo postali sampioni Evrope!
E ovo su sve argumenti!
I kad su htjeli da ga sklone onda su našli Nihada Imamovića koji je napravio dugovanja i u savezu i u Bosni, a Harun mu je sve ovo rekao u lice... da on iscenira da je Harun lopov :) Fol Sipa dosla u savez... ispituje ga... a znam da nikada nije pozvan ni na saslusanje u Sipu!
I znam da je još sad tuzio savez za 500.000 KM da dokaze da je svojim parama finansisrao reprezentacije i da mu te pare fino vrate ;)

E sad im smeta i sto pomaze Bosni, ne valja sto je Bosna prva na tabeli :D
E ovo je vec neki put da citam ovo, molim te navedi imena tih 5 uspjesnih kompanija, nadam se da ces navesti i kompaniju koja je gradila zgrade u pionirskoj dolini i navesti koliko je ono platio gradzevinsku dozvolu, koliko komunalne troskove i uz pomoc kojeg kredita sa kojom kamatom i cijim garantom, pa da i ostali shvate to uspjesno
U novom savezu su ista g.ovna, a tih 500 000 za koje ih tuzi su toliko njegovj koliko su moji
Inace kada si kod tuzbi mozes li me samo upoznati kako idu tuzbe protiv nurkica i razije
I kada smo kod svih tih plamana kako prodze glavni igrac koji dvije od 3 selekcije uveo u A diviziju (a inace jednu od tih selekcija je vratio u B diviziju)
I jedva cekam da musa i kompanija osvoje U18, naravno prvenstveno sto volim svoju zemlju i kosarku, ali sada takodzer da se zacepe usta i njemu kako je bio najuspjesni radnik

Ali za razliku od vas mene zanima reprezentacija i meni je sejo bukva isto g.ovno kao mahmutovic, sve je to gamad koa je dosla iz ciste koristi svi bi da budu novi konakovic

A ti meni nista ne pricaj o Bosni, svi koji prate duze znaju sta je meni Bosna znacila
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

elvir19
Postovi: 13
Pridružen/a: 14 sep 2016, 02:08
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la elvir19 » 15 nov 2016, 02:32

Nermine, Dom, Bjelasnica, Butmir, Link, Hayat...
E kolike je komunane troskove imao i kako je gradio, kako uzimao kredite... ne znam... da znam i ja bih kao i on. A i tebi bi pomogao da i ti :)

Nemoj sad pljuvati i po novim ljudima u savezu. Po tebi su svi ljudi u svim savezima g.ovna, svi rade za intres? E to je sto bi ti htio... da svi budu isti?
Daj mi reci ako Harun nije najbolji sportski radnik i ako košarkasški savez u njegovo doba nije najbolji savez koji je to onda bolji??

Protiv Nurkica nikada nije ni dizao tuzbu ;)
A protiv Trnovcevica je sud odbio jer Trnovcevic nema ni prijavu boravka u BiH - Slovenac :) A za Razu sacekaj...
Da li je 500.000 Harunovih koliko i tvojih vidjet cemo nakon ishoda sudskog spora. Sjetit ces se ti mene kad Harun dobije presudu!!

Dok ovi novi ne budu postigli rezultate kao Harun do tad ces se morati pomiriti da je najbolji ;)

A da Bosnu volis kao sto kazes i da ti Bosna znaci uradio bi nesto za nju kao sto je Harun vec uradio a tebi to smeta.
A ne ono, ja sam u Njemackoj... borite se narode, izdrzite... volim BiH i bas mi je tesko bez nje :D

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la nerminh74 » 15 nov 2016, 08:28

elvir19 je napisao/la:Nermine, Dom, Bjelasnica, Butmir, Link, Hayat...
E kolike je komunane troskove imao i kako je gradio, kako uzimao kredite... ne znam... da znam i ja bih kao i on. A i tebi bi pomogao da i ti :)

Nemoj sad pljuvati i po novim ljudima u savezu. Po tebi su svi ljudi u svim savezima g.ovna, svi rade za intres? E to je sto bi ti htio... da svi budu isti?
Daj mi reci ako Harun nije najbolji sportski radnik i ako košarkasški savez u njegovo doba nije najbolji savez koji je to onda bolji??

Protiv Nurkica nikada nije ni dizao tuzbu ;)
A protiv Trnovcevica je sud odbio jer Trnovcevic nema ni prijavu boravka u BiH - Slovenac :) A za Razu sacekaj...
Da li je 500.000 Harunovih koliko i tvojih vidjet cemo nakon ishoda sudskog spora. Sjetit ces se ti mene kad Harun dobije presudu!!

Dok ovi novi ne budu postigli rezultate kao Harun do tad ces se morati pomiriti da je najbolji ;)

A da Bosnu volis kao sto kazes i da ti Bosna znaci uradio bi nesto za nju kao sto je Harun vec uradio a tebi to smeta.
A ne ono, ja sam u Njemackoj... borite se narode, izdrzite... volim BiH i bas mi je tesko bez nje :D
auuuuu znači sve "uspiješne" firme su u stvari političko-familijarno-kumski "uspiješne" firme
ha ja
a naravno da neče nermin dobiti ni jedan onakav uslov kakav je Harun dobio pa bio "uspiješan" i "pošteno" se obogatio, nema Nermin taj političko-familijarno-kumski establišment

a vidjeti čemo to za te presude, inače interesatan taj "uspiješni" koji tuži stranca domaćem sudu za

a činjenica je da je harun više radio nego njegovi prethodnici, ali opet koliko se nije radilo prije njega onda je sve bilo puno više nego ranije, a baš čemo vidjeti šta će biti na U18 EP, a da jesu g.ovna u savezu, kao što su bila i ranije

a onako za tvoju informaciju nermin se angažovao oko Bosne u periodu 2006-2010 pa je dobijao ili epitet budale ili direktne pretnje i njemu i porodici jer zadire u tuđe talove
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la fera » 17 nov 2016, 12:01

Nermine brate svađaš se sa fanovima "zvijezda možeš biti ti"... ostavio je izgleda harun tamo dubok trag.
You are someone else I am still right here

DeeWa
Postovi: 2000
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la DeeWa » 20 nov 2016, 00:15

Ima previse postova narocito negativno nastrojenih pa nisam bas sve procitao. Ja nisam ni za ni protiv haruna, totalno sam neutralan po tom pitanju ali mislim da jeste on imao neki dogovor sa royalom da navuku sponzore na ime bosne a onda mozda kada se bosna ugasi da pokupe sponzore i sve ostalo i da on bude neka karika u royalu a i na taj nacin ce royal opstati i imati neku odlicnu podlogu. Uostalom vidjet cemo ako se to desi da li ce biti tako. Ako bude u nekoj funkciji u royalu znaci da 90% jeste nesto pokusao promuljati a ako ga ne bude znaci da vjerovatno nije i kraj price. Nema tu mnogo filozofije. Cinjenica je da je taj harun se mijesao u sve zivo sto je mogao.
Samo kad ga se sjetim da je bio i u zmbt i to cini mi se kao clan produkcijskog zirija.......
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la 7aprildomemoj » 17 maj 2017, 09:02

Ima li živih poklonika lika i djela HM ili u narodu poznatih Harunoljubaca :arrow: :?:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.