Harun Mahmutović

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

HarisHelic
Postovi: 296
Pridružen/a: 16 nov 2014, 21:43
Kontakt:

Harun Mahmutović

Post Postao/la HarisHelic » 15 mar 2015, 12:53

Ma Harun pravo dobro radi. Super, nema sta.
Od igraca se posudjuje novac da se ode na Euro Basket. Angazuju se treneri koji bi besplatno radili, pa se onda isti taj trener dovede u situaciju da se moli da radi jos, naravno za šišarike.

Ma nema, sturi se Harun radeci. Ubi se covjek od posla.

Aha, jest.... :kafa:

Feridagic
Postovi: 276
Pridružen/a: 28 feb 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Feridagic » 15 mar 2015, 15:37

HarisHelic je napisao/la:Ma Harun pravo dobro radi. Super, nema sta.
Od igraca se posudjuje novac da se ode na Euro Basket. Angazuju se treneri koji bi besplatno radili, pa se onda isti taj trener dovede u situaciju da se moli da radi jos, naravno za šišarike.

Ma nema, sturi se Harun radeci. Ubi se covjek od posla.

Aha, jest.... :kafa:
Ne, nego ti radis, vidimo i kako. Ali hajde, nisi ti kriv, kriv je onaj ko ti tolerise sve te vulgarnosti. Treba nama Memso i Sabit ponovo, nisu za na Aco Petrovic i Dusko Ivanovic, treba nama F division. Da imam priliku vidjeti Mahmutovica rekao bi mu samo par stvari medju kojima bi bila i ta da je velika budala. Treba se okrenuti svome biznisu, unovciti energiju i znanje, a vjecite luzere ostaviti da se guse u svom brlogu. Cuj Presdzic????? Svi znamo, bar oni koji kosarku ne prati od juce, sta se sve radilo da se taj kosarkas privoli da igra za BiH, svi znamo njegove javne istupe. I sada dodje neki muljator i od jednog predsednika saveza koji je isti taj savaz od dna izdigao u vrh, trazi neki papir koji je vjerovatno on sam pomocu jataka zaturio. I da Mahmutovic sa tim nema nikakve veze, jer covjek nije uopste bio tada na toj funkciji, ali hajde ti to dokaze raznim emigrantima, koji su se napalili na jednog nepismenog rmpaliju ciji mozak radi na Enesov pogon.
Sta je forum rekao: Ko je po vama najuspješniji selektor fudbalske reprezentacije BiH ikada?
1. Safet Sušić Pape
2. Miroslav Ćiro Blažević
3. Blaž Baka Slišković

Mirza1990
Postovi: 270
Pridružen/a: 17 jan 2015, 18:29
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Mirza1990 » 15 mar 2015, 15:44

Inace Harun i Dino besplatno rade hahahahah nisu opste unovcili ovo sve eeeee naivnosti...Pa da nije Sparsa i Juke **** bi u20 i reprezentacije mladje bile u A diviziji al ipak voli Harun da kaze kako je ovo vodstvo na celu nikad savez nije bio uspjesni i tako indirektno pripisuje sve te uspjehe sebi i predsjedniku....Pa taj isti Juka je POSLE znaci ne PRIJE vec je VEC imao potpisano sa Denverom usao u svadju sa klubom da bi dosao i igrao to u20prvenstvo a oni su odma poletjeli i izgleda kod vecine uspjeli da ga naprave drzavnim neprijateljem zato sto je otisao kod svog lijecnika u Zagreb koji kud i kamo ima bolju opremu nego ovi nasi za to njegovo koljeno.

Mirza1990
Postovi: 270
Pridružen/a: 17 jan 2015, 18:29
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Mirza1990 » 15 mar 2015, 15:49

Joj Feride isti si Harun kod vas je sve nesto rekla kazala....ma daj da vidimo istinu daj papire da vidimo daj sve crno na bijelo iznesi pa da vidimo ha ja...Covjek mu je lijepo rekao dolazim u Sarajevo javno izvinjene i pare na ruke ako ono sto govori nije istina...Znaci tacni podaci a ne vjerovatno,nevjerovatno,rekao,nije rekao itd..

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Evil Genius II » 15 mar 2015, 16:02

Feridagic je napisao/la:Zasto da Harun bilo sta pokazuje nekom preverantu, pa covjek nije ni bio na funkciji u to vrijeme, zasto bi on pokazivao dokaze?
zato sto ga ovaj direktno proziva i optuzuje za slucaj preldzic. zato sto se farsa, zbog koje btw ispasta niko drugi do navijaci i sam roster reprezentacije, provlaci po medijima evo vec nekoliko mjeseci, a harun je taj koji istu moze prekinuti. zato sto, kada je vec sazivao pres konferencije, mahao papirima i slicno, treba priloziti dokaze koji ce zavrsiti ovaj vaser jednom za svagda.

Avatar
BaDa12
Postovi: 4403
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BaDa12 » 15 mar 2015, 16:16

Ja nešto mislim da Harun neće više ništa govoriti o ovome osim na sudu. Odavno se nije oglasio iako je bilo materijala za njega.

Ne znam zašto se o ovome isključivo piše na temi Jusufa (iako je povezan, dakako), mislim da ovakvu diskusiju treba odvojiti od njega i da se ovdje prate njegove igre i isključivo nešto vezano za njega. Ovaj rat je ipak viši nivo i tiče se saveza kao saveza, a ne jednog igrača.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Evil Genius II » 15 mar 2015, 16:24

BaDa12 je napisao/la:Ja nešto mislim da Harun neće više ništa govoriti o ovome osim na sudu. Odavno se nije oglasio iako je bilo materijala za njega.
realno gledano to je nesto sto je odmah trebao uraditi.
BaDa12 je napisao/la:Ne znam zašto se o ovome isključivo piše na temi Jusufa (iako je povezan, dakako), mislim da ovakvu diskusiju treba odvojiti od njega i da se ovdje prate njegove igre i isključivo nešto vezano za njega. Ovaj rat je ipak viši nivo i tiče se saveza kao saveza, a ne jednog igrača.
posteno. slazem se :thumbup:

Feridagic
Postovi: 276
Pridružen/a: 28 feb 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Feridagic » 15 mar 2015, 16:45

Evil Genius II je napisao/la:
Feridagic je napisao/la:Zasto da Harun bilo sta pokazuje nekom preverantu, pa covjek nije ni bio na funkciji u to vrijeme, zasto bi on pokazivao dokaze?
zato sto ga ovaj direktno proziva i optuzuje za slucaj preldzic. zato sto se farsa, zbog koje btw ispasta niko drugi do navijaci i sam roster reprezentacije, provlaci po medijima evo vec nekoliko mjeseci, a harun je taj koji istu moze prekinuti. zato sto, kada je vec sazivao pres konferencije, mahao papirima i slicno, treba priloziti dokaze koji ce zavrsiti ovaj vaser jednom za svagda.
Dopire li do tvoje svijesti ovo gore da Harun nije ni koji nacin obavezan da pokazuje te papire jer se ne ticu njega direktno vec BIVSIH funkcionera sa kojima je ovaj prevarant koji trazi papire saradjivao? I na kraju krajeva zar mi ne vidimo svojim ocima rezultate svacijeg rada, zar ne vidimo nase igrace koje je ovaj trgovac odveo u druge saveze? Zasto niti jedan igraca kojega on zastupa nije BiH reprezentivac? Malo je skakljiva prica i oko Harunovog javnog nastupa, narocito kada je Jusuf Nurkic ukljucen u cijelu pricu. Kakva bi tek onda reakcija bila (da je cutao kao zaliven)? Ovaj Enes je samo i cekao nekoga kao Jusufa, nekoga ko ima sve simpatije, a nije bas dobar u mozgu, pa da krenu hajku jer mu situacija nije apsolutno odgovarala. Sulejmanovic, Musa i mnogi drugi vec najavljuju da ce igrati za BiH, a tu onda nema zarade ni preprodaje. Zar stvarno sve ovo ne vidite? Jusuf je postao ucesnik u svemu kada je kao poslusni robot slijedio svoga mentora. Valjda mu je od njega doslo i to da postane vatreni navijac Partizana i njegovih Grobara te da obozava Baju. Onoga momenta kada je pristao da bude marioneta diskusija na njegovo temi oko ovoga je sasvim normalna i u okviru teme.
Sta je forum rekao: Ko je po vama najuspješniji selektor fudbalske reprezentacije BiH ikada?
1. Safet Sušić Pape
2. Miroslav Ćiro Blažević
3. Blaž Baka Slišković

HarisHelic
Postovi: 296
Pridružen/a: 16 nov 2014, 21:43
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la HarisHelic » 15 mar 2015, 16:50

Feridagic je napisao/la:Zasto da Harun bilo sta pokazuje nekom preverantu, pa covjek nije ni bio na funkciji u to vrijeme, zasto bi on pokazivao dokaze? Uf povraca mi se od ove teme, bolje da odem, znam ja nas j ja nas.

Harune Mahmutovicu, karino od covjeka, kada osudjujes nekog za nesto, za to nesto moras imati i dokaze.

Kad si vec spreman da glumis facebook pametologa sa nekim citatima, (da si barem pametnu jednu okacio na taj svoj fejs, nego tudje citate koji se izguglaju za sekundu) onda barem budi i mangup i pokazi dokaze za koje te covjek prozvao i za koje je rekao da ce da ti plati bez da se ide na sud i plus uz to da se javno izvine.
Budi frajer pa uradi to i zaustavi ovu farsu koju si sam napravio.

Harune Mahmutovicu posto ti nemas dokaze za to sto pricas i za te kojekakve tuzbe, onda mozes samo da glabas covjeku.

:kafa:

Feridagic
Postovi: 276
Pridružen/a: 28 feb 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Feridagic » 15 mar 2015, 16:59

Mirza1990 je napisao/la:Inace Harun i Dino besplatno rade hahahahah nisu opste unovcili ovo sve eeeee naivnosti...Pa da nije Sparsa i Juke **** bi u20 i reprezentacije mladje bile u A diviziji al ipak voli Harun da kaze kako je ovo vodstvo na celu nikad savez nije bio uspjesni i tako indirektno pripisuje sve te uspjehe sebi i predsjedniku....Pa taj isti Juka je POSLE znaci ne PRIJE vec je VEC imao potpisano sa Denverom usao u svadju sa klubom da bi dosao i igrao to u20prvenstvo a oni su odma poletjeli i izgleda kod vecine uspjeli da ga naprave drzavnim neprijateljem zato sto je otisao kod svog lijecnika u Zagreb koji kud i kamo ima bolju opremu nego ovi nasi za to njegovo koljeno.
Ovaj covjek, taj Enes je izgleda i madjionicar, jos malo pod njegov uticaj poceti padati i oni koji imaju malo mozga jer je ove druge vec obradio. Sta me briga da li Dino i Harun besplatno rade, da li je to zbog ovoga ili onoga, meni je bitno da je A reprezentacija posle prilicnog posta ponovo na jednom velikom takmicenju gdje je prvi put u historiji zaboljezila i pobjede, da je jedinstvo u reprezentaciji kao niti u jednom drugom sportskom kolektivu na nivou BiH da su cak predvodjeni kapitenom MIRZOM osjetili potrebu i da se javno ograde od lopine i njegove zamlate kojom upravlja, da jedan Stipanovic i Gordic grizu za svoju domovinu. Da imamo takve strucnjake kao sto su Aco Petrovic i Dusko Ivanovic, da su mladje kategorije na pravom putu i to je ono sto najvise zanima ovoga Slovenackog lisca, ta djeca ce danas-sutra stasati a javasluk i nered je njegova sansa da ih unovci Slovencima, Turcima, Hrvatima, Srbima. Jos jednom se divim da Harun ima toliko energije da se bori, ja bi davno to sve ostavio i bas kao i politicku vlast, dao Bosancima ono sto i zasluzuju.
Sta je forum rekao: Ko je po vama najuspješniji selektor fudbalske reprezentacije BiH ikada?
1. Safet Sušić Pape
2. Miroslav Ćiro Blažević
3. Blaž Baka Slišković

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: Harun Mahmutović

Post Postao/la JoseMourinho » 15 mar 2015, 17:02

Ja opet kažem kad može pisat po fb-u ko kakav skolarac nek postavi i selfi tih papira ko ga yebe kad je valjda poaten, čist? Ili ipak nije? ;)

HarisHelic
Postovi: 296
Pridružen/a: 16 nov 2014, 21:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la HarisHelic » 15 mar 2015, 17:03

Feridagic je napisao/la:
Mirza1990 je napisao/la:Inace Harun i Dino besplatno rade hahahahah nisu opste unovcili ovo sve eeeee naivnosti...Pa da nije Sparsa i Juke **** bi u20 i reprezentacije mladje bile u A diviziji al ipak voli Harun da kaze kako je ovo vodstvo na celu nikad savez nije bio uspjesni i tako indirektno pripisuje sve te uspjehe sebi i predsjedniku....Pa taj isti Juka je POSLE znaci ne PRIJE vec je VEC imao potpisano sa Denverom usao u svadju sa klubom da bi dosao i igrao to u20prvenstvo a oni su odma poletjeli i izgleda kod vecine uspjeli da ga naprave drzavnim neprijateljem zato sto je otisao kod svog lijecnika u Zagreb koji kud i kamo ima bolju opremu nego ovi nasi za to njegovo koljeno.
Ovaj covjek, taj Enes je izgleda i madjionicar, jos malo pod njegov uticaj poceti padati i oni koji imaju malo mozga jer je ove druge vec obradio. Sta me briga da li Dino i Harun besplatno rade, da li je to zbog ovoga ili onoga, meni je bitno da je A reprezentacija posle prilicnog posta ponovo na jednom velikom takmicenju gdje je prvi put u historiji zaboljezila i pobjede, da je jedinstvo u reprezentaciji kao niti u jednom drugom sportskom kolektivu na nivou BiH da su cak predvodjeni kapitenom MIRZOM osjetili potrebu i da se javno ograde od lopine i njegove zamlate kojom upravlja, da jedan Stipanovic i Gordic grizu za svoju domovinu. Da imamo takve strucnjake kao sto su Aco Petrovic i Dusko Ivanovic, da su mladje kategorije na pravom putu i to je ono sto najvise zanima ovoga Slovenackog lisca, ta djeca ce danas-sutra stasati a javasluk i nered je njegova sansa da ih unovci Slovencima, Turcima, Hrvatima, Srbima. Jos jednom se divim da Harun ima toliko energije da se bori, ja bi davno to sve ostavio i bas kao i politicku vlast, dao Bosancima ono sto i zasluzuju.

Da li si ti svjestan da smo mi na EB otisli zbog toga sto je Aco Petrovic prevaren i izmanipulisan i da mu je receno da radi za dzabe pa poslije EB-a da ce se iznaci neko rijesenje? Rijesenje je na kraju bilo: eto, mi nemamo novca da te platimo. Izvini Aco!
Pravo dobro rijesenje u pm.
Valjda to dovoljno govori o sposobnosti Mahmutovica i Konakovica. Meni govori itekako. Tebi ocito ne!

Da li si svjestan da se reprezentacija nasla na EB-u zahvaljujuci parama iz dzepa jednog od igraca, a nikako parama koje je pronasao sekretar kojeg toliko zdusno branis?

Da li si svjestan da upravo to sto tebe boli qrac za koliko Konakovic i Mahmutovic rade, da bi trebalo da te boli qrac jer oni imaju platu za ono sto rade, a posudjuju novac od igraca umjesto da se te pare nalaze kod sponzora?

Sto sponzora nema? Pa zato sto repku vode lopovi i danas, ali sa bijelim rukavicama.

Imas li trun mozga da razmislis barem malo?

Mirza1990
Postovi: 270
Pridružen/a: 17 jan 2015, 18:29
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Mirza1990 » 15 mar 2015, 17:11

E pa boli me ****.Predstavljaju se kao bezgresni i da su najzasluzni za A-diviziju a ima tu mnogo zasluznih ljudi nego sto su oni...prije svega ekipa oko Sparsa.Puna prica kako nemaju love a DOBRE plate imaju!Optuzuju nekog a ne iznose nikakve dokaze i onda kad taj neko kaze ok vazi dolazim u Sarajevo da vam popusim i platim daj samo prilozite dokaze da sam ja krivac za Preldzica a ne neko ko je radio u KSBiH onda sutnja i fejsbuk statusi.... :clap:

Feridagic
Postovi: 276
Pridružen/a: 28 feb 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Feridagic » 15 mar 2015, 17:16

Da li si ti svjestan da smo mi na EB otisli zbog toga sto je Aco Petrovic prevaren i da mu je receno da radi za dzabe pa poslije EB-a da ce se iznaci neko rijesenje?
Da li si svjestan da se reprezentacija nasla na EB-u zahvaljujuci parama iz dzepa jednog od igraca, a nikako parama koje je pronasao sekretar kojeg toliko zdusno branis?
Da li si svjestan da upravo to sto tebe boli qrac za koliko Konakovic i Mahmutovic rade, da bi trebalo da te boli qrac jer oni imaju platu za ono sto rade, a posudjuju novac od igraca?

Imas li trun mozga da razmislis barem malo?
Rasporedio vas Enes svugdje da unistite BiH kosarku i onda on nastupa? Hahaha, Aco Petrovic radio na lijepe oci??? Idi bolan, prevazisao si i svoga finansijera, Zlovenca Enesa. Licno im skidam kapu kada igraci imaju toliko povjernja u savez da posudjuju novac savezu i to javno, transparentno, a ne kao tvoj Enes. I otkuda im te ogromne plate zar nekoliko puta nije receno a nikad demantovano da od drzava Kosarkaski savez dobije "preko dva treci". Harun je namakao sponzore, platio Acu, platio Duska, obezbjedio uslove mladjim kategorijama, stvorio jedan uredjen i organizovan savez.
Sta je forum rekao: Ko je po vama najuspješniji selektor fudbalske reprezentacije BiH ikada?
1. Safet Sušić Pape
2. Miroslav Ćiro Blažević
3. Blaž Baka Slišković

Feridagic
Postovi: 276
Pridružen/a: 28 feb 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Odg: Harun Mahmutović

Post Postao/la Feridagic » 15 mar 2015, 17:21

JoseMourinho je napisao/la:Ja opet kažem kad može pisat po fb-u ko kakav skolarac nek postavi i selfi tih papira ko ga yebe kad je valjda poaten, čist? Ili ipak nije? ;)
Ne bi me zacudilo da ih i nema zato sto je ljigavac tada radio sa lopovima iz saveza pa je bilo zataskivanja na sve strane. E toga nema kod Haruna i to je ono sto smeta, a vi sa mali koeficijentom ste samo njegovo pokretacko gorivo.
Sta je forum rekao: Ko je po vama najuspješniji selektor fudbalske reprezentacije BiH ikada?
1. Safet Sušić Pape
2. Miroslav Ćiro Blažević
3. Blaž Baka Slišković

HarisHelic
Postovi: 296
Pridružen/a: 16 nov 2014, 21:43
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la HarisHelic » 15 mar 2015, 17:26

Feridagic je napisao/la:
Da li si ti svjestan da smo mi na EB otisli zbog toga sto je Aco Petrovic prevaren i da mu je receno da radi za dzabe pa poslije EB-a da ce se iznaci neko rijesenje?
Da li si svjestan da se reprezentacija nasla na EB-u zahvaljujuci parama iz dzepa jednog od igraca, a nikako parama koje je pronasao sekretar kojeg toliko zdusno branis?
Da li si svjestan da upravo to sto tebe boli qrac za koliko Konakovic i Mahmutovic rade, da bi trebalo da te boli qrac jer oni imaju platu za ono sto rade, a posudjuju novac od igraca?

Imas li trun mozga da razmislis barem malo?
Rasporedio vas Enes svugdje da unistite BiH kosarku i onda on nastupa? Hahaha, Aco Petrovic radio na lijepe oci??? Idi bolan, prevazisao si i svoga finansijera, Zlovenca Enesa. Licno im skidam kapu kada igraci imaju toliko povjernja u savez da posudjuju novac savezu i to javno, transparentno, a ne kao tvoj Enes. I otkuda im te ogromne plate zar nekoliko puta nije receno a nikad demantovano da od drzava Kosarkaski savez dobije "preko dva treci". Harun je namakao sponzore, platio Acu, platio Duska, obezbjedio uslove mladjim kategorijama, stvorio jedan uredjen i organizovan savez.
Ma nema, Harun je zlatna koka kosarkaske reprezentacije. On je ujedno i mrki medvjed pa je kao takav zasticena vrsta i o njemu se ne smije nista pisati jer bi se odmah moglo da pomisli, da nas koji malo drugacije posmatramo situaciju oko reprezentacije, da smo placeni od strane tog nekakvog Enesa, kojeg ovaj jadnik sturi se da oblati a frajer ga yebe po pola mozga.

Dobar ba Harun, jasta je....

Al' materi i ocu svom.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Odg: Harun Mahmutović

Post Postao/la lumani » 15 mar 2015, 17:27

Feridagic je napisao/la:
JoseMourinho je napisao/la:Ja opet kažem kad može pisat po fb-u ko kakav skolarac nek postavi i selfi tih papira ko ga yebe kad je valjda poaten, čist? Ili ipak nije? ;)
Ne bi me zacudilo da ih i nema zato sto je ljigavac tada radio sa lopovima iz saveza pa je bilo zataskivanja na sve strane. E toga nema kod Haruna i to je ono sto smeta, a vi sa mali koeficijentom ste samo njegovo pokretacko gorivo.

Harun je inace jako posten covjek :)A konakovic je najposteniji :) ehhh,djeco,djeco..Jedan gradi vile,a drugi kupuje Objekte po gradu.

HarisHelic
Postovi: 296
Pridružen/a: 16 nov 2014, 21:43
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la HarisHelic » 15 mar 2015, 17:29

Mene ne bi zacudilo da je ovaj feridagic i sam Harun licno. Sudeci po tome da je azuran na fejsu i da voli da pise dosta, moguce da se jadnik registrovao i ovdje kad je nanjusio temu o Jusufu Nurkicu i gle cuda, dobi i svoju licnu temu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la elninho_resTO » 15 mar 2015, 17:32

Baci selfi s papirima Harune i sve ti je oprosteno.

No ipak ocekujem da ce jedinu priliku kada je potrebno da se oglasi presutiti, njemu svojstveno.
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Mirza1990
Postovi: 270
Pridružen/a: 17 jan 2015, 18:29
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Mirza1990 » 15 mar 2015, 17:37

ccccc pa na ovom forumu ako ima necijih ljudi to su Harunovi i Dinini i onog treceg ljigavca koji putuje sa njima..pa ako nema toga kod Haruna daj sve na vidjelo daj da vidimo gdje problem???? Trnovcevic je vrlo direktan bio u svom zadnjem pismu koji vi Harunovi sljedbenici ignorisete a to je daj da vidimo ko se iz saveza bunio za Emira a nije niko i kome su otisle pare i ako to pokaze eto ga u Sarajevo i izvinjava se svima al **** ne smijes ti pokazati te papire jer ce se vidjeti da i ova struktura u savezu i te kako uzima lovu pa vjerovatno i od tog "transfera" Preldzica...

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.