RŠD Velež Mostar

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

OnceUponATime
Postovi: 58
Pridružen/a: 25 jun 2022, 15:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la OnceUponATime » 13 avg 2022, 15:20

Šteta i ništa više, bilo prošlo ide se dalje. Totalno nerealno i vickasto ponašanje većine. Sarajevo kiksalo, mogu se životom zaklet da će i Zrinjski a kod nas odma drama :lolno: . Tekma po tekma, pokušat dobit što više jer će definitivno ova sezona da donese dosta mix rezultata, moje mišljenje je to, vas ko je*e ionako sam sa sobom ovdje chatam :opaopa:
Nastati će novo doba, Matija Ivaniću. Ustati ćeš ti iz groba, s tobom u boj poći ću!

Espiritosanto
Postovi: 2995
Pridružen/a: 26 sep 2021, 18:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Espiritosanto » 13 avg 2022, 16:18

Ado1922 je napisao/la:
13 avg 2022, 15:17
slika

Napisao bivši fudbaler Veleža Duraković
________


ja lično mislim da je politika Veleža da se završi infrastruktura, da Velež postane samoodrživ odnosno da živi od vlastitih prihoda.

Cilj je da se svake godine izađe u
Evropu da li kroz prvenstvo ili kup.
1. Kakve dvije politike, gdje to ima?To ne postoje druge vizije rada kluba jel??
2.Šta Karabeg i Mika su piljari,nikada lopte nisu šutnuli?
3.Ćosić vodio omladinski pogon 6 mjeseci,kakve 3 godine,prati li on klub ikako?
4. Neka objasni koja je politika bila kada mu je tata bio u klubu, gdje su ti silni igrači koje su napravili i pare od njih ili u drugom slučaju titule i druga mjesta??
I Mostarske kiše kao da su stale
Heroj do heroja kraj drevne Musale
Ko je pravi junak,kaže pjesma stara
Zdravo,ma gdje bili,heroji Mostara

MostarskiSin
Postovi: 1826
Pridružen/a: 10 avg 2021, 16:34
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MostarskiSin » 13 avg 2022, 16:30

Durakovic ima slican stil pisanja ko opala :D

Avatar
JimmyPage
Postovi: 1579
Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la JimmyPage » 13 avg 2022, 16:33

Espiritosanto je napisao/la:
13 avg 2022, 16:18
Ado1922 je napisao/la:
13 avg 2022, 15:17
slika

Napisao bivši fudbaler Veleža Duraković
________


ja lično mislim da je politika Veleža da se završi infrastruktura, da Velež postane samoodrživ odnosno da živi od vlastitih prihoda.

Cilj je da se svake godine izađe u
Evropu da li kroz prvenstvo ili kup.
1. Kakve dvije politike, gdje to ima?To ne postoje druge vizije rada kluba jel??
2.Šta Karabeg i Mika su piljari,nikada lopte nisu šutnuli?
3.Ćosić vodio omladinski pogon 6 mjeseci,kakve 3 godine,prati li on klub ikako?
4. Neka objasni koja je politika bila kada mu je tata bio u klubu, gdje su ti silni igrači koje su napravili i pare od njih ili u drugom slučaju titule i druga mjesta??
U centar, bravo :clap:

Koliko patetične priče, čuj vratit Velež Mostarcima a uša kerovi :zzz:

THOMASSHELBY
Postovi: 394
Pridružen/a: 28 maj 2020, 19:12
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la THOMASSHELBY » 13 avg 2022, 16:44

JimmyPage je napisao/la:
13 avg 2022, 16:33
Espiritosanto je napisao/la:
13 avg 2022, 16:18
Ado1922 je napisao/la:
13 avg 2022, 15:17
slika

Napisao bivši fudbaler Veleža Duraković
________


ja lično mislim da je politika Veleža da se završi infrastruktura, da Velež postane samoodrživ odnosno da živi od vlastitih prihoda.

Cilj je da se svake godine izađe u
Evropu da li kroz prvenstvo ili kup.
1. Kakve dvije politike, gdje to ima?To ne postoje druge vizije rada kluba jel??
2.Šta Karabeg i Mika su piljari,nikada lopte nisu šutnuli?
3.Ćosić vodio omladinski pogon 6 mjeseci,kakve 3 godine,prati li on klub ikako?
4. Neka objasni koja je politika bila kada mu je tata bio u klubu, gdje su ti silni igrači koje su napravili i pare od njih ili u drugom slučaju titule i druga mjesta??
U centar, bravo :clap:

Koliko patetične priče, čuj vratit Velež Mostarcima a uša kerovi :zzz:
Ti Mostarci su ga godinama vodili i unistili, uostalom i tata mu je bio dio toga. Svi su Velez ostavili u dugovima a sad kad su nanjusili pare opet bi se igrali Mostaraca. Ima svak pa i Dzano pravo na stav ali ova reakcija je blago receno prretjerana

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11358
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la OnlyLeft22 » 13 avg 2022, 16:44

MostarskiSin je napisao/la:
13 avg 2022, 16:30
Durakovic ima slican stil pisanja ko opala :D
:D
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Gr0hot
Postovi: 417
Pridružen/a: 30 dec 2021, 17:30
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Gr0hot » 13 avg 2022, 17:24

Ado1922 je napisao/la:
12 avg 2022, 16:21
Gr0hot je napisao/la:
12 avg 2022, 15:48
Retro fazon dresova neko radi. Mrva je nekim ljudima donosio u Amore mio. Jel on to radi ili neko drugi, ne znam tacno. Dresovi zanimljivo izgledaju i 50km kostaju 👍
Pravi ih Goca sa Luke koliko sam čuo. Zanimljiv je fazon, mada ne vjerujem da je Adidas original jer je 50 KM baš prejeftino. Uglavnom odlično izgledaju.
Da vidi se da nije original ali isto dobro izgledaju

Avatar
Balorda
Postovi: 3552
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Balorda » 13 avg 2022, 19:30

Takve statuse ne treba javno objavljivati, ne znam zašto bi čitali mišljenje jednog potpuno nebitnog lika? Koga boli qrac šta taj misli o Veležu?

Osim toga, piše gluposti.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

ra1981
Postovi: 1333
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ra1981 » 13 avg 2022, 20:03

Mene boli činjenica da imaš "normalne" raje koja se primi na ovu priču. Uglavnom isti jazavci izađu iz rupa čim namirišu malo lošiju atmosferu među rajom, koja je naravno praćena "lošim" rezultatima.

Mostarac1922
Postovi: 379
Pridružen/a: 27 apr 2021, 13:34
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac1922 » 13 avg 2022, 20:13

Uprava bi trebala ustvari morala bi angazovati nekoga da bude sportski direktor, neko ime iz fudbala sto ima veze i zna kako stvari funkcionisu.
U upravi nemora biti 12 bivsih fudbalera, bolje imati 12 ljudi kao sto mi imamo svak dobar u necemu neko ima veze sa sponzorima, drugi ima dobru vezu sto se tice gradnje stadiona itd, treci mozda ima neke veze u politici pa moze srediti one pcr testove i cuda besplatno. Sve je to korisno i vazno je da ulazu novac, nemoraju imati fudbalsko znanje.
Ali zato je vazno imati sportskog direktora koji popunjava sa znanjem sve ovo sto oni neznaju.

Marketing se treba isto dici na veci nivo, tu treba dovesti nekoga po struci, cak dovesti jedan tim ljudi.
Gledaj na nasoj stranici recimo zapalo mi je za oko, koliko ima raje koji nisu iz Mostara i postavljaju pitanja u komentarima uvezi uclanjivanja, kako doci do dresa, velicine itd. Njima niko da odgovori cao postovani javi se u pp pa cu vam ja sad olaksati, ili neki copy paste odgovor ovako onako treba uraditi. To su sve sitnice ali tako se gradi marketing, a da ne pricamo o drugim stvarima.
Sarajevo fino radi sa klipovima, pricaju sa igracima itd malo bolje nego sto nasi to rade.

ra1981
Postovi: 1333
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ra1981 » 13 avg 2022, 20:14

Mostarac1922 je napisao/la:
13 avg 2022, 20:13
Uprava bi trebala ustvari morala bi angazovati nekoga da bude sportski direktor, neko ime iz fudbala sto ima veze i zna kako stvari funkcionisu.
U upravi nemora biti 12 bivsih fudbalera, bolje imati 12 ljudi kao sto mi imamo svak dobar u necemu neko ima veze sa sponzorima, drugi ima dobru vezu sto se tice gradnje stadiona itd, treci mozda ima neke veze u politici pa moze srediti one pcr testove i cuda besplatno. Sve je to korisno i vazno je da ulazu novac, nemoraju imati fudbalsko znanje.
Ali zato je vazno imati sportskog direktora koji popunjava sa znanjem sve ovo sto oni neznaju.

Marketing se treba isto dici na veci nivo, tu treba dovesti nekoga po struci, cak dovesti jedan tim ljudi.
Gledaj na nasoj stranici recimo zapalo mi je za oko, koliko ima raje koji nisu iz Mostara i postavljaju pitanja u komentarima uvezi uclanjivanja, kako doci do dresa, velicine itd. Njima niko da odgovori cao postovani javi se u pp pa cu vam ja sad olaksati, ili neki copy paste odgovor ovako onako treba uraditi. To su sve sitnice ali tako se gradi marketing, a da ne pricamo o drugim stvarima.
Sarajevo fino radi sa klipovima, pricaju sa igracima itd malo bolje nego sto nasi to rade.
Mi imamo sportskog direktora

Mostarac1922
Postovi: 379
Pridružen/a: 27 apr 2021, 13:34
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac1922 » 13 avg 2022, 20:22

ra1981 je napisao/la:
13 avg 2022, 20:14
Mostarac1922 je napisao/la:
13 avg 2022, 20:13
Uprava bi trebala ustvari morala bi angazovati nekoga da bude sportski direktor, neko ime iz fudbala sto ima veze i zna kako stvari funkcionisu.
U upravi nemora biti 12 bivsih fudbalera, bolje imati 12 ljudi kao sto mi imamo svak dobar u necemu neko ima veze sa sponzorima, drugi ima dobru vezu sto se tice gradnje stadiona itd, treci mozda ima neke veze u politici pa moze srediti one pcr testove i cuda besplatno. Sve je to korisno i vazno je da ulazu novac, nemoraju imati fudbalsko znanje.
Ali zato je vazno imati sportskog direktora koji popunjava sa znanjem sve ovo sto oni neznaju.

Marketing se treba isto dici na veci nivo, tu treba dovesti nekoga po struci, cak dovesti jedan tim ljudi.
Gledaj na nasoj stranici recimo zapalo mi je za oko, koliko ima raje koji nisu iz Mostara i postavljaju pitanja u komentarima uvezi uclanjivanja, kako doci do dresa, velicine itd. Njima niko da odgovori cao postovani javi se u pp pa cu vam ja sad olaksati, ili neki copy paste odgovor ovako onako treba uraditi. To su sve sitnice ali tako se gradi marketing, a da ne pricamo o drugim stvarima.
Sarajevo fino radi sa klipovima, pricaju sa igracima itd malo bolje nego sto nasi to rade.
Mi imamo sportskog direktora
Ko je sportski direktor? Sose?

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Ado1922 » 13 avg 2022, 20:25

Ćosić Dženis
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Mostarac1922
Postovi: 379
Pridružen/a: 27 apr 2021, 13:34
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac1922 » 13 avg 2022, 20:28

Ado1922 je napisao/la:
13 avg 2022, 20:25
Ćosić Dženis
Skroz zaboravio na njega
:mrgreen:

Rodjeni81
Postovi: 1679
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Rodjeni81 » 13 avg 2022, 20:30

Zamolio bih vas da nam ovdje ne postavljate postove sa privatnih fb naloga. Koga boli k sta neko pise.

Isti ljudi se od evo skoro 6 godina od Bristola i skupstine kad smo stali uz ovu upravu javljaju i piskaraju po fb nakon svake rezultatske krize. Zna ih svak u glavu. Krece standardna prica o Mostarskoj djeci, Mostarcima, i ostalim glupostima. Od prvog dana su protiv Hasica i uprave, zamisli kakav mozak moras biti da nakon svega sto su uradili ljudi za ovaj klub budeš protiv njih. :rol:

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1493
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RacioEmocionalan » 13 avg 2022, 21:14

Rodjeni81 je napisao/la:
13 avg 2022, 20:30
Zamolio bih vas da nam ovdje ne postavljate postove sa privatnih fb naloga. Koga boli k sta neko pise.

Isti ljudi se od evo skoro 6 godina od Bristola i skupstine kad smo stali uz ovu upravu javljaju i piskaraju po fb nakon svake rezultatske krize. Zna ih svak u glavu. Krece standardna prica o Mostarskoj djeci, Mostarcima, i ostalim glupostima. Od prvog dana su protiv Hasica i uprave, zamisli kakav mozak moras biti da nakon svega sto su uradili ljudi za ovaj klub budeš protiv njih. :rol:
Ekskluzivitet za kvalitet prelazi u određenu formu fašizma onih koji se antifašizmom busaju o prsa. Ti opskurni umovi smatraju da je mjesto rođenja određeni faktor po principu nadarenosti za obavljanje određene vrste posla, u ovom slučaju loptanja. Na kraju dana, sve se svede na paravan iza kojeg se kriju njihovi lični interesi koje ne mogu ostvariti jer neko drugi ne dozvoljava da uzmu dio moći za sebe. Mahala bi da se pita pa, kao i obično, glasno razmišlja.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Ado1922 » 13 avg 2022, 21:15

Biće ova sezona bolja nego što većina ljudi ovdje misli. Priča o Mostarcima i mostarskoj djeci iz omladinskog pogona mi se gadi.


Dok su Mostarci vodili klub djeca nisu imala nikakve uslove. Najveći talenti su propadali čim bi došli do juniora.

Najbolji igrači koji su izašli iz omladinskog pogona nakon rata su Nedžad Mrva Serdarević i Admir Vladavić,ovi ostali su počeli u Veležu prije rata ili nisu postigli značajniji uspjeh.

Nadam se da će se narednih par godina situacija promijeniti.
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Avatar
JimmyPage
Postovi: 1579
Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la JimmyPage » 13 avg 2022, 21:26

Rodjeni81 je napisao/la:
13 avg 2022, 20:30
Zamolio bih vas da nam ovdje ne postavljate postove sa privatnih fb naloga. Koga boli k sta neko pise.

Isti ljudi se od evo skoro 6 godina od Bristola i skupstine kad smo stali uz ovu upravu javljaju i piskaraju po fb nakon svake rezultatske krize. Zna ih svak u glavu. Krece standardna prica o Mostarskoj djeci, Mostarcima, i ostalim glupostima. Od prvog dana su protiv Hasica i uprave, zamisli kakav mozak moras biti da nakon svega sto su uradili ljudi za ovaj klub budeš protiv njih. :rol:
+1

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3316
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mostar_mo » 13 avg 2022, 22:02

Joj najjaci su ovi sto nas ubjedjuju da je bolje bilo u Drinovcima i slicmim vukojeninama vec sad kad dvije sezone zaredom igramo evropu i osvajamo prvi poslijeratni trofej.
Eno i Pika kritikuje po fejsu rad Omladinske skole a mostarski dvolicnjaci mu lajkaju...
:urnebes:

Ma oni ne mogu podnijet da ne mogu prismrdit klubu ..to je osnovni problem..
Zadnja izmjena: mostar_mo, dana/u 13 avg 2022, 22:05, ukupno mijenjano 2 puta.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la OldFashioned » 13 avg 2022, 22:02

Pika, najveća ubleha ovih prostora.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: dime i 9 gostiju.