Euroliga 16/17

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
arelinho
Postovi: 16424
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Euroliga 16/17

Post Postao/la arelinho » 17 apr 2017, 21:57

DANTES je napisao/la:
arelinho je napisao/la:CSKA - Baskonia 3:1
Panathinaikos - Fenerbahce 3:1
Olympiakos - Anadolu Efes 3:1
Real Madrid - Darussafaka 3:0
Kakvo nepoznavanje košarke.... :kafa:
Ovo je po mom mišljenju. CSKA i Real su sigurni putnici na F4. Fener sa onakvom igrom nema šta da traži protiv Panate. Panata u posljednjim kolima odigrala odlično i mislim da će proći dalje.Možda bez brejka jer mislim da Fener teško može u Atini napraviti brejk. Efes je dosta slabiji od Oly tako da je to to po meni u vezi prolaska. :)

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Euroliga 16/17

Post Postao/la DANTES » 17 apr 2017, 22:04

arelinho je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
arelinho je napisao/la:CSKA - Baskonia 3:1
Panathinaikos - Fenerbahce 3:1
Olympiakos - Anadolu Efes 3:1
Real Madrid - Darussafaka 3:0
Kakvo nepoznavanje košarke.... :kafa:
Ovo je po mom mišljenju. CSKA i Real su sigurni putnici na F4. Fener sa onakvom igrom nema šta da traži protiv Panate. Panata u posljednjim kolima odigrala odlično i mislim da će proći dalje.Možda bez brejka jer mislim da Fener teško može u Atini napraviti brejk. Efes je dosta slabiji od Oly tako da je to to po meni u vezi prolaska. :)
Moraš shvatiti da je ono što bilo u RS i ovo sada dva svijet različita. Takođe treneri. Znaš li da je paskval gubio prednost domaćeg terena protiv željka 2011? Ili protiv olimijakosa prije par sezona, ili protiv lokomotive prošle godine. To je čest obrazac kod njega. Pao kao tim ima mana više nego Fenerbahce. A najveća je na klupi. Uvjeren sam da Fenerbahce dobija jednu u atini..
Što se tiče ostalih parova Darušafaka uzima bar jedan meč, možda i dva. Efes ide u 5 koju gubi. Baskonia metla
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
arelinho
Postovi: 16424
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Euroliga 16/17

Post Postao/la arelinho » 17 apr 2017, 22:13

DANTES je napisao/la:
arelinho je napisao/la:
DANTES je napisao/la: Kakvo nepoznavanje košarke.... :kafa:
Ovo je po mom mišljenju. CSKA i Real su sigurni putnici na F4. Fener sa onakvom igrom nema šta da traži protiv Panate. Panata u posljednjim kolima odigrala odlično i mislim da će proći dalje.Možda bez brejka jer mislim da Fener teško može u Atini napraviti brejk. Efes je dosta slabiji od Oly tako da je to to po meni u vezi prolaska. :)
Moraš shvatiti da je ono što bilo u RS i ovo sada dva svijet različita. Takođe treneri. Znaš li da je paskval gubio prednost domaćeg terena protiv željka 2011? Ili protiv olimijakosa prije par sezona, ili protiv lokomotive prošle godine. To je čest obrazac kod njega. Pao kao tim ima mana više nego Fenerbahce. A najveća je na klupi. Uvjeren sam da Fenerbahce dobija jednu u atini..
Što se tiče ostalih parova Darušafaka uzima bar jedan meč, možda i dva. Efes ide u 5 koju gubi. Baskonia metla
Naravno da je velika razlika u RS i PO, ali kao što sam i rekao da je ovo moje mišljenje. Darussafaka ako krene u trku sa Realom će izgubiti svaku utakmicu 10+ razlike. Efes je meni bezveze ekipa i mislim čak da Oly može tu do metle, ali dao sam im jednu pobjedu. :D

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Euroliga 16/17

Post Postao/la Molders » 18 apr 2017, 17:05

Slažem se da su CSKA i Real prva dva favorita kao što je i napisano na prošloj stranici, ali mislim da se od ostalih Olympiacos ovdje malo podcjenjuje ili bolje rečeno zanemaruje, pa i Pao donekle. Prvi imaju Printezisa i Spanoulisa u ekipi prije svih, dva igrača sposobna preokrenuti rezultat kada se utakmica primiče kraju, ali i pored toga ne bih otpisivao grčke timove. Zato mi Fener ne djeluje kao ubjedljiva treća ekipa takmičenja.

Civa
Postovi: 2980
Pridružen/a: 25 maj 2012, 20:59
Lokacija: Moscow !
Kontakt:

Re: Euroliga 16/17

Post Postao/la Civa » 18 apr 2017, 17:21

Ma svi parovi su dobri. Napisao sam sinoć i na kladioničarskom zbog igrača i svega neko svoje viđenje, a evo i ovdje ću ukratko svoju analizu
CSKA-Baskonija
Svakako da CSKA ide u Španiju sa 2:0, a tamo Baskonija po mom sudu prvu utakmicu uzima, jer je pred svojim navijačima sjajno igrala ove sezone. Ali naravno očekujem CSKA da dalje prođe sa 3:1, a možda i čak 3:2.
Oli-Efes
Perasović je prošle godine sa Baskonijom čuda radio, i tako da mislim da Oli neće jednostavno se provesti ovdje, prilagodit će se njima Efes i previše na početku sezone ih jesu razbili ali nije se to bilo uklopilo kako treba, sada je Efes u ritmu, Perasović zna kako se ovo igra i bit će prejaka serija baš kao i meč Pao-Fener. Vjerovatno ove utakmice idu u pet serija, a moji su favoriti Efes i Pao.
Real-Darušafaka
Plaćenici pa i nisu zasluženo ovdje došli, Zvezda je ovo mjesto zaslužila više i mislim da Real će ovo da riješi sa 3:0, ako ne bude nekih povreda glavnih igrača.
Tako blizu, a tako daleko.

nele-BHF
Postovi: 1267
Pridružen/a: 03 jun 2009, 17:33
Kontakt:

Re: Euroliga 16/17

Post Postao/la nele-BHF » 18 apr 2017, 17:29

Evo i moja prognoza:

CSKA - Baskonia 3:0
Panathinaikos - Fenerbahce 1:3
Olympiakos - Anadolu Efes 3:2
Real Madrid - Darussafaka 3:2

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Euroliga 16/17

Post Postao/la Puma » 18 apr 2017, 19:41

Kakva kosarka Baskonie u 2/4.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Euroliga 16/17

Post Postao/la The Game » 18 apr 2017, 20:41

Dobre obje tekme :clap:

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Euroliga 16/17

Post Postao/la Bassha » 18 apr 2017, 21:37

Fener :clap: :clap: :clap:
Bogdan :tokralju: :tokralju:
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

BIHpatriota
Postovi: 2530
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Euroliga 16/17

Post Postao/la BIHpatriota » 18 apr 2017, 21:43

Bogdan je igračina!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Euroliga 16/17

Post Postao/la nerminh74 » 18 apr 2017, 21:53

Kakav preokret fenera, pao se raspao u 3/4
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Euroliga 16/17

Post Postao/la Divos » 18 apr 2017, 22:32

$ $ ". & је " $ ? ", " " " је $ $ '. " &, Ханга " ? су $ своје ", ' " $, на & " $ за $. " су ? ?. У " & се поново $ $ су ? " о $ ? " Теу, "празан $" & $ ове $ " $ " $.

" ' " ' у ", па - њега " " ". ПАО је " своју 2/4, " ? &, ? " је Фенер у $ ? " $.
/ је овај пута $ ?.
$ $ " ? $-$ ? ( http://www.doubledouble.rs/blog/evro-ta ... ledoublea/ ) су ? за тренера $ $ ?, " " " " " " основа, овај ' је & $ & $ $ онај " ".

$ $ " ?, & је то & ?, " ова у ПАО-у је &. 7 ", $ ' + & $ ?, Папас " ". На $ " Жоц је $ $ " на " (" ?, ? $ " је " " сезону у & пре Фенера) " & " ', & " " - Фенера " ?, па ? су " / $, ? / је $ у " %, " наравно $.
& $ " " $ 2 &, у ПАО-у ? ? ¥ $ ", заправо & ' ? " је $ " " се у $, не & ово ?. У Фенеру ту $ ", $, ?, $ (" је $ у "), а то су " ? " " .
У ПАО-у је $ све то у ?, ова $ (" 7 ' " 3 &) се ", " зна се & & ', ?. У Фенеру Жоц ' & поставу " &, ¥ са 4 / " ?, па " са " ', па са сва 3 & ($, $ " ?) $ " " ? ? ?, $ ", $ " у 3/4 % поставу & је / &.
$ је $ $ ', ? & $, Фенеров $ $ (но " & - """ & овај " $ " за ?) овај пута % онај " $, "-&, но & је " овај $. Његова $ у 3/4 " 4/4 је $ ", страва. ? " на " % ", ? ? ? " ?, за & ? невероватан ".
- ' " $ не ' $ ? (" је $ &, ? се $ " " $ / ?) ' 3 пута $ /. Зато " ? $ је Фенер ? ?, - су ? " ' &.
Оно % је ", " у & нас & $ %.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Euroliga 16/17

Post Postao/la DANTES » 18 apr 2017, 22:33

nerminh74 je napisao/la:Kakav preokret fenera, pao se raspao u 3/4
pao je dao 16 poena u drugom :lol: :lol:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Euroliga 16/17

Post Postao/la Molders » 18 apr 2017, 22:53

Nisam očekivao onakvu utakmicu Fenera na kraju, Pao ubacio samo 16 poena u drugom poluvremenu što je nevjerovatno za ovu fazu i takvu ekipu.

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Euroliga 16/17

Post Postao/la Nemanja86 » 18 apr 2017, 23:15



Bogdan je u zadnje vrijeme skupio nekoliko klasičnih "stejtment" utakmica, večeras 23 poena uz samo 3 promašaja, plus skroz popunjen box score. Posebno impresivno je bilo otvaranje utakmice sa čak 3 blokade u nekoliko minuta.

Šteta što mu je zglob dva puta izletio tokom sezone pa je propustio puno utakmica, možda je mogao biti u igri sa Llullom i de Coloom za MVP-a sezone, jer je defacto najbolji igrač Fenera.

Mada, bitnije je da u avgustu i septembru bude pravi :)

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Euroliga 16/17

Post Postao/la DANTES » 18 apr 2017, 23:23

Nemanja86 je napisao/la:

Bogdan je u zadnje vrijeme skupio nekoliko klasičnih "stejtment" utakmica, večeras 23 poena uz samo 3 promašaja, plus skroz popunjen box score. Posebno impresivno je bilo otvaranje utakmice sa čak 3 blokade u nekoliko minuta.

Šteta što mu je zglob dva puta izletio tokom sezone pa je propustio puno utakmica, možda je mogao biti u igri sa Llullom i de Coloom za MVP-a sezone, jer je defacto najbolji igrač Fenera.

Mada, bitnije je da u avgustu i septembru bude pravi :)
Samo da ne bude povreda
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Euroliga 16/17

Post Postao/la Kawhi » 19 apr 2017, 02:22

DANTES je napisao/la:
Nemanja86 je napisao/la:

Bogdan je u zadnje vrijeme skupio nekoliko klasičnih "stejtment" utakmica, večeras 23 poena uz samo 3 promašaja, plus skroz popunjen box score. Posebno impresivno je bilo otvaranje utakmice sa čak 3 blokade u nekoliko minuta.

Šteta što mu je zglob dva puta izletio tokom sezone pa je propustio puno utakmica, možda je mogao biti u igri sa Llullom i de Coloom za MVP-a sezone, jer je defacto najbolji igrač Fenera.

Mada, bitnije je da u avgustu i septembru bude pravi :)
Samo da ne bude povreda
Valjda ode ovo ljeto u NBA više. Fener je svakako ovu EL uzeo.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Euroliga 16/17

Post Postao/la Nemanja86 » 19 apr 2017, 10:06

prošle godine su bili daleko bolji, pa nisu uzeli EL, nije to baš tako lako... ali svejedno, meni se hebe za Fenerom, volio bih da Bogdan ode u NBA čisto zbog njega i njegovog napretka

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Euroliga 16/17

Post Postao/la DANTES » 19 apr 2017, 13:06

Kawhi je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
Nemanja86 je napisao/la:

Bogdan je u zadnje vrijeme skupio nekoliko klasičnih "stejtment" utakmica, večeras 23 poena uz samo 3 promašaja, plus skroz popunjen box score. Posebno impresivno je bilo otvaranje utakmice sa čak 3 blokade u nekoliko minuta.

Šteta što mu je zglob dva puta izletio tokom sezone pa je propustio puno utakmica, možda je mogao biti u igri sa Llullom i de Coloom za MVP-a sezone, jer je defacto najbolji igrač Fenera.

Mada, bitnije je da u avgustu i septembru bude pravi :)
Samo da ne bude povreda
Valjda ode ovo ljeto u NBA više. Fener je svakako ovu EL uzeo.
Zar je neće uzeti Real? :wtf:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21297
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Euroliga 16/17

Post Postao/la Epidaurus » 19 apr 2017, 13:13

DANTES je napisao/la: Zar je neće uzeti Real? :wtf:
Turska ekipa na F4 u Turskoj. Pouceni iskustvima turske reprezentacije sa prvenstava odrzanih u Turskoj, to nimalo ne sluti na dobro.

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.