KK Partizan

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la 44Bertans » 27 feb 2017, 14:01

Teško.
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la Shadows » 27 feb 2017, 20:56

I mediji se ucutali o trovanju igraca Partizana.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la dscile » 27 feb 2017, 21:06

Apsolutno svi mediji su objavili sta se desilo. Ono sto mene fascinira jeste da ogroman broj ljudi nema pojma sta je salmonela, a smislja razlicite teorije zavjere.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la Shadows » 27 feb 2017, 21:11

Pa nijedan medij se nije zapitao gdje i kako se desilo..

Avatar
kupus army
Postovi: 1550
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la kupus army » 27 feb 2017, 21:25

Apsulutno postovanje ekipi Partizana,sa ovakvom rotacijom u ovako natrpanom rasporedu,kapa do poda.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la Shadows » 27 feb 2017, 21:32

Hvala kupus, rijetko se ovo desava u profesionalnom klubu.

Avatar
kupus army
Postovi: 1550
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la kupus army » 27 feb 2017, 22:54

Shadows je napisao/la:Hvala kupus, rijetko se ovo desava u profesionalnom klubu.
Pot danas odlican,a za ovog Robinsona nemam rijeci,za mene licno najgori strani igrac u ABA.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la Shadows » 27 feb 2017, 23:32

Ma najveca Dzikiceva greska je Robinson.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la alan_kardec » 28 feb 2017, 18:20

Shadows je napisao/la:Pa nijedan medij se nije zapitao gdje i kako se desilo..

ja da sam navijac Partizana :mrgreen:, mene bi mnogo vise nervirala neazurnost uprave nego to sta mediji (ne)pisu. Koga uostalom, u ovakvoj situaciji, briga za medije, daj da se sto prije sazna sta se zapravo desilo i ko je krivac. A sta oni rade? Todoric kao i obicno lupeta gluposti i proziva Zvezdu umjesto da kaze ko, sta, gdje, kako... i onda nakon silnih nagadjanja po medijima, kad je vec svima postalo jasno da je u pitanju trovanje, Partizan izlazi sa saostenjem u kojem kaze da je u pitanju trovanje :clap: i nista vise. Valjda su za ovo dana koliko je proslo od toga, uspjeli da zakljuce gdje su jeli, sta su jeli i ko je kriv. Postoje organi i institucije koje se bave tim stvarima.
Teoreticari zavjera jedva docekali.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la Shadows » 28 feb 2017, 23:39

Pa obicno mediji oko svega prave senzaciju, ucutali se.

Sto se organa tice po kratkom postupku se to radi.

Ekipe su bile u razlicitim hotelima. :hmmmmm:

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la alan_kardec » 01 mar 2017, 02:17

Pa kako to da su se ućutali? Pa svakodnevno se pisalo o zdravstvenom stanju igrača Partizana, nagađalo se o tome šta je uzrok (virus, trovanje...) Šta su mediji još trebali da rade? Da otvoreno pokažu prstom na Čovića i Zvezdu bez ikakvih dokaza kao što to neki i rade, i vi biste bili zadovoljni reakcijom u tom slučaju? Naravno da bi.
I kakve ima veze jesu li bili u istom ili različitim hotelima? Možda se nisu ni otrovali hotelskom hranom, možda su salmonelu pokupili negdje izvan hotela, u nekom restoranu, fast-fudu... Možda.
Ali sva ova i sl nagađanja i teorije zavjere je mogla da presječe uprava Partizana i svima učini uslugu, saopštenjem u kojem fino objasne gdje su jeli i šta su jeli, jesu li obavjestili policiju, inspekciju, koga već, vodi li se istraga, dokle se stiglo u istrazi, ko je odgovoran... i slične stvari. A oni izašli sa saopštenjem samo zbog pritiska medija, čisto da se kaže da su se oglasili i rekli samo ono što je već par dana prije toga čitava Srbija znala, salmonela.
Ako se neko ućutao u čitavom slučaju, to je vaša uprava. A zašto, kako... to su prava pitanja za prosječnog navijača Partizana.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la 44Bertans » 01 mar 2017, 13:50

Eh, da se radi po procedurama... FMP ne bi mogao igrati isto takmičenje sa KKCZ.
Onda ne bi mogao igrati u Beogradu, jer je Mega morala pristati na Sremsku Mitrovicu (msm morala, odabrati lokaciju koja nije Beograd)...

Uprava Partizana je marionetska. Nisu u stanju da kažu dosta je. Donkekle ih i kontam. A opet, krivci su što se uopšte igralo finale, imajući u vidu okolnosti, ne sumnjam da je postojao metod da se utakmica odloži. Uz jasnu napomenu - Zvezda je kvalitetniji tim i od kompletnog Partizanovog. Za 10 razlike.

Međutim, kao što i rekoh, KKP je osuđen da ne smije raditi ništa što nije u skladu sa zvaničnim SNS pravilima igre... I tu se sva priča završava.

Valjda će u narednim danima neko konačno smoći snage i izaći u javnost sa obrazloženjem gdje su igrači otrovani.
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la Nemanja86 » 01 mar 2017, 18:24

čekaj, je l to neka implikacija da smo namerno otrovani?

Ako je i od sekte, mnogo je... nemoj zajebaviti, likovi zakačili neki kiosk u Nišu sa pljeskama od keretine, toga bar ima.

Nema se šta uprava Partizana koprcati, ja baš želim da pokažemo da nismo isti kao oni, dakle nasledili su dugove, i ****, neka se očiste, grehovi se moraju okajati, ali makar pošteno, a ne nekim UPPR fuzijama, ovo smo, ali ne ustavri ono, nego ono što kažu navijači, a ne ovo što piše itd...


**** to, ne treba biti alav, sjebao se Kinder, i Vareze, i AEK, bilo je tu i drugih velikana koji su čak i padali u druge lige, ali veličina se ne može oteti. Ja upravi mogu zameriti samo što je i dalje slabo aktivna na tržištu mladih igrača (mada se i tu nešto promenilo, angažmanom Gorunovića, Sužnjeva, Karapandžića, solidnih prospekata iz generacija 01 i 02) i što ne radi bolje na tom polju, a ne što se ne koprca sa Čovićem i Vučićem, jer ovi imaju logistiku, a Partizan i dalje nama čoveka koji će suvislo izložiti stvari (i ne, to nije ono što je radio Vujošević koji nema elementarno obrazovanje ni za dva minuta priče o pravu, ekonomiji i finansijama)

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la dscile » 01 mar 2017, 19:29

Pa ovo da Covic i drzava truju igrace Partizana je neki novi level paranoje. Necu ni da mislim sta bi se pisalo da su se ovi prosrali pred onu seriju u ABA ligi prije dvije godine.. Ako je izvor trovanja hotelska kuhinja, jasno je da bi je inspekcija isti dan posjetila i zatvorila. A ako nista, tesko da bi to ostalo nezapazeno u medijima.

Kao sto rekoh, mnogi koji su pisali o nekom namjernom trovanju nisu znali sta je salmonela dok je nisu izguglali.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la Shadows » 01 mar 2017, 20:25

Ne znam na koga mislis kad kazes paranoja?


Kljucno je pitanje zasto se cuti. To je ono sto buni.

10 se ljudi se otrovalo, to sto su kosarkasi je samo bonus.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la dscile » 01 mar 2017, 20:36

Pa mislim na one koji misle da su igraci Partizana ciljano i namjerno otrovani.. ne znam nikoga takvog, ali cujem da se po netu svasta pise, pa i takve teorije zavjere.

Sad, sto nasi mediji ne istrazuju cime je tacno to nastalo - pojma nemam. Ali je svakako cinjenica da su nasi mediji **** i da je bitnije prenijeti gdje je Stanija izvalila dupe ili sta je Soraja obukla na Fristajleru.. U svakom slucaju, buduci da se radi o salmoneli, vjerujem da su nadlezne institucije pozvane i da ce biti otkriven tacan izvor trovanja. Takve stvari nisu za zajebanciju i sigurno ce onaj ko je kriv dobiti ogromnu kaznu, bilo da je restoran ili npr. dobavljac mesa/jaja/drugih proizvoda u kojem se moze naci salmonela..

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la Shadows » 01 mar 2017, 21:38

Nadam se da ce biti kaznjenih.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la DANTES » 02 mar 2017, 15:21

Nemanja86 je napisao/la:čekaj, je l to neka implikacija da smo namerno otrovani?

Ako je i od sekte, mnogo je... nemoj zajebaviti, likovi zakačili neki kiosk u Nišu sa pljeskama od keretine, toga bar ima.

Nema se šta uprava Partizana koprcati, ja baš želim da pokažemo da nismo isti kao oni, dakle nasledili su dugove, i ****, neka se očiste, grehovi se moraju okajati, ali makar pošteno, a ne nekim UPPR fuzijama, ovo smo, ali ne ustavri ono, nego ono što kažu navijači, a ne ovo što piše itd...


**** to, ne treba biti alav, sjebao se Kinder, i Vareze, i AEK, bilo je tu i drugih velikana koji su čak i padali u druge lige, ali veličina se ne može oteti. Ja upravi mogu zameriti samo što je i dalje slabo aktivna na tržištu mladih igrača (mada se i tu nešto promenilo, angažmanom Gorunovića, Sužnjeva, Karapandžića, solidnih prospekata iz generacija 01 i 02) i što ne radi bolje na tom polju, a ne što se ne koprca sa Čovićem i Vučićem, jer ovi imaju logistiku, a Partizan i dalje nama čoveka koji će suvislo izložiti stvari (i ne, to nije ono što je radio Vujošević koji nema elementarno obrazovanje ni za dva minuta priče o pravu, ekonomiji i finansijama)
:kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :bow:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la alan_kardec » 02 mar 2017, 15:37

kaze Tegi za igrace Partizana da su otrovani, a ne da su se otrovali. Nije ti sala. :salut:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: KK Partizan

Post Postao/la DANTES » 02 mar 2017, 15:42

alan_kardec je napisao/la:kaze Tegi za igrace Partizana da su otrovani, a ne da su se otrovali. Nije ti sala. :salut:
da je obratna situacija saopštenja bi frcala
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.