KK Crvena Zvezda

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la nerminh74 » 08 dec 2016, 08:27

Tribalian je napisao/la:Bez Mitrovica i Gudurica na Fener. Valjda nas ne uniste potpuno. :)
jeli ovo + ili -?
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 08 dec 2016, 14:31

nerminh74 je napisao/la:
Tribalian je napisao/la:Bez Mitrovica i Gudurica na Fener. Valjda nas ne uniste potpuno. :)
jeli ovo + ili -?
Prije će biti da je plus. :lolno:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la dscile » 08 dec 2016, 16:33

Minus u svakom slucaju.

Bez obzira u kakvom je stanju Mitar, bitan je za rotaciju. Simanic ne moze nikoga braniti sa onakvom kilazom, sto dovodi do toga da se na dvije visoke pozicije rotiraju tri igraca.. sa Mitrovicem, dobija se i cetvrti sto je podnosljivo.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la DANTES » 08 dec 2016, 17:37

dscile je napisao/la:Minus u svakom slucaju.

Bez obzira u kakvom je stanju Mitar, bitan je za rotaciju. Simanic ne moze nikoga braniti sa onakvom kilazom, sto dovodi do toga da se na dvije visoke pozicije rotiraju tri igraca.. sa Mitrovicem, dobija se i cetvrti sto je podnosljivo.
a ko mitrović može braniti :mrgreen: :mrgreen:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la dscile » 08 dec 2016, 17:42

Nisam to ni rekao, ali barem ima kilazu da se malo opire i muci protivnika koliko toliko :)

Jeste ovaj drugi vrhunski potencijal, ali ga moze ko god hoce ugurati pod kos. Ali u svakom slucaju, buduci da je tesko ocekivati pobjedu, volio bih gledati i Simanica na ovom mecu.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la Tribalian » 08 dec 2016, 17:51

nerminh74 je napisao/la:
Tribalian je napisao/la:Bez Mitrovica i Gudurica na Fener. Valjda nas ne uniste potpuno. :)
jeli ovo + ili -?
Trenutno smo u takvoj situaciji da ce biti ovo prvo. :mrgreen:
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 16 dec 2016, 02:34

Upravo sam odgledao snimak tekme protiv Makabija. Nešto kontam, oni su najlošija ekipa protiv koje smo igrali u EL ove sezone, a rekao bih i prethodne. Kolike su oni pare skršili, pa ono je sramota od igre.
Našu igru ne treba posebno komentarisati, svaki komentar je suvišan.
Bravo momci!!
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la jasko_juve » 16 dec 2016, 07:19

Ja sam rekao na početku ove nove sezone tamo na prijedlozima za kosarku da ce Zvezda bit bolja i jaca ove godine nego prosle i tako i ispade. Brutalna odbrana, godinu stariji i iskusniji Simonovic, Jovic, Guduric, Dangubic. Uz jos jednog igraca na vanjskoj poziciji ovo bi mogla biti strasna ekipa. Opet, da naspomenem odbranu, strasno nesto!!!
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la dscile » 16 dec 2016, 12:09

Nisi jedini koji je govorio da Zvezda moze biti jaca nego prosle sezone :)

Demoliranje jednog Makabija sa 10 domacih igraca u rosteru. I ponovo smo na pobjedu od top 8, iako ja od pocetka ne gajim nadu da cemo se tamo naci, jer to nije ni realno.. ali sve u svemu, jedino nas je Pao lagano porazio. Sve ostale smo ili zestoko namucili ili pobjedili. Sa svakim mozemo igrati i to je ono cemu sam se ja nadao prije pocetka sezone.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 16 dec 2016, 16:37

Raskinut ugovor sa Rebićem, on potpisao za Megu.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

filip13
Postovi: 38037
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la filip13 » 18 dec 2016, 20:54


filip13
Postovi: 38037
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la filip13 » 20 dec 2016, 18:30


filip13
Postovi: 38037
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la filip13 » 22 dec 2016, 17:25


filip13
Postovi: 38037
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la filip13 » 23 dec 2016, 16:40


Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 29 dec 2016, 23:23

Dobiti ovakav tim CSKA, pa to je fenomenalan rezultat za svaku ekipu, ali fascinira način na koji je to urađeno. Od samog starta smo kontrolisali meč, oni čini mi se nijednom nisu prišli ispod pet razlike. Teo i DeColo užasne partije pružili. Da nije bilo Voronceviča, prelomili bi ih i mnogo ranije. Kuzma ih pošutao po reketu, strašna partija, ništa mu nisu mogli, Đenka u odbrani grize ko doberman, Wolters ključne poene dao, Simon, Jović, Dangubić, Gudurić... TIM!
Radonja zvanično potvrdio nakon utakmice, Dion Tompson stiže 02.01.



Fenomenalan gest je urađen na samom početku kad su u Areni pustili Tamo daleko u izvođenju onog nastradalog ruskog vojnog hora. :salut: :tokralju:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la lumani » 30 dec 2016, 07:11

alan_kardec je napisao/la:Dobiti ovakav tim CSKA, pa to je fenomenalan rezultat za svaku ekipu, ali fascinira način na koji je to urađeno. Od samog starta smo kontrolisali meč, oni čini mi se nijednom nisu prišli ispod pet razlike. Teo i DeColo užasne partije pružili. Da nije bilo Voronceviča, prelomili bi ih i mnogo ranije. Kuzma ih pošutao po reketu, strašna partija, ništa mu nisu mogli, Đenka u odbrani grize ko doberman, Wolters ključne poene dao, Simon, Jović, Dangubić, Gudurić... TIM!
Radonja zvanično potvrdio nakon utakmice, Dion Tompson stiže 02.01.



Fenomenalan gest je urađen na samom početku kad su u Areni pustili Tamo daleko u izvođenju onog nastradalog ruskog vojnog hora. :salut: :tokralju:

Teo mi je djelovao kao da nema volje da pobijedi zvezdu :mrgreen: Dobro je pa Radonjic brzo izvede Mitra,ponovo je samo smetao.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la marconato » 30 dec 2016, 09:43

lumani je napisao/la: Teo mi je djelovao kao da nema volje da pobijedi zvezdu :mrgreen:
Ma ubili mu Lazić i Dženkins volju za zivotom, a kamoli za kosarkom :mrgreen:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la lumani » 30 dec 2016, 09:44

marconato je napisao/la:
lumani je napisao/la: Teo mi je djelovao kao da nema volje da pobijedi zvezdu :mrgreen:
Ma ubili mu Lazić i Dženkins volju za zivotom, a kamoli za kosarkom :mrgreen:

pa cuj :mrgreen: Teo nije Teo ako ne opali 15 lopti ka kosu ;) voli on Zvezdu.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la DANTES » 30 dec 2016, 14:10

alan_kardec je napisao/la:Dobiti ovakav tim CSKA, pa to je fenomenalan rezultat za svaku ekipu, ali fascinira način na koji je to urađeno. Od samog starta smo kontrolisali meč, oni čini mi se nijednom nisu prišli ispod pet razlike. Teo i DeColo užasne partije pružili. Da nije bilo Voronceviča, prelomili bi ih i mnogo ranije. Kuzma ih pošutao po reketu, strašna partija, ništa mu nisu mogli, Đenka u odbrani grize ko doberman, Wolters ključne poene dao, Simon, Jović, Dangubić, Gudurić... TIM!
Radonja zvanično potvrdio nakon utakmice, Dion Tompson stiže 02.01.



Fenomenalan gest je urađen na samom početku kad su u Areni pustili Tamo daleko u izvođenju onog nastradalog ruskog vojnog hora. :salut: :tokralju:
Najveća pobjeda od povratka u EL, i jedna od najvećih u istoriji
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: KK Crvena Zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 02 jan 2017, 10:14

lumani je napisao/la:Teo mi je djelovao kao da nema volje da pobijedi zvezdu :mrgreen: Dobro je pa Radonjic brzo izvede Mitra,ponovo je samo smetao.
lumani je napisao/la:pa cuj :mrgreen: Teo nije Teo ako ne opali 15 lopti ka kosu ;) voli on Zvezdu.


Teo je Cigan do kosti, to je jasno. Ima video iz Arene, vraća se sa zagrijavanja, sjeda na klupu i pjeva sa navijačima, a ima i situacija iz 2007. kvale za lš protiv Rendžersa na Marakani, on, Miličić, Gurović, Aleksandrov i mislim Mile Ilić na severu.
Što se tiče Mitra, nije baš samo da je smetao. Fino je ušao u utakmicu, imao je onaj ulaz pored Hrijape na samom početku i pogodio je, još jedan ulaz gdje je fauliran i oba bacanja fulio, imao i asistenciju uz čeonu liniju u korner za Dangubićevu trojku, to je ono čega se sjećam sa početka, možda je kasnije pokupio i neki skok, uglavnom skromno. Sreća pa je Simon u, vjerovatno, životnoj formi pa se nedostatak Mitra i ne osjeti toliko. Povrede su mu syebale karijeru nepovratno, na žalost.

DANTES je napisao/la:Najveća pobjeda od povratka u EL, i jedna od najvećih u istoriji
Da, svakako.



Ove sezone smo pobijedili tri evropska šampiona iz prethodne tri godine i to na kakav način.
Juče skinem sa neta utakmicu iz Arene i prvu četvvrtinu sam pogledao jedno desetak puta. Ono što im je Dženkins uradio u odbrani, je za jedne ozbiljne stručne analize. :tokralju:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.