2017 NBA Playoffs

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la miki_92 » 29 maj 2017, 17:37

kako mozes biti GOAT ako si u skoro svakom finalu underdog :zviz:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
alemsa
Postovi: 23914
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la alemsa » 29 maj 2017, 17:45

miki_92 je napisao/la:kako mozes biti GOAT ako si u skoro svakom finalu underdog :zviz:
Pa kad postoje bolje ili u najmanju ruku jednake ekipe jebga. Isto k'o Bostonu sto su postojali Lakersi i obratno, Jordanu nije postojao niko.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la invincible1921 » 29 maj 2017, 18:52

Kao prvo može bit underdog jer nema najjače saigrace...jbt ba ljudi imaju dva legitimna mvpa u ekipi imaju jednog od top 3 defanzivca vrhunskog kosgetera u vidu klaya centre koji savršeno služe svrsi i onda pitaš kako je underdog?

LeBron je u dva finala imao saigrace koji vjerovatno u ozbiljnim ekipama ne bi igrali 15 minuta. Jones došao da mase peskirom a igro prvu postavu 2015. U vrijeme Jordana istok je bio jači zato i nije gubio finala prosto i jednostavno bio je favorit u svakom. Isto tako dok nije dobio vrhunske saigrace ništa nije mogo da osvoji.

Ko kaže da nema izgovora ? Nego je fazon što se Jordanu nije smjelo pisat i prigovarati a i nisu društvene mreže bile pa se mnogo toga i ne zna ili se zaboravilo.

Na kraju po mišljenju Jordan je veći igrač jer jbg uzdigao se iznad sporta ali i da je LeBron igto u to doba isto bi bio veličina ko iMj. Sa druge strane igrački lebron sekunde ne zaostaje čak u dosta stvari je i bolji igrac. Nego Jordana uvijek mit o njemu drži van rasprava što realno nije pravedno. Mit nisu činjenice...

@nezalaganje haj sve ok ali hoćeš li mi to bgt rec da je manu bolji igrač od Wadea hahahahaha
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25262
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 maj 2017, 18:55

invincible1921 je napisao/la:
@nezalaganje haj sve ok ali hoćeš li mi to bgt rec da je manu bolji igrač od Wadea hahahahaha
Na osnovu cega si to zakljucio i ko je uopste njih dvojicu pomenuo u istom kontekstu?

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la invincible1921 » 29 maj 2017, 18:59

NEZALAGANJE je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:
@nezalaganje haj sve ok ali hoćeš li mi to bgt rec da je manu bolji igrač od Wadea hahahahaha
Na osnovu cega si to zakljucio i ko je uopste njih dvojicu pomenuo u istom kontekstu?
Pa ja napisao da je Wade i Bosh bio samo pola onoga što su realno bili tad da bi Heat osvojio ti mi kažeš sta da su manu i tim bili mladji? Da su Wade i Bosh bili na nivou u tom finalu Spursima ne bi pomogli ni Parker manu tim iz najboljih dana ....
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!


Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la Ik17 » 29 maj 2017, 19:26

Stephen A Smith predviđa pobjedu Warriorsa u 7. utakmici, znamo šta to znači :urnebes: :zviz:

Avatar
branimir85
Postovi: 14875
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la branimir85 » 29 maj 2017, 19:30

nek ovo završi u 4. tekme da ne kvare dosadašnji PO :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25262
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 maj 2017, 19:31

Ik17 je napisao/la:Stephen A Smith predviđa pobjedu Warriorsa u 7. utakmici, znamo šta to znači :urnebes: :zviz:
Ali je rekao da se nada da ce James uzeti. :D
Jbg frajer otvoreno priznaje da je los prognozer. :urnebes: :urnebes:

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la miki_92 » 29 maj 2017, 20:24

"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la dema » 29 maj 2017, 21:08

alemsa je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:kako mozes biti GOAT ako si u skoro svakom finalu underdog :zviz:
Pa kad postoje bolje ili u najmanju ruku jednake ekipe jebga. Isto k'o Bostonu sto su postojali Lakersi i obratno, Jordanu nije postojao niko.
Odvadi malo

Avatar
Brokula
Postovi: 30955
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la Brokula » 29 maj 2017, 22:56

Kerr out za G1
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: RE: Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la BuffonGigi » 30 maj 2017, 10:26

alemsa je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:kako mozes biti GOAT ako si u skoro svakom finalu underdog :zviz:
Pa kad postoje bolje ili u najmanju ruku jednake ekipe jebga. Isto k'o Bostonu sto su postojali Lakersi i obratno, Jordanu nije postojao niko.
To vi sad pricate da Jordan nije imao rivale, da su ekipe bile slabe i da su Bullsi bili sila. Burazere moj ja bih volio da je makar par vas najglasnijih zivjelo skupa s nama u tim vremenima i pratilo NBA. Bilo je i tad pokusaja pravljenja Supertimova, bilo je fantasticno izbalansiranih ekipa koje su igrale sjajnu kosarku, ali Jordan je bio i ostao najveca sila koja se ikad pojavila u ovoj ligi. Jedina istina je da je on u kombinaciji s genijalnim trenerom bio armirani zid za sve ostale, kako god se oni zvali.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
alemsa
Postovi: 23914
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: RE: Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la alemsa » 30 maj 2017, 15:58

BuffonGigi je napisao/la:
alemsa je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:kako mozes biti GOAT ako si u skoro svakom finalu underdog :zviz:
Pa kad postoje bolje ili u najmanju ruku jednake ekipe jebga. Isto k'o Bostonu sto su postojali Lakersi i obratno, Jordanu nije postojao niko.
To vi sad pricate da Jordan nije imao rivale, da su ekipe bile slabe i da su Bullsi bili sila. Burazere moj ja bih volio da je makar par vas najglasnijih zivjelo skupa s nama u tim vremenima i pratilo NBA. Bilo je i tad pokusaja pravljenja Supertimova, bilo je fantasticno izbalansiranih ekipa koje su igrale sjajnu kosarku, ali Jordan je bio i ostao najveca sila koja se ikad pojavila u ovoj ligi. Jedina istina je da je on u kombinaciji s genijalnim trenerom bio armirani zid za sve ostale, kako god se oni zvali.
Daj superteam koji je to bio? Samo nemoj reci Rakete s Barkleyem. Samo ga je Magic mogao dobit na istoku, ali to se brzo zavrsilo, Knicksi, Indiana i to, pa ljudi odu u 7 sa Knicksima bez Jordana, mislim nea kontra argumenta. I LBJ je najveca sila lige 7-8 godina pa jebga opet u 4 finala nije favorit, Bullsi u svakom. Sto to Jordan nije prolazio Celtcise, Detroit? Pa bile bolje ekipe jebga.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la BuffonGigi » 30 maj 2017, 16:32

Jarane ta prica je glupa ko tri klinca... Po toj tvojoj logici su Lakersi zaustavljeni od Bostona 2008 godine jer su konacno naletili na bolju ekipu, a prije i poslije toga su osvajali samo zato jer nije bilo dostojnog protivnika. Tako se onda moze reci za svaku ekipu koja je pokazala bilo kakvu dominaciju u ligi, kao jednostavno nisu imali dostojnog protivnika.

Pa Utah je ekipa predvodjena najboljim playem i top 3 krilna centra svih vremena, genijalnim trenerom i odlicno izbalansiranim ostatkom ekipe. Vi genijalci zaboravljate da su clanovi Bullsa bili i Steve Kerr, Luc Longley, Ron Harper...i to igrali znacajne uloge. Stvarno moras biti pomjeren u glavi da osporavas ili igracki/trenerski ucinak Jordana/Jacskona. Ja to govorim kao neko ko nikad nije bio navijac Chicaga, ali sam za razliku od mnogih ovdje i tad pratio kosarku.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21312
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la Epidaurus » 30 maj 2017, 16:37

Ron Harper je prije Chicaga bio igrač od 20ak poena, a u Bullsima je bio klasični vodonoša. Samo kažem.

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la sljivo » 30 maj 2017, 16:39

Kakav ba Jordan, imao je jaku ekipu :urnebes:

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la KK_Bosna » 30 maj 2017, 16:42

filip13 je napisao/la:orlando nije igrao u bullsima kad su osvajali titule,ako si na to mislio

i nisi odgovorio koja su to tri all star igraca u ekipi protiv koje je jordan nekad igrao u finalu?
na cartwrighta sam mislio, njih dvojicu uvijek mijesam iz nekog razloga :mrgreen:

mislio sam da je hornacek bio all-star jedne godine, sad sam provjerio, nije ipak... ostarilo se :rol:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
alemsa
Postovi: 23914
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la alemsa » 30 maj 2017, 17:07

BuffonGigi je napisao/la:Jarane ta prica je glupa ko tri klinca... Po toj tvojoj logici su Lakersi zaustavljeni od Bostona 2008 godine jer su konacno naletili na bolju ekipu, a prije i poslije toga su osvajali samo zato jer nije bilo dostojnog protivnika. Tako se onda moze reci za svaku ekipu koja je pokazala bilo kakvu dominaciju u ligi, kao jednostavno nisu imali dostojnog protivnika.

Pa Utah je ekipa predvodjena najboljim playem i top 3 krilna centra svih vremena, genijalnim trenerom i odlicno izbalansiranim ostatkom ekipe. Vi genijalci zaboravljate da su clanovi Bullsa bili i Steve Kerr, Luc Longley, Ron Harper...i to igrali znacajne uloge. Stvarno moras biti pomjeren u glavi da osporavas ili igracki/trenerski ucinak Jordana/Jacskona. Ja to govorim kao neko ko nikad nije bio navijac Chicaga, ali sam za razliku od mnogih ovdje i tad pratio kosarku.
Kralju Bullsi su u 6 titula, 24 ukupno serije otisli 2 put u 7 tekmi '92 sa knicksima, i '98 sa indianom, ako ti to ne pokazuje koliko su bili jaci od ostalih onda ne znam.

Gsw je najkaca ekipa eo 3 godine jel, vec su igrali 2 put serije po 7 tekmi, jednu i izgubili, drugu gubili 3-1, i eo finale ostaje da se vidi.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

filip13
Postovi: 38036
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la filip13 » 30 maj 2017, 17:53

KK_Bosna je napisao/la:
filip13 je napisao/la:orlando nije igrao u bullsima kad su osvajali titule,ako si na to mislio

i nisi odgovorio koja su to tri all star igraca u ekipi protiv koje je jordan nekad igrao u finalu?
na cartwrighta sam mislio, njih dvojicu uvijek mijesam iz nekog razloga :mrgreen:

mislio sam da je hornacek bio all-star jedne godine, sad sam provjerio, nije ipak... ostarilo se :rol:
bio je all star dok je bio u sunsima

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.