2017/18 NBA Pre-season

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la DANTES » 22 jul 2017, 12:33

Belmin6 je napisao/la:Ma moze CLE sigurno dobiti dobar paket za Kajrija.
Hm. Boston da ajzeu uzme Kajrija... To bi bilo super. Za Boston.. :opaopa:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jul 2017, 12:39

dscile je napisao/la:A sta ako LBJ nema uopste zelju otici i ne ode kako se predvidja? Je li Kyrie i onda pametan?

Izuzetno glupa odluka. Irving mi je jedan od najdrazih igraca, ali umjesto da jos jednom pokusa napasti prsten on ce 99% takmicarski napraviti korak unazad.
Jesi zaista ozbiljan u tom razmisljanju?Stvarno mislis da ce James ostati u timu koji nema sansu za titulu i tako okoncati svoju karijeru?U nebitnosti?
Pogledaj malo trezvenije,ekipa je zakljucana ugovorima igraca koje niko nece,sto znaci da ne mogu unaprijediti tim sto je ovaj FA period i pokazao,a ako i daju onog kojeg neko hoce(npr.TT) oni ne mogu tacku odbraniti,jer i sa njim je ogromna patnja.James ide milion posto,njegov ego mu ne dozvoljava da budem nebitan u ovoj ligi.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la adriano_leite » 22 jul 2017, 12:46

NEZALAGANJE je napisao/la:Ok,nije James glup da pusti ista nesposobnjakovicima,nego je dovoljno pametan da on sve kontrolise i podredi sebi u fransizi,pa se onda ispali slijedece godine posto je svima jasno da ovakav CLE vise titule vidjeti nece.I sto je onda Kyrie glup?Treba da svoj prajm provede u limitiranoj ekipi sa zakljucanim capom i sredini u koju niko nece zeljeti doci.Bas zbog ovog trazenja trejda je Kyrie pokazao da je itekako PAMETAN i da gleda dalje u buducnost i bukvalno je preduprijedio Jamesa u njegovoj oduci.Da James sad kao pravi lider izjavi,necu nigdje iz CLE vec cu konacno ostati vjeran nekome u ovim.godinama,siguran sam da ne bi bilo ni najmanje problema oko ostanka Irvinga.Medjutim,treba malo pogledati siru sliku,a to je gotovo uvijek problem na ovom forumu.


@miki Sto se tice liste koju je Kyrie dao,on ne moze birati ista,ali je to i signal tim ekipama da reaguju i sastave dobar trejd paket,jer je na dobrom ugovoru i vjerovatno ce zeljeti produziti dok sve ostale ekipe nemaju tu granciju u ljeto 2019.
Ako ovi natpisi imaju istine, Irvingu je samo pukao film sto se Jamesova politika nastavlja, oko tog nezadovoljstva. Mislim da je ovo pokusaj da mu se posalje poruka da se prodje corava posla i da igra onako kako zna i umije.

A izvrtanje rijeci je ovdje strasno. Cuj zelim svom timu lutriju. Ne, zelim svom timu titule, logicno, ali rebuilding je bolji ukoliko sljedece godine izgubis igraca oko kojeg je tim bio sastavljen.
Zadnja izmjena: adriano_leite, dana/u 22 jul 2017, 12:48, ukupno mijenjano 1 put.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la dscile » 22 jul 2017, 12:47

NEZALAGANJE je napisao/la:
dscile je napisao/la:A sta ako LBJ nema uopste zelju otici i ne ode kako se predvidja? Je li Kyrie i onda pametan?

Izuzetno glupa odluka. Irving mi je jedan od najdrazih igraca, ali umjesto da jos jednom pokusa napasti prsten on ce 99% takmicarski napraviti korak unazad.
Jesi zaista ozbiljan u tom razmisljanju?Stvarno mislis da ce James ostati u timu koji nema sansu za titulu i tako okoncati svoju karijeru?U nebitnosti?
Pogledaj malo trezvenije,ekipa je zakljucana ugovorima igraca koje niko nece,sto znaci da ne mogu unaprijediti tim sto je ovaj FA period i pokazao,a ako i daju onog kojeg neko hoce(npr.TT) oni ne mogu tacku odbraniti,jer i sa njim je ogromna patnja.James ide milion posto,njegov ego mu ne dozvoljava da budem nebitan u ovoj ligi.
A jesi li ti Milan tarot? Mozda ode, mozda i ne ode, ja to ne mogu znati. Istorija govori da ce vjerovatno otici, ali tek se treba vidjeti sta ce biti.. I opet to ne mijenja moje misljenje o Kyriu da je ovo glup potez i da ce vjerovatno biti korak unazad. Uostalom, nije vezan za Cavse narednih sest, nego naredne tri sezone, sto znaci da bi opet sa 28 godina mogao opet birati gdje ce.. A bez LeBrona u "nebitnim" Cavsima bi odigrao maksimalno dvije sezone. A doduse, bas me zanima zasto ne bi mogao traziti trejd narednog ili onog drugog ljeta?

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jul 2017, 12:53

@adriano I ja mislim da je ovo potez Irvinga kako bi pokusao trznuti Jamesa i obavezati ga na ostanak,jer i sam vidi sta se sprema.

Isto tako vidim da se brojni analiticari pitaju zasto Irving ovo radi ako zeli da vodi neki svoj tim kad se ocekuje odlazak Jamesa i kao moci ce to u CLE!?
Pa oni ne vide ili ne zele da vide da,dok bi CLE rascistio sve ugovore nakon odlaska Jamesa,a zatim i pronasao saigrace koji ce pomoci Irvingu,on bi vec bio blizu 30 godina,a realno Kyrie nije tip igraca koji moze biti najbolji u sampionskoj ekipi.Zato i govorim da je ovo izuzwtno pametno od njega sto gleda siru sliku i sto gleda unaprijed.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jul 2017, 12:56

@dcsile Nisam Milan Tarot,ali kako i sam rece,historija sve govori.Kazem ti,ova situacija s Irvingom se rijesi u 24 sata za CLE.James kaze ostacu i tu je kraj price oko odlaska malog.Medjutim,on suti....

Pa trazi trejd sada ne bi li pokusao dobiti potvrdu ostanka od Jamesa.Pa pobogu ,otvori malo oci...
To sto bi trazio trejd kad James vec ode ne ostavlja mu priliku da proba sacuvati ekipu.Govorim za Kyriea.

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la dema » 22 jul 2017, 13:24

Ma sto je glupa odluka. Hoće čovjek da bude lider ekipe. Nije mu svejedno da ne uzme zadnji napad. Zatim sve ovo sto je naveo NEZALAGANJE. Neka i ovakvih igrača kojima nije svejedno da li su lideri ili su se udružili sa nekim radi titule.
A ko zna ako Cavsi izvuku dobar paket za njega možda budu još konkurentniji.
Uglavnom najzanimljivije ljeto unazad 20ak godina bar meni


Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jul 2017, 13:28

@Kobe Niko nije bolji od tebe u ovim trejd masinama. :D

Usput,treba znati da CLE uopste ne mora da ga trejduje,iako je svima jasno da je hemija unutar ekipe veoma narusena.Takodje,ovo nije situacija Georgea i CLE moze traziti dosta za Kyriea.Dobre mlade igrace,pikove,provjerene igrace i sta sve ne.Sigurno da ga niko nece dovesti za igrace tipa Sabonisa i Oladipa.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Kawhi » 22 jul 2017, 14:18

Ja sam davno upozorio da Bronovo ponasanje ne moze dobro donijeti Cavsima.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Bobadilla » 22 jul 2017, 15:09

Kawhi je napisao/la:Ja sam davno upozorio da Bronovo ponasanje ne moze dobro donijeti Cavsima.
Nije im donijelo ni titulu
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la miki_92 » 22 jul 2017, 15:11

Kawhi je napisao/la:Ja sam davno upozorio da Bronovo ponasanje ne moze dobro donijeti Cavsima.
svaki tim bi potpisao iste sekunde da im se desi LeBron
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Kawhi » 22 jul 2017, 15:13

miki_92 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Ja sam davno upozorio da Bronovo ponasanje ne moze dobro donijeti Cavsima.
svaki tim bi potpisao iste sekunde da im se desi LeBron
LeBron igrač da. LeBron GM, LeBron trener i LeBron igrač u jednom ne.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Kaunas
Postovi: 13297
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Kaunas » 22 jul 2017, 15:28

Kawhi je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Ja sam davno upozorio da Bronovo ponasanje ne moze dobro donijeti Cavsima.
svaki tim bi potpisao iste sekunde da im se desi LeBron
LeBron igrač da. LeBron GM, LeBron trener i LeBron igrač u jednom ne.
LeBron sve ili LeBron nikako? LeBron sve.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jul 2017, 15:54

To je nekad vazilo za Jamesa.Realno on vise nije garant titule ni sa 2 All stara pored njega u danasnjem NBAu.Treba mu superstar da bi mogao skinuti ovaj GS,ali superstar koji je vec top 5 u ligi jer i GS ima 2.
Vjerovatno se mnogi nece sloziti samnom,ali moje misljenje je da James vise ne vrijedi toga da se sve podredi njemu,od sistema igre,pa do igraca koji ce dolaziti u x ekipu.Ok ako on dodje u nesto vec uspostavljeno ali da radi nesto tipa ovoga u 2.mandatu CLE i MIA,to vise ne,niti on ima vremena za to.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Kawhi » 22 jul 2017, 15:58

Ja se nadam da neće gurati prelazak u Spurse sljedeće ljeto. I da ako bude gurao RC neće nasjesti na to. Nadam se da ne shvata da mu je Kawhi jedina nada da parira nekako Curryu i Durantu. Puno bi se morao promijeniti ko čovjek da bi to ličilo na nešto kod nas.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jul 2017, 16:09

Kawhi je napisao/la:Ja se nadam da neće gurati prelazak u Spurse sljedeće ljeto. I da ako bude gurao RC neće nasjesti na to. Nadam se da ne shvata da mu je Kawhi jedina nada da parira nekako Curryu i Durantu. Puno bi se morao promijeniti ko čovjek da bi to ličilo na nešto kod nas.
Tesko bi mu bilo reci ne tj.gotovo nemoguce,ali razlog zasto ne vjerujem u njegov dolazak kod nas je upravo njegov ego.U SA dok igras mozes biti samo igrac.Ostale poslove obavljaju ljudi koji su placeni za to.Timmy se nikada nije mijesao u tudje poslove,pa se ne bi dalo ni njemu sigurno.Ako je spreman igrati za nas pod takvim uslovima,onda bih se svakako radovao njegovom dolasku i njegova eventualna odluka na takvo nesto bi to znacila.U protivnom,sretno mu u karijeri gdje god otisao.Mada,negdje sam nedavno citao kako je spreman da smanji svoju ulogu na terenu.Koliko je to istina pokazace vec naredno ljeto i njegov potez!?

Avatar
alemsa
Postovi: 23873
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la alemsa » 22 jul 2017, 17:47

akisarajevo92 je napisao/la:jos da LBJ predje na Zapad, pa lagano mogu ugasiti istocnu konferenciju
Da ima pravde :) ali nece je nikad ugasit, 23+ predstavnika timova se moraju slozit, a to se nikad nece desit.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
alemsa
Postovi: 23873
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la alemsa » 22 jul 2017, 18:17

:hmmmm:
NEZALAGANJE je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Ja se nadam da neće gurati prelazak u Spurse sljedeće ljeto. I da ako bude gurao RC neće nasjesti na to. Nadam se da ne shvata da mu je Kawhi jedina nada da parira nekako Curryu i Durantu. Puno bi se morao promijeniti ko čovjek da bi to ličilo na nešto kod nas.
Tesko bi mu bilo reci ne tj.gotovo nemoguce,ali razlog zasto ne vjerujem u njegov dolazak kod nas je upravo njegov ego.U SA dok igras mozes biti samo igrac.Ostale poslove obavljaju ljudi koji su placeni za to.Timmy se nikada nije mijesao u tudje poslove,pa se ne bi dalo ni njemu sigurno.Ako je spreman igrati za nas pod takvim uslovima,onda bih se svakako radovao njegovom dolasku i njegova eventualna odluka na takvo nesto bi to znacila.U protivnom,sretno mu u karijeri gdje god otisao.Mada,negdje sam nedavno citao kako je spreman da smanji svoju ulogu na terenu.Koliko je to istina pokazace vec naredno ljeto i njegov potez!?
Cuj lebron u spurse, to je haram pomislit a kamoli sta drugo
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la BuffonGigi » 22 jul 2017, 18:30

NEZALAGANJE je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Ja se nadam da neće gurati prelazak u Spurse sljedeće ljeto. I da ako bude gurao RC neće nasjesti na to. Nadam se da ne shvata da mu je Kawhi jedina nada da parira nekako Curryu i Durantu. Puno bi se morao promijeniti ko čovjek da bi to ličilo na nešto kod nas.
Tesko bi mu bilo reci ne tj.gotovo nemoguce,ali razlog zasto ne vjerujem u njegov dolazak kod nas je upravo njegov ego.U SA dok igras mozes biti samo igrac.Ostale poslove obavljaju ljudi koji su placeni za to.Timmy se nikada nije mijesao u tudje poslove,pa se ne bi dalo ni njemu sigurno.Ako je spreman igrati za nas pod takvim uslovima,onda bih se svakako radovao njegovom dolasku i njegova eventualna odluka na takvo nesto bi to znacila.U protivnom,sretno mu u karijeri gdje god otisao.Mada,negdje sam nedavno citao kako je spreman da smanji svoju ulogu na terenu.Koliko je to istina pokazace vec naredno ljeto i njegov potez!?
Ne mozes porediti Duncana i Jamesa, ovaj mozda jest jedna od najboljih cetvorki ikad, ali Lebron je igrac institucija, sve privilegije koje mu se mogu dati on apsolutno zasluzi na terenu. Ali slazem se da nece i ne moze doci u SAS nikad, prvo zbog trzista koje mu je bitno, a drugo sto tamo nikad nece dobiti supermax, a trece mozda i najbitnije, Spursi ga nikad nece okruziti All Star igracima kao sto su spremni uciniti drugi klubovi.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.