Miami Heat

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la wadethegreat » 02 nov 2014, 02:03

wade uzas veceras a ja ga odigram preko :(

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la rambo16 » 02 nov 2014, 02:49

Bosh opet izdominir'o.
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la wadethegreat » 02 nov 2014, 03:04

rambo16 je napisao/la:Bosh opet izdominir'o.
Rano je jos naravno ali covjek odlicno zasad izgleda. Igra blize kosu sad kad nema lebron dobija vise loptu u ruke prva je opcija i igramo dosta fino zasad.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la wadethegreat » 03 nov 2014, 11:05

kako samo fino igramo protok lopte strasan bosh wade ce imati odlicnu sezonu deng isto strasan pickup to se znalo domah a i williams odlicno igra.Klupa svoje radi sve extra jos ce to bolje biti kad se bude blizio plejoff kad odbrana bude na vecem nivou.

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la BIHfan » 03 nov 2014, 12:05

Samo jedan navijac Heata? :problem:

Uostalom Bosh pokazuje kakav je majstor, mozda i kandidat za MVP.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la wadethegreat » 03 nov 2014, 14:26

Zavisice od omjera i kako budemo igrali ali mogli bi se ugurat između bullsa i cavsa trazit to drugo mjesto na istoku sasvim realno. Reko sam prije pocetka sezone da je ovo jako podcijenjena ekipa. Bosh i wade sada dijele lopte i sem one druge utakmice gdje wade bio los strasno su efikasni a ovi ostali igraju odlicno svi se prate dosta slicno spursima igramo da ne pretjeram al tako zasad izgledamo nesebicno. :D

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la rambo16 » 03 nov 2014, 15:21

Skoro pa nemoguće je očekivat da Miami bude ispred Cavsa ili Bullsa.
Za sad igraju dobro,ali vidjećemo kako će reagovat u onim utakmicama u kojim će Wade da odmara svoja koljena.
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la wadethegreat » 03 nov 2014, 15:27

rambo16 je napisao/la:Skoro pa nemoguće je očekivat da Miami bude ispred Cavsa ili Bullsa.
Za sad igraju dobro,ali vidjećemo kako će reagovat u onim utakmicama u kojim će Wade da odmara svoja koljena.
Ne bi se slozio rose vrlo lako moze da se povrijedi naravno ne zelim to da se desi ali s obzirom na njegovu historiju vrlo lako bi se to moglo obnovit mada bi oni opet imali dobar omjer. A cavsi ce se ove godine uigravat isto ko majami prvu godinu sa lebronom oni bi tek sljedece trebali da budu beton. Al opet nikad se ne zna ja mislim da imamao sanse vidjecemo naravno rano je jos prerano.

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la rambo16 » 03 nov 2014, 15:46

Koje uigravanje? Pa Miami je odmah prve sezone u kojoj je igrala velika trojka igrao NBA Finale.
Cavsi će imat trzav start (kao i tadašnji Miami) i to će biti to što se tiče uigravanja. Ekipa sigurna u top 2 bez dileme.

O Bullsima sa zdravim Rose-om je sve ispričano. Naravno da neka njegova povreda može sve promijenit.

Mislim da Miami ni pod razno nije top 2. Top 5 jeste sigurno i to sam davno pisao na ovoj temi.
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la wadethegreat » 03 nov 2014, 16:29

Jeste i onda smo se obrukali u finalu istok je tada bio kriminalno los sve se moglo maskirati do finala i onda meltdown jamesa. Druge sezone potpuno drugacija ekipa i igra posebno wadea koji se prilagodio jamesu. Al vidjecemo tek je pocelo :D

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la wadethegreat » 10 nov 2014, 10:46

Deng sjajan sinoc :D . D wade na pocetku ove sezone doziva svog unutrasnjeg john stocktona sinoc double double 10 asistencija. Bosh opet odlican sve ko podmazano ide zasad odbrana ce se jos popravljati ja vjerujem. I opet s klupe chalmes odradi svoj posao svi su se nekako preporodili odlaskom lebrona :) da ih ne ureknem.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la wadethegreat » 01 dec 2014, 13:24

Malo nam je poginula tema :D . Sinoc povratak wadea i odlicna tekma. Ovakav nam treba do kraja flash :D

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la wadethegreat » 25 dec 2014, 02:42

Da zatvorimo temu? hahaha sta je ovo nigdje nikoga pricam sam sa sobom.

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 25 dec 2014, 03:32

No Lebron, no tema :mrgreen:
prebaci se na temu nba sezona, ovdje ces samo monologe vodit :mrgreen:
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la kad_kako » 25 dec 2014, 03:38

I 'fanovi' Miamija odnjeli svoje talente u Klivlend.

Tebi druze respect. ;)
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la wadethegreat » 25 dec 2014, 03:45

Dugo se o tome polemika vodila kolko ima stvarnih navijaca majamia stvarno sam i ja branio dosta raje ovdje al ispostavilo se da ste bili upravu ode james ode tema.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la SaltCityAttack » 25 dec 2014, 04:08

rodjak jedini si navijac Miamia :)...svaka cast..samo rodjak Miami cak nema ni u Miamiu dosta svojih navijaca..ebiga dple u Miamiu dosta naroda zivi koji nisu odatle uopste...vecina ljudi u ovo doba godine iz Chicaga dole odu i zive ...samo se sjeti Bears i Colts super bowll sve ti je jasno..pa 80% stadiona je dfole bilo iz Chicaga...dole jesatani samo zive za turizam i to ebe se njih za basketom :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la wadethegreat » 25 dec 2014, 04:17

SaltCityAttack je napisao/la:rodjak jedini si navijac Miamia :)...svaka cast..samo rodjak Miami cak nema ni u Miamiu dosta svojih navijaca..ebiga dple u Miamiu dosta naroda zivi koji nisu odatle uopste...vecina ljudi u ovo doba godine iz Chicaga dole odu i zive ...samo se sjeti Bears i Colts super bowll sve ti je jasno..pa 80% stadiona je dfole bilo iz Chicaga...dole jesatani samo zive za turizam i to ebe se njih za basketom :)
Ma sta ce ljudi samo smrcu nozdrve im ko u mravojeda. Al bila je neka euforija posebno 2005 2006 stvarno mi se cinilo da je bilo dosta "prave" raje u majamiu nekako ona ekipa je bas bila podcijenjena pa su svi stali iza njih i svo to uzbuđenje oko wadea. Nazalost ove godine povrede nas sjebase ode james ode i euforija kako u americi tako i kod nas.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la adriano_leite » 25 dec 2014, 17:18

wadethegreat je napisao/la:Dugo se o tome polemika vodila kolko ima stvarnih navijaca majamia stvarno sam i ja branio dosta raje ovdje al ispostavilo se da ste bili upravu ode james ode tema.
Tako ti je isto bilo i kada je otisao iz Clevelanda. Zatim se mnogi izdavase kao vjerni navijaci Heata iz vremena Mourninga, pa eto sada vidimo pravu sliku. Bar ti je dobrila jer ih nema natrag sa novim nickovima i ne provociraju te :D.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Miami Heat

Post Postao/la wadethegreat » 25 dec 2014, 17:28

Ma napravicu parti ovjde i na nba temi veceras ako treba i sam ahhaha. Ma iskreno mi ne smeta nek radi ko sta hoce samo mi je to interesantno jedna od najposjecenih tema poginu :D

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.