SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
scarr
Postovi: 87
Pridružen/a: 01 okt 2015, 23:10
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la scarr » 01 mar 2017, 19:08

Dok nije trade deadline gotov je li neko za neki trade, trebaju mi centri sa skokovima i dobrim FG%, pa eto ako nekom nije mrsko kakvu ponudu poslati poslao sam i ja par ponuda

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 02 mar 2017, 08:37

scarr je napisao/la:Dok nije trade deadline gotov je li neko za neki trade, trebaju mi centri sa skokovima i dobrim FG%, pa eto ako nekom nije mrsko kakvu ponudu poslati poslao sam i ja par ponuda
Evo, prihvatio sam, mislim da je fer trejd.

Avatar
scarr
Postovi: 87
Pridružen/a: 01 okt 2015, 23:10
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la scarr » 05 mar 2017, 11:04

@AlphonseKauders bolesna noc, bolesna. Imao si 153 poena uz .58 FG% sick

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 05 mar 2017, 13:02

scarr je napisao/la:@AlphonseKauders bolesna noc, bolesna. Imao si 153 poena uz .58 FG% sick
vjeruj, i ja sam se nacudio :o KAT, Jokic i Conley su proslu sedmicu igrali na top 10 levelu, Russel se probudio, Pope i Johnson me pogurali u drugim kategorijama i valjda se sve poklopilo, a tebe je nedostatak Duranta bas unazadio iako i dalje imas fakat dobru ekipu..
ne znam samo koliko ce moji drzati formu :/

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3092
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la Slatinash_7 » 05 mar 2017, 14:06

Ako ostane ovako vcrs,mogao bi ja na prvo mjesto i sa dva losa protivnika do kraja i da osvojim ligu :D preokret mi se desio zamjenom Hooda za Covingtona..a veliki minusi su mi povrede Lowrya i LaVinea..mada sam dobio Midletona iz FA i igra sve bolje sto mi je bas dobro doslo..mozda mala greska trade za Bookera,ali donosi nesto odbrane pa sam ipak koliko toliko zadovoljan
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
scarr
Postovi: 87
Pridružen/a: 01 okt 2015, 23:10
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la scarr » 05 mar 2017, 17:00

Slatinash_7 je napisao/la:Ako ostane ovako vcrs,mogao bi ja na prvo mjesto i sa dva losa protivnika do kraja i da osvojim ligu :D preokret mi se desio zamjenom Hooda za Covingtona..a veliki minusi su mi povrede Lowrya i LaVinea..mada sam dobio Midletona iz FA i igra sve bolje sto mi je bas dobro doslo..mozda mala greska trade za Bookera,ali donosi nesto odbrane pa sam ipak koliko toliko zadovoljan
A meni je taj Hood toliko zivce izvukao ne mogu ti opisati, ne znam sto ga nisam prije nabio nogom

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la dino-92 » 05 mar 2017, 21:00

ako ovako ostanu rezultati, imali bi 2 kola pred kraj 8 timova koji sviju dijeli samo jedna pobjeda, to bi bila ludnica :D

ali nisam nesto optimista za sebe, opet knap rezultat, slobodna imam prednost za 0,1%, stealovi izjednaceni, blokade imam +1, a i fg% nije rijeseno. protivnik ima sigurne bodove u asistima, skokovima i to. tako da je sve jos otvoreno.

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la MirsoNi » 05 mar 2017, 22:08

dino-92 je napisao/la:ako ovako ostanu rezultati, imali bi 2 kola pred kraj 8 timova koji sviju dijeli samo jedna pobjeda, to bi bila ludnica :D

ali nisam nesto optimista za sebe, opet knap rezultat, slobodna imam prednost za 0,1%, stealovi izjednaceni, blokade imam +1, a i fg% nije rijeseno. protivnik ima sigurne bodove u asistima, skokovima i to. tako da je sve jos otvoreno.
Bit će 5:4 za mene iskreno se nadam hahahaha, šalim se dobar matchup :thumbup:

Zeznuo si me sa dva angažovana igrača jutros haha, zavisi nam sve od raspoloženja igrača, nek nam je sretno :D
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la dino-92 » 06 mar 2017, 10:42

slika

deseta pobjeda u nizu :)
na kraju sam dzabe dodao igrace, jer sam ih ubacio da mi uzmu koji steal i blokadu, a nisu nista uradili. ali ipak su moji standardni to rijesili kako treba.

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3092
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la Slatinash_7 » 06 mar 2017, 11:09

Haman da ce mi se vratiti ona pobjeda od prosle sezone sto mi je falila,igram sa 2 neaktivna igraca,po nekim projekcijama,brojevima od prosle sedmice,trebao bi obojicu uzeti za prvo mjesto :) imam sad i par igraca vise,mogu i koju izmjenu viska napraviti da dobijem jos kojeg igraca u toku hefte..idemo po titulu :D
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la Tracy3McGrady » 06 mar 2017, 11:34

dino-92 je napisao/la:slika

deseta pobjeda u nizu :)
na kraju sam dzabe dodao igrace, jer sam ih ubacio da mi uzmu koji steal i blokadu, a nisu nista uradili. ali ipak su moji standardni to rijesili kako treba.
Mozes li mi odgovoriti tamo na privremenoj temi


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
jose
Postovi: 8533
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la jose » 06 mar 2017, 11:38

Kod vas 2 kola prije kraja, i osmoplasirani može biti prvi na kraju. Pravo gusto u vrhu.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 07 mar 2017, 06:07

Razbolje se Nikola Jockson,
povrijedi lakat Džejms Džonson,
mokra sala, nema Dienga, nema KAT-a,
shebu li mi play off sanse, bice rata...

Ejj srece, kur.ate, nakon divne sedmice, katastrofalni ponedjeljak, da je i poetu u meni probudio :)

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la Tracy3McGrady » 07 mar 2017, 07:03

AlphonseKauders je napisao/la:Razbolje se Nikola Jockson,
povrijedi lakat Džejms Džonson,
mokra sala, nema Dienga, nema KAT-a,
shebu li mi play off sanse, bice rata...

Ejj srece, kur.ate, nakon divne sedmice, katastrofalni ponedjeljak, da je i poetu u meni probudio :)
Isti sam ti, nakon vazne pobjede u borbi za opstanak, dolazi ponedeljak gdje prije tekme gubim Hilla i J. Johnsona, i onda poplava gdje Rubio ne igra. Kod njega nema igraca Portlanda i OKCa :thumbdown: :thumbdown: :urnebes:
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 07 mar 2017, 16:51

AlphonseKauders je napisao/la:Razbolje se Nikola Jockson,
povrijedi lakat Džejms Džonson,
mokra sala, nema Dienga, nema KAT-a,
shebu li mi play off sanse, bice rata...
Dobra :lol:

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la dino-92 » 12 mar 2017, 15:49

Ako rezultati ostanu ovako, mogao bi na prvo mjesto. Ali biće knap i kod mene i kod drugih. Meni zavisi puno od toga hoće li brook lopez igrati, inače ću teško sačuvati poene i blokade

Avatar
scarr
Postovi: 87
Pridružen/a: 01 okt 2015, 23:10
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la scarr » 12 mar 2017, 18:21

dino-92 je napisao/la:Ako rezultati ostanu ovako, mogao bi na prvo mjesto. Ali biće knap i kod mene i kod drugih. Meni zavisi puno od toga hoće li brook lopez igrati, inače ću teško sačuvati poene i blokade
Zadnja 4 matchupa ako se ne varam su ti ovako knap, ali nekako uvijek izvuces, navijam da izgubis pa da u zadnjem kolu ganjam titulu protiv luisa, naravno ako ostali rezultati ostanu ovakvi kakvi jesu :D

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 12 mar 2017, 20:22

mogao bih lako ispasti iz play off-a, nije mi baš povoljna posljednja sedmica, ali hajde možda se neko čudo večeras desi pa preokrenem:)

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3092
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la Slatinash_7 » 12 mar 2017, 22:22

3 blokade vise ili 12 skokova,imam i igraca ili dva viska,pa cemo vidjeti,moglo bi se do prvog mjesta :D samo bio vani nisam mogao napraviti jos jednu izmjenu to bi me moglo uhakati ali eto..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 6. sezona - 2. liga

Post Postao/la dino-92 » 12 mar 2017, 23:33

scarr je napisao/la:
dino-92 je napisao/la:Ako rezultati ostanu ovako, mogao bi na prvo mjesto. Ali biće knap i kod mene i kod drugih. Meni zavisi puno od toga hoće li brook lopez igrati, inače ću teško sačuvati poene i blokade
Zadnja 4 matchupa ako se ne varam su ti ovako knap, ali nekako uvijek izvuces, navijam da izgubis pa da u zadnjem kolu ganjam titulu protiv luisa, naravno ako ostali rezultati ostanu ovakvi kakvi jesu :D
ma skoro citavu sezonu mi je tako. na pocetku sam gubio sve te duele, sad se okrenulo kolo srece. dobro, skoro da nema nedjelje a da mi ne igra it4 ili westbrook, a nekad i obadvoje. s njima je sve lakse :)
evo i veceras nebi trebalo biti problema. lopez igra, i pravo se raspucao, 5 trica a nije jos ni prva cetvrtina prosla :D, tako da sam i u toj kategoriji trenutno poveo. a za blokade imam 3 igraca, koji znaju blokirati, dok se protivnik mora osloniti na bekove, tako da sam mozda malo previse kukao :D

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.