SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Tracy3McGrady » 24 dec 2017, 20:43

Kako stoji Julien onaj, jel opet pobjedio jer nije imao Paula ove sedmice?

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 24 dec 2017, 20:47

Tracy3McGrady je napisao/la:Kako stoji Julien onaj, jel opet pobjedio jer nije imao Paula ove sedmice?

Penny Hardaway #1
Izgubio je ovo kolo.

Evo ja napravi prvi trade ove sezone.

Covington + ZBo za Howarda i Dinwiddie

Mislim da će Howard dobro doći, a nisam puno izgubio odlaskom RoCoa.

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 24 dec 2017, 23:54

Komesar, imas pending treadeove :) Koje ludilo ovih dana u ligi. Toliko dugo zatislje, i sad u 2 dana spektakl. Nakon sto se ova dva trejda odobre, neka neko izbaci ovdje sliku liste trejdova zadnjih dana. Ovo je mozda i rekord :) A pritom sam ja najmanje aktivan :)

Kod mene samo jedan trade - vratih Paytona pod svoje okrilje u zamjenu za FA Bojana Bogdanovica. Zahvaljujem Pascalu na poklonu :) Jedini problem sto sad imam zakljucan roster, i fino pojacane konkurente.

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 25 dec 2017, 00:04

Posljednja četiri dana što se tiče trejdova.

slika

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 25 dec 2017, 00:18

Tracy3McGrady je napisao/la:Kako stoji Julien onaj, jel opet pobjedio jer nije imao Paula ove sedmice?

Penny Hardaway #1
Izgubio za jedan TO ili jedno slobodno bukvalno :)

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 25 dec 2017, 00:46

Vainglorious je napisao/la:Komesar, imas pending treadeove :) Koje ludilo ovih dana u ligi. Toliko dugo zatislje, i sad u 2 dana spektakl. Nakon sto se ova dva trejda odobre, neka neko izbaci ovdje sliku liste trejdova zadnjih dana. Ovo je mozda i rekord :) A pritom sam ja najmanje aktivan :)

Kod mene samo jedan trade - vratih Paytona pod svoje okrilje u zamjenu za FA Bojana Bogdanovica. Zahvaljujem Pascalu na poklonu :) Jedini problem sto sad imam zakljucan roster, i fino pojacane konkurente.
Ja u onoj ligi gdje sam dobio Griffina za Hensona,Bogdana i LaVinea upravo dobio Jokića za Griffina i Paytona :mrgreen: I tamo je iznimno prometno od sinoć.Ne znam šta je to...

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 25 dec 2017, 01:24

SiamoNoi je napisao/la:
Vainglorious je napisao/la:Komesar, imas pending treadeove :) Koje ludilo ovih dana u ligi. Toliko dugo zatislje, i sad u 2 dana spektakl. Nakon sto se ova dva trejda odobre, neka neko izbaci ovdje sliku liste trejdova zadnjih dana. Ovo je mozda i rekord :) A pritom sam ja najmanje aktivan :)

Kod mene samo jedan trade - vratih Paytona pod svoje okrilje u zamjenu za FA Bojana Bogdanovica. Zahvaljujem Pascalu na poklonu :) Jedini problem sto sad imam zakljucan roster, i fino pojacane konkurente.
Ja u onoj ligi gdje sam dobio Griffina za Hensona,Bogdana i LaVinea upravo dobio Jokića za Griffina i Paytona :mrgreen: I tamo je iznimno prometno od sinoć.Ne znam šta je to...
Jesi povrijeđenog grifina uzeo? I ima li taj drugi sto je dao jokaru oci? :wtf:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 25 dec 2017, 01:55

Vainglorious je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:
Vainglorious je napisao/la:Komesar, imas pending treadeove :) Koje ludilo ovih dana u ligi. Toliko dugo zatislje, i sad u 2 dana spektakl. Nakon sto se ova dva trejda odobre, neka neko izbaci ovdje sliku liste trejdova zadnjih dana. Ovo je mozda i rekord :) A pritom sam ja najmanje aktivan :)

Kod mene samo jedan trade - vratih Paytona pod svoje okrilje u zamjenu za FA Bojana Bogdanovica. Zahvaljujem Pascalu na poklonu :) Jedini problem sto sad imam zakljucan roster, i fino pojacane konkurente.
Ja u onoj ligi gdje sam dobio Griffina za Hensona,Bogdana i LaVinea upravo dobio Jokića za Griffina i Paytona :mrgreen: I tamo je iznimno prometno od sinoć.Ne znam šta je to...
Jesi povrijeđenog grifina uzeo? I ima li taj drugi sto je dao jokaru oci? :wtf:
Da,pa danas ujutro ga uzeo.Kad mu se ozlijedio Vucevic pa iskoristio priliku da uzmem jednog od ozlijeđenih koje ima.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 25 dec 2017, 14:11

Tracy3McGrady je napisao/la:Kako stoji Julien onaj, jel opet pobjedio jer nije imao Paula ove sedmice?

Penny Hardaway #1



Ja ga porazio ovu heftu :)

Ps: molim komensara da odobri trejd
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 27 dec 2017, 23:58

E jbg, trebam pristat na to da tradeam Griffina za lika kojeg sam otpustio (Morrisa) i Leverta. Još se Griffin vraća za par dana. Mislim, koliko god da sam u lošoj formi i još goroj situaciji, nisam zlatna ribica. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la MirsoNi » 28 dec 2017, 00:03

Monolog je napisao/la:E jbg, trebam pristat na to da tradeam Griffina za lika kojeg sam otpustio (Morrisa) i Leverta. Još se Griffin vraća za par dana. Mislim, koliko god da sam u lošoj formi i još goroj situaciji, nisam zlatna ribica. :mrgreen:
Griffin went through practice with the G League team today and it would appear he has a real chance to play against the Lakers on Friday.
Što bi ga trejdovao :D
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 28 dec 2017, 00:10

Nisam ni planirao. Bijah sarkastičan kad napisah da trebam tradeat za ovu dvojicu. A stavio sam ga na trade listu prije sedam dana, jer nije bilo apsolutno nikakvih informacija do unazad par dana.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 28 dec 2017, 00:38

Monolog je napisao/la:E jbg, trebam pristat na to da tradeam Griffina za lika kojeg sam otpustio (Morrisa) i Leverta. Još se Griffin vraća za par dana. Mislim, koliko god da sam u lošoj formi i još goroj situaciji, nisam zlatna ribica. :mrgreen:
Brate, ne kontam sto ti treba da ti je jedina aktivnost u ovoj ligi popljuvati ponude koje dobijes... To si isto i meni na samom startu sezone uradio. Evo sad Jericho. A tvoje ponude i kontraponude su toliko realne da sad imas ukupno 0 trejdova i neperspektivnu ekipu. Posalji ti njemu kontra ponudu, pa probaj sta sebi izvuci.

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la MirsoNi » 28 dec 2017, 00:42

Monolog je napisao/la:Nisam ni planirao. Bijah sarkastičan kad napisah da trebam tradeat za ovu dvojicu. A stavio sam ga na trade listu prije sedam dana, jer nije bilo apsolutno nikakvih informacija do unazad par dana.
Haha ma skontao sam sarkazam nego kažem. Nisi ga primoran trejdati više, vraća se i eto. Sretno :thumbup:
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 28 dec 2017, 00:59

Vainglorious je napisao/la:
Monolog je napisao/la:E jbg, trebam pristat na to da tradeam Griffina za lika kojeg sam otpustio (Morrisa) i Leverta. Još se Griffin vraća za par dana. Mislim, koliko god da sam u lošoj formi i još goroj situaciji, nisam zlatna ribica. :mrgreen:
Brate, ne kontam sto ti treba da ti je jedina aktivnost u ovoj ligi popljuvati ponude koje dobijes... To si isto i meni na samom startu sezone uradio. Evo sad Jericho. A tvoje ponude i kontraponude su toliko realne da sad imas ukupno 0 trejdova i neperspektivnu ekipu. Posalji ti njemu kontra ponudu, pa probaj sta sebi izvuci.
Što bih slao? Da pošaljem Griffina za Hardena? Popljuvat ću svaku ponudu koja i jes' za pljuvanja. Ne moram odradit nijedan trade, ne moram do kraja sezone upisat nijednu pobjedu, al' ne pada mi na pamet da poklanjam igrače. Budem li htio nekog pojačati, bit će to oni s kojima sam imao normalan odnos i konverzaciju prilikom slanja bilo kakvih ponuda (a bilo je i takvih, može ti Arnelino potvrditi).
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 28 dec 2017, 01:08

Monolog je napisao/la:
Vainglorious je napisao/la:
Monolog je napisao/la:E jbg, trebam pristat na to da tradeam Griffina za lika kojeg sam otpustio (Morrisa) i Leverta. Još se Griffin vraća za par dana. Mislim, koliko god da sam u lošoj formi i još goroj situaciji, nisam zlatna ribica. :mrgreen:
Brate, ne kontam sto ti treba da ti je jedina aktivnost u ovoj ligi popljuvati ponude koje dobijes... To si isto i meni na samom startu sezone uradio. Evo sad Jericho. A tvoje ponude i kontraponude su toliko realne da sad imas ukupno 0 trejdova i neperspektivnu ekipu. Posalji ti njemu kontra ponudu, pa probaj sta sebi izvuci.
Što bih slao? Da pošaljem Griffina za Hardena? Popljuvat ću svaku ponudu koja i jes' za pljuvanja. Ne moram odradit nijedan trade, ne moram do kraja sezone upisat nijednu pobjedu, al' ne pada mi na pamet da poklanjam igrače. Budem li htio nekog pojačati, bit će to oni s kojima sam imao normalan odnos i konverzaciju prilikom slanja bilo kakvih ponuda (a bilo je i takvih, može ti Arnelino potvrditi).
Ma ne kazem da trebas pristati na bilo koju ponudu, daleko od toga. Pogotovo ne na ponuđenu. To je tvoja stvar i stvar tvoje odluke. Niti kazem da u tu kontra ponudu treba biti Griffin ukljucen. Nego mi se nekako cini da samo cekas priliku da ti neko posalje ponudu da je popljujes, a stvarno nema potrebe za takav pristup. I sam sam dobio gomilu ponuda koje su neprihvatljive, i vidio da ljudi razlicito vrijednjuju igrace.

Ovo je igra, i treba je iskoristiti da se druzimo i sa posebnim drazem pratimo ligu i sport koji volimo. Nemoj me shvatiti pogresno, ne pokazujem nesto prst u tebe, niti imam negativno misljenje o tebi. Samo kazem da malo pozitive nije na odmet :)

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 28 dec 2017, 10:01

Evo, @Vainglorious, dobih i od Francuza smiješnu ponudu pa sam, sukladno s tim, odreagovao.

Antetokounmpo, Hill, Carroll i Prince za Lillarda, Paula, Capelu i Gibsona. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 28 dec 2017, 11:18

Juče zaboravim ubaciti Ronda u ekipu...

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Tracy3McGrady » 28 dec 2017, 11:34

arelinho je napisao/la:Juče zaboravim ubaciti Ronda u ekipu...
Auč :D
Zadnja izmjena: Tracy3McGrady, dana/u 28 dec 2017, 11:37, ukupno mijenjano 1 put.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: RE: Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 28 dec 2017, 11:36

Tracy3McGrady je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Juče zaboravim ubaciti Ronda u ekipu...
Auč :D

Envoyé de mon Trekker-M1 en utilisant Tapatalk
Gubim za 24 u asistencijama što znači da bi sa njim stigao taj zaostatak.

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.