SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 07 jan 2018, 16:27

Meni sinoc out Durant, Horford i Porter, ali sam ipak uspio zadrzati prednost 9:0 kontra kk bosne. Veceras imam dva igraca manje, i nekoliko kategorija gdje smo poprilicno blizu, ali ocekujem da mogu zadrzati prednost za pobjedu.

Btw, jesam li jedini koji ima problem sa aplikacijom?

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7527
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Maestro^^ » 07 jan 2018, 17:41

Nisi jedini , i mene zeza od sinoć app. :thumbdown:

EDIT: Proradila je u međuvremenu. :njanjanja:
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

Avatar
arelinho
Postovi: 16399
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 07 jan 2018, 17:51

Maestro^^ je napisao/la:Nisi jedini , i mene zeza od sinoć app. :thumbdown:
Čestitke na pobjedi. :thumbup:

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7527
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Maestro^^ » 07 jan 2018, 17:53

arelinho je napisao/la:
Maestro^^ je napisao/la:Nisi jedini , i mene zeza od sinoć app. :thumbdown:
Čestitke na pobjedi. :thumbup:
Hvala druže , dobar meč , sretno u nastavku sezone.
Benchao sam Favorsa za svaki slučaj da ne bi bili neki užasni procenti večeras. :mrgreen:
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la KK_Bosna » 07 jan 2018, 19:18

Vainglorious je napisao/la:Meni sinoc out Durant, Horford i Porter, ali sam ipak uspio zadrzati prednost 9:0 kontra kk bosne. Veceras imam dva igraca manje, i nekoliko kategorija gdje smo poprilicno blizu, ali ocekujem da mogu zadrzati prednost za pobjedu.

Btw, jesam li jedini koji ima problem sa aplikacijom?
ma veceras mogu dobiti maksimalno 4 kategorije, tako da je tvoja pobjeda sasvim zasluzena... mislim da ce biti 3-6
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5265
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 08 jan 2018, 20:14

Proradila aplikacija hvala phili na trejdu nek je wretno i hairli lave a ostalima nek je sretno u narednim heftama uzeh jerica bez brade imo sam puno srece a veceras protiv paskala igram bit ce guravo pravo nek je sretno. Jel ko zna kakvih info za grifina jel duza pauza il koja hefta???
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5265
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 10 jan 2018, 09:32

Iznenadjujuce ja i westbrlok(andro) najvise u sinocnjem matchupu protiv protivnika ubacili poena skokova ukradenih idt. Sa 2:7 za paskala okreno stealse na 17:7,stigo sa 30 skokova prednosti na 12 izjednacio blokove preokreno poene stim da su 3 rokija igrala fox ball i smith a veceras puni rosteri igraju :D bit ce veselo pravo....
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5265
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 12 jan 2018, 16:18

Pozdravljam komesara i molim da odobri trejd
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 13 jan 2018, 19:28

Ovaj nas topic bas klinicki mrtav :think:

Avatar
arelinho
Postovi: 16399
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 15 jan 2018, 01:32

Nemojte da pokušavate ovakve trejdove raditi. Nismo vala ni mi glupi. :roll: :roll:

@Jericho
@Vainglorious

slika

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 15 jan 2018, 01:43

arelinho je napisao/la:Nemojte da pokušavate ovakve trejdove raditi. Nismo vala ni mi glupi. :roll: :roll:

@Jericho
@Vainglorious

slika
Jok, eto bas sam mislio da ce proci i njega, a ne komesara. Poslah mu iz zajebancije, i ne vidjoh da je prihvatio. Natezemo se neko vrijeme, i posaljem mu ovo. I sam bih trazio da se ponisti da sam vidio da je prihvacen.

EDIT: Eto trejda oko kojeg se natezasmo. Molim da se odobri.

Avatar
arelinho
Postovi: 16399
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 15 jan 2018, 04:12

Opet nije realan trade.

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 15 jan 2018, 04:19

arelinho je napisao/la:Opet nije realan trade.
E jbg sad... Realan je bio prosli za jokica, ovaj nije? Pogledaj statse svih pa procjeni. Ako imaju dvije strane koje se slažu za transfer, ne kontam zašto blokirati?

Prosli trade za jokica si pustio, ali je ovaj problematican? Odgovorno tvrdim da je trade potpuno realan, od proslog realniji za svjetlosnu godinu. Pogledaj statse svih, russel se vraca ove hefte... Jos od ranije oje zainteresovan za russela, ali kad se oporavi, a meni jokic pase samo... Probali par puta dosad (imas historiju trejdova), i veceras se uganjamo nakon natezanja i između ostalog i onog cirkusa iznad jer je potvrđeno da se vraća russel ove hefte. Pogledaj statse i ostalo. I za kenta sam nekoliko tradeova izvrtio da ga dobijem (provjeri i to) jer je liku po volji.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5265
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 15 jan 2018, 08:39

Ponistite trejd
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
arelinho
Postovi: 16399
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 15 jan 2018, 12:37

Nema ništa od ovog trejda jer nije realan.

Ne može nikako Nikola Jokić za Bazemorea i D'Angelo Russella. Pitao sam i Tracya i on misli da trade nije realan.


Evo pitat ćemo iz naše lige i ove iskusnije kao što su:

@Monolog
@Rule_hz


@Jericho

Nemoj da prihvataš namjerno sve trejdove koji ti se pošalju. Ako ti se ne igra reci pa ćemo naći zamjenu za tebe.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5265
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 15 jan 2018, 13:24

Sto se tice trejda ovako jeste nerealan sa bradom, svi znamo kakav je rusel d angelo i kakve je statse imao na pocetku i dok se nije povrijedio... bez obzira na moj trejd ono je vise bilo ono takticka zamisao za asist i odradu drugog trejda kao sto se u prilogu mog tima vidi dajem iskreno realne trejdove... a kad sagledamo situaciju bar bi trejd bio realan da nema hardena poter daje fine statse bez ucinka rusela... koji ce da razvali sezonu...i prva violina netsa bit
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
arelinho
Postovi: 16399
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 15 jan 2018, 13:29

Rule_hz je napisao/la:Sto se tice trejda ovako jeste nerealan sa bradom, svi znamo kakav je rusel d angelo i kakve je statse imao na pocetku i dok se nije povrijedio... bez obzira na moj trejd ono je vise bilo ono takticka zamisao za asist i odradu drugog trejda kao sto se u prilogu mog tima vidi dajem iskreno realne trejdove... a kad sagledamo situaciju bar bi trejd bio realan da nema hardena poter daje fine statse bez ucinka rusela... koji ce da razvali sezonu...i prva violina netsa bit
Ne mislim na taj prvi trade. Taj sam odbio, a odbio sam i drugi.


U pitanju je ovaj trade:

Nikola Jokić <----------------> Bazemorea + D'Angelo Russella

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5265
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 15 jan 2018, 13:49

arelinho je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:Sto se tice trejda ovako jeste nerealan sa bradom, svi znamo kakav je rusel d angelo i kakve je statse imao na pocetku i dok se nije povrijedio... bez obzira na moj trejd ono je vise bilo ono takticka zamisao za asist i odradu drugog trejda kao sto se u prilogu mog tima vidi dajem iskreno realne trejdove... a kad sagledamo situaciju bar bi trejd bio realan da nema hardena poter daje fine statse bez ucinka rusela... koji ce da razvali sezonu...i prva violina netsa bit
Ne mislim na taj prvi trade. Taj sam odbio, a odbio sam i drugi.

U pitanju je ovaj trade:

Nikola Jokić <----------------> Bazemorea + D'Angelo Russella

Oprosti, a sto se tice tog trejda, isto je sto je i bilo sa mnom i grifinom kad sam trejdo sa monologom isao sam sam na svoj rizik uzet povrijedjenog grifina za mela i jos nekog zaboravio sam... tako mislim da ako jerico svjesno ide na to da rizikuje kao ja da saceka angela u nadi da ce davat iste statse kao prosle sezone rizicno jeste ali ok je trejd u dugorocnom smislu a kent opet nije los ima fine statse krade asistira skace solidne brojke ima a u sustini sa zdravim angelom( prema pisanju na njegovom profilu je spreman pitanje je trenutka kad ce zaigrat) u ovom slucaju wolves puno gubi... ne vidim neku kradju realno.... jos ako igraci sami potvrde taj trejd... i sam sam rekao da se ponisti i moj jer ne znam sta se desavalo nocas... i vidjeh ponudu da mi je stigla i udjem ovdje haos.... jeste jokic trenutno bolji puno asistira skace poentira... ali to i rusel radi al puno bolje nego jokic... ne znam... meni je okej dugorocno mada po ovom sto vidim momak nije u nekom sto bi se reklo deficitu bio bi da je harden dosao kod mene ovako nista ne gubi ima u kstapisu ima u bradi ima u dunu a puno ce dobit povratkom rusela
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 15 jan 2018, 14:37

arelinho je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:Sto se tice trejda ovako jeste nerealan sa bradom, svi znamo kakav je rusel d angelo i kakve je statse imao na pocetku i dok se nije povrijedio... bez obzira na moj trejd ono je vise bilo ono takticka zamisao za asist i odradu drugog trejda kao sto se u prilogu mog tima vidi dajem iskreno realne trejdove... a kad sagledamo situaciju bar bi trejd bio realan da nema hardena poter daje fine statse bez ucinka rusela... koji ce da razvali sezonu...i prva violina netsa bit
Ne mislim na taj prvi trade. Taj sam odbio, a odbio sam i drugi.


U pitanju je ovaj trade:

Nikola Jokić <----------------> Bazemorea + D'Angelo Russella
Russel 20.9p 4.7s 5.7a 1.0s
Bazemore 14.0p 5.0s 2.3a 2.3s
Za
Jokic 15.8p 10.1s 5.0a 1.3s

Ako je ovo nerealan trade, onda fakat ne vrijedi nista trejdati. A da te podsjetim. Kad je tvoj direktni konkurent, s kojim si u tom momentu imao identican omjer, dao Jokica za KCPa i Brogdona, bez problema si approvao trade, i taj ti je ocito bio realan.

Nije problem, ne mora proci trade, nije mi o glavu. Ali nemam namjeru tebi slati svoje ponude da mi ti odlucis koga trebam dati za koga, jer to tebi tako odgovara. Tek tad ovo postaje neviđen cirkus.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Sarmelino » 15 jan 2018, 14:46

Opet veta na trejd, komesari u sve tri lige su komedija
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.