SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 30 nov 2017, 21:06

Monolog je napisao/la:
arelinho je napisao/la:
Monolog je napisao/la:Otpustio sam Russella kako bih napravio mjesta za Griffina na IL. Jbg, valja nešto majmunisati, a svakako se ne zna datum D'Angelovog povratka. Povrede (što ozbiljnije, što one nešto manje ozbiljne) baš pogađaju ekipu, a nema vremena ni prostora da se čekaju igrači, tako da ovaj potez više mogu okarakterisati kao lutrijski. :mrgreen:
Hvala na Russellu. :kafa:
Nema na čemu, želim mu da zaigra do kraja ove sezone, mada ovo putovanje sa ekipom nema veze sa njegovim bržim oporavkom, nego čisto da ga trener ima "pored sebe". Nešto sumnjam da će zaigrati prije januara, a nemam toliko vremena da dvojicu povrijeđenih držim u rosteru. Više vjerujem Grifašu.
Puno je dva igrača imati u rosteru, a meni je dobro došao jer imam mjesta na IL pošto mi se Aminu oporavio tako da ovoga mogu čekati. Dobro guram ove sezone kao i prošle samo da ovaj put to potvrdim, a ne kao prošle sezone da padnem na kraju.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 30 nov 2017, 22:13

On ako se vrati do kraja sezone bit će dobro.

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 01 dec 2017, 19:22

Pitanje jedno. Jel mi moze zaigrati veceras igrac koji je na IL bio do maloprije. Ne da mi da spasim sastav iako sam dropao jednog igraca. Nije valjda da moram cekati do sutra da mi se ovaj drop prizna?

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 01 dec 2017, 19:25

Vainglorious je napisao/la:Pitanje jedno. Jel mi moze zaigrati veceras igrac koji je na IL bio do maloprije. Ne da mi da spasim sastav iako sam dropao jednog igraca. Nije valjda da moram cekati do sutra da mi se ovaj drop prizna?
Ne može i to je velika glupost na yahoo. Zato je meni bolji espn jer možeš raditi izmjene u timu sve do početka mečeva i one će biti za taj dan dok na yahoo sve što uradiš do 9:00 biće ti za daj dan. Ogromna glupost na yahoo. :thumbdown: :thumbdown:

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 01 dec 2017, 19:30

arelinho je napisao/la:
Vainglorious je napisao/la:Pitanje jedno. Jel mi moze zaigrati veceras igrac koji je na IL bio do maloprije. Ne da mi da spasim sastav iako sam dropao jednog igraca. Nije valjda da moram cekati do sutra da mi se ovaj drop prizna?
Ne može i to je velika glupost na yahoo. Zato je meni bolji espn jer možeš raditi izmjene u timu sve do početka mečeva i one će biti za taj dan dok na yahoo sve što uradiš do 9:00 biće ti za daj dan. Ogromna glupost na yahoo. :thumbdown: :thumbdown:
Koja glupost. Znaci ako danas izađe vijest da je IL igrac spreman za igru, ne mogu igrati s njim jer nije vjest izasla prije 9 ujutro. Znaci veceras opet bez duranta i Kembe. :opaopa:

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 01 dec 2017, 19:32

Vainglorious je napisao/la:
arelinho je napisao/la:
Vainglorious je napisao/la:Pitanje jedno. Jel mi moze zaigrati veceras igrac koji je na IL bio do maloprije. Ne da mi da spasim sastav iako sam dropao jednog igraca. Nije valjda da moram cekati do sutra da mi se ovaj drop prizna?
Ne može i to je velika glupost na yahoo. Zato je meni bolji espn jer možeš raditi izmjene u timu sve do početka mečeva i one će biti za taj dan dok na yahoo sve što uradiš do 9:00 biće ti za daj dan. Ogromna glupost na yahoo. :thumbdown: :thumbdown:
Koja glupost. Znaci ako danas izađe vijest da je IL igrac spreman za igru, ne mogu igrati s njim jer nije vjest izasla prije 9 ujutro. Znaci veceras opet bez duranta i Kembe. :opaopa:
Eh ti ipak tu grešku praviš jer stavljaš na IL mjesto igrače koji nisu duže povrijeđeni. Durant i Kemba imaju neke blaže povrede za koje se zna da neće biti odsutni više od 1-2 tekme.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 01 dec 2017, 20:51

Pa Kemba i je out danas ovako il onako.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 03 dec 2017, 23:25

Znači, danas imam samo jednog igrača (Olynyk :mrgreen: ) , a KK_Bosna čak šest. Četiri kategorije sigurno uzimam (skokovi, blokade, TO i FT%), al' bojim se da će me danas Lakersi (s obzirom da on ima četiri igrača Lakersa) uništit. Jedino da se nadam užasnim procentima iz igre, pa da to bude peta kategorija koju ću dobiti.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 04 dec 2017, 00:07

Kod mene, i pored dosta povreda i vlastitih gresaka ipak otvoren matchup. Rezultat je 5:4 za Ruleta, Kanter i Payton su završili svoje, tako da imam još 5 igraća a Rule 2.

E sad hoće li KAT, KD, Melo, Wiggins i Josh Richardson biti dovoljni da dostignu 6 assista, 4 blokade ili 0,33 FT% kontra Georgea i Teaguea veliki je upitnik. Prije da ce me Wiggins unistiti u FT% a Teague asistima. Ne mogu bas reci da sam optimista.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 04 dec 2017, 00:14

Vainglorious je napisao/la:Kod mene, i pored dosta povreda i vlastitih gresaka ipak otvoren matchup. Rezultat je 5:4 za Ruleta, Kanter i Payton su završili svoje, tako da imam još 5 igraća a Rule 2.

E sad hoće li KAT, KD, Melo, Wiggins i Josh Richardson biti dovoljni da dostignu 6 assista, 4 blokade ili 0,33 FT% kontra Georgea i Teaguea veliki je upitnik. Prije da ce me Wiggins unistiti u FT% a Teague asistima. Ne mogu bas reci da sam optimista.
I kod mene su Kanter,Payton i Richardson :mrgreen:

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 04 dec 2017, 00:18

SiamoNoi je napisao/la:
Vainglorious je napisao/la:Kod mene, i pored dosta povreda i vlastitih gresaka ipak otvoren matchup. Rezultat je 5:4 za Ruleta, Kanter i Payton su završili svoje, tako da imam još 5 igraća a Rule 2.

E sad hoće li KAT, KD, Melo, Wiggins i Josh Richardson biti dovoljni da dostignu 6 assista, 4 blokade ili 0,33 FT% kontra Georgea i Teaguea veliki je upitnik. Prije da ce me Wiggins unistiti u FT% a Teague asistima. Ne mogu bas reci da sam optimista.
I kod mene su Kanter,Payton i Richardson :mrgreen:
Ma Paytona se nacekah, Kanter mi je bio fin trade (Dao Favoursa dok ga nije baš išlo i Brogdona za njega) i bas zahvalan igrac, a Richardson je leteci. Otkljucah roster, pa imam jedno mjesto za mjenjati igrace. Sta jos imas drug?

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 04 dec 2017, 00:22

Vainglorious je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:
Vainglorious je napisao/la:Kod mene, i pored dosta povreda i vlastitih gresaka ipak otvoren matchup. Rezultat je 5:4 za Ruleta, Kanter i Payton su završili svoje, tako da imam još 5 igraća a Rule 2.

E sad hoće li KAT, KD, Melo, Wiggins i Josh Richardson biti dovoljni da dostignu 6 assista, 4 blokade ili 0,33 FT% kontra Georgea i Teaguea veliki je upitnik. Prije da ce me Wiggins unistiti u FT% a Teague asistima. Ne mogu bas reci da sam optimista.
I kod mene su Kanter,Payton i Richardson :mrgreen:
Ma Paytona se nacekah, Kanter mi je bio fin trade (Dao Favoursa dok ga nije baš išlo i Brogdona za njega) i bas zahvalan igrac, a Richardson je leteci. Otkljucah roster, pa imam jedno mjesto za mjenjati igrace. Sta jos imas drug?
slika
Paytona uzeo kao 54.pick,Richardsona kao 115. i Kantera kao 138.Richardson je bas lose krenuo pa ga bacio,al evo dize se i ima brojke kakve sam ocekivao da cu dobit kad sam ga draftao tako da sam morao iskoristit priliku i vratit ga u ekipu.Samo da nastavi tako dalje.Payton i Kanter pogotovo tako nisko na draftu su krađe.Znam da si Embiida imao...ja ga 26.pickom uzeo :mrgreen:

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 04 dec 2017, 00:38

SiamoNoi je napisao/la:
Vainglorious je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la: Ma Paytona se nacekah, Kanter mi je bio fin trade (Dao Favoursa dok ga nije baš išlo i Brogdona za njega) i bas zahvalan igrac, a Richardson je leteci. Otkljucah roster, pa imam jedno mjesto za mjenjati igrace. Sta jos imas drug?
slika
Paytona uzeo kao 54.pick,Richardsona kao 115. i Kantera kao 138.Richardson je bas lose krenuo pa ga bacio,al evo dize se i ima brojke kakve sam ocekivao da cu dobit kad sam ga draftao tako da sam morao iskoristit priliku i vratit ga u ekipu.Samo da nastavi tako dalje.Payton i Kanter pogotovo tako nisko na draftu su krađe.Znam da si Embiida imao...ja ga 26.pickom uzeo :mrgreen:
I kako ti ide sa ekipom? Bil nekog svog posebno preporucio?
A imao Joela, tek 30. pik bio. I dan danas se pitam jel bilo pametno pustiti ga :) A Payton bio jos nize kod nas - 86. pik :)

Ja sam ti krenuo od ovoga:
Kemba Walker PG
Malcolm Brogdon PG,SG
Kevin Durant SF,PF
Al Horford PF,C
Joel Embiid PF,C
Lonzo Ball PG
Elfrid Payton PG
Allen Crabbe PG,SG
Zach Randolph PF,C
Seth Curry PG,SG

A trenutno imam:
Kemba Walker PG
Elfrid Payton PG
Reggie Jackson PG,SG
Alec Brooks PG,SG (Umjesto Richardsona za sutra)
Andrew Wiggins SG,SF
Kevin Durant SF,PF
Carmelo Anthony SF,PG
Al Horford PF,C
Karl Anthony Towns C
Enes Kanter C

Ugl, imao dosta povreda i pehova dosad, pa se ne mogu oteti utisku da ovaj roster moze bolje od 3:3 do sad. Poprilicno zadovoljan ekipom, ali bih rado sta trejdao, ali u ovoj ligi nema previse zainteresovanih :) Convigtona sam i sam volio imati u rosteru, ali ga Topnik cuva ko oci u glavi :)

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5265
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 04 dec 2017, 07:05

Evo nekako se iscupah veceras je bilo 7:2 u igracima za vukove gdje im je trebala na kraju ili 3 trojke 4 blokade i ev na kraju 0.22 slobodna mada eto zao mi je sto je izgubio a podero me ovu heftu zezno ga to sto mu je durant ostao u bn-u gdje je mogao rijesit pobjedu sa njim al eto po ovim rezultatima nas trojica smo se izdvojili na tabeli za 2 3 pobjede nasprem pratecih slijedeca je protiv kk bosne , sretno
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la KK_Bosna » 04 dec 2017, 10:20

Monolog je napisao/la:Znači, danas imam samo jednog igrača (Olynyk :mrgreen: ) , a KK_Bosna čak šest. Četiri kategorije sigurno uzimam (skokovi, blokade, TO i FT%), al' bojim se da će me danas Lakersi (s obzirom da on ima četiri igrača Lakersa) uništit. Jedino da se nadam užasnim procentima iz igre, pa da to bude peta kategorija koju ću dobiti.
e nek si se skukao :mrgreen:

bruka bi bila da me nisi dobio kad mi prva dva picka nisu igrala skoro nikako :tralala:

zahvali se bratu ballu sa 0/4 sto me pogurao :mrgreen:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 04 dec 2017, 13:49

Vainglorious je napisao/la:I kako ti ide sa ekipom? Bil nekog svog posebno preporucio?
A imao Joela, tek 30. pik bio. I dan danas se pitam jel bilo pametno pustiti ga :) A Payton bio jos nize kod nas - 86. pik :)

Ja sam ti krenuo od ovoga:
Kemba Walker PG
Malcolm Brogdon PG,SG
Kevin Durant SF,PF
Al Horford PF,C
Joel Embiid PF,C
Lonzo Ball PG
Elfrid Payton PG
Allen Crabbe PG,SG
Zach Randolph PF,C
Seth Curry PG,SG

A trenutno imam:
Kemba Walker PG
Elfrid Payton PG
Reggie Jackson PG,SG
Alec Brooks PG,SG (Umjesto Richardsona za sutra)
Andrew Wiggins SG,SF
Kevin Durant SF,PF
Carmelo Anthony SF,PG
Al Horford PF,C
Karl Anthony Towns C
Enes Kanter C

Ugl, imao dosta povreda i pehova dosad, pa se ne mogu oteti utisku da ovaj roster moze bolje od 3:3 do sad. Poprilicno zadovoljan ekipom, ali bih rado sta trejdao, ali u ovoj ligi nema previse zainteresovanih :) Convigtona sam i sam volio imati u rosteru, ali ga Topnik cuva ko oci u glavi :)
Na 4-3 sam.2 poraza,pa 4 pobjede i sad poraz.Prva dva poraza u par blokada ili asista iako sam imao hrpu utakmica manje zbog ozljeda.Ovaj sad zadnji tjedan je bio prvi kad me nisu mučile ozljede (jedino Kanter propustio) i eto sad izgubio,a uz hrpetinu ozljeda mi je 4-2 score.Vidjet cemo kako ce dalje ic.

Dobra ti je ekipa samo zar ti Melo ne ruši previse postotke uz ovakav ostatak rostera?

Čuj Payton 86.pick :tokralju: Čovjek je top 40 igrač ako ne i više i evo konačno nakon ozljede hvata formu i ovakvih utakmica ce bit sve vise.
Embiida svi izbjegavali zbog ozljeda jer su mislili da će se polomit dok sam ja nekako siguran da će on izgurat cijelu sezonu i zato si ga uzeo u sve tri lige ovako nisko ili čak još niže što je ravno dobitku na lotu.

Tebi treba u ekipi jedan igrač kao Covington ili G.Harris :D

idma75
Postovi: 329
Pridružen/a: 20 apr 2015, 11:22
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la idma75 » 04 dec 2017, 20:11

Evo Goberta evo pobjeda haha
BALL DON'T LIE

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 05 dec 2017, 00:38

KK_Bosna je napisao/la:inace, kad spomenu siama, samo da nabacim mali update one lige koju zajedno igramo
slika
Evo novi update :mrgreen: I tamo imaš hrpu igrača Lakersa...

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 06 dec 2017, 15:21

Jes' mi valjala onakva večer Beala. :lol: :roll:

Povrede će me osakatiti i ove sedmice. I dalje igram bez drugog picka (duža povreda), treći i četvrti pick su odavno otpušteni (povrede), tako da me i dan danas čudi kako sam uopće u borbi za PO. :lol:

Jednostavno, imam samo dva igrača koja su trenutno u top 100, Giannis + Redick. Izuzev njih, još su samo Valanciunas i Prince od prvog dana u timu, svi ostali su upali u ekipu jer ih je neko prethodno otpustio. :mrgreen: Mogu komotno reći da vodim Darusafaku. :lol:

Evo, WCS će sigurno propustiti naredne dvije utakmice, Gallinari je na GTD (a čak i da zaigra, bit će pod restrikcijama), dok protivnik nema tih problema, čak može i dalje držati Goberta na IL. :mrgreen: Sve u svemu, tipujem da ću ovu sedmicu biti izudaran, isprebijan, ispljuvan. Jedino da ovi moji pobudale i pokažu da mogu svi redom imati double-double do kraja sedmice. Svi. A ne mogu, taman i da se računaju i minute provedene na terenu. :lol:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 06 dec 2017, 16:18

Nesto ne vjerujem da ce Gallinari prije vikenda zaigrat.Idealno bi mi bilo kad ne bi prije iduceg tjedna.

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.