SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5265
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 11 nov 2017, 11:43

Strasna noc za moj roster ne mogu vjerovat da su onako odigrali okrenuse opet vodu na moj mlin i neizvijesnost potpunog matchupa iako sam se pomirio sa porazom bio onda stupa myles i paul sa blokovima sa svojim arsenalom i vratise matcuhp u eagal ova dva dana indenticno po broju igraca cemo igrat ps cemo vidjet sve ko ce raspolozeniji biti.
Sretno
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 11 nov 2017, 11:52

Neizvjesno je haman i između Pop84 i mene. :D

Doduše, pomogle su mi užasne šuterske večeri Curryja i Bookera ove sedmice.

Po pravilu gubim u slobodnim bacanjima i izgubljenim loptama (sam Russell ima 15 izgubljenih lopti ove sedmice i nešto preko 50% sa linije slobodnih bacanja :shock: :lol: ), al' su asistencije i skokovi moji. Poeni, trojke, blokade i šut iz igre su kategorije koje još nisu riješene), a halalio sam i ukradene lopte. :D Uzimanje Jamesa iz FA bio je očigledno dobar potez. :D

Edit: trebaju mi asistencije i ukradene lopte, nudim Valanciunasa.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7527
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Maestro^^ » 11 nov 2017, 14:32

Rule_hz je napisao/la:Strasna noc za moj roster ne mogu vjerovat da su onako odigrali okrenuse opet vodu na moj mlin i neizvijesnost potpunog matchupa iako sam se pomirio sa porazom bio onda stupa myles i paul sa blokovima sa svojim arsenalom i vratise matcuhp u eagal ova dva dana indenticno po broju igraca cemo igrat ps cemo vidjet sve ko ce raspolozeniji biti.
Sretno
Odigra ti George sinoć utakmicu karijere haman i vratit te u život pravo , mene syeba povreda Kyriea , od njega sam baš dosta očekivao , ali nadam se da će biti spreman za iduću utakmicu inače mogu poraz upisati odmah.
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5265
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 11 nov 2017, 14:53

Maestro^^ je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:Strasna noc za moj roster ne mogu vjerovat da su onako odigrali okrenuse opet vodu na moj mlin i neizvijesnost potpunog matchupa iako sam se pomirio sa porazom bio onda stupa myles i paul sa blokovima sa svojim arsenalom i vratise matcuhp u eagal ova dva dana indenticno po broju igraca cemo igrat ps cemo vidjet sve ko ce raspolozeniji biti.
Sretno
Odigra ti George sinoć utakmicu karijere haman i vratit te u život pravo , mene syeba povreda Kyriea , od njega sam baš dosta očekivao , ali nadam se da će biti spreman za iduću utakmicu inače mogu poraz upisati odmah.


Ma veceras nam je odlucujuca eventualno sutra vec je sve u par blokova procenata ovo ostalo tu i tamo
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 12 nov 2017, 11:13

KK_Bosna je napisao/la:
Vainglorious je napisao/la:Pa dobro, nije bilo sad natezanje neko. Na tvoju ponudu A Davis + Caldvel Pope za Towns + Ball ti ponudih Lonzo za Wigginsa. Jos jedan navijacki trade, i hajmo reci poprilicno realan u datom momentu. Jedino sto Lavarov mali ima veci potencijal i bolji all around igrac, a viggins to djelomicno pokriva poenima. Inace 45 i 49 pik drafta momentalno 147 i 203 po rankingu. Ugl ne vidim razlog da ne prođe. (A neces ga ti ni reportati ovaj put) :P

Pitam se samo jel ponuda za trade za KATa otkrila pravi razlog sto ti je smetao trade sa Philyjem... al iskreno? :)
ball ce me zakinuti opasno sa FG%, tu mi je velika kocka, ali vrijedi se kockati... moze biti veliki zaeb, ali eto, nije da ni wiggins nema noci kada sutira 30% :mrgreen:

ma jok, rekao sam pravi razlog - to sto embiid ne igra citavu sezonu, to je jedini razlog zasto mislim da kat-embiid nije posten trade (a davao sam ti davisa za kata samo iz razloga da se rijesim caldwell-popea, nikada ne bih ni pomislio dati 1 za 1 davisa za kata (davisa bih dao 1 na 1 samo za duranta, giannisa i hardena, ni za koga drugog)
Isplati se tebi kocka drug beton procjena i beton momenat. Svaka cast.

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 12 nov 2017, 11:24

U završnici 4.kola sam opet blizu pobjede i da ostanem neporažen i nakon ovog kola. Trenutno vodim rezultatom 5:4 i večeras su mi ostala dva igrača. Kod mene Lowry i T.Harris dok kod ekipe 075 su ostali E.Gordon,Rozier i D.Wright.
Sigurne kategorije za mene su FG,3PTM,PTS i djelimično sigurna REB jer ova dvojica mojih imaju fine prosjeke što se tiče skokova, njegove sigurne kategorije su FT,ST,BLK,TO. Iz ovoga vidimo da bi mogle odlučiti asistencije u kojima trenutno ja vodim sa +4 u odnosu na njega.
Moje neko mišljenje u vezi rezultata na kraju ovog meča je da bi trebala biti moja pobjeda i to ovim trenutnim rezultatom 5:4.
slika

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5265
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 12 nov 2017, 12:10

Isti sam kad je moj matchup protiv lokvaze u pitanju sreca preokrenuo sam ga u svoju korist sto je sigurno za mene su st ft skokovi i greske imam vodstvo od 3 blokade ostalo je u njegovu korist stim da sam u manjku 17 asistencija pa 12 13 trojki stim da veceras imam pg13,barnesa i trojca iz indiane nasprem olynika i ibake sa njegove strane
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la lumani » 12 nov 2017, 12:51

:oops: Zaboravio Sam u sastav ubaciti Stepha...

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 12 nov 2017, 14:01

I moj matchup sa Pascalom je bas tjesan iako to rezultat od 2:6 to ne pokazuje. Fg%, pts,, trice, ass, blk, st pa i reb je u par deka. S obzirom na manjak utakmica svakako se nisam imao cemu nadati. Jos kad tome dodamo propustene utakmice glavnih igraca Embiid 1, Durant 1, Payton 2, Horford 2 cudim se da sam uopste jos u igri. Veceras opet imam tekmu manje i to ako Horford konacno zaigra. Trebace mi bas dosta srece da ovo preokrenem veceras. Jackson, Melo, Horford? vs Dragic, James Johnson, Brown i Bogdanovic.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 12 nov 2017, 18:26

Mog'o bih ja ovo i dobiti ukoliko Adams ne nastupi večeras. Blokade su otvorene (imam tri više), svi ostali parametri su riješeni. Vodim 5:4, meni ostao Valanciunas, Popu Adams i Tatum. Valjda i Jonas nekog zalijepi večeras. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5265
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 12 nov 2017, 18:34

Znaci ti meni protivnike dajes jer je sutra matchup protiv popa.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la lumani » 12 nov 2017, 18:40

Monolog je napisao/la:Mog'o bih ja ovo i dobiti ukoliko Adams ne nastupi večeras. Blokade su otvorene (imam tri više), svi ostali parametri su riješeni. Vodim 5:4, meni ostao Valanciunas, Popu Adams i Tatum. Valjda i Jonas nekog zalijepi večeras. :mrgreen:

Favorit si,ali mozda me sreca posluzi..

idma75
Postovi: 329
Pridružen/a: 20 apr 2015, 11:22
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la idma75 » 12 nov 2017, 18:58

arelinho je napisao/la:U završnici 4.kola sam opet blizu pobjede i da ostanem neporažen i nakon ovog kola. Trenutno vodim rezultatom 5:4 i večeras su mi ostala dva igrača. Kod mene Lowry i T.Harris dok kod ekipe 075 su ostali E.Gordon,Rozier i D.Wright.
Sigurne kategorije za mene su FG,3PTM,PTS i djelimično sigurna REB jer ova dvojica mojih imaju fine prosjeke što se tiče skokova, njegove sigurne kategorije su FT,ST,BLK,TO. Iz ovoga vidimo da bi mogle odlučiti asistencije u kojima trenutno ja vodim sa +4 u odnosu na njega.
Moje neko mišljenje u vezi rezultata na kraju ovog meča je da bi trebala biti moja pobjeda i to ovim trenutnim rezultatom 5:4.
slika
večeras će rozier podjeliti 20 asistencija :lol:
BALL DON'T LIE

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 13 nov 2017, 00:26

Vainglorious je napisao/la:I moj matchup sa Pascalom je bas tjesan iako to rezultat od 2:6 to ne pokazuje. Fg%, pts,, trice, ass, blk, st pa i reb je u par deka. S obzirom na manjak utakmica svakako se nisam imao cemu nadati. Jos kad tome dodamo propustene utakmice glavnih igraca Embiid 1, Durant 1, Payton 2, Horford 2 cudim se da sam uopste jos u igri. Veceras opet imam tekmu manje i to ako Horford konacno zaigra. Trebace mi bas dosta srece da ovo preokrenem veceras. Jackson, Melo, Horford? vs Dragic, James Johnson, Brown i Bogdanovic.
Zvanicno porazen, i to u skladu sa cijelom **** heftom... Zadnja nada za preokret od 2 trice, 2 ukradene i par asista Melo je zvanicno out za veceras. Tacno da ti se igra zgadi. Nadam se da sam pehove potrosio i da ce sve teci glatko u narednim matchupima.

Pascal druze, cestitke...

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la PaskalHens » 13 nov 2017, 01:47

Vainglorious je napisao/la:
Vainglorious je napisao/la:I moj matchup sa Pascalom je bas tjesan iako to rezultat od 2:6 to ne pokazuje. Fg%, pts,, trice, ass, blk, st pa i reb je u par deka. S obzirom na manjak utakmica svakako se nisam imao cemu nadati. Jos kad tome dodamo propustene utakmice glavnih igraca Embiid 1, Durant 1, Payton 2, Horford 2 cudim se da sam uopste jos u igri. Veceras opet imam tekmu manje i to ako Horford konacno zaigra. Trebace mi bas dosta srece da ovo preokrenem veceras. Jackson, Melo, Horford? vs Dragic, James Johnson, Brown i Bogdanovic.
Zvanicno porazen, i to u skladu sa cijelom **** heftom... Zadnja nada za preokret od 2 trice, 2 ukradene i par asista Melo je zvanicno out za veceras. Tacno da ti se igra zgadi. Nadam se da sam pehove potrosio i da ce sve teci glatko u narednim matchupima.

Pascal druze, cestitke...
Hvala, proigrali moji fino. Brown odličan večeras, uz dozu sreće sam te uzeo..
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5265
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 13 nov 2017, 09:34

Eto opet paul utrpa 35+ i barnes DD, 6:3 rezultat za mene protiv nezgodnog protivnika imao sam srece jbg.Sad sa popom guravo ce biti pravo

Ja i topnici jedini neporazeni
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 14 nov 2017, 17:46

Konačno sam se riješio Rossa. Sutra mi se vraća Batum tako da sam ovog dropao. Uzeo sam i Aminua na IL mjesto sve dok se ne oporavi pa da ga koristim. Trenutno sam prezadovoljan ekipom i ne vjerujem da ću više išta mijenjati do kraja osim ovako kada ubacim nekog FA agenta.

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 14 nov 2017, 18:31

arelinho je napisao/la:Konačno sam se riješio Rossa. Sutra mi se vraća Batum tako da sam ovog dropao. Uzeo sam i Aminua na IL mjesto sve dok se ne oporavi pa da ga koristim. Trenutno sam prezadovoljan ekipom i ne vjerujem da ću više išta mijenjati do kraja osim ovako kada ubacim nekog FA agenta.
Zasto mjenjati tim koji pobjeđuje, na kraju krajeva :) Steta sto nismo uspjeli isposlovati onaj trade...

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 14 nov 2017, 18:34

Vainglorious je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Konačno sam se riješio Rossa. Sutra mi se vraća Batum tako da sam ovog dropao. Uzeo sam i Aminua na IL mjesto sve dok se ne oporavi pa da ga koristim. Trenutno sam prezadovoljan ekipom i ne vjerujem da ću više išta mijenjati do kraja osim ovako kada ubacim nekog FA agenta.
Zasto mjenjati tim koji pobjeđuje, na kraju krajeva :) Steta sto nismo uspjeli isposlovati onaj trade...
Imam gore grešku u postu napisao sam FA i dodao agenta. :facepalm: :urnebes:

Nismo uspjeli na kraju ipak jer ne mogu dati Covu nikako. :)

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 14 nov 2017, 18:47

Sto se mene tice, nakon niza tradeova, mogu reci da sam poprilicno zadovoljan timom koji imam na okupu. Pokusao sam jos neki trade da malo "otkljucam" roster i ostavim slobodno mjesto za FA, ali nije bilo nužno. Na svakoj poziciji sam dobro pokriven i mislim da mogu ocekivati da se po svakoj kategoriji mogu nadati neizvjesnosti u svakom matchupu, samo da me povrede zaobiđu. Mislim da omjer 2:2 nije pravo mjerilo snage ekipe, i ocekujem da se to pokaze u narednom periodu.

Ekipa ima samo obrise one sa drafta. Imao sam dobre izbore sa FA, pa sam nesto od toga i kapitalizirao kroz tradeove a nekolicina njih fino doprinose rezultatima pa su jos uvijek tu.

Od ovoga se krenulo:
Kemba Walker PG
Malcolm Brogdon PG,SG
Kevin Durant SF,PF
Al Horford PF,C
Joel Embiid PF,C
Lonzo Ball PG
Elfrid Payton PG
Allen Crabbe PG,SG
Zach Randolph PF,C
Seth Curry PG,SG

Trenutna ekipa:
Kemba Walker PG
Elfrid Payton PG
Reggie Jackson PG,SG
Andrew Wiggins SG,SF
Kent Bazemore SG,SF
Kevin Durant SF,PF
Carmelo Anthony SF,PG
Al Horford PF,C
Karl Anthony Towns C
Enes Kanter C
+ Rondo kao INJ

Ali, ipak je ovo igra, pa sam uvijek voljan razmotriti ponuđene tradeove. I ne bih se zacudio da i sam nesto iniciram, ma koliko bio zadovoljan ekipom ;)
Zadnja izmjena: Vainglorious, dana/u 14 nov 2017, 21:52, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.