SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 28 dec 2017, 14:28

Monolog je napisao/la:Evo, @Vainglorious, dobih i od Francuza smiješnu ponudu pa sam, sukladno s tim, odreagovao.

Antetokounmpo, Hill, Carroll i Prince za Lillarda, Paula, Capelu i Gibsona. :mrgreen:
Znaci Ante je dostupan za trade? :cool:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 28 dec 2017, 16:30

Bogdan,Henson i Holiday još uvijek FA? :kafa:

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 28 dec 2017, 16:34

Vainglorious je napisao/la:
Monolog je napisao/la:Evo, @Vainglorious, dobih i od Francuza smiješnu ponudu pa sam, sukladno s tim, odreagovao.

Antetokounmpo, Hill, Carroll i Prince za Lillarda, Paula, Capelu i Gibsona. :mrgreen:
Znaci Ante je dostupan za trade? :cool:



Morel it 2 i melo za antukempa i nekog slabijeg
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 28 dec 2017, 18:52

Vainglorious je napisao/la:
Monolog je napisao/la:Evo, @Vainglorious, dobih i od Francuza smiješnu ponudu pa sam, sukladno s tim, odreagovao.

Antetokounmpo, Hill, Carroll i Prince za Lillarda, Paula, Capelu i Gibsona. :mrgreen:
Znaci Ante je dostupan za trade? :cool:
Jeste, ali nekako mi se čini da bi trade koji uključuje Grka bio više 3 za 3 nego 1 za 1 ili 2 za 2.
Rule_hz je napisao/la:Morel it 2 i melo za antukempa i nekog slabijeg
Bacio sam i ja kontraponudu. :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 28 dec 2017, 20:41

Kupim ove rezervne playeve koji će sad imati ogromnu minutažu zahvaljujući povredama. Čekam povratak Griffina i vidjet ćemo hoće li se šta popraviti.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 30 dec 2017, 01:30

Monolog je napisao/la:Kupim ove rezervne playeve koji će sad imati ogromnu minutažu zahvaljujući povredama. Čekam povratak Griffina i vidjet ćemo hoće li se šta popraviti.
Pa cestitam druze... Napokon se okurazio na trade. Morao sam 2 puta provjeriti jesi to fakat ti :D

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 30 dec 2017, 01:33

Evo odma Ariza ubija ko veliki.. Sretno nam obojici

Molim moderatora da odobri trejd.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Monolog » 30 dec 2017, 09:47

Vainglorious je napisao/la:
Monolog je napisao/la:Kupim ove rezervne playeve koji će sad imati ogromnu minutažu zahvaljujući povredama. Čekam povratak Griffina i vidjet ćemo hoće li se šta popraviti.
Pa cestitam druze... Napokon se okurazio na trade. Morao sam 2 puta provjeriti jesi to fakat ti :D
Griffina sam se morao riješiti, nek' se vratio. Dobio sam trice, ostao bez skokova i ludih Princeovih noći poput sinoćnje. :mrgreen:
Rule_hz je napisao/la:Evo odma Ariza ubija ko veliki.. Sretno nam obojici
Sretno, leRu. Valjda nam se obojici poklopi. :D
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 01 jan 2018, 22:10

sretna nova godina braco moja dobra komesara molim trejdove da odobri hvalaaaaa
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 01 jan 2018, 22:24

Ove sedmice se igra derbi regularnog dijela sezone. Nisam favorit u ovom meču, ali se nadam nekako pobjedi. :)

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 02 jan 2018, 01:33

Sretna nova raja. :njanjanja:

Kod mene zeleni val, nekoliko pobjeda u nizu. :salut: I k tome jos sam uspio obaviti nekoliko trejdova kako bih dodatno ojacao ekipu. Pa mogu sad slobodno reci da sam gotov s trejdovima za ovu sezonu. :mrgreen: Tacno nemam razloga da bilo sta vise mjenjam. Bio sam prezadovoljan timom i ranije, a sad dolaskom Portera, Paula Georgea i Lowryja sam ispunio sva ocekivanja i planove po pitanju rostera. Nadam se da ce uz Bareu biti bar na nivou Barnesa, Harrisa, Richardsona i Paytona do povratka D'Angela Russela. :pray:

Trenutni roster: :kralj:
PG: Kemba, Lowry
PG/SG: Barea, Jrue Holiday
SG/SF/PF: Paul George
SF/PF: Durant, Porter
PF/C: Horford, Love
C: KAT
+ IL: PG/SG Russel

Ovaj matchup sa KKBosnom imam 6 utakmica manje u osnovi, pa ce mi i pored ovakvog rostera trebati dosta srece za pobjedu. Imam osjecaj da ce mi moji Payton i Colison dohakati. :D

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7533
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Maestro^^ » 02 jan 2018, 06:57

arelinho je napisao/la:Ove sedmice se igra derbi regularnog dijela sezone. Nisam favorit u ovom meču, ali se nadam nekako pobjedi. :)
Sretno druže , neka bolji pobjedi. :salut:
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 02 jan 2018, 10:22

Vainglorious je napisao/la:Sretna nova raja. :njanjanja:

Kod mene zeleni val, nekoliko pobjeda u nizu. :salut: I k tome jos sam uspio obaviti nekoliko trejdova kako bih dodatno ojacao ekipu. Pa mogu sad slobodno reci da sam gotov s trejdovima za ovu sezonu. :mrgreen: Tacno nemam razloga da bilo sta vise mjenjam. Bio sam prezadovoljan timom i ranije, a sad dolaskom Portera, Paula Georgea i Lowryja sam ispunio sva ocekivanja i planove po pitanju rostera. Nadam se da ce uz Bareu biti bar na nivou Barnesa, Harrisa, Richardsona i Paytona do povratka D'Angela Russela. :pray:

Trenutni roster: :kralj:
PG: Kemba, Lowry
PG/SG: Barea, Jrue Holiday
SG/SF/PF: Paul George
SF/PF: Durant, Porter
PF/C: Horford, Love
C: KAT
+ IL: PG/SG Russel

Ovaj matchup sa KKBosnom imam 6 utakmica manje u osnovi, pa ce mi i pored ovakvog rostera trebati dosta srece za pobjedu. Imam osjecaj da ce mi moji Payton i Colison dohakati. :D
8 top 30-40 igrača igrača na rosteru jel realno ovo :tokralju: Svaka čast :thumbup:

Dajte tablicu.

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 02 jan 2018, 13:53

SiamoNoi je napisao/la:
Vainglorious je napisao/la:Sretna nova raja. :njanjanja:

Kod mene zeleni val, nekoliko pobjeda u nizu. :salut: I k tome jos sam uspio obaviti nekoliko trejdova kako bih dodatno ojacao ekipu. Pa mogu sad slobodno reci da sam gotov s trejdovima za ovu sezonu. :mrgreen: Tacno nemam razloga da bilo sta vise mjenjam. Bio sam prezadovoljan timom i ranije, a sad dolaskom Portera, Paula Georgea i Lowryja sam ispunio sva ocekivanja i planove po pitanju rostera. Nadam se da ce uz Bareu biti bar na nivou Barnesa, Harrisa, Richardsona i Paytona do povratka D'Angela Russela. :pray:

Trenutni roster: :kralj:
PG: Kemba, Lowry
PG/SG: Barea, Jrue Holiday
SG/SF/PF: Paul George
SF/PF: Durant, Porter
PF/C: Horford, Love
C: KAT
+ IL: PG/SG Russel

Ovaj matchup sa KKBosnom imam 6 utakmica manje u osnovi, pa ce mi i pored ovakvog rostera trebati dosta srece za pobjedu. Imam osjecaj da ce mi moji Payton i Colison dohakati. :D
8 top 30-40 igrača igrača na rosteru jel realno ovo :tokralju: Svaka čast :thumbup:

Dajte tablicu.
Hvala ti drug. :thumbup:
Puno trejdova, pronalazenja FA koji imaju konstantno visoke performanse... i k tome cinjenica da nemaju svi popunjene rostere, pa mi se isplatilo i preplacivati igrace na 2:1 trejdovima. Vrijedi jer ipak imamo ogranicen broj mjesta na rosteru. :opaopa: Glavno je da nikad nikog nisam opljackao kao da nisam dozvolio da i sam budem opljackan. A meni licno je bitnije da imam izbalansiran tim sa svim pozicijama adekvatno popunjenim, nego imena i ranking igraca. ;)

A imamo timove u ligi i sa vecom koncentracijom visokokvalitetnih igraca, a vjerovatno manjim balansom. Arelniho ima Jamesa i Davisa, Jericho Hardena, Kawhija, Porza i Jokaru. A meni je najfascinantniji Maestro koji nije uradio niti jedan trade od drafta i konstantno je u vrhu. I to sa svega par promjena igraca preko FA. Ili Rule koji je s druge strane toliko puta dopustio tradeove na svoju stetu i bivao opljackan po mom misljenju, promjenio komplet ekipu nekoliko puta, koju nije sam draftao jer se kasnije ukljucio, a konstantno je u vrhu.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 02 jan 2018, 14:02

Ma nek se samo vrti nesto poput pranja novca :D generalno vidjet cemo kako ce se ovo zavrsit mada opet lijepo je sa rajom kulirati :) lahko cemo mi trejdove ukomponovat kad dodje play off druga prica xe biti nema tamo kalkulacija al sve u svemu nije mi niko ostao u rosteru evo i tunera sam poslo mujagi legendi vrtit cecse do regularnog dijela trejdova sa moje strane dok ne izgubim play off mjesto ali sam aktivan svakako kao svi igram sa jericom dobro je brada mu se povrijedio nema ga dvije hefte steta donio mi je para na kladari ova dva dana zaredom uzo 200km cool je ova igra... Sretno svima u nastavku da ste mi zivi i zdravi iako sam raji fine trejdove nudio za fransizne igrace svjesno isao na oslabivanje svog rostera tako da nema tu neke polemike.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 02 jan 2018, 17:23

Molim brata topmika da odobri trade
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Vainglorious
Postovi: 436
Pridružen/a: 23 jun 2017, 03:25
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Vainglorious » 02 jan 2018, 18:15

Rule_hz je napisao/la:Molim brata topmika da odobri trade
Opet ti :D Kad nekom bude na ruku nek izbaci tradeove urađene u zadnje vrijeme. Rule brat mašina :)

Avatar
arelinho
Postovi: 16419
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la arelinho » 02 jan 2018, 19:37

Maestro^^ je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Ove sedmice se igra derbi regularnog dijela sezone. Nisam favorit u ovom meču, ali se nadam nekako pobjedi. :)
Sretno druže , neka bolji pobjedi. :salut:
Takođe. :thumbup:

Velike šanse za pobjedom ti imaš zbog pet utakmica više ove sedmice. Ti ako ovo dobiješ vjerovatno ćeš izboriti prvo mjesto u regularnom dijelu sezone.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 02 jan 2018, 20:51

Vainglorious je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:Molim brata topmika da odobri trade
Opet ti :D Kad nekom bude na ruku nek izbaci tradeove urađene u zadnje vrijeme. Rule brat mašina :)


ma to je ono gotiva raditi idemo jos pranja igraca nislim da sam svima dosadio sa ponudama :urnebes: :mrgreen: jos fali da uvedu glasanje da me izbacite :urnebes:
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 7. sezona - 3. liga

Post Postao/la Rule_hz » 06 jan 2018, 23:13

morel odobravanje trejda
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.