NBA sezona 2016/2017

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Ko će biti prvak?

Anketa je završila: 24 nov 2016, 12:09.

Cleveland Cavaliers a.k.a. LeBron d.j.l.
44
31%
Golden State Warriors a.k.a. doveli smo Duranta, štae?
63
44%
Los Angeles Clippers a.k.a. Paul zvani druga runda
5
4%
San Antonio Spurs a.k.a. mogu Manu i Tony igrati do 50.
18
13%
Neko peti a.k.a. Chuck Norris
12
8%
 
Ukupno glasova: 142

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA sezona 2016/2017

Post Postao/la Epidaurus » 27 mar 2017, 13:39

Ne do Bog da Russ s ovakvim stilom igre dodje u Lakerse, nece apsolutno nikad takvom igrom uzeti titulu jer ni miljama talentovaniji napadaci od njega nisu to uspjeli dok nisu shvatili da se moraju podredit ekipi. On jednostavno nema u mozgu to da se ponekad treba podrediti ekipi i pustiti neke druge igrace da vode igru. Strijelca ko sto je Durant je uspio gusit sve ove godine (koliki idiot moras bit da na silu pokusavas biti prva opcija pored duplo talentovanijeg ofanzivca u ekipi), a sad sam sebi stvara kontekst nekog superheroja koji sam igra i sam dobija tekme. Opet cu ponovit, rotacija OKCa nije nista apsolutno losija od rotacije Houstona. Koliko su Hardenovi suigraci bolji ofanzivno, toliko su Russovi suigraci bolji defanzivno. Taj OKC je daleko daleko od raspada od ekipe kakav je Kobe recimo uveo u PO 2006. godine.

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: NBA sezona 2016/2017

Post Postao/la andro234 » 27 mar 2017, 14:36

Russ gusio Duranta, a ovaj 4 puta bio najbolji scorer lige :rol: :rol:
Nit je Russ gusio njega nit je Durant gusio Russa zajedno su napravili onoliko koliko su i mogli s obzirom na ozljede, ostatak rostera i konkurenciju (jesu chokali prosle godine ali prije pocetka serije gsw je bio ogroman favorit)
Ne treba Lakersima oni imaju svog Russella :kafa:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: NBA sezona 2016/2017

Post Postao/la SiamoNoi » 27 mar 2017, 14:45

Epidaurus je napisao/la:Joj ova prica Wess ima uzasnu ekipu :rol:

Jel tako davno bio playoff 2016. kad su Adams i Kanter unistili pod kosem Spurse i tada najbolju visoku liniju lige ? Kad je Adams igrao fenomenalno protiv GSWa, 73-9 ekipe ? Oladipo nije neki aman igrac ali je dovoljno dobar da bude sekundarni kreator. Sigurno bolji igrac za drugu opciju od Gordona u Houstonu recimo. Daleko, daleko od toga da je OKCu Wessov 40%+ USG jedina opcija u napadu. Covjek jednostavno ne zeli da dadne svoje posjede nekom drugom ko ih moze kvalitetno iskoristit i tako olaksat i sebi i timu. Gledali smo ga kako par zadnjih godina na silu uzima posjede i ulogu prve opcije od jednog od najboljhi strijelaca kojeg je kosarka ikad vidjela i igraca koji je u napadu kud i kamo talentovaniji od njega. Gledamo ga sad kako sam sebi na silu zeli stvorit neki kontekst superheroja, kako je on jadan i nema s kim igrat.
Amen.

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: NBA sezona 2016/2017

Post Postao/la Slatinash_7 » 27 mar 2017, 15:17

Epidaurus je napisao/la:Ne do Bog da Russ s ovakvim stilom igre dodje u Lakerse, nece apsolutno nikad takvom igrom uzeti titulu jer ni miljama talentovaniji napadaci od njega nisu to uspjeli dok nisu shvatili da se moraju podredit ekipi. On jednostavno nema u mozgu to da se ponekad treba podrediti ekipi i pustiti neke druge igrace da vode igru. Strijelca ko sto je Durant je uspio gusit sve ove godine (koliki idiot moras bit da na silu pokusavas biti prva opcija pored duplo talentovanijeg ofanzivca u ekipi), a sad sam sebi stvara kontekst nekog superheroja koji sam igra i sam dobija tekme. Opet cu ponovit, rotacija OKCa nije nista apsolutno losija od rotacije Houstona. Koliko su Hardenovi suigraci bolji ofanzivno, toliko su Russovi suigraci bolji defanzivno. Taj OKC je daleko daleko od raspada od ekipe kakav je Kobe recimo uveo u PO 2006. godine.
Sve i da je ovo istina a ja se nebi slozio sa tim,pogledaj samo koliko je danas bitnije imati iznadprosjecan napadacki ucinak i prosjecnu odbranu nego obratno..jednostavno danas se igra za kos vise,pogotovo u regularnoj sezoni i bas zbog toga Houston ima miljama bolju ekipu od Oklahome..Pace and space je sve u jednoj ekipi a u drugoj je pace and no space i tako je jednostavno pretesko igrati,pa jedan Memphis koji je godinama u PO takvim stilom igre nije uspio napraviti nista znacajnije,cak ni u RS,ne znam zasto se od Oklahome ocekuje nesto vise..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
alemsa
Postovi: 23932
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA sezona 2016/2017

Post Postao/la alemsa » 27 mar 2017, 16:07

Slatinash_7 je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Ne do Bog da Russ s ovakvim stilom igre dodje u Lakerse, nece apsolutno nikad takvom igrom uzeti titulu jer ni miljama talentovaniji napadaci od njega nisu to uspjeli dok nisu shvatili da se moraju podredit ekipi. On jednostavno nema u mozgu to da se ponekad treba podrediti ekipi i pustiti neke druge igrace da vode igru. Strijelca ko sto je Durant je uspio gusit sve ove godine (koliki idiot moras bit da na silu pokusavas biti prva opcija pored duplo talentovanijeg ofanzivca u ekipi), a sad sam sebi stvara kontekst nekog superheroja koji sam igra i sam dobija tekme. Opet cu ponovit, rotacija OKCa nije nista apsolutno losija od rotacije Houstona. Koliko su Hardenovi suigraci bolji ofanzivno, toliko su Russovi suigraci bolji defanzivno. Taj OKC je daleko daleko od raspada od ekipe kakav je Kobe recimo uveo u PO 2006. godine.
Sve i da je ovo istina a ja se nebi slozio sa tim,pogledaj samo koliko je danas bitnije imati iznadprosjecan napadacki ucinak i prosjecnu odbranu nego obratno..jednostavno danas se igra za kos vise,pogotovo u regularnoj sezoni i bas zbog toga Houston ima miljama bolju ekipu od Oklahome..Pace and space je sve u jednoj ekipi a u drugoj je pace and no space i tako je jednostavno pretesko igrati,pa jedan Memphis koji je godinama u PO takvim stilom igre nije uspio napraviti nista znacajnije,cak ni u RS,ne znam zasto se od Oklahome ocekuje nesto vise..
Ne ulazim u to kako WB igra, meni je on jedan od najdrazih igraca lige, ali djaba i Hardenu suteri ako im ne dozvoljava da udju u ritam, sto je svakako nekad radio, kad je carinio loptu po 20+ secundi, pa ako nea nista samo je doda, eto i juce da je furo svoje i silio, niti bi Ariza, ni Lou, a ni Gordon usli u ritam, koji su btw. dali vise poena od njeg (sve trojica), a ima noci kad ih ne ide pa on potegne, kao nedavno obje protiv Denvera i zadnju protiv NO. Ipak su to role igraci, koji niti su bili allstars niti ce kad biti. Po meni igra perfektnu sezonu, minus turnoveri, i vodi jedan od najboljih napada svih vremena (po ofanzivnom ratingu), a glupost je reci da on nije zasluzan za to. Pitaj i Gordona i Ryana sto igraju ovako dobro, koliko je do Mike-a, toliko je i do Hardena sigurno. Dal' je Mvp ili nije, libo me, svako ima svoj kriteriji.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37568
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NBA sezona 2016/2017

Post Postao/la tuzlak1987 » 27 mar 2017, 16:18

Scof1eld je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la: Ma grk mora MIP uzeti
Ja tu nagradu nikad ne bih dao All staru. Koliko god on napredovao, nekako to od njega i ocekujes. Po meni je zasluzuju Porter ili Bradley, jedino za Bradleya je problem sto nije igrao dva mjeseca..
Pa ako mu tu ne budu dali nagradu onda on zasluzuje MVP hladno ako Milwaukee udje u PO, gledam Milwaukee i oni bi bez njega imali 15 pobjeda, jad i bijeda. Na papiru to je kao i ok ali u praksi on mora odigrati kao James u najbolje dane da uzmu pobjedu..

Avatar
branimir85
Postovi: 14878
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: NBA sezona 2016/2017

Post Postao/la branimir85 » 27 mar 2017, 17:15

meni je Freak u mvp poretku odma iza trojke Harden,TwessD,Kawai :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: NBA sezona 2016/2017

Post Postao/la Kawhi » 27 mar 2017, 17:29

Lillard je napisao/la:Malo kad je bilo ovoliko izbora za trenera godine. Luda sezona :tokralju:
Spoelstra ili Pringles.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
emir18
Postovi: 16491
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: NBA sezona 2016/2017

Post Postao/la emir18 » 27 mar 2017, 18:08

Stevens!
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA sezona 2016/2017

Post Postao/la Sarmelino » 27 mar 2017, 18:11

Spo je zasluzio budimo realni
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: NBA sezona 2016/2017

Post Postao/la Jeftha » 27 mar 2017, 18:11

Popovich
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
kokuz
Postovi: 3034
Pridružen/a: 09 sep 2010, 16:58
Kontakt:

Re: NBA sezona 2016/2017

Post Postao/la kokuz » 27 mar 2017, 18:57

krenuo sam pisati neki konstruktivan post, i nekih 15-ak minuta sam pisao, ali sam skontao da ni četvrtinu posta nisam napisao, pa evo ukratko ovima što su me citirali

harden ima bolje saigrače?
ne. harden ima igrače koji mu perfektno odgovaraju three point contest šampion, generalno jedan od boljih 6th mana u ligi, 3&d veteran vs. **** alex abrines & domantas sabonis :wtf: :lol:
šalu na stranu, wess ima jak centarski tandem i odličnog defanzivca na perimetru, ali harden ima saigrače po svom kroju i lakše je izbaciti pas na tricu i sasvim logično očekivati trojku od loua, arize, gordona (pa sinoć je lou šutao 7/8, ariza 6/8) nego spojiti sa košem robersona ili adamsa.
probajte zamijeniti ovu dvojicu, rw u houstonu, harden u okc-u... pa rw bi izašao na 25 asistencija u prosjeku.

TD precijenjen, wess napumpava statistiku?
pa ljudi moji, koliko je prošle od oscarove sezone 50-ak godina? i nijedan igrač nije uspio ponoviti to, ali to je onako precijenjeno :shock: :shock: :shock: ljudi moji upravo svjedočite historiji, nešto što se možda nikada neće desiti za vašega života.
pričamo o napumpavanju statistike?
ok. adams i kanter mu puštaju skokove u odbrani, ali može li mi neko objasniti situaciju kada russ baci floater, padne na zemlju uspije doći sa drgue strane reketa i pokupiti svoj skok. eto, zamolio bih ove što su već prostudirali kako se to adams i kanter sklanjaju da russ uzme skok, da mi i ovo objasne. ili da mi objasne sinoć situaciju iz možda prve druge četvrtine, lopta odlazi prema autu i adams onako hladnokrvno ni da pomisli da krene za njom, kada westbrook koji je bio iza njega skače za loptom i spašava je te OKC osvaja posjed (ovo je bila ukradena lopta, ne skok) ?? kako to?
ovaj čovjek igra ne sa 100%, nego 180% svojih mogućnosti i to je ono što ga odvaja od ostalih.
kawhi može ostvariti TD, lebron može ostvariti TD ?
pa što onda niko ne ostvaruje to? lebron može zabiti 60 kad god hoće, pa što ne zabije?
može al u qrcu, pa svako bi ganjao TD, ali, nažalost, ne može.
The Oklahoma City Thunder are...

29-7 in 2016-17 when Russell Westbrook records a triple-double.

ljudi, o čemu mi ovdje pričamo ?

imamo čovjeka koji iz noći u noć, vuće ekipu, ali bukvalno vuće čitavim teretom na svojim plećima, ostvaruje TD, i uvlači svoju ekipu u play off nakon odlaska superstara i top 3 igrača lige?


mislim, da se razumijemo, harden igra vrhunsku sezonu, da nije russa, on bi bio apsolutni MVP, ali bez ikakve dileme bit će itekako teška krađa ako RW ne dobije mvp-a... konstantno se spočitava taj timski uspjeh, pa kakav timski uspjeh? do zla boga da je russ sa oklahomom 14-i na zapadu, sa 8 pobjeda ukupno, a harden prvi sa hjustonom i rekordom 81-1 ?

40+ tripl dablova u sezoni, triple double prosjek, uvesti u play off ekipu sa alexom abrinesom, sabonisom, ofanzivno operisanim robersonom :bow:

MVP stanje u oklahomi :kralj: :tokralju:
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA sezona 2016/2017

Post Postao/la lumani » 27 mar 2017, 19:06

@kokuz

:clap: :salut:

Avatar
branimir85
Postovi: 14878
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: NBA sezona 2016/2017

Post Postao/la branimir85 » 27 mar 2017, 19:09

najbolje bi bilo da podjele nagradu :kafa:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: NBA sezona 2016/2017

Post Postao/la dscile » 27 mar 2017, 19:14

Pa ti kad napises: "uvesti u play off ekipu sa alexom abrinesom, sabonisom, ofanzivno operisanim robersonom".. mozes onda napisati i da je Harden doveo do treceg mjesta Harrella i Dekkera. To samo povlacim paralelu sa tim da navodis neke losije igrace koji imaju minutazu, a ne npr. Oladipa, Gibsona, Adamsa, Kantera..

Ovo sto RW radi je vrhunski, bez obzira sto mu nekada srede taj neki skok za TD ili sta vec.. ali za mene je opet Brada cisti MVP. Drzi Houston na nekih 70% pobjeda i jedino sto mu je slabije u odnosu na RW-a jesu skokovi (i poeni, sto nije za cudjenje s obzirom da ovaj i uzima daleko vise suteva). Ali to je mozda i subjektivno jer Hardena definitivno vise gotivim.


Inace, ne otpisujte Jokica tako lako u trci za MIP. Prakticno je sve brojke znacajno pojacao, ukljucujuci i same procente.

Avatar
kokuz
Postovi: 3034
Pridružen/a: 09 sep 2010, 16:58
Kontakt:

Re: NBA sezona 2016/2017

Post Postao/la kokuz » 27 mar 2017, 19:23

dscile je napisao/la:Pa ti kad napises: "uvesti u play off ekipu sa alexom abrinesom, sabonisom, ofanzivno operisanim robersonom".. mozes onda napisati i da je Harden doveo do treceg mjesta Harrella i Dekkera. To samo povlacim paralelu sa tim da navodis neke losije igrace koji imaju minutazu, a ne npr. Oladipa, Gibsona, Adamsa, Kantera..
ok, slažem se donekle, ali sabonis i roberson imaju mnogo veću ulogu nego dekker. (sabonis je sada ispao iz rotacije)

dekker igra vrhunsku sezonu, ali bez pritiska ima gordona, ariza, andersona sad loua, znaš svaku noć da ćeš bar od jednog imati pomoć...
dok wb očekuje pomoć od sabonisa i robersona, jer obojica bili/su ravnopravni članovi startne petorke
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

Avatar
alemsa
Postovi: 23932
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA sezona 2016/2017

Post Postao/la alemsa » 27 mar 2017, 19:24

kokuz je napisao/la:krenuo sam pisati neki konstruktivan post, i nekih 15-ak minuta sam pisao, ali sam skontao da ni četvrtinu posta nisam napisao, pa evo ukratko ovima što su me citirali

harden ima bolje saigrače?
ne. harden ima igrače koji mu perfektno odgovaraju three point contest šampion, generalno jedan od boljih 6th mana u ligi, 3&d veteran vs. **** alex abrines & domantas sabonis :wtf: :lol:
šalu na stranu, wess ima jak centarski tandem i odličnog defanzivca na perimetru, ali harden ima saigrače po svom kroju i lakše je izbaciti pas na tricu i sasvim logično očekivati trojku od loua, arize, gordona (pa sinoć je lou šutao 7/8, ariza 6/8) nego spojiti sa košem robersona ili adamsa.
probajte zamijeniti ovu dvojicu, rw u houstonu, harden u okc-u... pa rw bi izašao na 25 asistencija u prosjeku.

TD precijenjen, wess napumpava statistiku?
pa ljudi moji, koliko je prošle od oscarove sezone 50-ak godina? i nijedan igrač nije uspio ponoviti to, ali to je onako precijenjeno :shock: :shock: :shock: ljudi moji upravo svjedočite historiji, nešto što se možda nikada neće desiti za vašega života.
pričamo o napumpavanju statistike?
ok. adams i kanter mu puštaju skokove u odbrani, ali može li mi neko objasniti situaciju kada russ baci floater, padne na zemlju uspije doći sa drgue strane reketa i pokupiti svoj skok. eto, zamolio bih ove što su već prostudirali kako se to adams i kanter sklanjaju da russ uzme skok, da mi i ovo objasne. ili da mi objasne sinoć situaciju iz možda prve druge četvrtine, lopta odlazi prema autu i adams onako hladnokrvno ni da pomisli da krene za njom, kada westbrook koji je bio iza njega skače za loptom i spašava je te OKC osvaja posjed (ovo je bila ukradena lopta, ne skok) ?? kako to?
ovaj čovjek igra ne sa 100%, nego 180% svojih mogućnosti i to je ono što ga odvaja od ostalih.
kawhi može ostvariti TD, lebron može ostvariti TD ?
pa što onda niko ne ostvaruje to? lebron može zabiti 60 kad god hoće, pa što ne zabije?
može al u qrcu, pa svako bi ganjao TD, ali, nažalost, ne može.
The Oklahoma City Thunder are...

29-7 in 2016-17 when Russell Westbrook records a triple-double.

ljudi, o čemu mi ovdje pričamo ?

imamo čovjeka koji iz noći u noć, vuće ekipu, ali bukvalno vuće čitavim teretom na svojim plećima, ostvaruje TD, i uvlači svoju ekipu u play off nakon odlaska superstara i top 3 igrača lige?


mislim, da se razumijemo, harden igra vrhunsku sezonu, da nije russa, on bi bio apsolutni MVP, ali bez ikakve dileme bit će itekako teška krađa ako RW ne dobije mvp-a... konstantno se spočitava taj timski uspjeh, pa kakav timski uspjeh? do zla boga da je russ sa oklahomom 14-i na zapadu, sa 8 pobjeda ukupno, a harden prvi sa hjustonom i rekordom 81-1 ?

40+ tripl dablova u sezoni, triple double prosjek, uvesti u play off ekipu sa alexom abrinesom, sabonisom, ofanzivno operisanim robersonom :bow:

MVP stanje u oklahomi :kralj: :tokralju:
Pa Harden je goru ekipu od ove Okc odveo do drugog mjesta na jacem Zapadu 2015e. Tako da zamjeni ovog onog, ne pije vode. Harden je dokazo da role igrace moze odvest do HC, WB ce uvest svakog u PO ali do HC ostaje da se vidi.

Juce jeste nabio statistiku:

Nakon 3 cetvrtine

Harden 7/12
20 points
12 Assists

Westbrook 6/14
21 Points
10 Assists

Rakete vode 20+ razlike, cijelu 4i qt je nabio poene itd. Kad nikog nije interesovalo
Zadnja izmjena: alemsa, dana/u 27 mar 2017, 19:27, ukupno mijenjano 1 put.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

filip13
Postovi: 38040
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: NBA sezona 2016/2017

Post Postao/la filip13 » 27 mar 2017, 19:26

63 skoka i 70 asista treba westbrooku u iducih 10 tekmi da na kraju sezone ima triple double prosjek,da ima statisticki najdominantniju sezonu u bar zadnjih 40 godina,a mozda i svih vremena
Zadnja izmjena: filip13, dana/u 27 mar 2017, 19:31, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA sezona 2016/2017

Post Postao/la Sarmelino » 27 mar 2017, 19:28

filip13 je napisao/la:63 skoka i 70 asista treba westbrooku da na kraju sezone ima triple double prosjek,da ima statisticki najdominantniju sezonu u bar zadnjih 40 godina,a mozda i svih vremena
KARI 1000 TRICA 100% SUT JEDNOGLASNI MVP
Zadnja izmjena: Sarmelino, dana/u 27 mar 2017, 19:28, ukupno mijenjano 1 put.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
kokuz
Postovi: 3034
Pridružen/a: 09 sep 2010, 16:58
Kontakt:

Re: NBA sezona 2016/2017

Post Postao/la kokuz » 27 mar 2017, 19:28

alemsa je napisao/la: Pa Harden je goru ekipu od ove Okc odveo do drugog mjesta na jacem Zapadu 2015e. Tako da zamjeni ovog onog, ne pije vode. Harden je dokazo da role igrace moze odvest do HC, WB ce uvest svakog u PO ali do HC ostaje da se vidi.
kažem zamijeni ih što se tiče njihove lične igre, nisam spominjao bi li okc ušla u play off sa hardenom ili hjuston sa wb-om
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.