2017 NBA Playoffs

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
PlayGod
Postovi: 65
Pridružen/a: 25 maj 2016, 08:11
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la PlayGod » 28 maj 2017, 09:42

Donnie Darko je napisao/la:
List of All-Stars that MJ and LeBron have faced in each of their Finals appearances to date.
slika

slika
Ovo je tako trollerska lista da ja ne znam, kako itko tko je bar malo više pročitao ako ne pogledao nešto o utakmicama odnosno finalima koje je Jordan Igrao može širiti ovo. To što je Jordan morao proći kroz blato i trnje da bi došao do finala, ubijao se protiv Pistonsa, Knicksa, a i drugih ekipa koje koje nije bilo nimalo lako pobijediti, ma to nije bitno, dok se s druge strane LeBron skoro svake godine prošeće do finala to ćemo zanemariti. Koja je najjača ekipa koju je LeBron morao proći na istoku da dođe do finala? Velika trojka Celticsa koja ga je i pobjedila jedne godine, Bullsi s Roseom, Indiana s Georgeom? Izbacio ga je i Orlando jedne godine. I zanimljivo ljudi govore da je LeBron pobijedio najbolju ekipu ikad jer je ta ekipa imala omjer 72-9 koji je najbolji ikad, LeBron je i u playoffu 2009 i 2010 ulazio u playoff s najboljim omjerom u konferenciji i obje godine nije došao do finala, znači podbacio je, bio je favorit i izgubio je. No eto, lako je izostaviti kontekst i uzimati stvari onako kako nama najbolje odgovara i kako se najbolje mogu uklopiti u ono što želimo dokazati.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la Clutch » 28 maj 2017, 13:50

Lebron James has 40 playoff games where he outright led his team in points, rebounds and assists.
Second is Larry Bird (13).
:crazy:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la invincible1921 » 29 maj 2017, 01:58

Dzaba naprđujete jer Lebron je i ovako jako blizu Jordanu, a ako dobije ovaj GSW koji je objektivno gledano u odnosu na ostatak lige a i opcenito najjaca ekipa ikad onda je ako nsita rame uz rame sa MJ

Btw da nema jos koga od onih sto su me napadali ovdje da kazu da je Kobe bolji :lol: :lol: tacno eo tri gogdine sam vodio rasprave i svake godine ih sve manje i manje bilo. Ipocetka me bar 20/30 forumasa nazivalo budalom

Sto se tice Jordanovih 6-0...Pa kao prvo u 4 izgubljena finala Lebron je u dva imao otprilike 0.1% sanse da osovji, a i igra u slabijoj konferenciji. Da je na zapadu igro bi manje finala, ali akd bi otiso onda bi i osvojio. Jedino finale kad je lebron za.sro je bilo ono protiv Dallasa. Za ostala mu se nema sta prigovorit. I kad izgubise od spursa raja svrsavala na leonardovu odbranu ovaj mu ubacivo 25 uz gotovo 60% iz igre ...i kaze zaustavi ga :lol: trebo je da mu 40 ubacuje.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la dema » 29 maj 2017, 02:52

invincible1921 je napisao/la:Dzaba naprđujete jer Lebron je i ovako jako blizu Jordanu, a ako dobije ovaj GSW koji je objektivno gledano u odnosu na ostatak lige a i opcenito najjaca ekipa ikad onda je ako nsita rame uz rame sa MJ

Btw da nema jos koga od onih sto su me napadali ovdje da kazu da je Kobe bolji :lol: :lol: tacno eo tri gogdine sam vodio rasprave i svake godine ih sve manje i manje bilo. Ipocetka me bar 20/30 forumasa nazivalo budalom

Sto se tice Jordanovih 6-0...Pa kao prvo u 4 izgubljena finala Lebron je u dva imao otprilike 0.1% sanse da osovji, a i igra u slabijoj konferenciji. Da je na zapadu igro bi manje finala, ali akd bi otiso onda bi i osvojio. Jedino finale kad je lebron za.sro je bilo ono protiv Dallasa. Za ostala mu se nema sta prigovorit. I kad izgubise od spursa raja svrsavala na leonardovu odbranu ovaj mu ubacivo 25 uz gotovo 60% iz igre ...i kaze zaustavi ga :lol: trebo je da mu 40 ubacuje.
Sve to lijepo ti izgovori za poraze ali s druge strane Jordan nema izgovora i lik ima 6-0 i LeBron nije bolji koliko god se vi trudili

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la Jeftha » 29 maj 2017, 03:14

Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la Valencia » 29 maj 2017, 10:38

Kamo srece da Kavsi umjesto Viliamsa imaju Delija. Prethodna dva finala je odlicno cuvao Karija. Ne znam da li Viliams ima noge da prati Karija.

Misljenja sam da Samp treba dobiti veliku minutazu i da se na Kariju smjenjuje zajedno sa Irvingom i Viliamsom. Veoma je vazno unijeti nesigurnost u igru Voriorsa, a to se postize tako sto im Karija limitiras u napadu.

Smita treba zakovati na klupu ako mu sut ne bude isao. On je odlicna prilika za Klaja da vrati samopuzdanje. Na Klaju bolje moze odigrati Korver od Smita.

Sve u svemu, bice zanimljivo. Kavsi po meni imaju za nijansu vece sanse za konacnu pobjedu.

Osjecam da ce Dzejms i Irving gaziti a da ce Lav pruziti pristojnu podrsku.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Brokula
Postovi: 30975
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la Brokula » 29 maj 2017, 11:24

Jesu baš trebali ga zadržat. Onda bi James igrao 48 minuta u prosjeku
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 maj 2017, 12:08

invincible1921 je napisao/la:Dzaba naprđujete jer Lebron je i ovako jako blizu Jordanu, a ako dobije ovaj GSW koji je objektivno gledano u odnosu na ostatak lige a i opcenito najjaca ekipa ikad onda je ako nsita rame uz rame sa MJ

Btw da nema jos koga od onih sto su me napadali ovdje da kazu da je Kobe bolji :lol: :lol: tacno eo tri gogdine sam vodio rasprave i svake godine ih sve manje i manje bilo. Ipocetka me bar 20/30 forumasa nazivalo budalom

Sto se tice Jordanovih 6-0...Pa kao prvo u 4 izgubljena finala Lebron je u dva imao otprilike 0.1% sanse da osovji, a i igra u slabijoj konferenciji. Da je na zapadu igro bi manje finala, ali akd bi otiso onda bi i osvojio. Jedino finale kad je lebron za.sro je bilo ono protiv Dallasa. Za ostala mu se nema sta prigovorit. I kad izgubise od spursa raja svrsavala na leonardovu odbranu ovaj mu ubacivo 25 uz gotovo 60% iz igre ...i kaze zaustavi ga :lol: trebo je da mu 40 ubacuje.
Kao sto vec pisah na prethodnoj temi kad se potegla ta prica o seriji sa SA.Prvo,dosta je sminkao brojeve tada.Imas na drugoj temi i cinjenice postavljene,pa provjeri.Druga stvar,najboljeg igraca lige i jednog od najboljih igraca ikada cuvao klinac sa nepune 22.godine.Razmisli malo o tome.i trece,pogledaj koliko je ubacivao OKCu,koliko GSu u ova zadnja 2 finala,a koliko je davao protiv SA i Leonarda.Rekao bih da ga je Kawhi poprilicno usporio,a tip igraca poput Jamesa nece niko zaustaviti. ;)

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la Bobadilla » 29 maj 2017, 12:34

NEZALAGANJE je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Dzaba naprđujete jer Lebron je i ovako jako blizu Jordanu, a ako dobije ovaj GSW koji je objektivno gledano u odnosu na ostatak lige a i opcenito najjaca ekipa ikad onda je ako nsita rame uz rame sa MJ

Btw da nema jos koga od onih sto su me napadali ovdje da kazu da je Kobe bolji :lol: :lol: tacno eo tri gogdine sam vodio rasprave i svake godine ih sve manje i manje bilo. Ipocetka me bar 20/30 forumasa nazivalo budalom

Sto se tice Jordanovih 6-0...Pa kao prvo u 4 izgubljena finala Lebron je u dva imao otprilike 0.1% sanse da osovji, a i igra u slabijoj konferenciji. Da je na zapadu igro bi manje finala, ali akd bi otiso onda bi i osvojio. Jedino finale kad je lebron za.sro je bilo ono protiv Dallasa. Za ostala mu se nema sta prigovorit. I kad izgubise od spursa raja svrsavala na leonardovu odbranu ovaj mu ubacivo 25 uz gotovo 60% iz igre ...i kaze zaustavi ga :lol: trebo je da mu 40 ubacuje.
Kao sto vec pisah na prethodnoj temi kad se potegla ta prica o seriji sa SA.Prvo,dosta je sminkao brojeve tada.Imas na drugoj temi i cinjenice postavljene,pa provjeri.Druga stvar,najboljeg igraca lige i jednog od najboljih igraca ikada cuvao klinac sa nepune 22.godine.Razmisli malo o tome.i trece,pogledaj koliko je ubacivao OKCu,koliko GSu u ova zadnja 2 finala,a koliko je davao protiv SA i Leonarda.Rekao bih da ga je Kawhi poprilicno usporio,a tip igraca poput Jamesa nece niko zaustaviti. ;)
Kawhi jedini pravi mvp :urnebes:
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 maj 2017, 12:54

Jako smislen odgovor,ali nisi dobro protumacio.Cilja se na to da ja Kawhi GOAT. ;)

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la Epidaurus » 29 maj 2017, 13:38

NEZALAGANJE je napisao/la: Kao sto vec pisah na prethodnoj temi kad se potegla ta prica o seriji sa SA.Prvo,dosta je sminkao brojeve tada.Imas na drugoj temi i cinjenice postavljene,pa provjeri.Druga stvar,najboljeg igraca lige i jednog od najboljih igraca ikada cuvao klinac sa nepune 22.godine.Razmisli malo o tome.i trece,pogledaj koliko je ubacivao OKCu,koliko GSu u ova zadnja 2 finala,a koliko je davao protiv SA i Leonarda.Rekao bih da ga je Kawhi poprilicno usporio,a tip igraca poput Jamesa nece niko zaustaviti. ;)
Oklahomi 2012. 28,6, Spursima 2013. 25,3 pa 2014. 28,2. Dubsima 2015.35,8 al tu je imao USG preko 40 i sam bukvalno igrao u napadu (a procenti su bili ispod 40%) pa 2016. 29,7. Dakle u ovim finali gdje je imao "normalnu" potrošnju je imao više manje slične prosjeke poena, a u tom finalu protiv Spursa 2014. još skoro 60% iz igre i preko 50% trice. Činjenica je da je bio najbolji igrač serije i u tom finalu, sviđalo se to tebi ili ne.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la invincible1921 » 29 maj 2017, 13:44

NEZALAGANJE je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Dzaba naprđujete jer Lebron je i ovako jako blizu Jordanu, a ako dobije ovaj GSW koji je objektivno gledano u odnosu na ostatak lige a i opcenito najjaca ekipa ikad onda je ako nsita rame uz rame sa MJ

Btw da nema jos koga od onih sto su me napadali ovdje da kazu da je Kobe bolji :lol: :lol: tacno eo tri gogdine sam vodio rasprave i svake godine ih sve manje i manje bilo. Ipocetka me bar 20/30 forumasa nazivalo budalom

Sto se tice Jordanovih 6-0...Pa kao prvo u 4 izgubljena finala Lebron je u dva imao otprilike 0.1% sanse da osovji, a i igra u slabijoj konferenciji. Da je na zapadu igro bi manje finala, ali akd bi otiso onda bi i osvojio. Jedino finale kad je lebron za.sro je bilo ono protiv Dallasa. Za ostala mu se nema sta prigovorit. I kad izgubise od spursa raja svrsavala na leonardovu odbranu ovaj mu ubacivo 25 uz gotovo 60% iz igre ...i kaze zaustavi ga :lol: trebo je da mu 40 ubacuje.
Kao sto vec pisah na prethodnoj temi kad se potegla ta prica o seriji sa SA.Prvo,dosta je sminkao brojeve tada.Imas na drugoj temi i cinjenice postavljene,pa provjeri.Druga stvar,najboljeg igraca lige i jednog od najboljih igraca ikada cuvao klinac sa nepune 22.godine.Razmisli malo o tome.i trece,pogledaj koliko je ubacivao OKCu,koliko GSu u ova zadnja 2 finala,a koliko je davao protiv SA i Leonarda.Rekao bih da ga je Kawhi poprilicno usporio,a tip igraca poput Jamesa nece niko zaustaviti. ;)
Ne osporavan leonardovu kvalitetu ali je isto tako činjenica da su Bosh i Wade igrali makar pola kvalitetno od njihove reputacije Heat bi uzeo to finale...htio sam reći da se u tom finalu lebronu nema sta zamjeriti. Naravno i ona klima je uje.bala stvar ali haj da se ne vadim na to
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 maj 2017, 14:09

Epidaurus je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la: Kao sto vec pisah na prethodnoj temi kad se potegla ta prica o seriji sa SA.Prvo,dosta je sminkao brojeve tada.Imas na drugoj temi i cinjenice postavljene,pa provjeri.Druga stvar,najboljeg igraca lige i jednog od najboljih igraca ikada cuvao klinac sa nepune 22.godine.Razmisli malo o tome.i trece,pogledaj koliko je ubacivao OKCu,koliko GSu u ova zadnja 2 finala,a koliko je davao protiv SA i Leonarda.Rekao bih da ga je Kawhi poprilicno usporio,a tip igraca poput Jamesa nece niko zaustaviti. ;)
Oklahomi 2012. 28,6, Spursima 2013. 25,3 pa 2014. 28,2. Dubsima 2015.35,8 al tu je imao USG preko 40 i sam bukvalno igrao u napadu (a procenti su bili ispod 40%) pa 2016. 29,7. Dakle u ovim finali gdje je imao "normalnu" potrošnju je imao više manje slične prosjeke poena, a u tom finalu protiv Spursa 2014. još skoro 60% iz igre i preko 50% trice. Činjenica je da je bio najbolji igrač serije i u tom finalu, sviđalo se to tebi ili ne.
Jedina cinjenica je da je isprasen sa jos 2 All star u prajmu pored sebe i to sa najvecom razlikom u historiji finala kao i da je sminkao sebi brojeve kad su tekme vec bile rijesene,svidjelo se to tebi ili ne.I ne,nije bio najbokji igrac te serije,jer kad se serija lomila,Kawhi je preuzeo sve i rijesio.treba nekad i pogledati utakmicu a ne nabacati suhu statistiku.
Zadnja izmjena: NEZALAGANJE, dana/u 29 maj 2017, 14:13, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 maj 2017, 14:12

invincible1921 je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Dzaba naprđujete jer Lebron je i ovako jako blizu Jordanu, a ako dobije ovaj GSW koji je objektivno gledano u odnosu na ostatak lige a i opcenito najjaca ekipa ikad onda je ako nsita rame uz rame sa MJ

Btw da nema jos koga od onih sto su me napadali ovdje da kazu da je Kobe bolji :lol: :lol: tacno eo tri gogdine sam vodio rasprave i svake godine ih sve manje i manje bilo. Ipocetka me bar 20/30 forumasa nazivalo budalom

Sto se tice Jordanovih 6-0...Pa kao prvo u 4 izgubljena finala Lebron je u dva imao otprilike 0.1% sanse da osovji, a i igra u slabijoj konferenciji. Da je na zapadu igro bi manje finala, ali akd bi otiso onda bi i osvojio. Jedino finale kad je lebron za.sro je bilo ono protiv Dallasa. Za ostala mu se nema sta prigovorit. I kad izgubise od spursa raja svrsavala na leonardovu odbranu ovaj mu ubacivo 25 uz gotovo 60% iz igre ...i kaze zaustavi ga :lol: trebo je da mu 40 ubacuje.
Kao sto vec pisah na prethodnoj temi kad se potegla ta prica o seriji sa SA.Prvo,dosta je sminkao brojeve tada.Imas na drugoj temi i cinjenice postavljene,pa provjeri.Druga stvar,najboljeg igraca lige i jednog od najboljih igraca ikada cuvao klinac sa nepune 22.godine.Razmisli malo o tome.i trece,pogledaj koliko je ubacivao OKCu,koliko GSu u ova zadnja 2 finala,a koliko je davao protiv SA i Leonarda.Rekao bih da ga je Kawhi poprilicno usporio,a tip igraca poput Jamesa nece niko zaustaviti. ;)
Ne osporavan leonardovu kvalitetu ali je isto tako činjenica da su Bosh i Wade igrali makar pola kvalitetno od njihove reputacije Heat bi uzeo to finale...htio sam reći da se u tom finalu lebronu nema sta zamjeriti. Naravno i ona klima je uje.bala stvar ali haj da se ne vadim na to
Znas kao ja vidim tu vadionu?Ovakvim odgovorom:Da su Timmy i Manu bili 5 godina mladji,ne bi im pomoglo ni svo zdravlje te dvojice,ali lijepo sto nalazite stalno izgovore.Pregazeni su u finalu u koje su usli kao favoriti i aktuelni dvostruki sampioni.Nema se sta tu dodati ni oduzeti.

Avatar
L-Train
Postovi: 18358
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la L-Train » 29 maj 2017, 14:18

A njega boli cinjenica sto mu Kawhi nije bio najbolji igrac finala,a ja kontam sto cojk pokusava da napakuje LeBronu sminkanje statistike i onih nebitnih 11 poena u poslednjoj utakmici :rol:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25263
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 maj 2017, 14:32

L-Train je napisao/la:A njega boli cinjenica sto mu Kawhi nije bio najbolji igrac finala,a ja kontam sto cojk pokusava da napakuje LeBronu sminkanje statistike i onih nebitnih 11 poena u poslednjoj utakmici :rol:
Da te poklopim i cinjenicama:
James,zadnje 3 tekme serije:27 ppg,7.6 reb,4.6 ass,1.6 stl,0.66 blk , 3.6 TO +/- -58 !
55% za 2 p, 42% za 3p 77% FT :shock:
Leonard,zadnje 3 tekme:23.6 ppg,9.3 reb,2.3 ass,2 stl,2 blk , 1.6 TO +/- + 57
68% za 2 p. 53% za 3p, 84% FT Kakvi procenti suta. :wave:
Posebnu paznju obratiti na ucinak na terenu i jednog i drugog.E tad je serija slomljena.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la Epidaurus » 29 maj 2017, 14:34

De hajd priznaćemo ti da je Kawhi najbolji MVP finala u zadnjih 30 godina samo nas popusti više sa spamanjem na svaki pomen da je nekad neko Kawhija nadigrao.

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la PaskalHens » 29 maj 2017, 14:43

Bez obzira da li bio dosadan i uporan sa spursima i branio ih kao babovinu, ovdje je u pravu čovjek. Ne znam zaista zašto se ne smije reći da je Lebron podbacio ili odigrao loše kad se to desi.. Jes' da će to ugroziti njegov top2 ranking ( :lol: ), al' opet nakotilo se nekakvih nickova novih, dođe i napiše lebron će satrat gsw i onda ne piše 10 dana. Nit lebron igra sam nit će ih satrat sam. Smoriste više o lebronu, ko da je bijeli medvjed.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
rudy91
Postovi: 1392
Pridružen/a: 04 avg 2014, 20:32
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la rudy91 » 29 maj 2017, 14:46

Valencia je napisao/la:Kamo srece da Kavsi umjesto Viliamsa imaju Delija. Prethodna dva finala je odlicno cuvao Karija. Ne znam da li Viliams ima noge da prati Karija.

Misljenja sam da Samp treba dobiti veliku minutazu i da se na Kariju smjenjuje zajedno sa Irvingom i Viliamsom. Veoma je vazno unijeti nesigurnost u igru Voriorsa, a to se postize tako sto im Karija limitiras u napadu.

Smita treba zakovati na klupu ako mu sut ne bude isao. On je odlicna prilika za Klaja da vrati samopuzdanje. Na Klaju bolje moze odigrati Korver od Smita.

Sve u svemu, bice zanimljivo. Kavsi po meni imaju za nijansu vece sanse za konacnu pobjedu.

Osjecam da ce Dzejms i Irving gaziti a da ce Lav pruziti pristojnu podrsku.
Korver ni u ludilu nije blizu odbrambeni igrac kao Smith, ne znam sta ti gledas ali JR je uz Lebrona nas najbolji igrac u odbrani. Protiv Gsw Korver vise od 10 min nece imati, Shump bi ovdje preko 20 min trebao igrati plus ovaj playoff i sut ga sluzi.

Avatar
L-Train
Postovi: 18358
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: 2017 NBA Playoffs

Post Postao/la L-Train » 29 maj 2017, 14:50

:rol:
Zamisli poredis prvu violinu Miamia kojem nakon 2 utakmice odbrana Spursa posvecuje apsolutnu paznju jer shvataju da su Wade i Bosh u kanalu,i 4og igraca Spursa kojeg nerjetko ostavljaju samog na sutu kao sto su Cavsi radili sa Iggyem i Barnesom.
Spomeni ba kad i Bobu Diawa,zasluzio je to,svojim ulaskom u petorku je okrenuo seriju u korist Spursa.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.