2017/18 NBA Pre-season

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21296
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Epidaurus » 21 jun 2017, 00:46

adriano_leite je napisao/la: Da li mislis da je LBJ dovoljno glup da misli da ima vece sanse na zapadu za titulu sa Georgeom i Ballom, nego sa recimo Butlerom i Irvingom na istoku? Ja mislim da nije, a uostalom taj potencijalni odlazak bi ponovo bio mrlja na njegovu karijeru, jer bi bio okarakterisan kao ring chaser koji salta timove, a toliko dominantan bio kao igrac. LBJ je pametniji od toga definitivno. Najbolji mladi bek lige kao sto rekoh je Booker, a za to je dokaz i ovaj trejd. Mnogo si se vezao za Russella, ali te razumijem, ja sam bio vezan za Samarda Samuelsa, Erdena, Eyengu i tako te igrace :D .
Jedino potpisivanje LeBrona dogodine moze opravdat ovaj proljev od tradea, a podosta se prica da Bron zeli u Lakerse i Clipperse. Sad to je svakako po meni nerealno al nije bas nemoguce. Potpis Wessa bi bio smrt za ekipu, najgluplji superstar u historiji kosarke koji nadam se nikad nece obuc dres Lakersa. U slucaju da obuce, da Bog da nas Warriorsi i sugavi Spursi nabijali svake godine po 30 razlike dok ova debilcina ispucava 30 lopti i umislja sebi da ima 2% KObeovog talenta.

Jos najgore od svega je to sto PG i Russell imaju istog agenta, a ne bi me sad sekundu zacudilo da se zakomplikuje sav taj dolazak Georgea u Lakerse.

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Chstal » 21 jun 2017, 00:46

Epidaurus je napisao/la:Ovaj potez mogu razumjet samo ako sad trejdaju Brooka i ova dva picka (jbt dan za 27. pick dali uz Bookera najboljeg mladog beka lige :rol: :rol: :rol: ) Knicksima il nekom tako oko 10og picka ili vise. Strasno sta glupani uradise, mogli su Mozgova utusit s nekim od ona dva glupana Clarksonom i Randleom. Fuj.

Ustvari razumijem ovo smece od trejda ako je LeBron izvjestan dogodine takodjer. U svakom drugom slucaju ovo je idiotizam u rangu davanja onih ugovora Dengu i Mozgovu.
Ja sam i dalje u šoku, sta su Lakersi uradili.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Kawhi » 21 jun 2017, 00:48

Meni nije jasno šta Netsi žele ovako glupim tradeom. Dali pick i ugovor koji bi istekao sljedeće sezone za čovjeka koji će još 3 godine biti na najgorem ugovoru ikad i prosječnog PGa kakvih ima u svakoj ekipi. Neće se nikad izvući iz kaljuće u kojoj se nalaze.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

MarlonLT
Postovi: 298
Pridružen/a: 08 okt 2014, 16:01
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la MarlonLT » 21 jun 2017, 00:49

Sta tebe briga ko ce obuci dres Lakersa,s tim avatarom.
Zadnja izmjena: MarlonLT, dana/u 21 jun 2017, 00:49, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Kobe Bryant » 21 jun 2017, 00:49

Meni je Russell jedan od najboljih šutera, ali vjerovatno je sam sebe otjerao iz svlačionice, mislim bez obzira što je to bio Swagy P,...
Moglo se više dobiti za Russella ipak 2 pick, ali gotovo je sada, izgleda Magic odlučio pošto poto da se otarasi Mozgova i Denga, a vjerovatno poruka drugima da je svlačionica svetinja, da sve mora tu i ostati.
Toliko sada visokih, nigdje beka, ali to je znak da se ide možda i na Georgea 29 I 28 pick + Randle.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 jun 2017, 00:49

Russell bi u Brooklynu mogao da postane all star igrac, jer ima losu ekipu, nema rezultatskog imperativa, imati ce slobodu, tako da sigurno da ce imati dobre statistike. Biti ce to sigurno 20-7-5 statistike u prvoj godini ..

A i poznato je da igraci procepe u trecoj godini, a ovaj napunio tek 21.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 21 jun 2017, 00:50, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la adriano_leite » 21 jun 2017, 00:49

kokuz je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la: Da li mislis da je LBJ dovoljno glup da misli da ima vece sanse na zapadu za titulu sa Georgeom i Ballom, nego sa recimo Butlerom i Irvingom na istoku? Ja mislim da nije, a uostalom taj potencijalni odlazak bi ponovo bio mrlja na njegovu karijeru, jer bi bio okarakterisan kao ring chaser koji salta timove, a toliko dominantan bio kao igrac. LBJ je pametniji od toga definitivno. Najbolji mladi bek lige kao sto rekoh je Booker, a za to je dokaz i ovaj trejd. Mnogo si se vezao za Russella, ali te razumijem, ja sam bio vezan za Samarda Samuelsa, Erdena, Eyengu i tako te igrace :D .
eto ti lebron yebo te on, daj nam wessa :D
Vec ga imamo, ne mozemo ga multiplicirati :D . Btw. Chauncey Billups je malo napadao Jamesa u seriji sa Torontom, pa ce biti zanimljivo pratiti razvoj situacije ako Billups postane PBO, on ce imati i kljucnu rijec u biranju novog GM-a i mislim da James ne bi mogao da se mijesa u posao GM-a ili trenera. To je mozda i dobro a mozda i lose, jer bi znacilo ili podredjivanje timu ili odlazak iz tima. Znamo svi sta predstavlja James za Cleveland, ali moguce je da je Gilbert spreman da se kocka, jer misli da stariji James sa svim ovlastima ce znaciti i sljedecih 4 ili 5 godina metli protiv GSW. Trenutno posao GM-a obavlja Koby Altman i on bi trebao preuzeti odgovornost za ovaj moguci trejd Butlera. Ukoliko dodje Butler, mi dobijamo sasvim novi identitet, ali opet kazem, ZELIM OTKAZ ZA LUEA, makar to znacilo i odlazak ikone kluba.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
kokuz
Postovi: 3034
Pridružen/a: 09 sep 2010, 16:58
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la kokuz » 21 jun 2017, 00:50

Kawhi je napisao/la:Meni nije jasno šta Netsi žele ovako glupim tradeom. Dali pick i ugovor koji bi istekao sljedeće sezone za čovjeka koji će još 3 godine biti na najgorem ugovoru ikad i prosječnog PGa kakvih ima u svakoj ekipi. Neće se nikad izvući iz kaljuće u kojoj se nalaze.
tako je... svakako glup trejd ali gledano sa bruklinove strane
Da te volim duša zna, draga moja BiH

Gracias, Iker! Grande Capitán! Najveći svih vremena!

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Clutch » 21 jun 2017, 00:51

Koliko stvari se dogadja trenutno jbt. Cemu ovakvo NBA ludilo za vrijeme ispita. :|
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 jun 2017, 00:52

Kawhi je napisao/la:Meni nije jasno šta Netsi žele ovako glupim tradeom. Dali pick i ugovor koji bi istekao sljedeće sezone za čovjeka koji će još 3 godine biti na najgorem ugovoru ikad i prosječnog PGa kakvih ima u svakoj ekipi. Neće se nikad izvući iz kaljuće u kojoj se nalaze.
A sta mislis da BKN moze uraditi u naredne 3 god?Apsolutno nista,tako da im ugovor Mozgova ne znaci nista plus ne utice na njihov cap prostor.
Takodje,27.pikom nece pokupiti boljeg igraca od Russella. ;) Znam Marks sta radi,nismo ga mi bezveza sa terena i razvoja igraca bili prebacili u FO. ;)

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41214
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 21 jun 2017, 00:53

NEZALAGANJE je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Meni nije jasno šta Netsi žele ovako glupim tradeom. Dali pick i ugovor koji bi istekao sljedeće sezone za čovjeka koji će još 3 godine biti na najgorem ugovoru ikad i prosječnog PGa kakvih ima u svakoj ekipi. Neće se nikad izvući iz kaljuće u kojoj se nalaze.
A sta mislis da BKN moze uraditi u naredne 3 god?Apsolutno nista,tako da im ugovor Mozgova ne znaci nista plus ne utice na njihov cap prostor.
Takodje,27.pikom nece pokupiti boljeg igraca od Russella. ;) Znam Marks sta radi,nismo ga mi bezveza sa terena i razvoja igraca bili prebacili u FO. ;)
Mogu vala nama donijeti još jedan top 3 pick, ionako nemaju ništa pametnije :kafa: :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Lillard » 21 jun 2017, 00:53

Clutch je napisao/la:Koliko stvari se dogadja trenutno jbt. Cemu ovakvo NBA ludilo za vrijeme ispita. :|
Meni u 8:30 ujutro, a evo samo gledam kad ću krenut učit :lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la adriano_leite » 21 jun 2017, 00:54

NEZALAGANJE je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Meni nije jasno šta Netsi žele ovako glupim tradeom. Dali pick i ugovor koji bi istekao sljedeće sezone za čovjeka koji će još 3 godine biti na najgorem ugovoru ikad i prosječnog PGa kakvih ima u svakoj ekipi. Neće se nikad izvući iz kaljuće u kojoj se nalaze.
A sta mislis da BKN moze uraditi u naredne 3 god?Apsolutno nista,tako da im ugovor Mozgova ne znaci nista plus ne utice na njihov cap prostor.
Takodje,27.pikom nece pokupiti boljeg igraca od Russella. ;) Znam Marks sta radi,nismo ga mi bezveza sa terena i razvoja igraca bili prebacili u FO. ;)
Rus je i dalje vlasnik, ako se nije sta promijenilo, a mislim da nije. Mozgov je Rus, mozda konta da ce Mozzy procvjetati kod njega :D . Mozda ima Putin neke spremne eksperimente za poboljsavanje fizicke spreme i kosarkaskog talenta :D . S Rusima se nikad ne zna.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 jun 2017, 00:55

Clutch je napisao/la:Koliko stvari se dogadja trenutno jbt. Cemu ovakvo NBA ludilo za vrijeme ispita. :|
Moratorijum FA je od ove godine kraci.Mislim da je samo par dana i previse je posla da u malo vremena razmisljas i o njima i o trejdovima.Bolje obaviti jedno prije. ;)

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Kawhi » 21 jun 2017, 00:55

NEZALAGANJE je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Meni nije jasno šta Netsi žele ovako glupim tradeom. Dali pick i ugovor koji bi istekao sljedeće sezone za čovjeka koji će još 3 godine biti na najgorem ugovoru ikad i prosječnog PGa kakvih ima u svakoj ekipi. Neće se nikad izvući iz kaljuće u kojoj se nalaze.
A sta mislis da BKN moze uraditi u naredne 3 god?Apsolutno nista,tako da im ugovor Mozgova ne znaci nista plus ne utice na njihov cap prostor.
Takodje,27.pikom nece pokupiti boljeg igraca od Russella. ;) Znam Marks sta radi,nismo ga mi bezveza sa terena i razvoja igraca bili prebacili u FO. ;)
Mogli su pokupiti 27. pikom nešto bolje od Anđela. Na stranu ovo zaključavanje capa kad su fino mogli sačekati da Bruku isteknu ugovor i onda potraže kakvog FA. Od Mozgova nikakve koristi.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 jun 2017, 00:56

Jel se ikada spominjao Westbrook kao opcija za Cleveland, npr u nekom tradeu da OKC dobije Lovea?

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6340
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la AshburtonG » 21 jun 2017, 00:56

Odlican trade. Bitno je da Ingram ostaje, jer smatram da je jedno 8x veci potencijal od Russela. Rijesio si se ogromnog ugovora, otvorio sebi mogucnost sada za 2maxa. Cousins i PG rekao bih.

Konacno pravi potezi u Los Angelesu. Jos da se bi rijesit Denga i Clarksona :pray:

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Steph » 21 jun 2017, 00:57

Epidaurus je napisao/la:J.ebo im Brook Lopez mater u usta defektna. Idioti nesposobni.
:crazy:

Vrhunski trejd za Lakerse iz milion razloga.

Prevara od Russella vrhunski unovčena. 60 milki idućeg ljeta :kafa:

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Chstal » 21 jun 2017, 00:59

NEZALAGANJE je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Meni nije jasno šta Netsi žele ovako glupim tradeom. Dali pick i ugovor koji bi istekao sljedeće sezone za čovjeka koji će još 3 godine biti na najgorem ugovoru ikad i prosječnog PGa kakvih ima u svakoj ekipi. Neće se nikad izvući iz kaljuće u kojoj se nalaze.
A sta mislis da BKN moze uraditi u naredne 3 god?Apsolutno nista,tako da im ugovor Mozgova ne znaci nista plus ne utice na njihov cap prostor.
Takodje,27.pikom nece pokupiti boljeg igraca od Russella. ;) Znam Marks sta radi,nismo ga mi bezveza sa terena i razvoja igraca bili prebacili u FO. ;)
Upravo izabrali Russella 27 pickom :) Bit ce sljedece 3 godine opet losi jer nemaju nista. Vjerovatno ce kupiti ove Portlandove lose ugovore i pikove prve runde. Ali je ovo dobar trejd i za jedne i za druge, ali samo ako Lakersi nesto dovedu za ovaj cap space.


Izgleda da Butler ide u Boston, Chicago ce dobiti 3 pik i nekog igraca.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21296
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Epidaurus » 21 jun 2017, 01:00

Svim srcem da D'Angelo dogodine u Netsima trpa 20+ poena po utakmici pa da pojedini shvate kakav je ovo idiotizam od trejda. Dvojicu epskih konjina si zadrzao u ekipi, a odrekao se strasnog bekovskog prospekta.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.