2017/18 NBA Pre-season

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jul 2017, 02:34

BosnaSTL je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la: Zato sto Popovic trazi bekove koji imaju 10 asista po tekmi a Irving je score first guy.
Jesi ozbiljan ti? Ne vidim nikakav smajli ili nagovjestaj sarkazma ,pa pitam.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21296
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Epidaurus » 22 jul 2017, 02:42

NEZALAGANJE je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Nigdje on nije rekao da zeli biti glavni igrac.To su mnogi pogresno protumacili.Decko je rekao da zeli tim u kojem ce on biti primarni PG i imati mogucnost da "vodi tim" u toj ulozi.
To bih volio vidjet bas, momak nije playmaker i kad do sad to nije postao tesko da ce i od sad. Kao strijelac je skoro savrsen al dzaba sve kad mu je trpanje iz izolacija jedini elitni kvalitet. Pop il eventualno Pat su mu jedine opcije da postane pravi kompletni vrhunski bek.
Tony Parker kroz karijeru ima 5.8 ass po utakmici.Doduse to nije ni mali broj uzevsi u razmatranje stil igre ekipe i Manua pored sebe.Kyrie je ove sezone pored Jamesa imao 5.8 ass po utakmici. To dosta govori o slicnosti. Isto tako svaka vrhunska ekipa danas je puna sutera i sve sto ti treba je da imas covjeka koji moze penetrirati i ass. ce biti tu.Irving je jedan od najboljih igraca lige kad je penetracija u pitanju,tako da bi u pravom sistemu on tacno znao gdje ce biti suteri i sta se od njega ocekuje.Ne bi bio ni najmanji problem uklopiti ga.Mada,licno ne vjerujem u ovaj trejd.SA nije fransiza koja skace na prvu glasinu i odradjuje trejd.
Kyrie je neuporedivo veci talenat od Parkera al je citavu karijeru odgajan da bude "divljak" i "revolveras" dok je Tony od pocetka karijere odgajan za dosta drugaciju rolu. Neke navike je skoro nemoguce izbiti, a Kyrieu je iso igra jednostavno prirodna stvar i cisti instinkt. Svakako da bi bio pojacanje Spursima al uz Kawhija u roli strijelca (koja mu vise odgovara od ove point forward) neki klasicni play je puno puno bolji fit. Jos sad ne bi imao kreatore poput Tima i Manua kao zastitnu mrezu, fali tu jos jedan AS za skinut Dubse.

Avatar
alemsa
Postovi: 23873
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la alemsa » 22 jul 2017, 04:44

Znaci banana boat u Houstonu dogodine :)
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la adriano_leite » 22 jul 2017, 08:52

Epidaurus je napisao/la:Al meni je fascinantno da je Kyrie ubjedjen da moze biti lider i glavni igrac nekog contendera. Ko drugi igrac ekipe uz nekog all round monstruma je idealan, al ko prva je vise cirkusant nego elitni igrac. Doduse moguce da Spursi od njega naprave strasnog beka, uspjelo im je to vec s Parkerom koji je kud i kamo manji talenat.
Znas li ti brate uopste sta znace pojmovi cirkusant i elitan? S obzirom da se tim pojmovima olako razmeces, fakat moram pitati znas li uopste sta izjavljujes. Lonzo ti je elitan nakon 3 tekme SL, a Kyrie cirkusant, iako se finih stvari Kyrie naosvajao u dosadasnjoj karijeri, a Lonzo nema utakmice u NBA ligi, ali je elita. Ista elita je bio i Russell, pa eno ga u Netsima, odstranjen a elita. Ako nista, drago mi je sto po tvojoj definiciji elite, Kyrie nije elita.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la BuffonGigi » 22 jul 2017, 08:59

Ja Kajrija obozavam gledati, isto kao sto sam volio i Iversona. Smatram da se treba dosta toga posloziti u jednom timu da bi on bio lider, ali nije nemoguce. Volio bih ga gledati u prajmu u Lakersima definitivno...
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la miki_92 » 22 jul 2017, 09:13

[Windhorst] Butler and Karl-Anthony Towns have been doing their part to recruit Irving on the idea of playing alongside them in Minnesota, and they've made it known to Wolves management that they want to add the Cavs star to the mix.
btw ta lista koju je Kyrie dao je smijesna, kao on ima pravo da bira, mogu ga sutnuti gdje hoce :rol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Sarmelino » 22 jul 2017, 09:15

miki_92 je napisao/la:
[Windhorst] Butler and Karl-Anthony Towns have been doing their part to recruit Irving on the idea of playing alongside them in Minnesota, and they've made it known to Wolves management that they want to add the Cavs star to the mix.
btw ta lista koju je Kyrie dao je smijesna, kao on ima pravo da bira, mogu ga sutnuti gdje hoce :rol:
Bas zato je Oklahoma opcjia :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17783
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la akisarajevo92 » 22 jul 2017, 09:15

jos da LBJ predje na Zapad, pa lagano mogu ugasiti istocnu konferenciju
Don't believe the hype.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Sarmelino » 22 jul 2017, 09:18

Lin će biti AS ove sezone.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Ziggs » 22 jul 2017, 10:44

Wall u Vašingtonu do 2023. godine. Lojalnost. :shh:

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Quinlan » 22 jul 2017, 11:04

Kayri samo pokazuje i dalje kakav je glupan :rol:

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Lillard » 22 jul 2017, 11:24

Adriano naravno nema nista protiv odlaska Irvinga. A sjecamo se sta je pisao o Jamesu, i Pise dan-danas.
Cuj lika, pa ne znam sta zeli vise. Dok je bio sam bili su najgora ekipa lige, dodje James i postanu prvaci i contenderi svake sezone. Ali James kontrolira franšizu buhuu. Pa neće pustiti jadovima da naprave iste poteze kao i u vrijeme kad je 7 godina bio tamo.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Belmin6 » 22 jul 2017, 11:37

Kajri je mnogo glup.

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la JHam » 22 jul 2017, 11:45

Dobro bi bilo kad bi mi mogli ga dovesti a da ostane jedan od Harris Murray, da se ne daju obojica u tradeu. To bi bilo vrh, Top5 ekipa zapada sigurno...

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Bobadilla » 22 jul 2017, 11:47

Duncan je veci od san antonia. Kyrie bez brona ko bavčić. PG nece u la
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la adriano_leite » 22 jul 2017, 12:04

Lillard je napisao/la:Adriano naravno nema nista protiv odlaska Irvinga. A sjecamo se sta je pisao o Jamesu, i Pise dan-danas.
Cuj lika, pa ne znam sta zeli vise. Dok je bio sam bili su najgora ekipa lige, dodje James i postanu prvaci i contenderi svake sezone. Ali James kontrolira franšizu buhuu. Pa neće pustiti jadovima da naprave iste poteze kao i u vrijeme kad je 7 godina bio tamo.
Ako ce vec James otici, sta ce nam Kyrie kad treba da udje u prajm, a ekipa bez Jamesa katastrofa. Sve trejdati pa rebuilding. Nece mi biti krivo ako ode Kyrie jer ce biti trejd, a kada je James odlazio, znamo kako je bilo.

Kyrie kad je bio sam, bio je balavac u lutrijskoj ekipi, koja mijenja trenere, nema sistema itd. Momak nije igrao u sistemu od dolaska u ligu.

Helem nejse, osvojena je titula, ja zadovoljan. Ko god da ode, bez njega se moze i ne treba nam :kafa: .
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la jose » 22 jul 2017, 12:15

Pa nije valjda da opet očekuješ rebuilding!? Pa maltene juče su Cavsi izašli iz rebuildinga, pa koji navijač bi opet priželjkivao tankiranje.
Nego uzeti što se više može za njega i ponovo napad na titulu.
Pa nije valjda da su svi unaprijed skinuli gaće pred Warriorsima, a sezona nije ni počela.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Belmin6 » 22 jul 2017, 12:21

Ma moze CLE sigurno dobiti dobar paket za Kajrija.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 jul 2017, 12:25

Ok,nije James glup da pusti ista nesposobnjakovicima,nego je dovoljno pametan da on sve kontrolise i podredi sebi u fransizi,pa se onda ispali slijedece godine posto je svima jasno da ovakav CLE vise titule vidjeti nece.I sto je onda Kyrie glup?Treba da svoj prajm provede u limitiranoj ekipi sa zakljucanim capom i sredini u koju niko nece zeljeti doci.Bas zbog ovog trazenja trejda je Kyrie pokazao da je itekako PAMETAN i da gleda dalje u buducnost i bukvalno je preduprijedio Jamesa u njegovoj oduci.Da James sad kao pravi lider izjavi,necu nigdje iz CLE vec cu konacno ostati vjeran nekome u ovim.godinama,siguran sam da ne bi bilo ni najmanje problema oko ostanka Irvinga.Medjutim,treba malo pogledati siru sliku,a to je gotovo uvijek problem na ovom forumu.


@miki Sto se tice liste koju je Kyrie dao,on ne moze birati ista,ali je to i signal tim ekipama da reaguju i sastave dobar trejd paket,jer je na dobrom ugovoru i vjerovatno ce zeljeti produziti dok sve ostale ekipe nemaju tu granciju u ljeto 2019.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la dscile » 22 jul 2017, 12:31

A sta ako LBJ nema uopste zelju otici i ne ode kako se predvidja? Je li Kyrie i onda pametan?

Izuzetno glupa odluka. Irving mi je jedan od najdrazih igraca, ali umjesto da jos jednom pokusa napasti prsten on ce 99% takmicarski napraviti korak unazad.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.