2017/18 NBA Pre-season

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la dema » 23 jul 2017, 20:47

Ma New Yorku je ovo idealno. Nek ga imaju 2 godine to im je super. Jos ako uspiju dovest još nekog onda bi i ostao kod njih

Avatar
Brokula
Postovi: 30533
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Brokula » 23 jul 2017, 21:01

Sarmelino je napisao/la:Sigurno,vidio da nisu uzeli protiv njih i dobio zelju da ode u mrtve Knickse.Kako se bezveze pretjeruje.
Nije već ne bi razmišljao ovako
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Chinaglia » 23 jul 2017, 21:03

sto ga Connor sprzi :urnebes: :urnebes: :urnebes: :tokralju:

slika

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 jul 2017, 21:17

But there were ancillary issues that bothered Irving, too, such as how James' good friend Randy Mims had a position on the Cavs' staff and traveled on the team plane while none of Irving's close friends were afforded the same opportunity.

Apsolutno me ne zanima kako ce zavrsiti ova saga oko Irvinga,ali izlazi na vidjelo sve vise i vise stvari oko Jamesa i njegove kontrole fransize u kojoj je on.Covjek ima ego kao planina i Irvingu je ocigledno "puklo pred ocima"...Nije ni cudo sto je otisao iz MIA,kakav povratak kuci iz idealne situacije,kakvi bakraci,Pat ocigledno nije dao da se tamo rade stvari koje ne bi trebalo igraci da rade.To je pokazao i Jamesu i Wadeu...

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la alemsa » 23 jul 2017, 21:44

NEZALAGANJE je napisao/la:
miki_92 je napisao/la: zasto ne bi slali

nije u zadnjoj godini ugovora, nema NT klauzulu, on se nista ne pita
Nema,istina,ali ipak ne mozes reci da nema odredjenu tezinu kad on kaze nekom timu da nece produziti ugovor sa njima.Znaci,daces nesto poprilicno znacajno za njegove 2 god(3.je PO iz koje svako izlazi 90%),graditi tim na tome,a onda ce on otici.Nije to bas crno-bijela odluka kako se cini na prvu.
Ma nije zbog duzine, ih 3 godine je bruka vremena, dali bi timovi i ruke i noge, medjutim u drugom je caka ako ga trade negdje pa on nezadovoljan, stvara probleme tom timu, igrat ce preko k.urca, plakat po medijima vamo tamo, nece da bude tu i jednostavno bi ga morali trade, recimo k'o steve francis onda, necu ga igram k'o vas j.ebe i morali ga trade.

Sto se brona tice, djaba to ba o coj'ku pricas kontrola ovo ono, ima pravo coj'k je lebron f.uckin james, moraju gace da skinu ako on to hoce.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Kobe Bryant » 23 jul 2017, 21:48

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y9mjzdom

Samo opet problem Grk nema suta pa je korisniji kao kreator i sa loptom.

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la BuffonGigi » 24 jul 2017, 05:18

Prica se o IT4+Crowder+Nets Pick za Irvinga.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la DANTES » 24 jul 2017, 11:12

BuffonGigi je napisao/la:Prica se o IT4+Crowder+Nets Pick za Irvinga.
Kako sam to osjetio...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Bobadilla » 24 jul 2017, 11:37

Nadam se da ce Cavsi trejdat Kyriea, a uzeti Rosea :D
Samo ne znam gdje ce otici. Nesto ne vjerujem da ide u Boston, iz NY je premalo Melo za njega, morali bi nesto jos kombinovati. Da hoce ranije se rijesit, nestrpljiv sam :D
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la BuffonGigi » 24 jul 2017, 12:01

Rezultat eventualnog raspada Cavsa bi moglo biti gledanije finale zapada nego finale NBA, i to vise sezona.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la alemsa » 24 jul 2017, 13:20

BuffonGigi je napisao/la:Rezultat eventualnog raspada Cavsa bi moglo biti gledanije finale zapada nego finale NBA, i to vise sezona.
Bit ce odveo hayward ekipu u finale :urnebes: :rol:
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Epidaurus » 24 jul 2017, 13:23

Bucksi dogodine u finalu istoka, a kad Bron ode vjerovatno najjaca ekipa istoka.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 jul 2017, 13:31

alemsa je napisao/la:
BuffonGigi je napisao/la:Rezultat eventualnog raspada Cavsa bi moglo biti gledanije finale zapada nego finale NBA, i to vise sezona.
Bit ce odveo hayward ekipu u finale :urnebes: :rol:
Pa ako se cistog obraza prica kako James 7 god vodi ekipu s Istoka u finale,a svi znamo da gotovo da i nije imao ozbiljnijeg konkurenta plus je,uz cinjenicu da je najbolji igrac lige, imao i ima najbolje saigrace u toj konferenciji,zasto se ista stvar ne bi mogla prepisati i Haywardu,ako bude najbolji igrac BOS?
Apsolutno bi isti standardi bili.

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la alemsa » 24 jul 2017, 14:08

NEZALAGANJE je napisao/la:
alemsa je napisao/la:
BuffonGigi je napisao/la:Rezultat eventualnog raspada Cavsa bi moglo biti gledanije finale zapada nego finale NBA, i to vise sezona.
Bit ce odveo hayward ekipu u finale :urnebes: :rol:
Pa ako se cistog obraza prica kako James 7 god vodi ekipu s Istoka u finale,a svi znamo da gotovo da i nije imao ozbiljnijeg konkurenta plus je,uz cinjenicu da je najbolji igrac lige, imao i ima najbolje saigrace u toj konferenciji,zasto se ista stvar ne bi mogla prepisati i Haywardu,ako bude najbolji igrac BOS?
Apsolutno bi isti standardi bili.
Zaro sto je to lebron james, razlika je ogromna da nea potrebe objasnjavat
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Bobadilla » 24 jul 2017, 14:18

Otisli bi u finale istoka i bez kyriea sa ovim rosterom, a ukoliko dobiju neki solidan paket plus ako Rose potpise a sutra ide na razgovor onda krave opet lagano idu u veliko finale :D
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 jul 2017, 14:40

@alem A nije isto kad bi na ovakvom Istoku to uradio Hayward?? Daj ba,pusti se duplih standarda.Konferencija ja ka.rina i apsolutno ne bi trebao biti problem doci u finale ako si superstar te pored toga imas jos 2 all stara i jake role igrace.Stavise,veci mi je uspjeh Haywarda ako prodje Jamesa i tako BOS ode u NBA finale jer svi CLE jos uvijek vide kao apsolutnog favorita na Istoku.

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la BuffonGigi » 24 jul 2017, 14:44

Kako god da se zavrsi saga s Kajrijem, ja cu fakat uzivati gledajuci ga negdje kao prvu opciju, nebitno dal je ekipa lottery ili contender, obozavam kad on ima loptu u rukama.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la alemsa » 24 jul 2017, 15:06

NEZALAGANJE je napisao/la:@alem A nije isto kad bi na ovakvom Istoku to uradio Hayward?? Daj ba,pusti se duplih standarda.Konferencija ja ka.rina i apsolutno ne bi trebao biti problem doci u finale ako si superstar te pored toga imas jos 2 all stara i jake role igrace.Stavise,veci mi je uspjeh Haywarda ako prodje Jamesa i tako BOS ode u NBA finale jer svi CLE jos uvijek vide kao apsolutnog favorita na Istoku.
Valjda je scenario raspad cle, sto znaci bez Brona, ili sam ja nesto propustio
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 jul 2017, 15:39

alemsa je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:@alem A nije isto kad bi na ovakvom Istoku to uradio Hayward?? Daj ba,pusti se duplih standarda.Konferencija ja ka.rina i apsolutno ne bi trebao biti problem doci u finale ako si superstar te pored toga imas jos 2 all stara i jake role igrace.Stavise,veci mi je uspjeh Haywarda ako prodje Jamesa i tako BOS ode u NBA finale jer svi CLE jos uvijek vide kao apsolutnog favorita na Istoku.
Valjda je scenario raspad cle, sto znaci bez Brona, ili sam ja nesto propustio
Pa propustio si,jer ce Kyrie biti trejdovan 99,9% prije pocetka sezone (nema logike da ostane nakon sto izjavi da ne zeli vise igrati sa Jamesom),a James planira odigrati nastupajucu sezonu za CLE.

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la alemsa » 24 jul 2017, 15:50

NEZALAGANJE je napisao/la:
alemsa je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:@alem A nije isto kad bi na ovakvom Istoku to uradio Hayward?? Daj ba,pusti se duplih standarda.Konferencija ja ka.rina i apsolutno ne bi trebao biti problem doci u finale ako si superstar te pored toga imas jos 2 all stara i jake role igrace.Stavise,veci mi je uspjeh Haywarda ako prodje Jamesa i tako BOS ode u NBA finale jer svi CLE jos uvijek vide kao apsolutnog favorita na Istoku.
Valjda je scenario raspad cle, sto znaci bez Brona, ili sam ja nesto propustio
Pa propustio si,jer ce Kyrie biti trejdovan 99,9% prije pocetka sezone (nema logike da ostane nakon sto izjavi da ne zeli vise igrati sa Jamesom),a James planira odigrati nastupajucu sezonu za CLE.
Pa to prvo treba vidjet sta i kako, ali i tad bi bron trebo proci istok, osim ako ne bude igro preko k.urca da samo zavrsi sezonu
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.