2017/18 NBA Pre-season

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Bassha » 15 avg 2017, 10:06

:kralj: :kralj: :kralj: :opaopa:
slika
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Clutch » 15 avg 2017, 10:54

Izisao je raspored za novu sezonu. Tekme na National TV:
Golden State Warriors: 31

Houston Rockets: 28

Oklahoma City Thunder: 27

Cleveland Cavaliers: 27

Boston Celtics: 25

San Antonio Spurs: 24

Los Angeles Lakers: 23

LA Clippers: 19

Washington Wizards: 18

Minnesota Timberwolves: 17

Philadelphia 76ers: 14

Portland Trail Blazers: 11

Milwaukee Bucks: 10

Denver Nuggets: 9

New York Knicks: 8

New Orleans Pelicans: 8

Utah Jazz: 7

Dallas Mavericks: 6

Miami Heat: 5

Toronto Raptors: 5

Phoenix Suns: 4

Sacramento Kings: 4

Detroit Pistons: 4

Charlotte Hornets: 3

Memphis Grizzlies: 3

Indiana Pacers: 1

Chicago Bulls: 1

Orlando Magic: 0

Atlanta Hawks: 0

Brooklyn Nets: 0
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la BernardBarnjak » 15 avg 2017, 12:42

Chicago Bulls 1... :shock:
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la dema » 15 avg 2017, 14:28

BernardBarnjak je napisao/la:Chicago Bulls 1... :shock:
I to je puno hehe. Ide se na prvi pick

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Donnie Darko » 15 avg 2017, 15:30

BernardBarnjak je napisao/la:Chicago Bulls 1... :shock:
Robin Lopez
Bobby Portis
Paul Zipser
Dwyane Wade
Kris Dunn

Nekad kasnije u sezoni će se vratiti Lavine, a Wade će biti otkupljen, tako da će biti još gore :mrgreen:

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la BernardBarnjak » 15 avg 2017, 15:35

Jasno mi je zasto samo 1. Nema tu nepoznanica, situacija je kristalno jasna.
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Donnie Darko » 15 avg 2017, 15:41

Tek sam jučer shvatio kakvu Atlanta trenutno ekipu ima, ljudima je prosječan startni play ubjedljivo najbolji igrač, ali ono baš ubjedljivo. Ako su do sada imali problema sa posjetom, mogu misliti ove sezone :rol:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 15 avg 2017, 18:16

If the Cavaliers knew they had James committed, for example, San Antonio could emerge as a more intriguing trade partner. The Spurs have interest in Irving, league **** say, and Irving's willingness to commit to an extension with the Spurs makes for legitimate win-now deal possibilities for Cleveland. Without James beyond next season, though, the likes of LaMarcus Aldridge, Tony Parker and Danny Green hold no appeal.-Woj


Znaci do Jamesa je,a ne do toga da se ne zeli "les" LMA,da SA ne moze izvesti trejd,da ne mogu ponuditi dovoljno sl.Svakako ce njima biti problem trejdovati Irvinga bilo kome za ono sto traze,imajuci na umu Jamsovu situaciju.

When Irving's trade request became public in mid-July, there was internal hope that the news would stir the market to furnish Cleveland with a return that could deliver impact to the 2017-18 season with James, as well as the possibility of a future without him. That hasn't happened, and it's become clear that Irving isn't commanding that kind of robust return on the market.


Kako volim kad se potvrdi tacnim ono sto sam danima pisao,a ubjedjivali me da nije tacno da je "dijagnoza" nadati se da Irving moze u SA itd.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Clutch » 15 avg 2017, 18:56

NEZALAGANJE je napisao/la:
Cudno, ja u clanku nisam vidio nikakvu potvrdu toga sto pises, osim licnog misljenja Woja.

Upravo obratno, ono sto je izvukao iz svojih izvora jest da Cleveland ne zeli igrace koji ce im pomoci kratkorocno nego preferiraju mlade talente.
Svakako da je nepoznanica oko Jamesove buducnosti glavni razlog tome, medjutim sve i da znaju da ostaje, nigdje nije potvrdjeno da su zainteresovani za te igrace San Antonia, nego ih je naveo kao primjer igraca koji nemaju smisla za Cleveland.
Without James beyond next season, though, the likes of LaMarcus Aldridge, Tony Parker and Danny Green hold no appeal.
Sve vezano za dio o San Antoniu je njegovo licno misljenje, osim dijela gdje izvori potvrdjuju da je San Antonio zainteresovan. Zbog te potvrde je pretpostavljam i napisao ovaj dio o Spursima, ostatak je novinarsko kreiranje clanka. Woj je jako pazljiv sa svojim izvorima i samo na jednom dijelu je tekst konkretno potvrdio izvorima, a to je dio gdje kaze da je San Antonio zainteresovan. Ostatak ne. Barem ja to tako vidim.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la jose » 15 avg 2017, 19:27

Clutch je napisao/la:Izisao je raspored za novu sezonu. Tekme na National TV:
Golden State Warriors: 31

Houston Rockets: 28

Oklahoma City Thunder: 27

Cleveland Cavaliers: 27

Boston Celtics: 25

San Antonio Spurs: 24

Los Angeles Lakers: 23

LA Clippers: 19

Washington Wizards: 18

Minnesota Timberwolves: 17

Philadelphia 76ers: 14

Portland Trail Blazers: 11

Milwaukee Bucks: 10

Denver Nuggets: 9

New York Knicks: 8

New Orleans Pelicans: 8

Utah Jazz: 7

Dallas Mavericks: 6

Miami Heat: 5

Toronto Raptors: 5

Phoenix Suns: 4

Sacramento Kings: 4

Detroit Pistons: 4

Charlotte Hornets: 3

Memphis Grizzlies: 3

Indiana Pacers: 1

Chicago Bulls: 1

Orlando Magic: 0

Atlanta Hawks: 0

Brooklyn Nets: 0
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 15 avg 2017, 20:38

Clutch je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
Cudno, ja u clanku nisam vidio nikakvu potvrdu toga sto pises, osim licnog misljenja Woja.

Upravo obratno, ono sto je izvukao iz svojih izvora jest da Cleveland ne zeli igrace koji ce im pomoci kratkorocno nego preferiraju mlade talente.
Svakako da je nepoznanica oko Jamesove buducnosti glavni razlog tome, medjutim sve i da znaju da ostaje, nigdje nije potvrdjeno da su zainteresovani za te igrace San Antonia, nego ih je naveo kao primjer igraca koji nemaju smisla za Cleveland.
Without James beyond next season, though, the likes of LaMarcus Aldridge, Tony Parker and Danny Green hold no appeal.
Sve vezano za dio o San Antoniu je njegovo licno misljenje, osim dijela gdje izvori potvrdjuju da je San Antonio zainteresovan. Zbog te potvrde je pretpostavljam i napisao ovaj dio o Spursima, ostatak je novinarsko kreiranje clanka. Woj je jako pazljiv sa svojim izvorima i samo na jednom dijelu je tekst konkretno potvrdio izvorima, a to je dio gdje kaze da je San Antonio zainteresovan. Ostatak ne. Barem ja to tako vidim.
A njegovo licno misljenje sa sveukupnoscu informacija koje ima nije relevantno?To zelis da kazes?

Pa i pricamo o trejdu za Kyriea sve vrijeme u slucaju da im James ostaje kako bi istovremeno mogli napasti titulu,a zna se koje igrace bi SA nudio i to je u tom slucaju trenutno jedna od jacih ponuda koju mogu dobiti od onih timova u koje bi Kyrie zelio ici. ;)

Uostalom,ovdje se prica danima da SA nema sta tu traziti,a najinformisaniji covjek ih konstantno pominje.Sasvim dovoljno da bi se reklo da nije nemoguce ili nazvalo "dijagnozom"...

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la miki_92 » 15 avg 2017, 23:36

:rol:
[Road Trippin']

RJ: "When you ask Deron Williams about golf and MMA, his eyes light up."

McMenamin: "What about when you talk to him about coming off the bench?"

RJ: "His eyes did not light up."

Geeter: "What about when the Warriors saw him coming off the bench?”

RJ: "Their eyes lit up."
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Brokula
Postovi: 30909
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Brokula » 16 avg 2017, 01:04

Jel prešo Irving u spurse više
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
alemsa
Postovi: 23873
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la alemsa » 16 avg 2017, 03:11

Brokula je napisao/la:Jel prešo Irving u spurse više
Uskoro, daju im lutrijske pikove i prospekte u vidu lma greena i tp :rol:
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la filip13 » 16 avg 2017, 07:47


Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Clutch » 16 avg 2017, 16:53

NEZALAGANJE je napisao/la:
Clutch je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
Cudno, ja u clanku nisam vidio nikakvu potvrdu toga sto pises, osim licnog misljenja Woja.

Upravo obratno, ono sto je izvukao iz svojih izvora jest da Cleveland ne zeli igrace koji ce im pomoci kratkorocno nego preferiraju mlade talente.
Svakako da je nepoznanica oko Jamesove buducnosti glavni razlog tome, medjutim sve i da znaju da ostaje, nigdje nije potvrdjeno da su zainteresovani za te igrace San Antonia, nego ih je naveo kao primjer igraca koji nemaju smisla za Cleveland.
Without James beyond next season, though, the likes of LaMarcus Aldridge, Tony Parker and Danny Green hold no appeal.
Sve vezano za dio o San Antoniu je njegovo licno misljenje, osim dijela gdje izvori potvrdjuju da je San Antonio zainteresovan. Zbog te potvrde je pretpostavljam i napisao ovaj dio o Spursima, ostatak je novinarsko kreiranje clanka. Woj je jako pazljiv sa svojim izvorima i samo na jednom dijelu je tekst konkretno potvrdio izvorima, a to je dio gdje kaze da je San Antonio zainteresovan. Ostatak ne. Barem ja to tako vidim.
A njegovo licno misljenje sa sveukupnoscu informacija koje ima nije relevantno?To zelis da kazes?
Ne moze se reci da nije relevantno, ali nije nikakva potvrda.

Woj kao neko ko ce prvi izbacit novosti sa svojim izvorima, tu mu nema ravnog.
Kao novinar koji ce pisat kolumne, dat svoja misljenja, nije ni blizu taj nivo. Milion primjera promasenih clanaka njegovih.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 16 avg 2017, 22:02

@Clutch Itekako mislim da je i ovaj put relevantno njegovo misljenje,jer je iznio novi podatak koji se do sada nije spominjao,a to je da je Irving spreman potpisati produzenje,ako bi bio trejdovan u SA.Do jucerasnjeg clanka,informacija je bila da Irving nikome nece to obecati,sto znaci da je SA i dalje u igri,ali je pitanje sta mogu dati,sta zele dati i sta ovi drugi zele uzeti i traziti.Dakle,poenta je da prelazak u SA nije neostvariv vec puno realniji od onog misljenja koje preovladava ovdje.


Nego da razjasnim situaciju i ovima,koji svaki moj post dozivljavaju kao neko iscekivanje Irvinga.

NE OCEKUJEM Irvinga u SA!!Vec sam pisao da jedva cekam da gledam razvoj i nastupe Murraya,posto je Pop izjavio da se radi o ogromnom potencijalu i to se jasno moglo i vidjeti u POu.Kad takvo nesto izjavi trener koji je jedan od najboljih u historiji i inace "tezak" na pohvalama za pojedinca,onda to ima odredjenu vrijednost.Irving ako dodje-dodje,to je na RCu.

Avatar
Brokula
Postovi: 30909
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Brokula » 16 avg 2017, 22:08

NEZALAGANJE je napisao/la: NE OCEKUJEM Irvinga u SA!!
Što lažeš :lol:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 16 avg 2017, 22:11

Brokula je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la: NE OCEKUJEM Irvinga u SA!!
Što lažeš :lol:
Ne poznajes me.Prema tome,odleprsaj lagano i ne nazivaj me lazovom.SA je vec slicnu situaciju imao sa Kiddom i Parkerom 2003.,pa znamo koji se potez pokazao boljim za fransizu.Tako mislim i sada.

Avatar
Brokula
Postovi: 30909
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Brokula » 16 avg 2017, 22:25

NEZALAGANJE je napisao/la:
Brokula je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la: NE OCEKUJEM Irvinga u SA!!
Što lažeš :lol:
Ne poznajes me.Prema tome,odleprsaj lagano i ne nazivaj me lazovom.SA je vec slicnu situaciju imao sa Kiddom i Parkerom 2003.,pa znamo koji se potez pokazao boljim za fransizu.Tako mislim i sada.
Ne znam kakve veze ima 2003. godina i situacija Kidd/Parker sa 2017. i situacijom sa Irvingom, al dobro. Ti znaš bolje :salut:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.