2017/18 NBA Pre-season

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la miki_92 » 11 avg 2017, 15:52

slika

slika
slika

slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Donnie Darko » 11 avg 2017, 16:00

JHam je napisao/la:
PaskalHens je napisao/la:Da, bile bi. Denver inače vrlo jako marketinško mjesto, a i klub je molto populare.
Kako god okrenes trenutno bolji i od LAL-a i od NYK-a, a i ne mora se igrati u Denveru, moze i protiv LAC-a u LA-u? U Portlandu? Sigurno zanimljivije utakmice od ovih sto su postavljene.
Zanimljivije su tebi, kao što je i meni recimo zanimljivija utakmica PHX - UTA. Što ne znači da je zanimljiva ostatku.

Denver je prilično neinteresantna ekipa, da bi igrali za božić moraju baš dobri biti. Minimalno Houston Rockets dobri, ako ne i jači. Od ovih što igraju svi su ili u samom vrhu konferencije (Boston, Wizardsi, Rocketski, Oklahoma), trenutno in (Sixersi, Wolvesi), ili su ono, ogromno tržište (Lakersi, Knicksi), plus su uvijek interesantne, o njima se priča i kad su najgori. Ne vidim tu mjesta za ekipe poput Denvera.

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la PaskalHens » 11 avg 2017, 16:56

JHam je napisao/la:
PaskalHens je napisao/la:Da, bile bi. Denver inače vrlo jako marketinško mjesto, a i klub je molto populare.
Kako god okrenes trenutno bolji i od LAL-a i od NYK-a, a i ne mora se igrati u Denveru, moze i protiv LAC-a u LA-u? U Portlandu? Sigurno zanimljivije utakmice od ovih sto su postavljene.
Ne mogu da vjerujem da Silver nije uzeo u obzir i tvoje mišljenje, inače simpatizera Denvera. Šokiran sam. I meni je Željo protiv Goška draže gledati nego el clasico, pa ne palamudim kako bi se ta trebala prenositi.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Chinaglia » 11 avg 2017, 17:00

Woj je navodno gostovao u nekoj emisiji i rekao da treba obratit paznju na POR, jer su Dame i CJ dobro napredovali u regrutisanju Carmela i on je kao zainteresovan i rekao je da HOU i POR imaju najvise sansi

mislim ok, HOU je njegova zeljena destinacija, ali da je lako napravit taj deal, to bi vec bilo ucinjeno, mada negdje i dalje mislim da ce on zavrsit u HOU, ali eto, neka ga Dame i CJ smaraju sve dok ima sanse :mrgreen:

isto tako je rekao da bi POR s Carmelom bio dobar kao bilo ko na zapadu osim GSW-a

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Chinaglia » 11 avg 2017, 17:57

Woj: http://www.espn.com/espnradio/play?id=20311897
"NY and HOU re-engaged in the last few days. They need a 3rd team, because NY doesn't want Ryan Anderson. Maybe need 2 other teams. Right now, Melo only waiving his NTC for HOU. Scott Perry tried to get Melo back in NY, but Melo doesn't have interest. Team to watch is POR-- it's become a recruiting league. James Harden played a role in getting CP3 to HOU, similarly CJ and Dame have made progress piquing Melo's interest in POR. If POR can put together a package that can intrigue NY, this is a possibility. CJ is in NY now was on video yesterday playing pickup with Melo and these two have made legit in-roads on convincing Melo of POR as a possible destination. That team with Melo/CJ/Dame/and Nurk is as good as any team in the west outside of GS. Portland is becoming a team at the top of his list outside of HOU. Melo's contract would cost in nearly $100 mil in luxury tax for two years and Paul Allen is willing to pay that. But that contract isn't for everyone in this league."

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la JHam » 11 avg 2017, 19:00

PaskalHens je napisao/la:
JHam je napisao/la:
PaskalHens je napisao/la:Da, bile bi. Denver inače vrlo jako marketinško mjesto, a i klub je molto populare.
Kako god okrenes trenutno bolji i od LAL-a i od NYK-a, a i ne mora se igrati u Denveru, moze i protiv LAC-a u LA-u? U Portlandu? Sigurno zanimljivije utakmice od ovih sto su postavljene.
Ne mogu da vjerujem da Silver nije uzeo u obzir i tvoje mišljenje, inače simpatizera Denvera. Šokiran sam. I meni je Željo protiv Goška draže gledati nego el clasico, pa ne palamudim kako bi se ta trebala prenositi.
Od tebe kao navijaca LAL nisam ni ocekivao neki pametan odgovor, iskreno..Iskreno **** mi se da li Denver igra za Bozic, Hanuku, Novu godinu, Bajram ili neki deseti praznik, samo sam postavio pitanje na koje izgleda ne mozes dobiti normalan odgovor na nasem forumu...Ne mora Denver, zasto POR i MIN eto ne igraju. Sigurno kvalitetnija utakmica i napetija, ima dosta nekih utakmica koje bi sigurno bilo zanimljivije gledati od prve i poslednje na listi. Daj Boze da PHI bude zdrava do Bozica, bar 2 igraca od ovih ocekivanih...

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la BuffonGigi » 11 avg 2017, 19:16

Dobio si jedini moguci realan odgovor, tvoj problem sto ti se ne svidja. Nepopularna ekipa koja snagom nije u vrhu nema sta da trazi na Bozic.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la miki_92 » 11 avg 2017, 20:02

:rol:
Dion Waiters on Kyrie Irving rumors: ‘There’s an alpha male’ in Miami already
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la NEZALAGANJE » 11 avg 2017, 20:54

@JHam Ma sasvim legitimno pitanje si postavio.Ima "mali milon" utakmica koje su mogle biti bolje od ovih za Bozic.Medjutim,NBA ne gleda samo taj takmicarski dio,puno je bitniji hype,koji producira zaradu.E zato su neke ekipe tu,iako realno ne zasluzuju biti gledano cisto takmicarski.

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la filip13 » 12 avg 2017, 07:17


Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la PaskalHens » 12 avg 2017, 12:03

JHam je napisao/la: Od tebe kao navijaca LAL nisam ni ocekivao neki pametan odgovor, iskreno..Iskreno **** mi se da li Denver igra za Bozic, Hanuku, Novu godinu, Bajram ili neki deseti praznik, samo sam postavio pitanje na koje izgleda ne mozes dobiti normalan odgovor na nasem forumu...Ne mora Denver, zasto POR i MIN eto ne igraju. Sigurno kvalitetnija utakmica i napetija, ima dosta nekih utakmica koje bi sigurno bilo zanimljivije gledati od prve i poslednje na listi. Daj Boze da PHI bude zdrava do Bozica, bar 2 igraca od ovih ocekivanih...
Op, op navijači Lakersa su znači glupi?!? Lijepo, lijepo.

Fulio si poentu mog odgovora, pa ga nisi skonto, al neka budem ja glup. Evo da ti nacrtam. Ekipa A (Lakersi, Knicksi) donese nbau zarade više nego 28 ostalih. Ekipa B (Portland, Denver) su takva tržišta i privlačna marketing mjesta da im se Beograd na vodi smije. Eh sad kad uzmeš u obzir da je nba biznis koji želi samo jedno; ŠTO VIŠE KEŠA, dođeš onda do zaključka da je 2+2 4, odnosno da je jedna tekma Lakersa ili Knicksa za Božić isplativija od 10 Portlanda ili Denvera. I dok se gledaju pare isključivo, neće se gledati tabela. Nadam se da ti je glupi navijač Lakersa bar malo nagovijestio zašto Denver ne igra.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la BuffonGigi » 12 avg 2017, 12:19

Sta je ovo i Kajri zeli u LA :)
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la JHam » 12 avg 2017, 15:02

PaskalHens je napisao/la:
JHam je napisao/la: Od tebe kao navijaca LAL nisam ni ocekivao neki pametan odgovor, iskreno..Iskreno **** mi se da li Denver igra za Bozic, Hanuku, Novu godinu, Bajram ili neki deseti praznik, samo sam postavio pitanje na koje izgleda ne mozes dobiti normalan odgovor na nasem forumu...Ne mora Denver, zasto POR i MIN eto ne igraju. Sigurno kvalitetnija utakmica i napetija, ima dosta nekih utakmica koje bi sigurno bilo zanimljivije gledati od prve i poslednje na listi. Daj Boze da PHI bude zdrava do Bozica, bar 2 igraca od ovih ocekivanih...
Op, op navijači Lakersa su znači glupi?!? Lijepo, lijepo.

Fulio si poentu mog odgovora, pa ga nisi skonto, al neka budem ja glup. Evo da ti nacrtam. Ekipa A (Lakersi, Knicksi) donese nbau zarade više nego 28 ostalih. Ekipa B (Portland, Denver) su takva tržišta i privlačna marketing mjesta da im se Beograd na vodi smije. Eh sad kad uzmeš u obzir da je nba biznis koji želi samo jedno; ŠTO VIŠE KEŠA, dođeš onda do zaključka da je 2+2 4, odnosno da je jedna tekma Lakersa ili Knicksa za Božić isplativija od 10 Portlanda ili Denvera. I dok se gledaju pare isključivo, neće se gledati tabela. Nadam se da ti je glupi navijač Lakersa bar malo nagovijestio zašto Denver ne igra.
A mislis da ce vise ljudi gledati MIN-LAL nego sto bi gledali POR-LAC recimo? I Denver sam spomenuo onako, znam sto ne igraju svjestan sam toga, al i pored Denvera ima ekipa koje su sigurno zakinute i cije bi utakmice sigurno bile bolje, al otom potom...

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Donnie Darko » 12 avg 2017, 15:17

Definitivno će više ljudi gledati Lakerse i Minesotu, u suprotnom bi NBA stavila ove, kao da ne znaju šta rade.

Lakersi imaju 5 puta više fanova nego Clippersi i Portland zajedno, a Minnesota će vjerovatno biti jača od njih.

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la JHam » 12 avg 2017, 21:16

Donnie Darko je napisao/la:Definitivno će više ljudi gledati Lakerse i Minesotu, u suprotnom bi NBA stavila ove, kao da ne znaju šta rade.

Lakersi imaju 5 puta više fanova nego Clippersi i Portland zajedno, a Minnesota će vjerovatno biti jača od njih.
E nezz, ja sam konto da je vecina navijaca LAL presla da navija za GSW..

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la BuffonGigi » 12 avg 2017, 22:35

Kad istina zaboli onda pocnes pisati gluposti...
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Sarmelino » 13 avg 2017, 11:04

BuffonGigi je napisao/la:Kad istina zaboli onda pocnes pisati gluposti...
Tebi se onda to baš često desi.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la BuffonGigi » 13 avg 2017, 14:36

Javlja se jos jedan akademik :)
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la KingJamesMVP » 13 avg 2017, 16:55

According to Ronald Tillery of the Memphis Commercial Appeal, Zach Randolph could be banned from the NBA like former teammate O.J. Mayo if convicted of a felony marijuana charge.

Z-Bo was arrested on Wednesday and charged with "intent to sell" marijuana in California. TMZ reported that Z-Bo was in possession of two pounds of marijuana, but his agent Raymond Brothers called those accusations "false and misleading." This isn't Z-Bo's first run-in with the law, as he had incidents back in 2010 and 2011 -- he wasn't charged for either. According to the league’s collective bargaining agreement, a player can be "dismissed and disqualified from the NBA if he is convicted of, or pleads guilty, no contest or nolo contendere to, a crime involving the felony distribution of marijuana."
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

sejo90
Postovi: 340
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:56
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la sejo90 » 13 avg 2017, 17:12

KingJamesMVP je napisao/la:According to Ronald Tillery of the Memphis Commercial Appeal, Zach Randolph could be banned from the NBA like former teammate O.J. Mayo if convicted of a felony marijuana charge.

Z-Bo was arrested on Wednesday and charged with "intent to sell" marijuana in California. TMZ reported that Z-Bo was in possession of two pounds of marijuana, but his agent Raymond Brothers called those accusations "false and misleading." This isn't Z-Bo's first run-in with the law, as he had incidents back in 2010 and 2011 -- he wasn't charged for either. According to the league’s collective bargaining agreement, a player can be "dismissed and disqualified from the NBA if he is convicted of, or pleads guilty, no contest or nolo contendere to, a crime involving the felony distribution of marijuana."
Ma ne mogu da povjerujem da je toliko glup da dila. Nema nacina da je to tacno, ne moze biti. Vjerovatno je za licne potrebe imao kilu trave kod sebe :kralj:

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.