2017/18 NBA Pre-season

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Sarmelino » 24 sep 2017, 18:10

Zasto me ne iznenadjuje cinjenica da je Epi liberalčina.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

work
Postovi: 2207
Pridružen/a: 28 dec 2012, 11:09
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la work » 24 sep 2017, 18:27

Kawhi je napisao/la:Still waiting da Trump uradi neku fasisticku stvar. Ili barem izjavi nesto tako. Ne pamtim nigdje ovakav meltdown nakon izgubljenih izbora. To sto glumci, pjevaci i slicne moralne nakaze idu s medijima protiv Trumpa mi je smeta, al od sportista bi covjek ocekivao da budu pametniji. Ovo je jako opasno sta rade. I sve to samo zbog toga sto je njihov kandidat izgubio. Znam da zbog treninga i profesionalnih obaveza nemaju vremena pratiti sta se desava u politici, al u toj situaciji je bolje zacepiti i ne praviti idiotluke.

Ja bih licno bio jako razocaran kad bi Spursi osvojili titulu i ovo uradili.
Kao npr da su Meksikanci generalno kriminalci i silovatelji ili zabrana ulaska u zemlju muslimanima koja je blokirana od suda?!
Daleko od toga da nema licemjerstva medju ovim sto ga napadaju, nije sve crno i bijelo, al' da je covjek "neprimjerenim" izjavama popaljivao mase, jeste.

Generalno, I don't give a fuck. :kafa:
NBA fantasy king for 2014/15 (ss.ba, sa-x)

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17729
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la akisarajevo92 » 24 sep 2017, 18:31

Quinlan je napisao/la:Jedu qovna, kakav god da je on ti je predsjednik kojeg je izabrao narod Amerika, previše seru i sad gsw i ranije James, pop i ostali..
To mi je najjace, oni ti ponude dvije osobe od kojih ne znas ko je vece zlo i onda bude "narod je izabrao" :lol:
Don't believe the hype.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Lillard » 24 sep 2017, 18:32

akisarajevo92 je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:Jedu qovna, kakav god da je on ti je predsjednik kojeg je izabrao narod Amerika, previše seru i sad gsw i ranije James, pop i ostali..
To mi je najjace, oni ti ponude dvije osobe od kojih ne znas ko je vece zlo i onda bude "narod je izabrao" :lol:
Zar nije tako svugdje u demokratskom svijetu?
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17729
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la akisarajevo92 » 24 sep 2017, 18:36

Pa da, mislio sam opcenito na "demokratiju"
Don't believe the hype.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Lillard » 24 sep 2017, 18:39

akisarajevo92 je napisao/la:Pa da, mislio sam opcenito na "demokratiju"

Bolje i to nego da ne možeš birat nikako.

Nego NBA i igrači su mila majka za NFL i njihove probleme. Otuda sve krenulo. A Trump debil samo namjerno potpiruje vatru.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Epidaurus » 24 sep 2017, 18:43

Sarmelino je napisao/la:Zasto me ne iznenadjuje cinjenica da je Epi liberalčina.
Protiv fasista i rasista poput Trumpa uvijek i u svakom trenutku.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Sarmelino » 24 sep 2017, 18:44

Epidaurus je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:Zasto me ne iznenadjuje cinjenica da je Epi liberalčina.
Protiv fasista i rasista poput Trumpa uvijek i u svakom trenutku.
80% crnih kosarkasa u nba su rasisti,sto nisi protiv njih :kafa: Opce poznato da crna populacija vise mrzi bijelu nego obratno.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Lillard » 24 sep 2017, 18:45

Sarmelino je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:Zasto me ne iznenadjuje cinjenica da je Epi liberalčina.
Protiv fasista i rasista poput Trumpa uvijek i u svakom trenutku.
80% crnih kosarkasa u nba su rasisti,sto nisi protiv njih :kafa: Opce poznato da crna populacija vise mrzi bijelu nego obratno.
Nije da nemaju razloga.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Winters
Postovi: 2178
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Winters » 24 sep 2017, 18:46

Debilizacija naroda at its best, mislio sam da će ovo sve ostati na blesavim celebrityima i likovima kao što su Kimmel ali ovo je prešlo sve granice. A sve ove gluposti oko klečanja na himnu su počele od Kaepernicka još u Obaminom mandatu, protiv koga je on tada prosvjedovao u državi gdje debelo godinama dominiraju demokrati? I sada ih većina zaziva Obamu a afroamerikanci nikada gore nisu živjeli nego pod njegovim mandatom, u gradovima poput Chicaga i Baltimorea se na dnevnoj bazi kolju kao muhe. Bitno da su LeBron i još par njih javno istupili po twitteru a to što deseci milijuna stanovnika radi 2-3 posla dnevno i koriste foodstampse da bi preživjeli nije bitno.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Clutch » 24 sep 2017, 18:50

Stat of the Day, Part I

Carmelo Anthony’s 3PT% over the last 4 years combined:

Pull ups: 30% (135/453)
Catch-and-shoot: 40% (335/829)
Stat of the Day, Part II

Paul George’s 3PT% over the last 4 years combined:

Pull ups: 31% (148/485)
Catch-and-shoot: 41% (441/1064)
Team USA Melo :salut:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Epidaurus » 24 sep 2017, 18:51

Sarmelino je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:Zasto me ne iznenadjuje cinjenica da je Epi liberalčina.
Protiv fasista i rasista poput Trumpa uvijek i u svakom trenutku.
80% crnih kosarkasa u nba su rasisti,sto nisi protiv njih :kafa: Opce poznato da crna populacija vise mrzi bijelu nego obratno.
Mozda, al samo mozda imaju itekakav razlog za taj animozitet prema bijelcima. Recimo nekih 250 godina mucenja i segregacije na 101 nacin i tako to.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Lillard » 24 sep 2017, 18:53

Winters je napisao/la:Debilizacija naroda at its best, mislio sam da će ovo sve ostati na blesavim celebrityima i likovima kao što su Kimmel ali ovo je prešlo sve granice. A sve ove gluposti oko klečanja na himnu su počele od Kaepernicka još u Obaminom mandatu, protiv koga je on tada prosvjedovao u državi gdje debelo godinama dominiraju demokrati? I sada ih većina zaziva Obamu a afroamerikanci nikada gore nisu živjeli nego pod njegovim mandatom, u gradovima poput Chicaga i Baltimorea se na dnevnoj bazi kolju kao muhe. Bitno da su LeBron i još par njih javno istupili po twitteru a to što deseci milijuna stanovnika radi 2-3 posla dnevno i koriste foodstampse da bi preživjeli nije bitno.
Kaepa ne valja mješat s ovim tviterašima i ostalim što samo "pričaju".
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Sarmelino » 24 sep 2017, 18:54

Imaju razloga ali to nije opravdanje za ubistva na rasnoj osnovi. :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Kawhi » 24 sep 2017, 18:57

work je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Still waiting da Trump uradi neku fasisticku stvar. Ili barem izjavi nesto tako. Ne pamtim nigdje ovakav meltdown nakon izgubljenih izbora. To sto glumci, pjevaci i slicne moralne nakaze idu s medijima protiv Trumpa mi je smeta, al od sportista bi covjek ocekivao da budu pametniji. Ovo je jako opasno sta rade. I sve to samo zbog toga sto je njihov kandidat izgubio. Znam da zbog treninga i profesionalnih obaveza nemaju vremena pratiti sta se desava u politici, al u toj situaciji je bolje zacepiti i ne praviti idiotluke.

Ja bih licno bio jako razocaran kad bi Spursi osvojili titulu i ovo uradili.
Kao npr da su Meksikanci generalno kriminalci i silovatelji ili zabrana ulaska u zemlju muslimanima koja je blokirana od suda?!
Daleko od toga da nema licemjerstva medju ovim sto ga napadaju, nije sve crno i bijelo, al' da je covjek "neprimjerenim" izjavama popaljivao mase, jeste.

Generalno, I don't give a fuck. :kafa:
Moj rodjak musliman usao u SAD za vrijeme Trumpa. Jedna izmisljotina raskrinkana.
Rekao je da u SAD dolaze najgori Meksikanci, a tako je kod nasovnih ilegalnih imigracija uvijek i slucaj. I druga izmisljotina raskrinkana.
Lillard je napisao/la: 80% crnih kosarkasa u nba su rasisti,sto nisi protiv njih :kafa: Opce poznato da crna populacija vise mrzi bijelu nego obratno.
Nije da nemaju razloga.[/quote]
Amerikanci su valjda prvi narod koji je ukinuo ropstvo. Bijelci se uvijek vise borili za crnce, a danas pogotovo.
Winters je napisao/la:Debilizacija naroda at its best, mislio sam da će ovo sve ostati na blesavim celebrityima i likovima kao što su Kimmel ali ovo je prešlo sve granice. A sve ove gluposti oko klečanja na himnu su počele od Kaepernicka još u Obaminom mandatu, protiv koga je on tada prosvjedovao u državi gdje debelo godinama dominiraju demokrati? I sada ih većina zaziva Obamu a afroamerikanci nikada gore nisu živjeli nego pod njegovim mandatom, u gradovima poput Chicaga i Baltimorea se na dnevnoj bazi kolju kao muhe. Bitno da su LeBron i još par njih javno istupili po twitteru a to što deseci milijuna stanovnika radi 2-3 posla dnevno i koriste foodstampse da bi preživjeli nije bitno.
To ti je to. LeBron iz svog zasticenog svijeta sere, a nema pojma kako je u stvarnom svijetu. Uvjeren sam da vise ja iz Bosne znam o problemima crnaca nego i jedan bogati crni sportista.

Trump je dobro rekao za igrace NFLa koji ne postuju himnu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Winters
Postovi: 2178
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Winters » 24 sep 2017, 19:00

Lillard je napisao/la:
Winters je napisao/la:Debilizacija naroda at its best, mislio sam da će ovo sve ostati na blesavim celebrityima i likovima kao što su Kimmel ali ovo je prešlo sve granice. A sve ove gluposti oko klečanja na himnu su počele od Kaepernicka još u Obaminom mandatu, protiv koga je on tada prosvjedovao u državi gdje debelo godinama dominiraju demokrati? I sada ih većina zaziva Obamu a afroamerikanci nikada gore nisu živjeli nego pod njegovim mandatom, u gradovima poput Chicaga i Baltimorea se na dnevnoj bazi kolju kao muhe. Bitno da su LeBron i još par njih javno istupili po twitteru a to što deseci milijuna stanovnika radi 2-3 posla dnevno i koriste foodstampse da bi preživjeli nije bitno.
Kaepa ne valja mješat s ovim tviterašima i ostalim što samo "pričaju".
Umješan je jer je postao simbolom svega toga, samo pogledaj danas malo igrače NFLa na zagrijavanjima sa majicama #IMWITHKAP :facepalm:

Uvjeren sam da više od pola igrača koji imaju ove sulude proteste niti znaju protiv čega prosvjeduju nego su eto čuli od ostalih na TVu i twitteru da je Trump zao pa eto.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

work
Postovi: 2207
Pridružen/a: 28 dec 2012, 11:09
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la work » 24 sep 2017, 19:09

Kawhi je napisao/la:
work je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Still waiting da Trump uradi neku fasisticku stvar. Ili barem izjavi nesto tako. Ne pamtim nigdje ovakav meltdown nakon izgubljenih izbora. To sto glumci, pjevaci i slicne moralne nakaze idu s medijima protiv Trumpa mi je smeta, al od sportista bi covjek ocekivao da budu pametniji. Ovo je jako opasno sta rade. I sve to samo zbog toga sto je njihov kandidat izgubio. Znam da zbog treninga i profesionalnih obaveza nemaju vremena pratiti sta se desava u politici, al u toj situaciji je bolje zacepiti i ne praviti idiotluke.

Ja bih licno bio jako razocaran kad bi Spursi osvojili titulu i ovo uradili.
Kao npr da su Meksikanci generalno kriminalci i silovatelji ili zabrana ulaska u zemlju muslimanima koja je blokirana od suda?!
Daleko od toga da nema licemjerstva medju ovim sto ga napadaju, nije sve crno i bijelo, al' da je covjek "neprimjerenim" izjavama popaljivao mase, jeste.

Generalno, I don't give a fuck. :kafa:
Moj rodjak musliman usao u SAD za vrijeme Trumpa. Jedna izmisljotina raskrinkana.
Rekao je da u SAD dolaze najgori Meksikanci, a tako je kod nasovnih ilegalnih imigracija uvijek i slucaj. I druga izmisljotina raskrinkana.
Wtf, to porices da je covjek izdao zabranu za ulazak ljudi iz odredjenog broja zemalja Bliskog Istoka i Sjeverne Afrike?
Naravno da je blokirana odluka na sudu, zato sto je protustavna. Nije to neka banana drzava gdje predsjednik moze sta hoce.

Nevermind, ne znam sto uopce odgovaram, covjek je odraz stanja u drzavi i govori sto ljudi zele cuti, a to je, usljed unutrasnjih socio-ekonomskim problema, vanjsku imaginarni neprijatelj koji ce "ujediniti" naciju.

Nije ni mjesto ni vrijeme za te rasprave, smatraj se pozdravljenim.

PS: ISto tako ignorisanje policijske brutalnosti nad odredjenim rasnim skupinama usljed predrasuda i samu strukturu iste te masinerije je blago degutantno, pogotovo od ljudi koji su prozivljavali nesto slicno protoklih desetljeca, medjutim, kada bolje razmislim, mnogi nisu to dozivjeli usljed godina, drugacije bi uvdje pjevali.

PS2:
Brisi ovo ADMINE, otici ce u pogresnom smijeru!!!
Zadnja izmjena: work, dana/u 24 sep 2017, 19:13, ukupno mijenjano 2 puta.
NBA fantasy king for 2014/15 (ss.ba, sa-x)

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Sarmelino » 24 sep 2017, 19:11

Dajte nam mastermind iza Benghazija na celo najstrasnije drzave svijeta,thatd be great
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la dema » 24 sep 2017, 19:19

Amerikanci su valjda prvi narod koji je ukinuo ropstvo. Bijelci se uvijek vise borili za crnce, a danas pogotovo.

Mislis zadnji

Avatar
L-Train
Postovi: 18146
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la L-Train » 24 sep 2017, 19:21

Kawhi je napisao/la:To ti je to. LeBron iz svog zasticenog svijeta sere, a nema pojma kako je u stvarnom svijetu. Uvjeren sam da vise ja iz Bosne znam o problemima crnaca nego i jedan bogati crni sportista.

Trump je dobro rekao za igrace NFLa koji ne postuju himnu.
da daa,LeBron je od rodjenja bio bogatas,nema ti on pojma kako je zivjeti u getu,odrastati bez oca,seliti se 12 puta,vidjeti sve probleme sa kojima se susrecu crni ljudi,ali zato jedan momak iz Bosne zna mnogo vise o tome,,a on bi trebao prestat srat o istom :clap:

Trump je ljudsko ****,jednako onima koji ga podrzavaju.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.