Denver Nuggets

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la adriano_leite » 14 jan 2014, 22:24

JHam je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la:
JHam je napisao/la: Hahahahha sa skorom 0.3 u odnosu na 0.5 :lol: :lol: :lol:
Mi mozemo uci u PO i sa skorom 0.4, a vi ispasti i sa 0.5 i sta imas od toga? Bit cete u lutriji i kakve to veze ima sto imate bolji skor? Hahahha jesi smijesan jbt zivot.
Izvini, ali ja ipak mislim da se po skoru gleda koja je ekipa bolje odigrala sezonu ;) ;)
A to sto ti mislis da propali pikovi mogu dovesti ekipu u PO to je tvoja stvar. Al dosta spama na ovoj temi o pokusaju ekipe iz Clevelanda, imas temu pa tamo pisi o njima ;)
Hahahahhahahaha kad te neko cita, rekao bi da Denver ima 17 titula, a da je Ty Lawson najbolji play lige :lol: . Kako ti mozes pisati na temi Clevelanda, tako i ja mogu pisati ovdje koliko god hocu.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la JHam » 12 feb 2014, 23:52

Tim Connelly u intervju-u je izjavio da:
1. No one on this team is untouchable
2. He doesn't see much of a "core" with this team and it's not currently constructed to win a championship
3. Spends a lot of time on the phone offering and receiving deals
4. The record primarily falls on the injuries, doesn't necessarily think the team needs to get worse in order to get better.
5. Still looking into all the possibilities for Dre
6. Mcgee may have to look at something other than rest to heal his leg
Tako da se moze ocekivati par tradeova za koji dan...ne bi me cudilo da i Lawsona trejdujemo ako Shaw misli da moze dobiti boljeg igraca za svoj sistem...

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la JHam » 04 maj 2014, 17:29

Iako sam se nadao da bi mogli opet u PO ove godine, i to s prednosti domaceg terena u prvoj rundi, ipak su nas sto povrede sto uigravanje novih akcija i implementacija Shaw-ovog sistema udaljili od tog cilja, previse je tu bilo eksperimentisanja od strane Shaw-a, ali je to bilo sto zbog povreda sto zbog igrackog kadra koji nije okupljen za tu vrstu kosarke...
Prvo povreda drugog igraca ekipe, tj. pogresna procjena pri njegovog povredi od prosle godine, zatim povreda McGee-a od kojeg se ocekivalo da ove godine opravda svoj ugovor a onda i minorne povrede jedna za drugom(Arthur, Lawson...), pa kad se vidjelo da nema sanse za PO, umjesto da ekipa nastavi s uigravanjem nama se povrijede dodatno 3 igraca....fina ekipa bi se mogla napraviti od igraca koji su povrijedjeni zavrsili sezonu(Lawson, Nate, Gallo, Hickson, McGee)...
Shaw je dobio koliko toliko prolaznu ocjenu ove godine, vidi se da pokusava implementirati HC napade, ali ide malo teze jer je ipak vecina igraca iz Karlove ekipe, koja je navikla na R&G, i koliko toliko daje sansu mladjim igracima, za razliku od Karla, tu prvenstveno mislim na Evan-a i Miller-a, cak bi mozda Evan dogodine mogao i starter biti ako se pokaze na pripremama...Foye nije los tu, ali on je ipak za to da udje s klupe, osuta 3-4 trice, ubaci koju, napravi koji faul i dosta od njega, ali ipak ocekujem da njega trejdujemo za neki kasni pik prve runde ili do sredine druge, jer s 11. mozemo uzeti Young-a koji veoma brzo moze biti korisniji i od Evan-a....
Nadam se da cemo izvuci neki S&T za Farieda, jer koliko god dobro igrao pred kraj sezone, to nije ono sto ce Shaw igrati dogodine kad se vrate i Gallo i Lawson i McGee, pa nam Faried na 8-9mil za nekih 8-10ppg i 6-7rpg stvarno nije potreban...Volio bih kad bi nekako mogli s Detroitom za Monroea sta isposlovati, i uz jos par tradeova da se oslobodi malo mjesta na PF-u uci u sljedecu sezonu zdravi, isto tako se nadam da ce Chandler biti tradeovan, jer nije toliko pokazao ove godine, a kao zamjena Gallinariju moze igrati i Miller...
Ocekujem od Shaw-a dogodine da utice pozitivno na Miller-a i McGee-a, jer ovaj drugi moze postati bolji od Hibberta sigurno, i da pokusamo se dogovoriti s IND za Stephensona ako ne draftujemo Younga ili Lavine-a...
Ako udjemo zdravi u sezonu i takvi ostane do kraja(uz neke minorne povrede bi bilo i OK, ali ne 5 ACL-ova jbnih), i bez ikakvih tradeova opet je to sasvim dobra ekipa, koja moze ganjati 4. poziciju sigurno:
Ty,Nate
Evan,Young,Foye
Gallo,Chandler,Miller
Faried,Hickson,Arthur,//Randolph(njega 99% trejdujemo a nadam se i Hicksona, Arthur moze biti bolji sto u odbrani sto u napadu od njega)
McGee,Mozgov(koji je pokazao da je bolja investicija od KK-a i da moze biti cak i starter...)

Ne ocekujem da produzimo Veseog i Brooks-a, i nadam se da necemo, moze se dosta bolje proci s draftom ove godine ili Lavernom iz Partizana kojeg smo draftovali prosle godine, tu je i Green al ne vjerujem da cemo njega u taj zavrsni roster od 15 igraca, iako ce bit pozvan vjerovatno u ljetnu ligu...

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4279
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la AjsKjub » 08 maj 2014, 23:04

Najveca greska Denvera je pustanje Georga Karla.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
alemsa
Postovi: 23872
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la alemsa » 08 maj 2014, 23:10

AjsKjub je napisao/la:Najveca greska Denvera je pustanje Georga Karla.
Njegov RnG je dobar samo za regularne sezone
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la JHam » 08 maj 2014, 23:38

AjsKjub je napisao/la:Najveca greska Denvera je pustanje Georga Karla.
Kolika je greska govori i to da ga nijedna ekipa nije potpisala, a i sad se ne spominje kao moguci kandidat GSW-a, NYK-a,LAL-a recimo koji su trenutno bez trenera...

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la JHam » 14 maj 2014, 20:09

Prema rijecima GM-a, svi u ekipi su na trade listi, neki manjeg prioriteta neki veceg, ali niko nije 100% siguran. Niko nije zadovoljan prethodnom sezonom, i vec su kontaktirani GMovi ostalih ekipa da im se stavi do znanja da smo spremni na sve vrste pregovora....
Ne bi me cudilo da se cujemo sa Detroitom, neki S&T Farieda za S&T Monroe-a(Detroit hoce da ga pusti svakako), sa Orlandom za AAA recimo...ocekujem zanimljivo ljeto :D

Avatar
nacho
Postovi: 271
Pridružen/a: 01 avg 2012, 16:21
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la nacho » 27 jun 2014, 03:25

up :mrgreen:

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la JHam » 27 jun 2014, 04:36

Ekstra draft day Tima...Popravio gresku Massaia i vratio Afflaloa...draftovao Nurkica i Harrisa koji su bili brognozirani obojica u lutriji i jos se otarasio ugovora Fandolpha...nije moglo bolje :D

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la LenBias » 27 jun 2014, 07:27

eto vise neces biti sam na temi :mrgreen:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la Bassha » 27 jun 2014, 07:35

LenBias je napisao/la:eto vise neces biti sam na temi :mrgreen:
+1
:bih:
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la amerosm » 27 jun 2014, 09:59

slika

Jadna njegova majka kada pocne nova sezona... :lol: :lol:
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la JHam » 27 jun 2014, 12:16

Ja koliko znam jos je trener Denvera...nije jos presao u Lakerse...tako da ne vidim razlog zabtaj komentar tvoj osim da ti je krivo sto nije slobodan za lakerse...

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la adnan24 » 27 jun 2014, 12:25

Vjerovatno misli na to da ce mu hebavat sve po spisku ako Nurkic ne bude igrao 40 minuta po mecu...ne moras odmah po Lakersima :tralala:

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la geoxx » 27 jun 2014, 13:03

Denver <3 :tokralju:

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la JHam » 27 jun 2014, 20:30

adnan24 je napisao/la:Vjerovatno misli na to da ce mu hebavat sve po spisku ako Nurkic ne bude igrao 40 minuta po mecu...ne moras odmah po Lakersima :tralala:
Ako je samo to u pitanju onda se izvinjavam, a za takve ima Nurkiceva tema pa nek pisu do mile volje, Shaw je insistirao da mu se on dovede, i ako se pokaze sigurno ce dobiti minutazu...

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la JHam » 28 jun 2014, 00:34

Evo par klipova za ove "novopecene" :D
[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

I ono protiv cega Juka ide za minute :D

[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]

Ono sto Juki ide u prilog ako sad dodje jeste to sto Shaw hoce da implementira svoj sistem, neku mjesavinu Half Court-a i brze tranzicije, tako da mu treba centar kakav je Nurkic za igru pod kosem...

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la Kobe Bryant » 28 jun 2014, 08:58

Shaw ako bude Juku koristio kao Phill Baynuma biti će super, mada mi je krivo sto nije 15 ti,.jer ga.sad mogu ostaviti u Europi da se još kali.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la Neutral » 02 jul 2014, 06:28

Godina dana u NBA, igrao ili ne i Nurkić će biti bolji igrač i od McGee-a i Mozgov-a.

Potencijalom je Jusuf mnogo bolji igrač od tog dvojca. Jusuf već sada igra na visokom nivou što se Evrope tiče, a vidjeti ćemo ako Bog da kako će to izgledati u NBA.

Potrebno mu je mnogo više kondicije i smanjenje nepotrebnih faulova. Za svoju visinu je iznimno brz igrač i za McGee-a i Mozgov-a je u tom segmentu Chris Paul. Ima veoma brze ruke, igra solidnu odbranu gdje mu treba iskustvo i u napadu ide na snagu.

Ja sam ubjeđen da će biti pravo osvježenje u NBA, s tim da ne očekujem mnogo u prvoj sezoni. Potrebno se adaptirati i mnogo rada u napadu da bi skupio neke solidne brojke. Ono što mora koristiti je brzina i okretnost u napadu. Odlično predpozicije za vrhunskog centra u NBA.

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Denver Nuggets

Post Postao/la JHam » 10 jul 2014, 14:11

Welcome to Denver :D :D

slika

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.