SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 18 nov 2017, 01:37

Scof1eld je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Raspoložen sam za još tradeova.
Ja sam ti danas poceo praviti neku ponudu za Leonarda i Conleya, al onda vidim igramo iducu sedmicu pa reko poslije tog matchupa jer i meni treba pobjeda. Tmac moze dozvoliti sebi da ceka Kawhija, dok ja i ti bas i ne.

Ja sam spreman tradeati Paula, Bledsoea, Arizu, Paytona, Younga, Paua, Hensona, Ronda pa skontajte kakav 3-team trade.
Bio je i Kawhi u čitavoj priči. Ali je nas Kawhi odlučio da sanela malo. Ovako smo se dogovorili 3 za 2+1 Sa fa liste. Sve u svemu zadovoljan sam, dobio sam igrača kojeg sam nužno želio. Sad valja ponovo tražiti nove Dedmone u FA.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 18 nov 2017, 01:38

Kawhi je napisao/la:
Scof1eld je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Raspoložen sam za još tradeova.
Ja sam ti danas poceo praviti neku ponudu za Leonarda i Conleya, al onda vidim igramo iducu sedmicu pa reko poslije tog matchupa jer i meni treba pobjeda. Tmac moze dozvoliti sebi da ceka Kawhija, dok ja i ti bas i ne.

Ja sam spreman tradeati Paula, Bledsoea, Arizu, Paytona, Younga, Paua, Hensona, Ronda pa skontajte kakav 3-team trade.
Želim Paula.
Ne vjerujem :D

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
majestic24
Postovi: 17394
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la majestic24 » 18 nov 2017, 01:43

Serge Ibaka,Andrew Wiggins,Courtney Lee,Markief Morris,Dario Saric

Ima li nekih ponuda u pm
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: RE: Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Kawhi » 18 nov 2017, 01:47

Tracy3McGrady je napisao/la:]Ne vjerujem :D

Penny Hardaway #1
Teška vremena.
majestic24 je napisao/la:Serge Ibaka,Andrew Wiggins,Courtney Lee,Markief Morris,Dario Saric

Ima li nekih ponuda u pm
Evo jedna.
EDIT:Klay više nije kod tebe. NIšta. :thumbdown:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Quinlan » 18 nov 2017, 01:54

Kawhi je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:]Ne vjerujem :D

Penny Hardaway #1
Teška vremena.
majestic24 je napisao/la:Serge Ibaka,Andrew Wiggins,Courtney Lee,Markief Morris,Dario Saric

Ima li nekih ponuda u pm
Evo jedna.
EDIT:Klay više nije kod tebe. NIšta. [emoji107]
Šta bi tražio za kawhia?

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 18 nov 2017, 01:56

Quinlan je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:]Ne vjerujem :D

Penny Hardaway #1
Teška vremena.
majestic24 je napisao/la:Serge Ibaka,Andrew Wiggins,Courtney Lee,Markief Morris,Dario Saric

Ima li nekih ponuda u pm
Evo jedna.
EDIT:Klay više nije kod tebe. NIšta. [emoji107]
Šta bi tražio za kawhia?
Odbio je Porza, tako d a znaš na čemu si ;)

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: RE: Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Scof1eld » 18 nov 2017, 01:57

Tracy3McGrady je napisao/la:Sve u svemu zadovoljan sam, dobio sam igrača kojeg sam nužno želio. Sad valja ponovo tražiti nove Dedmone u FA.

Penny Hardaway #1
On je meni bio medju glavnim ciljevima na draftu a otpustim ga nakon 5-6 tekmi :rol: Ovaj Collins bio bolji od njega na pocetku i uzimao mu minute a i vjerovatno ce do Marta i startati.

Ima li ista kod tebe na trade blocku
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Quinlan » 18 nov 2017, 01:58

E jbg ako hoće moze trejd za njega ili conlya sa nekim popustom jer 2/3/4 kola ih neka još, valja ih dočekati :D

Kod koga je ono Rondo da ga nazad dobijem, Imo sam. Ga od početka u ekipi i još mi nije jasno kako. I zašto sam. Ga otpustio :(

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Kawhi » 18 nov 2017, 01:59

Quinlan je napisao/la:Šta bi tražio za kawhia?
Ti si Željo?

Ponudi ti nešto. Ne vidim ništa što bi 1 za 1 prošlo.
Quinlan je napisao/la:E jbg ako hoće moze trejd za njega ili conlya sa nekim popustom jer 2/3/4 kola ih neka još, valja ih dočekati :D

Kod koga je ono Rondo da ga nazad dobijem, Imo sam. Ga od početka u ekipi i još mi nije jasno kako. I zašto sam. Ga otpustio :(
Dajem mali popust, al mi nije problem sačekati tih par kola ako je ponuda loša. :D
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Quinlan » 18 nov 2017, 02:02

Ne znam koga da ti ponudim Melo+1? Irving? Ali ako si porza odbio ne vidim igrača kojeg bi ti mogao dati :D

I kako sam se zayebao sa trejdom onim da suarezom, od tada sam. Kanta za nabijanje :(

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Tracy3McGrady » 18 nov 2017, 02:03

Scof1eld je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:Sve u svemu zadovoljan sam, dobio sam igrača kojeg sam nužno želio. Sad valja ponovo tražiti nove Dedmone u FA.

Penny Hardaway #1
On je meni bio medju glavnim ciljevima na draftu a otpustim ga nakon 5-6 tekmi :rol: Ovaj Collins bio bolji od njega na pocetku i uzimao mu minute a i vjerovatno ce do Marta i startati.

Ima li ista kod tebe na trade blocku
Dobar je pravo, žao mi je njega više nego Jonasa. Ali Bradley mi treba, tako da sam se morao odreći i nekih igrača koje sam želio zadržati.

Pa vidi, kod mene nema igrača koji nije za trade. Naravno sebe moram pronaći u tom tradeu. Duranta bi dao za neku dobru ponudu.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Kawhi » 18 nov 2017, 02:12

Quinlan je napisao/la:Ne znam koga da ti ponudim Melo+1? Irving? Ali ako si porza odbio ne vidim igrača kojeg bi ti mogao dati :D

I kako sam se zayebao sa trejdom onim da suarezom, od tada sam. Kanta za nabijanje :(
Horford i Beal su kul combo. :ljepota:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Quinlan » 18 nov 2017, 02:16

Kawhi je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:Ne znam koga da ti ponudim Melo+1? Irving? Ali ako si porza odbio ne vidim igrača kojeg bi ti mogao dati :D

I kako sam se zayebao sa trejdom onim da suarezom, od tada sam. Kanta za nabijanje :(
Horford i Beal su kul combo. :ljepota:
A koga dobijem uz kawhia? Znači da ovim kombom dobiješ baš, eto Skontaj šta bi dao uz kawhia pa ujutru ti odgovorim odoh sad :D

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: RE: Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Kawhi » 18 nov 2017, 02:19

Quinlan je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:Ne znam koga da ti ponudim Melo+1? Irving? Ali ako si porza odbio ne vidim igrača kojeg bi ti mogao dati :D

I kako sam se zayebao sa trejdom onim da suarezom, od tada sam. Kanta za nabijanje :(
Horford i Beal su kul combo. :ljepota:
A koga dobijem uz kawhia? Znači da ovim kombom dobiješ baš, eto Skontaj šta bi dao uz kawhia pa ujutru ti odgovorim odoh sad :D
Skontaj ti ujutro koga bi. Ni meni se ne da sad racunati. Ubio me ovaj trade sa Tracyem. Izmijenili smo 20ak ponuda.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
suarez7
Postovi: 1412
Pridružen/a: 04 mar 2012, 21:03
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la suarez7 » 18 nov 2017, 18:51

majestic24 je napisao/la:
Scof1eld je napisao/la:Vjeruj da bi njemu i za ovog morao dati istu ponudu kao i za Bena :mrgreen:
Vidim i ja. Ja ga pitam za Ingrama,covjek hoce klaya ili fourniera...jbg. Svi mi zelimo pobjediti,u trade dobiti ako je ikako malo vise od onog drugog,ali vala treba nekad biti i realan.
Bravo :thumbup:
Ako ti napisem da hocu klaya/fourniera i ako sam napisao hoces nesto drugo umjesto Ingrama ? Ne znaci da ih trazim za Ingrama :damn:

Ostalo mi ne odgovara
Scof1eld je napisao/la:Vjeruj da bi njemu i za ovog morao dati istu ponudu kao i za Bena :mrgreen:
:clap: :clap:

i vise :njanjanja:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la SiamoNoi » 18 nov 2017, 20:34

suarez7 je napisao/la:Ako ti napisem da hocu klaya/fourniera i ako sam napisao hoces nesto drugo umjesto Ingrama ? Ne znaci da ih trazim za Ingrama :damn:
Ja mislim da nitko ni ne čita te poruke.Pošaljem neku ponudu bezveze samo da pokazem da sam zainteresiran za igrača i pitam koga bi tražio,a druga strana samo odbije bez odgovora.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Kawhi » 18 nov 2017, 20:36

SiamoNoi je napisao/la:
suarez7 je napisao/la:Ako ti napisem da hocu klaya/fourniera i ako sam napisao hoces nesto drugo umjesto Ingrama ? Ne znaci da ih trazim za Ingrama :damn:
Ja mislim da nitko ni ne čita te poruke.Pošaljem neku ponudu bezveze samo da pokazem da sam zainteresiran za igrača i pitam koga bi tražio,a druga strana samo odbije bez odgovora.
Ja tek sinoc skonto da ima i chat na aplikaciji fantasya. Jos nisam na kompu potrazio gdje je. Ovo mi je 7-8 sezona. Ne znam ni ja sigurno. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
suarez7
Postovi: 1412
Pridružen/a: 04 mar 2012, 21:03
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la suarez7 » 18 nov 2017, 20:39

Kawhi je napisao/la: Ja tek sinoc skonto da ima i chat na aplikaciji fantasya. Jos nisam na kompu potrazio gdje je. Ovo mi je 7-8 sezona. Ne znam ni ja sigurno. :rol:
slika

tu je :D

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la SiamoNoi » 18 nov 2017, 20:41

Kawhi je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:
suarez7 je napisao/la:Ako ti napisem da hocu klaya/fourniera i ako sam napisao hoces nesto drugo umjesto Ingrama ? Ne znaci da ih trazim za Ingrama :damn:
Ja mislim da nitko ni ne čita te poruke.Pošaljem neku ponudu bezveze samo da pokazem da sam zainteresiran za igrača i pitam koga bi tražio,a druga strana samo odbije bez odgovora.
Ja tek sinoc skonto da ima i chat na aplikaciji fantasya. Jos nisam na kompu potrazio gdje je. Ovo mi je 7-8 sezona. Ne znam ni ja sigurno. :rol:
E za to sam ja tek prije početka ove sezone saznao.A sinoc saznao da osim grupnog chata mozes i privatnu poruku tamo poslat.Uđem ja u to,a ono 10 poruka u zadnjih mjesec i pol :rol: Tko zna šta još ima :D

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 8. sezona

Post Postao/la Scof1eld » 18 nov 2017, 23:02

Pa i ovo je jedna od boljih stvari a nikad je niko ne koristi..
slika
ser del barça es el millor que hi ha !

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.