SS.BA Fantasy Basketball liga - 2. liga

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha,BernardBarnjak

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 25 nov 2017, 03:10

Ajde što imam igrače manje nego još i blowout.Pa ****.

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Scof1eld » 25 nov 2017, 03:15

SiamoNoi je napisao/la:Ajde što imam igrače manje nego još i blowout.Pa ****.
Druze kakav ti to tim imas pa svake sedmice places kako imas manje igraca ?
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 25 nov 2017, 03:22

Pa prva 4 tjedna ozljede stalno.10ak utakmica manje imao.Smart,Payton,Bledsoe out plus još tu i tamo poneko od ovih ostalih propusti...Harris,Embiid pa onda igrači koje dodam za dodatne utakmice propuste tu utakmicu.Prošli i ovaj tjedan bez vecih ozljeda,al opet otpadne netko tu i tamo plus raspored je takav da u startu imam manje 2,3 utakmice.Ovo je ekipa:
slika
Ovdje je još i dobro.U jednoj od liga dva igrača mi otpala za cijelu sezonu,a dvojica nisu ni zaigrala još od početka sezone.

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Scof1eld » 25 nov 2017, 03:49

Pa imam i ja Bledsoea i Paytona a jos na to imam i Paula, pa se ne zalim ni blizu kao ti. Ne mozes svake sedmice kukati oko nastupa jer ne mogu 2-3 vise ili manje uticati na konacan ishod. Svejedno ces izboriti playoff jer si koliko vidim medju najaktivnijim.
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 25 nov 2017, 03:56

Pa nisu 2-3 manje nego je bilo 10 manje prva 4 tjedna.Prosli i ovaj tjedan su prvi gdje imam samo 2-3 manje.Score je odličan s obzirom na sve te probleme.3-2.Al i te tri što sam dobio sam dobio jer su protivnici radili užasne poteze,a ne jer su moji imali dobar tjedan i nisam imao ozljede...tipa sad zadnje kolo čovjek samo treba KATa stavit u sastav da me dobije i on sve pobaca i jasno uzmem ga u TO i dobijem meč.

Monroe brat tri faula u ni 7 minuta.Ne znam zašto sam uopce dodao imbecila.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 25 nov 2017, 09:40

Scof1eld je napisao/la:Pa imam i ja Bledsoea i Paytona a jos na to imam i Paula, pa se ne zalim ni blizu kao ti. Ne mozes svake sedmice kukati oko nastupa jer ne mogu 2-3 vise ili manje uticati na konacan ishod. Svejedno ces izboriti playoff jer si koliko vidim medju najaktivnijim.
Ma to on tako regularno, pa zavrsi u vrhu i opet mu ne valja :rol:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 25 nov 2017, 13:42

Kako će mi valjat,vodim cijelu sezonu,poraze vidim rijeđe neko kvalitetne ponude od Francuza i onda mi se ozlijede Durant,Love,Lowry i još netko i skoro izvisim za plasman.I sad ovo.Ne može čovjek bez stresa jednu sezonu odigrat.

Utjehu u još jednom porazu našao sinoć ugrabivši Denzela.

Avatar
jose
Postovi: 8564
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la jose » 25 nov 2017, 15:24

SiamoNoi je napisao/la:Pa prva 4 tjedna ozljede stalno.10ak utakmica manje imao.Smart,Payton,Bledsoe out plus još tu i tamo poneko od ovih ostalih propusti...Harris,Embiid pa onda igrači koje dodam za dodatne utakmice propuste tu utakmicu.Prošli i ovaj tjedan bez vecih ozljeda,al opet otpadne netko tu i tamo plus raspored je takav da u startu imam manje 2,3 utakmice.Ovo je ekipa:
slika
Ovdje je još i dobro.U jednoj od liga dva igrača mi otpala za cijelu sezonu,a dvojica nisu ni zaigrala još od početka sezone.
Imaš previše igrača sa Istoka u odnosu na ove sa Zapada. Moraš to malo izmiješati. ;)
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la AlphonseKauders » 25 nov 2017, 19:57

Divno, Durant mrtav i veceras.. kakav mlakonja..:D
Cudo je da se uopste drzim u matchupu bez 1.i 2. pika..

Uzdam se u Jarret Jacka, legendu... :)

Avatar
KapitenK
Postovi: 1584
Pridružen/a: 27 mar 2016, 15:29
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la KapitenK » 25 nov 2017, 20:44

AlphonseKauders je napisao/la:Divno, Durant mrtav i veceras.. kakav mlakonja..:D
Cudo je da se uopste drzim u matchupu bez 1.i 2. pika..

Uzdam se u Jarret Jacka, legendu... :)
Bice gusto, al nesto ne vjerujem da cu dobiti
I kod mene su za veceras upitni Oladipo i Jaylen, a sutra imam samo jednog igraca.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 25 nov 2017, 23:11

Eto vam Smarta,grabajte se.Odlučio sam krenut u drugom smjeru sa ekipom.Onom koji me i doveo u ligu više.

slika

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Sarmelino » 25 nov 2017, 23:46

:rol:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 25 nov 2017, 23:49

Još ga nisi uzeo,šta cekas?Nego onog Crabbea smetljara drzis u ekipi :think:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 26 nov 2017, 00:23

1/1 da će ovdje do jutra osvanut post gdje **** sve živo Smartu.

Kanter opet out.Pa nemoj me ****.
Zadnja izmjena: SiamoNoi, dana/u 26 nov 2017, 00:34, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 26 nov 2017, 09:34

SiamoNoi je napisao/la:1/1 da će ovdje do jutra osvanut post gdje **** sve živo Smartu.
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3099
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Slatinash_7 » 26 nov 2017, 10:26

Stize covjek 15 asistencija za noc i jos nabi 10 komada razlike,bas dobro vece njegovih..nisu ni moji prelosi bili..odlucuje jedna trica , 0.7% suta,tri poena i jedna blokada..moja dva protiv njegovog jednog i to onog kojeg sam ja otpustio,da vidimo karmu :D
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 26 nov 2017, 10:34

Nije mi jasno zašto si otpustio Denzela.Sad ga evo u 2/3 lige drzim,u trecoj nisam imao koga otpustit da ga dodam.Valjda nece iznevjerit moje povjerenje večeras.Iako nisam ni gledao još kako stojimo i imam li šanse.Samo sam ušao,otišao vidjet kako je Smart odigrao i ugasio sve jer sam točno znao da će tako bit.Uvijek bude.

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3099
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Slatinash_7 » 26 nov 2017, 10:43

SiamoNoi je napisao/la:Nije mi jasno zašto si otpustio Denzela.Sad ga evo u 2/3 lige drzim,u trecoj nisam imao koga otpustit da ga dodam.Valjda nece iznevjerit moje povjerenje večeras.Iako nisam ni gledao još kako stojimo i imam li šanse.Samo sam ušao,otišao vidjet kako je Smart odigrao i ugasio sve jer sam točno znao da će tako bit.Uvijek bude.
Ma zabiji Denzelu,otpustao sam i bolje..uvijek ja imam dva tri igraca koja su podlozna otpustanju,grah je ovaj put pao na njega,ali mislim da sam realno tu ja pogrijesio,ne sto je on nesto aman dobar igrac vec sto mi je donosio jos jednog igraca vise za vcrs,jer sam kod otpustanja uvijek to gledao,da mi novi igrac igra u vecerima kad nisam krcat,zadnje veceri i tako te stvari,sa Denzelom to nije bio slucaj,ne sjecam se vise ni sam zasto..sretno vcrs,nek pobijedi bolji :D
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la Bobadilla » 26 nov 2017, 14:38

Najbolje je ono dodavat igrace kroz sedmicu. Moze se nabrat 5-6 utakmica dodatnih :D
Ja okrenu sinoc protiv orlova, veceras trice i skokovi i %ft i asist
ja 3 fillera i Wiggins u njega KAT i Teague. Valjda Jeff ne bude igro da ga uzmem :D
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: SS.BA Fantasy Basketball liga - 3. sezona - 2. liga

Post Postao/la SiamoNoi » 26 nov 2017, 17:20

Slatinash_7 je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Nije mi jasno zašto si otpustio Denzela.Sad ga evo u 2/3 lige drzim,u trecoj nisam imao koga otpustit da ga dodam.Valjda nece iznevjerit moje povjerenje večeras.Iako nisam ni gledao još kako stojimo i imam li šanse.Samo sam ušao,otišao vidjet kako je Smart odigrao i ugasio sve jer sam točno znao da će tako bit.Uvijek bude.
Ma zabiji Denzelu,otpustao sam i bolje..uvijek ja imam dva tri igraca koja su podlozna otpustanju,grah je ovaj put pao na njega,ali mislim da sam realno tu ja pogrijesio,ne sto je on nesto aman dobar igrac vec sto mi je donosio jos jednog igraca vise za vcrs,jer sam kod otpustanja uvijek to gledao,da mi novi igrac igra u vecerima kad nisam krcat,zadnje veceri i tako te stvari,sa Denzelom to nije bio slucaj,ne sjecam se vise ni sam zasto..sretno vcrs,nek pobijedi bolji :D
Poremetio me Antetov pad sa postocima ovaj tjedan.I onda još propusti utakmicu.I Kanter dvije i eto tu sam izgubio u skokovima iako su tebi propustili Henson i Simmons po jednu.Ako nista bio bi barem u igri do zadnjeg dana,a ovako ništa.Za blokove koje cu vjerojatno popušit ista priča sa ovim propuštenima.I onda još sinoć Anteto prvi put u sezoni nema nijedan blok.Zanimljivo imam Anteta,Embiida,Covingtona,Paytona koji je jedan od najboljih skakača na playu,Inglesa,Bledsoea,Morrisa (Smarta)...svi kupe solidno skokova...i izgubio sam skokove u svih 6 MU.Šta napravit...S druge strane izgleda da ću u ukradenima dobit 6/6.I izgubljenim ne znam više šta reć.Kad sam imao 10 utakmica manje jedan MU nisam dobio izgubljene.Toliko.Ispada Embiid mi slabo koristi.Ruši me sa izgubljenima,daje skokove,al opet ih ne uzmem nikad na kraju,ruši mi bacanja,trice su mu ispod razine...
Slatinash_7 je napisao/la:odlucuje jedna trica , 0.7% suta,tri poena i jedna blokada..moja dva protiv njegovog jednog i to onog kojeg sam ja otpustio,da vidimo karmu :D
10 asista razlika...to Chalmers može sam skupit pogotovo jer igra protiv Netsa,još mu se Johnson pridruži sa kojom i anulira Denzela i možeš me tu lagano uzet.Nada je blow-out na Memphis-Brooklyn.
1 blok...tu ćemo vjerojatno bit izjednačeni na kraju kad Johnson skupit svoj iako me ne bi čudilo i da dobijes s ozbirom da su protiv mene i D.Booker i Teague skupili svoj career high u blokovima nedavno.
3 poena razlika...kao što već rekoh...Chalmers protiv Netsa,a oni najlošije u ligi brane playeve i tu bi mogao opet do 20ak doć kao neki dan i to bi onda bilo to.Plus imaš igrača više.
1 trica...recimo da Chalmers ne poludi i da samo jednu,Johnson moze 2-3 dat,al Valentine moze to popratit tako da ovdje imam dobre šanse.
Postoci...Tu moze svasta bit,al opet bi moglo odlucit to što Chalmers protiv Netsa igra gdje bi se mogao nakrcat.

Tako da s obzirom na sve ne očekujem uopće pobjedu iako ne bi bilo nerealno i da ju uzmem.

Faulovi,blow-out,ozljeda...moglo bi odlučivat.Ili će jednostavno Hoiberg još jednom odigrat ulogu idiota ko što i je,vratit Denzela u mizernu ulogu i riješit ovo prije nego što i počne.

Znat ćemo više već oko 11 ili ranije jer Bullsi igraju prvi.



Nance mi se vraca sutra.Dajem 2 za 1.Tj.kako nije dopušteno drugi neka bude neko smeće koje ću odmah otpustit.
Zadnja izmjena: SiamoNoi, dana/u 26 nov 2017, 17:23, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “SS.BA Fantasy Basketball liga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.