Orlando Magic

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Ik17 » 17 maj 2017, 18:18

Problem sa Isaacom je što je previše pasivno igrao u koledžu, što je dosta njegovih poena išlo na slashing, poeni iz drugog plana i sl, tj nije mu lopta primarno bila u rukama. Faktički je zabijao poene na način na koji Gordon za nas zabija, ali to je više zbog sistema u kojem je igrao, a ne do njega samog.

Smith sa druge strane, bio je prva opcija u mnogo lošoj ekipi, momak ima hype iza sebe iz srednje škole, ali je na koledžu u nekim bitnim utakmicama baš podbacio, što ne mora puno značiti (i Ball je npr bio zaključan od strane Foxa, ali je opet ispred njega po mock-u i talentu)

Glava mi govori da je će Smith biti bolji igrač, da je sigurniji pick, ali osjećaj me vuče na to da ako gradimo ekipu za titulu, trebamo rizikovati sa Isaacom. Ovo mi baš liči ko na situaciju iz 2004., da li biraš sigurnijeg, spremnijeg Okafora, za kojeg tačno znaš šta dobijaš, ili ideš na fizički potencijal Dwight Howarda.

Ja bih išao na Isaaca i forsirao njega i Gordona na PF/SF, ili čak išao na potpuni small ball, pa ih stavio da budu C i PF kad god je to moguće uraditi. Jednostavno ćemo po meni biti teži za braniti s Isaacom, nego sa Smithom, a PG se može naći i na 25. pick-u, ili neki trade-up raditi ako nam je bas do toga da se riješimo Paytona.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 17 maj 2017, 21:42

Ja nisam za totalni Small Ball, jer to funkcionira kad imaš prave igrače za to, ali veoma je teško to sklopiti kao što su ratnici.

Ja sam za to da uzmemo Isaaca i kao što kažeš pokušati ubosti sa nekim dobrim PG, nikad se ne zna, treba zaganjati nekog PGa koji ima dobar šut za 3pts. Ne mora to biti novi Curry, ali da može pogoditi otvorenu tricu.

Mnogo imamo slabosti u ekipi, nekako smo kao bosanski lonac.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Ik17 » 18 maj 2017, 20:46

Ma nisam ni mislio da totalno idemo na smallball. Čisto da pomalo uigramo tu neku postavu sa Isaacom(koji je 211cm i kad se malo fizički popuni, mislim da može trpiti neke protivničke centre u odbrani bez da se previše umara, a lik inače ima vještine SF-a) i Gordonom na 4 i 5, u smislu da kad imamo zaostatak poveći, prebacimo na nju, da se igra ubrza, spacing otvori, i da se napadne obruč agresivno. Čisto da imamo tu brzinu više, nivo više na koji možemo prebaciti, pa makar na kratko, da nas vrati u utakmicu.

Nezgodnu situaciju imamo, imamo 2 centra, a nijedan ne izgleda kao starter u šampionskoj momčadi. Vučević ima kraći ugovor od Biyomba, bolji, i lakše ga je trade za nešto dobro, pa bi mogli ovo ljeto odraditi trade sa njim za nekog PG-a. U tom slučaju bi vjerovatno i Payton išao sa njim, pa bi onda gotovo sigurno sa 25. pick-om uzeli Jawun Evansa, koji je visok 185, ali ima preko 195 wingspan, vrti se oko te pozicije po mock-ovima, a mogao bi biti dobar play u budućnosti, i dobro bi funkcionisao ko backup dok ne bude spreman za tu ulogu.

Strah me ovog drafta, ali ono baš baš. Nemamo stalnog GM-a, nemamo viziju o budućnosti, traži se predsjednik košarkaških operacija da se Alex Martins vrati u marketing, ali ganjaju se neka imena koja, ili ćemo teško dobiti, ili će biti totalni promašaj za nas. I pored "tek" 6. picka imamo ogromnu šansu da ubrzamo razvoj ekipe, jer je draft toliko dobar, a postoji toliko opcija za tradeup.

Jedan Portland npr ima izbore na pozicijama 15, 20 i 26, i u problemu su jer moraju porez plaćati. Da se ja pitam, posveti se obnovi ekipe, ili uzmi Meyersa i 20. pick za naš 33., ili ganjaj 15. sa našim 25. i preuzimanjem plata, ALI pod uslovom da svjesno ciljamo na nekog igrača za kojeg mislimo da je prava stvar. Jedna Minnesota, koja toliko talenta ima u ekipi ne žuri u borbi za PO. Mi nemamo igrača koji je blizu Townsa ili Wigginsa, a negdje letimo u PO.

Moj idealan scenario: #6 Isaac, #25 Hamidou Diallo (znam, znam, postajem opsjednut ovim likom, talenat je tu, nije išao na koledž, dolazi direktno iz srednje, fizički izgleda preprepredobro da ne bi računali na njegov potencijal i da ne bi rizikovali sa njim), i mnogoo razmjena sa #33, #35, Vučević, možda čak i Fournier, možda Payton(dao bih mu još jednu godinu, čisto da nam možda Gordon da popust, jer mu je ovo dobar drug), uglavnom, sve što ima vrijednost na tržištu, a ne zove se Aaron Gordon, je dostupno po meni za buduće pick-ove/mlade igrače sa potencijalom koji nisu imali mnogo prilike dosad da se pokažu. Od jednog Tobias Harrisa smo napravili igrača za kojeg vrijedi dati 15 miliona godišnje, što ne bi još nekim klincima dali šansu, umjesto što smo davali veteranima u proteklim godinama...

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 20 maj 2017, 09:57

Evo malo sam pregledao i ovog Smitha, vuče mi na Francisa, sa boljim sutem za 3pts. I ima tu drskost koja se meni dopada kod igrača, da bez dileme gađa u facu trojke npr. Ili da zakuca preko nekog bez problema. Ne izgleda ni on loš, jedan od ova dva bi bilo odlično, samo što nba.com sad stavlja nekog trećeg za nas.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Ik17 » 20 maj 2017, 12:16

Ma izgleda on kao dobar PG, jedino što me strah kod njega je da ćemo ga forsirati ko primarnog strijelca. Apsolutno mi ne bi smetalo da njega uzmemo, i trade Paytona.

A za nba mock, ne znam koga su stavili. Tatum? (neće pasti do nas sigurno)

Monk? SG kojem fali visine, i fizikalija za tu poziciju, a nema vještine za PG. I pored toga imamo dva igrača na SG, koje kombinovano plaćamo 29 miliona godišnje. (i Hezonju kao top 5 pick koji ne može minute dobiti na svojoj poziciji)

Draftexpress inače koristim kao referencu godinama već. Dobro top 10 odrade skoro uvijek, ali oni imaju običaj da precijene internacionalne igrače, i da totalno ignorišu napredak na listama igrača koji se pokažu dobro na treninzima par dana prije drafta.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 20 maj 2017, 12:42

Čini mi se da je bio Monk :s

nisam sad siguran, ali evo sad je Smith ponovo kod nas, a Isaac je predviđen kao 8. Pick u Knickse bi trebao, ali koliko bi to valjalo njima nisam baš siguran. U svakom slučaju mi se sviđa ovaj mali i nemam ništa protiv da on bude naš pick.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Ik17 » 20 maj 2017, 12:58

Ma nećemo mi Monka uzeti, tako da sam miran poprilično. Uzet ćemo dobrog igrača sa ovog drafta kako god, samo je pitanje koju ćemo poziciju pojačati, PG ili SF. :D

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 22 maj 2017, 20:57

Ik17 je napisao/la:Ma nećemo mi Monka uzeti, tako da sam miran poprilično. Uzet ćemo dobrog igrača sa ovog drafta kako god, samo je pitanje koju ćemo poziciju pojačati, PG ili SF. :D
http://fadeawayworld.com/2017/05/21/201 ... prospects/

Evo i ovdje Monk :/ Smith tek na 12. Mjestu

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Ik17 » 22 maj 2017, 21:41

Jedini kontekst u kojem ima smisla da draftujemo Monka(od svega što sam čitao) je da ga trade u Philadelphiju sa nekim igračem/pick-om sa naše strane za 3. pick koji bi bio Jackson u toj situaciji. Ako stvarno uzmemo Monka, pored svih talentovanih igrača u top 10, onda su ovi naši izgubljeni u vremenu i prostoru, jer, kao što sam rekao, već imamo svezanih 30 miliona na dva SG-a, treći apsolutno nema smisla.

Smith ima potencijal da padne dole samo zbog "motora" u odbrani, nije prirodno talentovan na tom dijelu terena, a ne trudi se pretjerano nažalost.

Ima jedan fin članak o Isaacu na draftexpress o defanzivi koju je igrao na koledžu, te kako se ta defanziva može prenijeti u NBA. Za njega i Smitha su generalno navijači zagrijani. A što se tiče ekipe, radi se evo drugi workout sa Smithom, ne znam da su još i mog drugog od top 10 igrača zvali da odradi koji trening kod nas. Dosta igrača je pozvano za koje se vjeruje da neće biti ni draftovani, pa se očekuje da će u ljetnoj ligi neki od njih dobiti priliku kod nas.

Ovo me naravno itekako nervira, jer ljudi stavljaju D tim kao prioritet ispred glavne ekipe.

Mišljenje oko ekipe je da nema šanse da ćemo uvesti 4 rookie igrača ove godine, tako da će biti ili trade-ova, ili ćemo uzeti igrača iz Europe u drugoj rundi koji neće odmah preko bare(ne znam da ijedan ima ove godine u tom rasponu pick-ova, samo prenosim šta se priča). Spominje se par PG-ova oko našeg drugog pick-a prve runde, Jawun Evans, tako se zove momak ja mislim, oko njega su zagrijani na realgm forumu ovi naši.

Trebalo bi da ovaj draft odradimo solidno, nije ovaj privremeni GM toliko loš, ne bi me iznenadilo i da ostane za stalno nakon ljeta. I da, spominje se mogućnost da će kao u najgorem slučaju Vogel postati predsjednik košarkaških operacija, i da će biti trener u isto vrijeme, a da će ovaj GM (Lloyd se zove ja mislim, nemoj se ljutiti što slabo imena pamtim xD) ostati tu i kao da će on dogovarati sve promjene na rosteru, ali da će morati čekati odobrenje Vogela prije nego što finalizira dogovor. Ovo je naravno pod uslovom da GM iz Clevelanda i GM Bucksa odbiju tu poziciju kod nas.

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Ik17 » 23 maj 2017, 01:20

Jeff Weltman nam je novi predsjednik košarkaških operacija. Dolazi iz Toronta navodno. Iskreno nikad čuo za njega, tako da apsolutno nemam formirano mišljenje o njemu... [emoji53]

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 19 jun 2017, 02:07

[quote="Ik17"][/quote]

Da li smo u kakvim razmišljanjima da probamo uzeti Frank Jackson-a? Malo sam pretraživao malo ove PG/SG i naletio na njega, čini mi se kao pravo inteligentan igrač, koji bi mogao biti od koristi, jer od Paytona ne očekujem ama baš ništa osim pumpanje statsa?

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 19 jun 2017, 09:21

Tracy3McGrady je napisao/la:
Ik17 je napisao/la:
Da li smo u kakvim razmišljanjima da probamo uzeti Frank Jackson-a? Malo sam pretraživao malo ove PG/SG i naletio na njega, čini mi se kao pravo inteligentan igrač, koji bi mogao biti od koristi, jer od Paytona ne očekujem ama baš ništa osim pumpanje statsa?

Penny Hardaway #1
Naravno mislim sa ovim drugim pickom sto imamo
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: RE: Re: Orlando Magic

Post Postao/la Ik17 » 19 jun 2017, 14:30

Tracy3McGrady je napisao/la: Da li smo u kakvim razmišljanjima da probamo uzeti Frank Jackson-a? Malo sam pretraživao malo ove PG/SG i naletio na njega, čini mi se kao pravo inteligentan igrač, koji bi mogao biti od koristi, jer od Paytona ne očekujem ama baš ništa osim pumpanje statsa?

Penny Hardaway #1
Ovo će biti malo duži post, unaprijed izvinjenje zbog toga. Draftovat ćemo jednog PG/SG-a sigurno na kojeg računamo da barem backup bude u startu.

Vidi, situacija u klubu, i oko kluba je sad malo čudna. Na pozicije GM-a i PBO(President of Basketball Operations) su nam došli Hammond iz Bucksa, i Weltman iz Toronta, dok je Alex Martins, koji veze nema kako se ekipa gradi, vraćen na mjesto šefa marketinga. Eh sad, Hammond i Weltman se znaju već, tj. poprilično sam siguran da su već jednom radili zajedno(ne da mi se sad kopati po njihovom CV-u). Hammond je bio dio Front Office-a koji je stajao iza Detroit Pistonsa 2004., i bio je GM u Bucksima do ove godine, gdje mu je najbolji draftovani igrač Antetokounmpo, a pored njega, imao je i neke baš promašaje. Karakteristika koju ova dvojica dijele je da vole dužinu, Hammond je rizikovao sa Giannisom, Weltman je rizikovao sa Bruno Caboclom, oba su bila "reach" u draftu, nepoznanice, jednom se kocka isplatila, za drugog se još uvijek čeka da se vidi hoće li šta biti od brazilca. S druge strane, u klubu je zadržan Matt Lloyd, koji je bio asistent GM-u, i on bi trebao sad raditi kao neki scout. Lloyd je inače najzaslužniji za draft Jimmy Butlera u Bullsima, tako da i on ima svoje neke preferense i kredibilitet.

Zašto ovo sve govorim? Ovaj Front Office je imao manje od mjesec dana po preuzimanju tima da pripremi ovaj draft, za razliku od Lloyda, koji je bio tu svo vrijeme, i koji je dovodio igrače, razgovarao sa njima i prije nego što su ovi došli u klub. Sa ovim front office-om imamo jedan intervju dostupan, gdje je Hammond rekao da ćemo ciljati na igrače sa dužinom koji mogu braniti više pozicija, i koji su opasni za tri poena, čime bi ekipa dobila na spacing-u. Rečeno je da je ovo godina kad ćemo forsirati mlade igrače da vidimo koliko oni ustvari vrijede, i ko se treba zadržati u ekipi, i da ćemo zadržati sve pick-ove, tačnije, da ih nećemo trade-ovati za cash, što ne isključuje mogućnost trade-a za potencijalno pick iz lutrije.

Eh, ovaj gore opis najviše podsjeća na Isaaca, zar ne? Eh, tu se sad stvari malo komplikuju. Prva stvar je što je Smith dolazio dva puta kod nas da odradi workout dok je samo Lloyd tu bio, gdje je jednom odradio razgovor sa Lloydom, da bi ga ovaj novi FO odmah ponovo zvao na razgovor po preuzimanju kluba. Druga stvar je što osim Smitha, od igrača koji su dolazili kod nas na workout, insajderima u klubu su bili poznati samo igrači koji bi trebali biti u kasnoj prvoj rundi, i igrači koji uopšte ne bi trebali biti draftovani po mockovima. Rijetki su igrači sa početka druge runde koji su dolazili kod nas. Ovo je posebno konfuzno postalo kad je insider Phoenix Sunsa u intervjuu na radiju spomenuo komfortno da je Isaac imao privatni workout kod nas. Niko živ od svih insajdera koji se prate na forumima fanova Orlanda nije ništa pisao o tome, i niko ne zna da li je Isaac jedini koji je imao workout kod nas, a da šira javnost to ne zna. Ne pamtim kad je bila ovakva situacija oko kluba, i stvarno niko ne zna kakav nam je plan za draft. (dok se kod Hennigana znalo da nam se sviđa Payton, i da smo spremni dati i previše za njega...)

Još jedna stvar, navodno su Sunsi zagrijani za Isaaca, a Boston bi isto mogao njega pokupiti, jer je jedina ekipa za koju se jasno zna da je osim Sunsa radio i sa njima.
https://www.sbnation.com/2017/6/14/1580 ... tics-magic

Eh, sad, moj zaključak čitave situacije, i gdje ćemo draft-ovati PG-a u ovom draftu.

Ako Isaac bude dostupan na poziciji 6, poprilično sam siguran da ga uzimamo. To otvara mogućnost da odradimo tradeup sa 25. pick-om(možda čak i pick druge runde umjesto ovog pick-a) i vjerovatno Paytonom za 12. pick Detroita(ili možemo ciljati na trade sa Hornetsima), gdje mislim da bi ciljali Donovan Mitchella. 191 cm visok SG sa 208 cm wingspan-om, solidan šuter, defanzivno može pokriti PG i SG, možda čak i neke SF. S obzirom na visinu, mislim da će on biti PG u NBA-u, i da bi ga mi na toj poziciji forsirali. Ako ne uzmemo njega, tj ne prođe trade, vrlo je vjerovatno da uzmemo Frank Jacksona/Terrance Fergusona/Jawun Evansa. (možda čak i dvojicu od ove trojice, Ferguson je interesantan mnogima, i niko ne bi imao ništa protiv njega na 25.)

Druga opcija, ako Isaac ne bude tu, uzimamo Smitha ili Frank Ntilikinu(ovaj drugi baš liči na pick ovog FO-a), a 25.+33+36 koristimo da nađemo neko krilo na ovom draftu.

Bez obzira na to kojeg igrača uzmemo na draftu, Payton će ostati sa nama najmanje još ovu sezonu. (osim ako se ne desi onaj trade za Mitchella koji sam spomenuo)
Na jeftinom je ugovoru, uvijek se može koristiti kao backup, i nama najbitnije, dobar je prijatelj sa Gordonom, što bi nam moglo otvoriti mogućnost da nam Aaron da "popust" prilikom produženja ugovora ako ih obojicu ostavimo u ekipi. Ni ja nisam fan Paytona, većinom zbog šuta, i što neće da se ošiša, a zna da bi mu to itekako pomoglo sa izbačajem. :(

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 19 jun 2017, 20:20

Nadam se da nam neće uzeti Isaaca ispred nosa, a bojim se ako ga neko uzme da ćemo poletjeti za Tatum-om, jer je on ipak visocije predviđen od Smitha :/

U svakom slučaju Jackson mi se čini vrlo interesantan i nadam se da ga naši imaju u vidu.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Ik17 » 19 jun 2017, 23:37

Fulili smo Embiida i Porzingisa za jedan pick. Red bi bio da i mi jednom imamo sreće na draftu i da draftujemo igrača na kojeg ciljamo.
Valjda nećemo Tatuma pokupiti. Stvarno me previše podsjeća na Tobias Harrisa, a s obzirom na to da je Hammond taj koji je draftovao Harrisa u Bucksima, nadam se da će se nekome u top 5 on svidjeti, i da nećemo imati ni priliku da ga pokupimo... :(


Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 20 jun 2017, 22:34

Ik17 je napisao/la:https://twitter.com/darrenrovell/status ... 1281154048

OH MY GOD! :shock:

Edit:
slika
:rol: :rol: :rol:
Ma to je nebitna stvar ko je sponzor, bitna je cifra. A siguran sam da ona nije mala. A i egzotična je pravo, ne poznajem niti jedan klub kome je Disney sponzor. Unikatni smo, najljepši grad, najljepši dresovi i sad najbolja zanimacija.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Ik17 » 21 jun 2017, 00:36

Tracy3McGrady je napisao/la: Ma to je nebitna stvar ko je sponzor, bitna je cifra. A siguran sam da ona nije mala. A i egzotična je pravo, ne poznajem niti jedan klub kome je Disney sponzor. Unikatni smo, najljepši grad, najljepši dresovi i sad najbolja zanimacija.

Penny Hardaway #1
Ma fazon je u tome da nas godinama pokušavaju vrijeđati tako što nas nazivaju Miki Maus organizacijom(u smislu da smo disfunkcionalni), iako to nema veze sa zdravim razumom, jer je Disney bukvalno definicija organizovanosti i dobrog poslovanja, a i mi smo u dva navrata za 25+ godina postojanja pravili ekipe koje su dolazile do finala. Ovih zadnjih 5 godina jeste bilo loše, ali da nas neko ismijava zbog toga(tj pokušava ismijati), to mi nikad nije bilo jasno. :wtf:

Interesantna činjenica: da nije bilo Disneya, Orlando ko grad nikad ne bi postao to što je postao. U tom dijelu Floride je bukvalno bila močvara, i Disney je odlučio napraviti Disney World(svaki Disneyland u čitavom svijetu je smijurija u odnosu na Disney World park u Orlandu), moja pretpostavka zbog povoljnog zemljšta u tom periodu i zbog odlične klime. Toliko su privukli ljudi koji su odlučili živjeti tu, ali i turista, da su skontali u jednom trenutku da bi im pametno bilo da se prošire, pa su preko shell korporacija kupovali kuće od ljudi da bi prošli jeftinije, i da bi mogli proširiti taj park. Toliko je poznata ta atrakcija, da kad ljudima tamo spomeneš grad Orlando, to im je prvo na umu. Da nije bilo Disneya, pitanje je da li bi tu nikao grad uopšte u ovom obliku.

Upravo iz nekog poštovanja prema Disneyu je organizacija odlučila da uzme nadimak "Magic". Ovo je apsolutno savršen spoj, i savršeno se uklapa na dres njihova reklama. Samo mi je malo glupo što su ove reklame ko naljepljene na dres... :?

I da, prelijep grad, klima, jedna od top dvorana, tim iz G lige ti par sati vožnje udaljen od sjedišta, plaže isto tako, a tek kakve dresove imamo :ljepota: I pored svega toga, imamo vlasnika koji je uvijek bio spreman da plaća i preko salary cap-a ako je ekipa konkurentna :D

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Ik17 » 22 jun 2017, 23:36

Nešto mislim da je naš pick Dennis Smith. Zaobiđimo Monka i Tatuma večeras, i ja presretan. :D

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 23 jun 2017, 01:40

Ik17 je napisao/la:Nešto mislim da je naš pick Dennis Smith. Zaobiđimo Monka i Tatuma večeras, i ja presretan. :D
Ma možda ovaj Tatum i nije toliko loš, malo sam ga gledao i čini se kao pravi igrač. Ali i dalje želim Isaaca, nešto mi govori da će biti zvijezda.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.