Orlando Magic

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Ik17 » 23 jun 2017, 02:07

Manje više je sigurno da je naš pick Isaac ili Smith, iskreno navijam za Isaaca, ali presretan sam u svakom slučaju. :D

Edit: ISAAAAAAAAAAAAAC :D :D :D

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 23 jun 2017, 02:13

Ik17 je napisao/la:Manje više je sigurno da je naš pick Isaac ili Smith, iskreno navijam za Isaaca, ali presretan sam u svakom slučaju. :D

Edit: ISAAAAAAAAAAAAAC :D :D :D
Saß lagano na spavanje, presretan sam bgm. Sad ga u vatru od početka da što prije sazrije, vjeruj mi dobili smo konačno all star igrača za budućnost.

Sad još nekog playa koji zna dodati loptu i pogoditi koju tricu i ja presretan.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: RE: Re: Orlando Magic

Post Postao/la Ik17 » 23 jun 2017, 02:17

Tracy3McGrady je napisao/la:
Ik17 je napisao/la:Manje više je sigurno da je naš pick Isaac ili Smith, iskreno navijam za Isaaca, ali presretan sam u svakom slučaju. :D

Edit: ISAAAAAAAAAAAAAC :D :D :D
Saß lagano na spavanje, presretan sam bgm. Sad ga u vatru od početka da što prije sazrije, vjeruj mi dobili smo konačno all star igrača za budućnost.

Sad još nekog playa koji zna dodati loptu i pogoditi koju tricu i ja presretan.

Penny Hardaway #1
Ja ostajem da vidim hoće li se neko ludilo desiti da uradimo tradeup za Smitha :urnebes:
Zasad sam presretan ovim Front Office-om :thumbup:

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 23 jun 2017, 07:20

Jel istina da smo dali 25. Ovog 216cm visokog Philadelphiji za pick prve runde u 2020. ?

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 23 jun 2017, 07:56

Upravu si bio, biramo wingspan, like IT :)

I ovaj se ne čini loš, alkrounder, brz, pokretljiv, skače asistira i zna i zabiti. Mislim da smo odradili dobar draft, sad ako Fila flopa mogli bi se za 2-3 godine nadati visokim pickovima.

Jesu li protected za 2020. Jer nikad se ne zna, ne mora značiti da će filin potencijal biti ono što se očekuje, navijamo da nastave gdje su trenutno :D




Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la phily » 23 jun 2017, 10:45

Tracy3McGrady je napisao/la: Jesu li protected za 2020. Jer nikad se ne zna, ne mora značiti da će filin potencijal biti ono što se očekuje, navijamo da nastave gdje su trenutno :D



Penny Hardaway #1
OKC-ov top 20 zasticen pick, a ne pick philadelphie
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Ik17 » 23 jun 2017, 10:48

Po onome što sam pročitao, 35. pick smo trade za pick druge runde Netsa 2019., a 25. za zaštićeni prvi pick Thundera iz 2020. koji je bio u posjedu Phile. Prvi pick je top 20 zaštićen 2020., 2021. i 2022., ako ne dobijemo taj pick dotad, pretvara se u dva pick-a druge runde 2022. i 2023.

Mnogi paničare zbog našeg drafta, ali meni se sviđa :P
Očigledno je da nećemo žuriti sa ovim rebuildom, da se pažljivo scoutuju i draftuju igrači, i da se cilja na maksimalni potencijal. Čudno mi je da nismo pokupili nijednog PG/SG-a s obzirom na broj pickova, ali očito FO ima neki plan za te pozicije.

Sad je sve na Vogelu i coaching staff-u da razvije ove igrače. Nećemo ubrzo biti konkurentni, ali ovo već sad izgleda ko bolja budućnost od one sa Henniganom gdje bi nas Ibaka i Jeff Green vodili do PO-a :D

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 23 jun 2017, 12:34

Ik17 je napisao/la:Po onome što sam pročitao, 35. pick smo trade za pick druge runde Netsa 2019., a 25. za zaštićeni prvi pick Thundera iz 2020. koji je bio u posjedu Phile. Prvi pick je top 20 zaštićen 2020., 2021. i 2022., ako ne dobijemo taj pick dotad, pretvara se u dva pick-a druge runde 2022. i 2023.

Mnogi paničare zbog našeg drafta, ali meni se sviđa [emoji14]
Očigledno je da nećemo žuriti sa ovim rebuildom, da se pažljivo scoutuju i draftuju igrači, i da se cilja na maksimalni potencijal. Čudno mi je da nismo pokupili nijednog PG/SG-a s obzirom na broj pickova, ali očito FO ima neki plan za te pozicije.

Sad je sve na Vogelu i coaching staff-u da razvije ove igrače. Nećemo ubrzo biti konkurentni, ali ovo već sad izgleda ko bolja budućnost od one sa Henniganom gdje bi nas Ibaka i Jeff Green vodili do PO-a :D
E **** ga, ne razumijem zašto prave ovakve trejdove, ovaj visoki može biti flop a može i top. Dati ga za top20 zaštićeni je niđe veze bgm. I na kraju će se pretvoriti u 2 picka druge runde i tu ti treba baš velika sreća da ugrabis nešto da valja realno.

Ali zadovoljan sam sa izborima ove godine, a bolje bi bilo da nismo ništa trejdali i uzeli ovog Jacksona koji je otišao na 31. Mjestu

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: RE: Re: Orlando Magic

Post Postao/la Ik17 » 23 jun 2017, 13:30

Tracy3McGrady je napisao/la: E **** ga, ne razumijem zašto prave ovakve trejdove, ovaj visoki može biti flop a može i top. Dati ga za top20 zaštićeni je niđe veze bgm. I na kraju će se pretvoriti u 2 picka druge runde i tu ti treba baš velika sreća da ugrabis nešto da valja realno.

Ali zadovoljan sam sa izborima ove godine, a bolje bi bilo da nismo ništa trejdali i uzeli ovog Jacksona koji je otišao na 31. Mjestu

Penny Hardaway #1
Nisam ni ja fan ovih trejdova, ali nije ni toliko strašno da bih se naljutio na novi FO. Navodno oni vjeruju da je kvalitet igrača na draftu naglo opao nakon prvih 20 pickova, i nisu htjeli da daju još jedan garantovan ugovor za igrača u kojeg ne vjeruju maksimalno, pa su zato trejdovali #25. Više mi je zasmetalo što su trejdovali #35, jer su bili dostupni Rabb, Evans, Bolden, Bell, čak i Anigbogu bi mi bio prihvatljiv pick. Ali hajde, nije toliko strašno, s obzirom da smo dobili Brooklynov pick, taj će gotovo sigurno biti #31 2019., haman pick prve runde :thumbup:

Btw, nisam znao da je Iwundu bio faktički PG, tj glavni kreator u svojoj ekipi, i da je većinu napada provodio sa loptom u ruci. Možemo li očekivati njega na PG-u ove sezone? :o

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 27 jun 2017, 10:08

Sviđa mi se broj koji je izabrao Isaac, neka bude 50% kao predhodnici ja prezadovoljan
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 01 jul 2017, 19:23

Isaac postigao svoje prve poene za Orlando, odma trica :D

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Ik17 » 01 jul 2017, 19:29

Taman sam se uključio kad je tricu pogodio, sviđa mi se to. :D
Iwundu mi izgleda fino zasad u odbrani, vidi se stvarno da ima dužine i fizikalije, a i dobre 2 rotacije u odbrani je imao već za minut na terenu.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 01 jul 2017, 19:39

Ik17 je napisao/la:Taman sam se uključio kad je tricu pogodio, sviđa mi se to. :D
Iwundu mi izgleda fino zasad u odbrani, vidi se stvarno da ima dužine i fizikalije, a i dobre 2 rotacije u odbrani je imao već za minut na terenu.
daj baci link, ja trazio i nmg. nista da nadjem, samo ima preko league pass-a. Ja pratim Livescore, kao kad nasi djecaci igraju u16 b Diviziju :cry:
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Ik17 » 01 jul 2017, 19:42

Tracy3McGrady je napisao/la:
Ik17 je napisao/la:Taman sam se uključio kad je tricu pogodio, sviđa mi se to. :D
Iwundu mi izgleda fino zasad u odbrani, vidi se stvarno da ima dužine i fizikalije, a i dobre 2 rotacije u odbrani je imao već za minut na terenu.
daj baci link, ja trazio i nmg. nista da nadjem, samo ima preko league pass-a. Ja pratim Livescore, kao kad nasi djecaci igraju u16 b Diviziju :cry:
http://www.nbastreams.me/488497/2/orlan ... nline.html

Imaš na reddit.com/r/nbastreams uvijek linkova ;)

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 01 jul 2017, 19:52

Ik17 je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:
Ik17 je napisao/la:Taman sam se uključio kad je tricu pogodio, sviđa mi se to. :D
Iwundu mi izgleda fino zasad u odbrani, vidi se stvarno da ima dužine i fizikalije, a i dobre 2 rotacije u odbrani je imao već za minut na terenu.
daj baci link, ja trazio i nmg. nista da nadjem, samo ima preko league pass-a. Ja pratim Livescore, kao kad nasi djecaci igraju u16 b Diviziju :cry:
http://www.nbastreams.me/488497/2/orlan ... nline.html

Imaš na reddit.com/r/nbastreams uvijek linkova ;)
Hvala kralju, baš da vidim malo ovu dvojicu.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Ik17 » 01 jul 2017, 20:09

Ma nema na čemu. :D
Nervira me samo što ima ovih perioda kad nijedan nije na terenu, nemam koga gledati tad. :damn:

Isaac defanzivno dobar zasad, aktivan, u napadu, jednu tricu pogodio, drugu očajno promašio, prvi promašaj mu nisam vidio, drugi je bio ofanzivni skok koji nije uspio zabiti, vjerovatno zbog straha da će ga blokirati. Imao je i jedan faul u napadu, u kontri, pokušao da promjeni smjer, igrač mu se dobro postavio. Bez obzira na to što je lagan, ima snage, i ima hrabrosti da se bori/udara, tj. ne bježi od kontakta kad protivnik igra agresivnu odbranu.

Iwundu je defanzivno odigrao solidno, dobro preuzima igrače i čita igru, ali ova ekipa nije uigrana, pa je njegov igrač ostao sam 2 puta jer neki "naš" nije skontao da se može maknuti od čovjeka u ćošku. xD
U napadu Iwundu nije nešto posebno zablistao, vidi se da nije spot-up shooter, vidi se da kad se kreće i prolazi oko blokova, cilj mu je uhvatiti zalet da napadne obruč. Nije loš sa loptom u ruci, ali nije ni nešto specijalno da budem iskren. Izgleda onako kako su ga i predstavljali, defanzivni specijalista, sa solidnim šutem i potencijalom da bude 3&D igrač koji pokriva 2 ili 3 pozicije na terenu.

Stvarno se vidi za obojicu da su "willing passers", tj. da su navikli igrati u sistemima gdje se lopta kreće, nijedan ne zadržava loptu predugo.
Ako bi Gordon popravio tricu ove sezone, vrlo vjerovatno ćemo igrati sa njim i Isaacom na PF/SF, i moglo bi to baš fino izgledati. :D

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 01 jul 2017, 20:13

Onaj ofenzivni skok je bio dobar, ali onda u strahu fula polaganje. Djeluje mi pokretljivo za svoju visinu, a o onim rukama ne vrijedi trošiti riječi. Iwundua nisam još vidio.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Ik17 » 01 jul 2017, 20:15

Mislim da će taj strah nestati kad malo ojača. :D
Kad stane pored Zimmermana, visočije izgleda, je li to moguće?! Zimmerman je 213 visok ako se dobro sjećam :shock:

Grehota je što ovaj Zimmerman ima problema sa rukom. Da nema tog belaja, vjerovatno bi na svom draftu bio u lutriji, i bio baš solidan visoki u rotaciji. :(

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 01 jul 2017, 20:22

Ali kako me nervira ovo divljanje naših, Isaac kao neko dijete čeka na odbitke jbt. Ovi se ostali ispucavaju ne zna se ni ko pije ni plaća.

Penny Hardaway #1
Zadnja izmjena: Tracy3McGrady, dana/u 01 jul 2017, 20:30, ukupno mijenjano 2 puta.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Ik17 » 01 jul 2017, 20:29

Ma standardno, svake godine je ista priča, nažalost. Ove ljetne lige sam počeo pratiti kad smo Oladipa draftovali, i svaki naš rookie se patio jer nije mogao do lopte da dođe.

Srećom, ova dvojica utiču na igru i bez lopte u rukama, pa imamo šta gledati. :D

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.