Orlando Magic

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4279
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la AjsKjub » 16 feb 2016, 20:32

Out: Harris
In: BJ, Hidayet jr.

Podiljenog sam mišljenja što se trejda tiče. Sviđaju mi se igrači koje smo doveli, dok sa druge strane mi se ne sviđa to što je Harris trejdan iako je za njegovu karijeru ovo dobra odluka jer će pod palicom SVGa dosta više napredovat nego kod ove naše ublehe. Nadam se samo da ovo nije konačno i da ima tu još nešto za nas jer kruži priča i kako je Oladipo na izlaznim vratima.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 16 feb 2016, 21:27

Sta ti ga ima biti zao, brojke mu za sekundu bolje od Ersanovih, 2 poena i 2 skoka ima vise, a igra 5 minuta prosjecno vise. PO meni je Harris minimalno bolji sto ne znaci da Ersan nece kod nas eksplodirati, jer talenta ima. A uz sve to smo dobili sjajnog igraca, koji ako ozdravi moze biti prvo ime kod nas. Prosle sezone je vodio ocajni detroit do sjajne serije, i kad se povredio, Detroit je poceo ponovo da gubi. Odlican posao vjerujte mi.

Jos kad bi nas jedan od dvojca Payton/Oladipo napustio i kad bi doveli neko extra ime, bilo bi to odlicno. Plus bi se otvorilo prostora Hezonji i Gordonu, sto bi trebao biti primarni cilj. Fakat sam sretan zbog ovog trejda.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3097
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Slatinash_7 » 16 feb 2016, 21:37

Ma samo trade Paytona jer igraci bez suta nemaju buducnost u NBA,recimo jedan Kidd za kojeg ce vecina reci da je u vrh glave solidan suter je top 5 po broju ubacenih trojki..Niti jedna ekipa nema ozbiljan rezultat ako joj prvi play nema solidan sut,znaci otrpilike Parker je neki minimum za dobar rezultat,nikako Payton,Rubio,Mudiay,evo kako je Philla proigrala dolaskom Smitha a koji je u NBA okvirima onako igrac,ali njegov sut je za McConella space shuttle..
Sto se tradea tice,solidno,Orlando mora nesto mijenjati pa su dobili tog sutera na 1 i slicnog igraca u Iliasovi,dali Harrisa,solidno mlad igrac,ali ga pojeo ovaj novi ugovor,nista novo u ligi..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 16 feb 2016, 21:48

Slatinash_7 je napisao/la:Ma samo trade Paytona jer igraci bez suta nemaju buducnost u NBA,recimo jedan Kidd za kojeg ce vecina reci da je u vrh glave solidan suter je top 5 po broju ubacenih trojki..Niti jedna ekipa nema ozbiljan rezultat ako joj prvi play nema solidan sut,znaci otrpilike Parker je neki minimum za dobar rezultat,nikako Payton,Rubio,Mudiay,evo kako je Philla proigrala dolaskom Smitha a koji je u NBA okvirima onako igrac,ali njegov sut je za McConella space shuttle..
Sto se tradea tice,solidno,Orlando mora nesto mijenjati pa su dobili tog sutera na 1 i slicnog igraca u Iliasovi,dali Harrisa,solidno mlad igrac,ali ga pojeo ovaj novi ugovor,nista novo u ligi..
Fino si to objasnio, svaka cast. Djelimo misljenje oko svega, Harris ima prevelik ugovor koji ne zasluzuje, i drago mi je sto ga ne moramo vise drzati kod nas sa njegovim ugovorom.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4279
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la AjsKjub » 18 feb 2016, 00:48

Tracy3McGrady je napisao/la:Sta ti ga ima biti zao
Dosta energetičan igrač koji radi dosta za ekipu. Nije zvijezda ali solidan starter/šesti igrač za mnogo ekipa u ligi. Kad god ga gledam imam osjećaj da se nije uklopio u ekipu i da troši vrijeme tu. Imao je svoje momente gdje se vidi kvaliteta, famozna partija protiv Bucksa prije 2 godine dok je bio u odličnoj formi pa kucanje protiv Thundera...

Frye, kako stvari stoje, je na izlaznim vratima. :opaopa:
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 20 feb 2016, 02:24

Konačno sam dočekao da pogledam tekmu.

Kako lagano ispustio vodstvo za 2 minute u 3/4 ko da nas vodi sabit Hadžic
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4279
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la AjsKjub » 20 feb 2016, 09:33

Nadam se da su Durant i Horford gledali tekmu. :mrgreen:

Gordon dobro držao Dirka, Ersan ispod očekivanja, BJ odličan. Dobra pobjeda, prekinut gubitnički streak protiv Mavsa. :opaopa:
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 20 feb 2016, 10:09

Jbt. Nmg da vjerujem da smo ovo dobili. Ja zaspao nekad tamo kad smo gubili 12/3 razlike. Oladipo baca cigle da je to strašno. Payton standard, on bolje nikad neće moći. Jennings će biti glavni igrač ekipe, samo mu ponuditi ugovor i mogao bi on predvoditi ovaj Magic.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 30 apr 2016, 00:33

U utrci smo da potpisemo Howarda, mni je on ostao u dobrom sjecanju i mislicm da bi nam bas dobro dosao, kad bi nekim cudom imali top2 pick mogli bi i brze nego sto mislimo imati ekipu koja ce lagano uci u PO. Jos se nadam da ce Jenningsa potpisati, ovo sto je pokazao od dolaska nije Bog zna sta, ali poznavajuci njegove kvalitete on moze postati bas bitan faktor nase ekipe.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 12 maj 2016, 16:48

Konačno :)
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Ik17 » 12 maj 2016, 17:19

http://sports.yahoo.com/blogs/nba-ball- ... 52253.html

Koje su šanse da potpišemo Vogel-a sad? :opaopa:


Očekivana reakcija :rol:

Ik17
Postovi: 486
Pridružen/a: 06 jan 2013, 02:31
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Ik17 » 12 maj 2016, 17:37





Junk is coming out...
Daj Bože da Hennigan preživi ovaj haos :problem:

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Lillard » 12 maj 2016, 18:06

Ik17 je napisao/la:
Očekivana reakcija :rol:
:lol: :lol: :lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
ozy
Postovi: 888
Pridružen/a: 17 okt 2014, 19:35
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la ozy » 12 maj 2016, 19:11

Bolje nije moglo..celava,tvrdoglava i sljepa glava je proslost!!!!!

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Clutch » 12 maj 2016, 22:41

Navodno je doslo do nesuglasica oko Paytona. Skiles nije vidio Paytona kao glavnog PG-a ekipe u buducnosti, ostali jesu.

Slazem se sa Skilesom :mrgreen:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
ozy
Postovi: 888
Pridružen/a: 17 okt 2014, 19:35
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la ozy » 12 maj 2016, 22:48

Defanzivno NBA liga ofanzivno ABA liga :D ...tu je Skiles u pravu,slazemo se!
Prvi potez je ucinjen (uklanjanje Skilesa) ostaje jos da se NE potpise raspad od Howarda i onda se moze mirno uploviti u Off sezonu.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Orlando Magic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 13 maj 2016, 06:00

Clutch je napisao/la:Navodno je doslo do nesuglasica oko Paytona. Skiles nije vidio Paytona kao glavnog PG-a ekipe u buducnosti, ostali jesu.

Slazem se sa Skilesom :mrgreen:
E pa tu se i ja slažem, kakav crni Payton, pored živog Janingsa
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Andrej
Postovi: 6746
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Andrej » 19 maj 2016, 23:51

Orlando Magic have agreed to a deal with Frank Vogel to become new head coach
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
Winters
Postovi: 2198
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la Winters » 20 maj 2016, 00:27

Mislim da će Hezonja biti najsretniji zbog ovoga. :)
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
ozy
Postovi: 888
Pridružen/a: 17 okt 2014, 19:35
Kontakt:

Re: Orlando Magic

Post Postao/la ozy » 23 maj 2016, 07:52

Nakon sto je sezonom upropastio draft,pokupio se i otisao,i hvala mu na tome (pritom milim da vise nikada nece biti trener u NBA)

Frank Vogel ja jako dobar trener,nije sama krema sto se tice trenera ali poprilicno je dobar i iza sebe ima neke rezultate (2 finala konferencije s Indianom),a i uspjeh mu moze biti i to da je od Lance Stephensona uspio napraviti nesto sto lici na jako korisnog igraca,postuje mlade igrace (talentovane) i ne boji se dati im sansu,razvio je Paul Georgea,dao sansu Myles Turneu,sto je kada se prevede u ovu situaciju u kojoj je Orlando i vise nego povoljan kontekst.
Vogel ce znati iskoristit ovu atletiku i dovesti odbranu u Top 10,je zagarantovano (mozda cak i top 7)

Odlican potez Orlanda,sledece ja dobro odraditi free agency pa onda to sve krunisati dobrom sezonom i MIP nagradom u rukama Aaron Goordona!

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.