Philadelphia 76ers

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la phily » 18 jun 2017, 13:05

PG-Fultz
SG-TLC
SF-RoCo
PF-Ben
C-JoJo

Klupa: Saric, Holmes, Anderson, TJ, Stauskas, Baylees, Okafor
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Chstal » 18 jun 2017, 13:27

Dva prva pika su rukiji, Simmons i Fultz. Treba trejdati Okafora i jos neke igrace+pikove za Monka?

Muumii
Postovi: 424
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Muumii » 18 jun 2017, 13:31

Chstal je napisao/la:Dva prva pika su rukiji, Simmons i Fultz. Treba trejdati Okafora i jos neke igrace+pikove za Monka?
To bi bila savrsena petorka za Philu,ali ipak mislim da je premalo jedna lopta za njih sve na terenu hahaha,ali strasna petorka bi bila,nadam se da razmisljaju u tom smijeru u Phili,jer nikakav AS igrac im ne bi bio dobar fit uz ovo sto imaju sad,jednostavno gusio bi mlade igrace,mogao bi ovo biti savrsen draft za Philu!

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Chstal » 18 jun 2017, 13:42

Muumii je napisao/la:
Chstal je napisao/la:Dva prva pika su rukiji, Simmons i Fultz. Treba trejdati Okafora i jos neke igrace+pikove za Monka?
To bi bila savrsena petorka za Philu,ali ipak mislim da je premalo jedna lopta za njih sve na terenu hahaha,ali strasna petorka bi bila,nadam se da razmisljaju u tom smijeru u Phili,jer nikakav AS igrac im ne bi bio dobar fit uz ovo sto imaju sad,jednostavno gusio bi mlade igrace,mogao bi ovo biti savrsen draft za Philu!
Sve je ovo odlicno, samo treba trejdati Okafora, totalno se ne uklapa u ovu ekipu.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 18 jun 2017, 14:13

Casual fans are probably going to start watching the 76ers this year. They will soon find out that this Robert Covington guy is pretty good.
Jos jedan uspjeh je da ovaj covjek se danas nalazi u ekipi, prezivio je. :salut:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Kawhi » 18 jun 2017, 15:59

Clutch je napisao/la:
Casual fans are probably going to start watching the 76ers this year. They will soon find out that this Robert Covington guy is pretty good.
Jos jedan uspjeh je da ovaj covjek se danas nalazi u ekipi, prezivio je. :salut:
Vjerovatno najsigurnija stvar u vašoj ekipi trenutno. :)
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 18 jun 2017, 16:01

Kawhi je napisao/la:
Clutch je napisao/la:
Casual fans are probably going to start watching the 76ers this year. They will soon find out that this Robert Covington guy is pretty good.
Jos jedan uspjeh je da ovaj covjek se danas nalazi u ekipi, prezivio je. :salut:
Vjerovatno najsigurnija stvar u vašoj ekipi trenutno. :)
Samo polako. ;)
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la miki_92 » 18 jun 2017, 16:08

Phila na 2k18 MyGM :ljepota:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Ziggs » 18 jun 2017, 16:15

Ako ga gurnu na SG i potpišu nekog pleja tipa Lowry ili Hilla mislim da ce ispasti tipa Brandon Roy što je igračina. A opet postoji opcija da potpišu nekog tipa JJ Reddick i da ga stave na keca i onda bi on bio tipa Harden. Uglavnom imaju toliko opcija da budućnost nije upitna, ali moraju potpisati nekog veterana jer je ovo premlada ekipa da bi sama od sebe sazrijevala. Neko od Lowrya, G-Hilla ili JJa bi bio savršen za njih, najviše radi veteranskog prisustva.
Sam Hinkie, ali i Kolandželo ima zaslugu naravno za ovo. :clap:

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Quinlan » 18 jun 2017, 16:44

Fulz-JJ-Covington-Simmons-Embiid :ljepota: :ljepota:

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la miki_92 » 18 jun 2017, 16:50

ma Reddick bi im po meni najvise leg'o

Woj je pisao prije jedno mjesec dana da su Netsi i Phila najvise zagrizli za JJ-a
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la HankMoody » 18 jun 2017, 21:34

Izvinjavam se na padobranjenju na temu :mrgreen:
Ko će od ovih momaka na rosteru igrati SL? Pretpostavljam da će uz Fultza biti Simmons i TLC? Ima li šansi da Embiid zaigra, kao dodatna priprema za sezonu? Philadelphia će ove sezone biti ekipa koju će se isplatiti pratiti, iako mi je interesovanje za NBA drastično opalo u odnosu na prije... Dakle prva petorka je otprilike Fultz-(neko)-Covington-Simmons-Embiid? S klupe McConnel, Rodríguez, TLC, Šarić i Okafor? Šteta za Noela, baš je bezveze trejdan, imao bi sigurno mjesta u drugom unitu, sad je vjerovatno do toga da ga nisu htjeli platiti koliko je tražio.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Chstal » 18 jun 2017, 22:10

HankMoody je napisao/la:Izvinjavam se na padobranjenju na temu :mrgreen:
Ko će od ovih momaka na rosteru igrati SL? Pretpostavljam da će uz Fultza biti Simmons i TLC? Ima li šansi da Embiid zaigra, kao dodatna priprema za sezonu? Philadelphia će ove sezone biti ekipa koju će se isplatiti pratiti, iako mi je interesovanje za NBA drastično opalo u odnosu na prije... Dakle prva petorka je otprilike Fultz-(neko)-Covington-Simmons-Embiid? S klupe McConnel, Rodríguez, TLC, Šarić i Okafor? Šteta za Noela, baš je bezveze trejdan, imao bi sigurno mjesta u drugom unitu, sad je vjerovatno do toga da ga nisu htjeli platiti koliko je tražio.
TLC nema potrebe da igra vec se dokazao. Embiid nece igrati ljetnu ligu. S Rodriguezom se nece potpisivati ugovor jer na PG imas Fultza i TJ, vjerovatno ce kroz draft ili FA traziti treceg PG.

Ljetnu ligu ce igrati: Fultz, ovi pikovi druge runde, mozda James Long, mozda Polythress i FA igraci koji nisu birani na draftu + neki iz NBDL lige.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 18 jun 2017, 22:33

HankMoody je napisao/la:Izvinjavam se na padobranjenju na temu :mrgreen:
Ko će od ovih momaka na rosteru igrati SL? Pretpostavljam da će uz Fultza biti Simmons i TLC? Ima li šansi da Embiid zaigra, kao dodatna priprema za sezonu? Philadelphia će ove sezone biti ekipa koju će se isplatiti pratiti, iako mi je interesovanje za NBA drastično opalo u odnosu na prije... Dakle prva petorka je otprilike Fultz-(neko)-Covington-Simmons-Embiid? S klupe McConnel, Rodríguez, TLC, Šarić i Okafor? Šteta za Noela, baš je bezveze trejdan, imao bi sigurno mjesta u drugom unitu, sad je vjerovatno do toga da ga nisu htjeli platiti koliko je tražio.
Simmons i Embiid nece igrati SL, za ostale cemo vidjet.

Fultz/X/Covington/Simmons/Embiid je petorka.

X ce biti Henderson/Stauskas/Bayless, a na duze staze TLC moze savrseno upasti na to mjesto startera ukoliko se nastavi pravilno razvijati.

Takodjer postoji solucija da tu se dovede neki FA. JJ Reddick se vec spominjao i mislim da bi bio odlican. Iako ima 33 godine, njegova igra nije toliko uvjetovana atleticizom i mislim da ima jos barem 3 godine odlicne kosarke. A njegov sut i kvalitet u igri bez lopte bi savrseno dosli ekipi. Kao i iskustvo i liderstvo koje bi donio u ovu mladu ekipu. Imamo dovoljno prostora u capu da ga dovedemo, pa cemo vidjet.
Drugi FA je Caldwell-Pope, igracki/godinama je odlican fit, ali njegov potpis ce zahtjevati max ugovor i nisam za tu opciju cisto zbog toga.

Ne treba zaboraviti ni Korkmaza koji ce ako ne ove, onda u ekipu iduce sezone.

Reddick + razvoj TLC-a je najbolji put po mom misljenju.

Druga petorka je nesto sto se sad malo zaboravlja. A fakticki ce to biti nosioci ekipe iz ovog drugog dijela sezone koji su pokazali dosta dobrih stvari i o tome sam vec pisao.

McConnell/Stauskas/TLC/Saric/Holmes + Anderson je skupina fajtera koji ce unijeti energiju ekipi i redom igraci koji su omiljeni u timu zbog svog mentaliteta i radnih navika. A vidjeli smo u prosloj sezoni da su itekako talentovani (naravno za neku ogranicenu rolu). Dario se iskazao prije svih i on ce ocekujem imati ulogu 6. igraca, Holmes i TLC su vrhunske atlete koje treba nastaviti razvijati i na odlicnom su putu, dok McConnell je pokazao da pripada u NBA i strasno je sazrio kao igrac i playmaker.
Sve igraci koji zasluzuju NBA minute, sa sobom donose odredjeni kvalitet, i mogu doprinijeti sirini ekipe.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Quinlan » 18 jun 2017, 22:52

Rodriguez je koliko ja znam FA, u europu ce on opet :mrgreen:

Ali tu je Bayless koji ce im fino doci uz ove mlade :thumbup:

uh ali kasnim :rol:

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 18 jun 2017, 23:06

Quinlan je napisao/la:Rodriguez je koliko ja znam FA, u europu ce on opet :mrgreen:

Ali tu je Bayless koji ce im fino doci uz ove mlade :thumbup:

uh ali kasnim :rol:
Rodriguez je zavrsio svoje sa Filadelfijom.

Okafora ce se vjerovatno trejdat. Za Hendersona postoji timska opcija i ukoliko je aktiviraju to ce biti cisto zbog iskustva. Igracki tesko da je potreban.

Bayless je dobar igrac. Bice koristan veteran za ovu ekipu.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 19 jun 2017, 00:21

Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 19 jun 2017, 01:02

When asked when he'll know when the rebuilding process is complete and he has the right players in place, Hinkie responded ominously, "You'll all know. We'll all know."
We know. :salut:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25265
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la NEZALAGANJE » 19 jun 2017, 01:05

Znas sta me pomalo cudi kod vas? Iako jos uvijek gradite ekipu,upravo vidjeh 13 sigurnih mjesta za narednu sezonu.Ukljucujem Fultza u taj broj.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Philadelphia 76ers

Post Postao/la Clutch » 19 jun 2017, 01:07

NEZALAGANJE je napisao/la:Znas sta me pomalo cudi kod vas? Iako jos uvijek gradite ekipu,upravo vidjeh 13 sigurnih mjesta za narednu sezonu.Ukljucujem Fultza u taj broj.
Ako mozes malo obrazloziti to sto kazes da te cudi? Smatras da je to nesto lose ili?
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.