Utah Jazz

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Tuzla_075
Postovi: 1
Pridružen/a: 09 apr 2010, 22:13
Kontakt:

Re: Utah Jazz

Post Postao/la Tuzla_075 » 09 apr 2010, 22:17

Cini mi se da se taj centar zvao Greg Foster :D
inace sam pratio Jazz do poslije tog finala, i onda sam se razocarao, kad je kloc Russell fulio onaj slobodan sut :roll: , kao smetao mu kamerman ispod kosa, u Chicagu

Avatar
D1n0
Postovi: 906
Pridružen/a: 03 feb 2010, 01:49
Lokacija: Metković
Kontakt:

Re: Utah Jazz

Post Postao/la D1n0 » 09 apr 2010, 23:18

Wolverine:

Kakve ekipe igra atraktivno?

Thunder, Hawks, igraju vrlo atraktivno ali on ipak nemaju puno navijaca i Bosnu
DIRK NOWITZKI!!!

NBA Champion
NBA Finals MVP
NBA Regular Season MVP
10 x All Star
4 x NBA All-First team
FIBA World Championship MVP
Eurobasket MVP

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Utah Jazz

Post Postao/la Wolverine » 10 apr 2010, 00:32

nisam mislio atraktivno kao stil igranja. nego atraktivni kao igrace koje imaju, jer nemaju prakticno nijednog superstara. deron je odlican play, drugi najbolji u ligi, ali jednostavno se ne ponasa tako, i zbog toga uopsteno nema puno fanova, ne samo kod nas. ni boozer nije bog zna popularan. danas ti najvise navijaca imaju cavsi (iskljucivo zbog lebrona), lakersi( dosta zbog kobea, ali ima i istinskih navijaca dosta za razliku od cavsa), sunsi(raju privlaci njihova igra) i denver. phila takodjer zivi na iversonovoj staroj slavi. dok naprimjer timovi poput blazersa, thundera, jazza nemaju navijaca kod nas, ili su rijetki totalno. thunder ce jos malo dobit koloniju svojih navijaca, kao i blazersi, za utah cisto sumnjam. jedino ako ne ovoje titulu, onda bi kila glory huntera navijala za njih.

nespretno sam napiso ovo sve. izvinjavam se na mogucoj necitkosti, jer fakat sam preumoran ;)

Avatar
D1n0
Postovi: 906
Pridružen/a: 03 feb 2010, 01:49
Lokacija: Metković
Kontakt:

Re: Utah Jazz

Post Postao/la D1n0 » 10 apr 2010, 01:48

I naravno Heat zbog D-Wade ;)

Ja isto mislim da ce Blazers i Thunder dobiti puno vise navijaci, posebno ako napravi Upsets u playoffs this year

A meni je isto cudo sto neja puno Spurs, Celtics fanovi u ovaj forum, mozda 2 najbolji ekipa this decade? Celtics imaju superstars; Garnett, Rondo, Allen, Pierce... Spurs imaju isto superstars; Ginobilli, Duncan, Parker i imaju isto balkanski trener ;)
DIRK NOWITZKI!!!

NBA Champion
NBA Finals MVP
NBA Regular Season MVP
10 x All Star
4 x NBA All-First team
FIBA World Championship MVP
Eurobasket MVP

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Utah Jazz

Post Postao/la dema » 10 apr 2010, 10:28

zato imaju bullsi puno navijaca i ovdje i svugdje a mnogi ce nam se pridruzit iduce godine tj ovi sezonski navijaci koji navijaju uvujek za ekipe koje su in koliko ih je znalo pre lebrona za cavse ili koliko ce ih ostat uz lal kad ne budu mogli uc u play off znam neke navijace lal koji su navijali za njih u vrijeme jordana kad se on igrao s njima e te cijenim njih je jako jako malo a za utah su navijali u ono koji nisu volili jordana i bullse pa su prizeljikivali da ih skinu inace smo mi lijeni nasim ljudima je mrsko post napisat jedino ak se treba nes svadat

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Utah Jazz

Post Postao/la LBJ MVP » 10 apr 2010, 20:51

D1n0 je napisao/la:I naravno Heat zbog D-Wade ;)

Ja isto mislim da ce Blazers i Thunder dobiti puno vise navijaci, posebno ako napravi Upsets u playoffs this year

A meni je isto cudo sto neja puno Spurs, Celtics fanovi u ovaj forum, mozda 2 najbolji ekipa this decade? Celtics imaju superstars; Garnett, Rondo, Allen, Pierce... Spurs imaju isto superstars; Ginobilli, Duncan, Parker i imaju isto balkanski trener ;)
Ja navijam za Spurse 8-)
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
D1n0
Postovi: 906
Pridružen/a: 03 feb 2010, 01:49
Lokacija: Metković
Kontakt:

Re: Utah Jazz

Post Postao/la D1n0 » 11 apr 2010, 00:57

LBJ MVP je napisao/la:
D1n0 je napisao/la:I naravno Heat zbog D-Wade ;)

Ja isto mislim da ce Blazers i Thunder dobiti puno vise navijaci, posebno ako napravi Upsets u playoffs this year

A meni je isto cudo sto neja puno Spurs, Celtics fanovi u ovaj forum, mozda 2 najbolji ekipa this decade? Celtics imaju superstars; Garnett, Rondo, Allen, Pierce... Spurs imaju isto superstars; Ginobilli, Duncan, Parker i imaju isto balkanski trener ;)
Ja navijam za Spurse 8-)
LBJ_MVP?

Mislio sam da navijas za Cleveland
DIRK NOWITZKI!!!

NBA Champion
NBA Finals MVP
NBA Regular Season MVP
10 x All Star
4 x NBA All-First team
FIBA World Championship MVP
Eurobasket MVP

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Utah Jazz

Post Postao/la Wolverine » 11 apr 2010, 01:05

glory hunter ko glory huter, ha ja. :mrgreen:

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Utah Jazz

Post Postao/la LBJ MVP » 11 apr 2010, 01:43

D1n0 je napisao/la:
LBJ MVP je napisao/la:
D1n0 je napisao/la:I naravno Heat zbog D-Wade ;)

Ja isto mislim da ce Blazers i Thunder dobiti puno vise navijaci, posebno ako napravi Upsets u playoffs this year

A meni je isto cudo sto neja puno Spurs, Celtics fanovi u ovaj forum, mozda 2 najbolji ekipa this decade? Celtics imaju superstars; Garnett, Rondo, Allen, Pierce... Spurs imaju isto superstars; Ginobilli, Duncan, Parker i imaju isto balkanski trener ;)
Ja navijam za Spurse 8-)
LBJ_MVP?

Mislio sam da navijas za Cleveland
LBJ mi je jedan od 5 najdražih košarkaša pa sam uzeo njegov nick ipak bolje zvuči i da se s nekim posvađam ili sprijateljim LBJ_MVP nego Tony9 ili tako nekako
Wolverine je napisao/la:glory hunter ko glory huter, ha ja. :mrgreen:
Je li to meni upučeno ja za Spurse navijam oduvijek bili mi PO ili ne,a još jedan od dokaza da nisam GH je to da navijam za Real iako nisu 6-7 godina (nisam siguran) nisu prošli 1/8 finala.A inače mrzim glory huntere pa imam poznanika uopšte ne prate NBA pa osvoji Boston svi za njih navijaju osvoji LAL odjednom svima Kobe najdraži košarkaš :mrgreen: to mi je uopšteno njesra
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Utah Jazz

Post Postao/la Wolverine » 11 apr 2010, 01:46

joj ma za zajebajem se ;)

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Utah Jazz

Post Postao/la LBJ MVP » 11 apr 2010, 01:50

Wolverine je napisao/la:joj ma za zajebajem se ;)
Šta se odmah pališ :mrgreen: zar nisi vidio smajli :mrgreen: malo sam se i ja zayebavao :mrgreen:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Utah Jazz

Post Postao/la Wolverine » 11 apr 2010, 01:57

ma ne palim se, nego da se osiguram :)

Avatar
D1n0
Postovi: 906
Pridružen/a: 03 feb 2010, 01:49
Lokacija: Metković
Kontakt:

Re: Utah Jazz

Post Postao/la D1n0 » 11 apr 2010, 03:30

Ja volim gledati Spurs, zbog Big Three: Parker, Duncan, Ginobilli

A za mene je Coach Popovich malo arrogant
DIRK NOWITZKI!!!

NBA Champion
NBA Finals MVP
NBA Regular Season MVP
10 x All Star
4 x NBA All-First team
FIBA World Championship MVP
Eurobasket MVP

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Utah Jazz

Post Postao/la LBJ MVP » 11 apr 2010, 10:48

D1n0 je napisao/la:Ja volim gledati Spurs, zbog Big Three: Parker, Duncan, Ginobilli

A za mene je Coach Popovich malo arrogant
Meni je baš drag trener,ali mora biti navijam za njih Big3(najnenafuraniji igrači uz D-Willa,Boozera i ostatak Jazza i naravno OKC) su sjajni i vjerujem,ako svi budu zdravi da možemo do finala konferencije.Samo mi je žao što Finley nije ostao mogao je puno ponuditi iako mu je gotov 40
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
maestro<
Postovi: 113
Pridružen/a: 17 okt 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Utah Jazz

Post Postao/la maestro< » 19 okt 2010, 13:05

Dino haveru, jel ti odnekud prevodiš svoje postove ili šta već radiš, preznojim se dok pročitam?
>Vamos Sevilla<

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Utah Jazz

Post Postao/la BernardBarnjak » 27 okt 2010, 15:27

Otisao je Boozer a dosao Al Jefferson. Malo drugacija ekipa ali po meni i dalje odlicna. sve je zasluga naravno Jerry Sloana & Phil Johnsona. Oni su tu godinama... Jaka odbrana plus pick & roll igra ce i dalje biti trade mark jazzera!

slika

Malo prisjecanje na istoriju Jazza-a... Mark Eaton 224 cm :mrgreen:

slika

Felton Spencer 214 cm

slika


Antoine Carr

slika

Jeff Trica Hornacek :mrgreen:

slika
Zadnja izmjena: BernardBarnjak, dana/u 27 okt 2010, 15:35, ukupno mijenjano 1 put.
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Utah Jazz

Post Postao/la Wolverine » 27 okt 2010, 15:34

ma i jaci su nego prosle godine. drago mi je sto ce milsap napokon biti u pocetnoj petorci.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Utah Jazz

Post Postao/la BernardBarnjak » 27 okt 2010, 21:52

Al u novom dresu protiv Suns-a

slika

klupa...

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Utah Jazz

Post Postao/la BernardBarnjak » 07 dec 2010, 11:06

Pobjeda protiv grizlija. Trenutni omjer jazzera 16:6.


slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
alfarouqaminu
Postovi: 4917
Pridružen/a: 25 nov 2010, 15:13
Kontakt:

Re: Utah Jazz

Post Postao/la alfarouqaminu » 07 dec 2010, 11:43

BernardBarnjak je napisao/la:Al u novom dresu protiv Suns-a

slika

klupa...

slika
Bas su lepi :D

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.