NBA draft

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: NBA draft

Post Postao/la filip13 » 24 jun 2017, 17:35


Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Chstal » 24 jun 2017, 18:08

NEZALAGANJE je napisao/la:NYK imaju NBA titulu i upravo cinjenica da su spremni placati luxury tax,da imaju DALEKO najskupljeg GMa u ligi mora biti dovoljna da se igra makar PO na ovakvom Istoku.Tu nema nikakvog opravadanja.Temelje su imali jer je Melo bio jedan od najboljih igraca lige kad je dosao kod njih,a to sto ne znaju poslovati i sto su se dijelili kojekakvi ugovori i dijele jos uvijek nije nikakvo oprvdanje.Ako Phil pravi temelje :roll: zasto je trejdovao za Rosea prosle godine?Zasto je Melu dao ovakav ugovor pa ga sada tjera?Zasto je Noah dobio ovakav ugovor? O cemu pricamo ovdje? Lik ih,vrlo jasno receno,unistava i nikakav draft pik(na stranu Porzingis) to ne mijenja.
Mislio sam od kad pratim NBA kosarku 85/86. Knicki su uvijek bili neradnici, nego uvijek potpisivali srednje igrace visokim ugovorima. Treba imati neku kulturu, a kultura se ne stvara preko noci. Phil nije imao ni jednog pika, sve su pikove njegovi prethodnici izgubili. Potpisali Carmela a ne mozes ga trejdati bez njegovog znanja. Phil pokusao preko Noaha i Rosea nesto uciniti ali nije uspio.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 jun 2017, 20:54

Slazem se da se kultura ne stvara preko noci ,ali Phil onda mora biti jasan u tome.Ili ce stvarati kulturu polako i graditi tim kroz draft oslobadjajuci cap prostor ili ce se pokusati hvatati PO!?On,cini mi se,pokusava oboje i time stvara konfuziju koja proizvodi ovakve gluposti oko NYK.Svi su govorili da Mela ne treba potpisati prije 2-3 god,ali jok on mu da ugovor i to sa no-trade klauzulom,pa ga onda pokusava otjerati!?? :? Poteze za raspale Rosea i Noaha ne treba ni komentarisati.I dok Rose i dalje moze pomoci u nekoj manjoj mjeri i manjoj ulazi,ovaj drugi je totalno beskoristan.

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6296
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la AshburtonG » 24 jun 2017, 23:44

geoxx je napisao/la:Ne znam samo sta su ovi koji nemaju najbolje univerzitete na svijetu, koji nemaju najvise Nobelovaca, cija drzava nije najveća supersila u historiji i tako dalje i tako dalje, ako su vec Ameri debelo najgluplji. Sta su Balkanci?
:urnebes:
Ti onda trebas druze procitat malo historiju. Je li ti znas uopce kad je ta supersila nastala? :? Bilo je tokom historije mnogo jacih sila u datom periodu od onoga sto je USA danas. ;) Novije historije da, historije nema sanse. Pa ljudi su izabrali yebenog Trumpa, to je ekvivalent da mi izaberemo Sabahudina Vugdalica sa predsjednika. Ali necemo o tome. Svako ima svoje misljenje.

on topic:

O Philovom radu dovoljno govori i cinjenica da apsolutno niko ne zna sta je njihov cilj. Covjek se totalno izgubio u ovoj ulozi. :crazy:

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la alemsa » 25 jun 2017, 00:27

AshburtonG je napisao/la:
geoxx je napisao/la:Ne znam samo sta su ovi koji nemaju najbolje univerzitete na svijetu, koji nemaju najvise Nobelovaca, cija drzava nije najveća supersila u historiji i tako dalje i tako dalje, ako su vec Ameri debelo najgluplji. Sta su Balkanci?
:urnebes:
Ti onda trebas druze procitat malo historiju. Je li ti znas uopce kad je ta supersila nastala? :? Bilo je tokom historije mnogo jacih sila u datom periodu od onoga sto je USA danas. ;) Novije historije da, historije nema sanse. Pa ljudi su izabrali yebenog Trumpa, to je ekvivalent da mi izaberemo Sabahudina Vugdalica sa predsjednika. Ali necemo o tome. Svako ima svoje misljenje.

on topic:

O Philovom radu dovoljno govori i cinjenica da apsolutno niko ne zna sta je njihov cilj. Covjek se totalno izgubio u ovoj ulozi. :crazy:
Ne moze biti ravno Sabahudinu, kad ne vrijedi 9 milijardi dollara. Kad bude vrijedio mozda i bude izabran
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la JHam » 25 jun 2017, 21:16

alemsa je napisao/la:
AshburtonG je napisao/la:
geoxx je napisao/la:Ne znam samo sta su ovi koji nemaju najbolje univerzitete na svijetu, koji nemaju najvise Nobelovaca, cija drzava nije najveća supersila u historiji i tako dalje i tako dalje, ako su vec Ameri debelo najgluplji. Sta su Balkanci?
:urnebes:
Ti onda trebas druze procitat malo historiju. Je li ti znas uopce kad je ta supersila nastala? :? Bilo je tokom historije mnogo jacih sila u datom periodu od onoga sto je USA danas. ;) Novije historije da, historije nema sanse. Pa ljudi su izabrali yebenog Trumpa, to je ekvivalent da mi izaberemo Sabahudina Vugdalica sa predsjednika. Ali necemo o tome. Svako ima svoje misljenje.

on topic:

O Philovom radu dovoljno govori i cinjenica da apsolutno niko ne zna sta je njihov cilj. Covjek se totalno izgubio u ovoj ulozi. :crazy:
Ne moze biti ravno Sabahudinu, kad ne vrijedi 9 milijardi dollara. Kad bude vrijedio mozda i bude izabran
Ne treba pricati o politici, ali zar to nije ravno onome sto se kod nas bira oduvijek iz sva tri naroda...Ako ovo nase nije i gore :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Nemanja86 » 26 jun 2017, 19:22

Chstal je napisao/la:
Mislio sam od kad pratim NBA kosarku 85/86. Knicki su uvijek bili neradnici, nego uvijek potpisivali srednje igrace visokim ugovorima. Treba imati neku kulturu, a kultura se ne stvara preko noci.
pa ne bih se baš složio, Knicksi 90-ih su bili baš simbol "radničke ekipe", odbrana krvavih koljena, gomila enforcera na terenu, tuče itd... Charles Smith, Antony Mason, John Starks, Charlie Ward... gomila relativno prosječnih igrača koji nisu bili lotteryji na draftu, neki su čak bili i nedraftovani poput Starksa. Dakle to je bio baš old school način slaganja tima, jedan superstar (Ewing naravno) i gomila odgovarajućih igrača role oko njega.

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la MElloo » 27 jun 2017, 00:02


oo jbt :lol: :lol: :lol: :lol: :rol:

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Quinlan » 27 jun 2017, 01:08

E ovo kad ustanem moram naći i pregledat :rol: :rol:

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Kawhi » 27 jun 2017, 03:50

Quinlan je napisao/la:E ovo kad ustanem moram naći i pregledat :rol: :rol:
Ko prvi nađe nek postavi ovdje. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Dex » 27 jun 2017, 09:12

Kawhi je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:E ovo kad ustanem moram naći i pregledat :rol: :rol:
Ko prvi nađe nek postavi ovdje. :rol:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Sarmelino » 27 jun 2017, 09:46

Kakav bog :rol: Ubio se za tih kečera
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la IlCapitano » 27 jun 2017, 15:09

slika
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Kawhi » 27 jun 2017, 17:01

Kad će kod nas biti dostupan Big Baller Brand?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Sarmelino » 27 jun 2017, 18:59

Kawhi je napisao/la:Kad će kod nas biti dostupan Big Baller Brand?
Odakle keš
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Kawhi » 27 jun 2017, 19:02

Sarmelino je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Kad će kod nas biti dostupan Big Baller Brand?
Odakle keš
Kupiću papuče. Da imam za grada preko ljeta. Svakako mi košarkaška oprema ne treba.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la miki_92 » 27 jun 2017, 19:12

pa papuce su bile $200 :rol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Lillard » 27 jun 2017, 19:56

miki_92 je napisao/la:pa papuce su bile $200 :rol:
ja sam samo čekao da Lonzo dođe u papučama na draft jer se u zadnje vrijeme stalno pojavljuje u njima :facepalm:

al realno, ime je ružno, znak je ružan, a tene su onako, mrtvi prosjek. ne vidim zašto bi neko kupio ono i po normalnoj cijeni kamoli ovakvoj.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la BernardBarnjak » 28 jun 2017, 07:54

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la BernardBarnjak » 03 jul 2017, 14:05

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.