NBA draft

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Jeftha » 24 jun 2017, 00:04

LaVar je legenda.

Lonzo će biti za nekih 20-tak godina kad Kaliforniji donese prstenje.

Kakvu cemo samo hegemoniju uspostaviti.

Let's go Dubs. Let's go Lakers.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Lillard » 24 jun 2017, 00:06

Jeftha je napisao/la:LaVar je legenda.

Lonzo će biti za nekih 20-tak godina kad Kaliforniji donese prstenje.

Kakvu cemo samo hegemoniju uspostaviti.

Let's go Dubs. Let's go Lakers.
slika
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Jeftha » 24 jun 2017, 00:06

Lillard je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:LaVar je legenda.

Lonzo će biti za nekih 20-tak godina kad Kaliforniji donese prstenje.

Kakvu cemo samo hegemoniju uspostaviti.

Let's go Dubs. Let's go Lakers.
slika
Nisam te ni zamisljao drugacije.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 jun 2017, 00:07

Cuj let's go Dubs,let's go Lakers. :facepalm: :facepalm:

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Lillard » 24 jun 2017, 00:08

Dobro je, znam da si trol.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: NBA draft

Post Postao/la Ziggs » 24 jun 2017, 00:30

NEZALAGANJE je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Stephen A opet kuka koga su izabrali na draftu, kako mi ide na živce podcjenjivanje euro igrača. Tako je sra.o i prošle godine.
Ovaj put je Stephen A. vjerovatno bio upravu kad je kritikovao Phila oko drafta.Nije on mnogo pricao o tome sta decko moze postati niti ga je podcjenjivao kako ti kazes,ali je iznio zanimljive tvrdnje.Znaci poprilicno visokim pikom biras igraca koji nije imao workout za tebe,kojeg nisi gledao uzivo i za kojeg ne znas da li u NBA moze biti PG ili SG!?Isto tako je naveo da je plan Phila jos prije 4 god bio da NYK budu najmanje u PO,a onda je draftovao Porzingisa(kao projekat,posto se jos uvijek razvija),a onda to isto ucinio i ove godine.Gdje je tu PO i sve obecano i ono za sta prima skoro 12mil? Licno vidim klasicni rebuilding,ako i to ne sj.ebe trejdom Porzingisa.
Imaju Knicksi nekog dugogodišnjeg skauta u Evropi. Uglavnom toga lika Phil sluša kao oca. A kada se pogleda u posljednje vrijeme, taj skaut je izgleda dobro odradio svoj posao Porzingis, Hernangomez pa donekle i Kuzminkas. Mislim da je ovo dobar pick za Knickse, ovaj momak je karakteran i već je profesionalac dok da je Smith došao u Knickse ne mislim da bi to u ovakvoj organizaciji ispalo kako treba. Ntilkina možda neće biti neki all-star ali ovo da će biti bust pa to je smiješno. Biće nešto tipa, George Hill samo 5-6 cm veći i mnogo duži wingspan što je opet dugogodišnji vrlo solidan NBA igrac.

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Chstal » 24 jun 2017, 00:52

Eto uzeli ga na slijepo. Svi timovi u NBA imaju skaute po Evropi. Prate djecu od 13 godina i raspituju se za njih, zapisuju njihov godisnji rast, napredak, radne navike itd.

NYK je teska organizacija, nemaju NBA titulu. Do prosle godine su bili NBA ekipa koja je najvise placala luxury tax (sad je Cleveland preuzeo primat u samo dvije godine oborili su sve rekorde). Ocekuju stalno play-off a nemaju nikakvog cilja, samo su se potpisivali igraci za ogroman novac upitnog kvaliteta. Ovo je prvi put u historiji da NYK igra 3 godine veoma lose, pa je Stephen malo poludio. Ocekuje da NYK igra play off svake godine, a nisu imali nikakve temelje. Ja mislim da Phil prave temelje ne samo za 3 godine, nego i za buducnost kosarke u NYK sto je mnogo vaznije.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 jun 2017, 01:03

NYK imaju NBA titulu i upravo cinjenica da su spremni placati luxury tax,da imaju DALEKO najskupljeg GMa u ligi mora biti dovoljna da se igra makar PO na ovakvom Istoku.Tu nema nikakvog opravadanja.Temelje su imali jer je Melo bio jedan od najboljih igraca lige kad je dosao kod njih,a to sto ne znaju poslovati i sto su se dijelili kojekakvi ugovori i dijele jos uvijek nije nikakvo oprvdanje.Ako Phil pravi temelje :roll: zasto je trejdovao za Rosea prosle godine?Zasto je Melu dao ovakav ugovor pa ga sada tjera?Zasto je Noah dobio ovakav ugovor? O cemu pricamo ovdje? Lik ih,vrlo jasno receno,unistava i nikakav draft pik(na stranu Porzingis) to ne mijenja.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Epidaurus » 24 jun 2017, 01:09

Phil do sad imao 2 picka na draftovima i s oba pogodio (Willy i Porzingis). Za ovog Francuza tek ostaje da se vidi kakav ce bit, lako se moze desit da opet ubode kao s Kristapsom. O kakvim nikakvim draft pickovima pricas ?

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 jun 2017, 01:16

Pricam o tome da Phil nije doveden da radi rebuilding sa njima i nikakvo draftovanje ne opravdava njegov uzasan posao do sada.Za takvo nesto se ne daje 12mil godisnje jer tankovati i draftovati top pikove moze svaki GM u ovoj ligi,a posebno se ne radi rebuilding dok je Melo jos uvijek bio u prajmu.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la tuzlak1987 » 24 jun 2017, 01:19

Gdje ce sa Melom napadat nesto, frajer je svoje odigrao, a i nikakav vodja nije. Jedina greska Knicksa je sto je ubacena klauzula da ga ne mogu trejdat, inace su mogli obaviti dobar rebuilding i uvaliti ga nekom za pickove prve runde.

Druga greska je ovaj ugovor Noahu, a ostalo je ok.

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la The Game » 24 jun 2017, 01:22

Pa ko da im je trebala jos neka greska pored te dvije :D
Da su jos nesto zaje.bali, bili bi na nivou Brooklyna.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Donnie Darko » 24 jun 2017, 01:23

Fasciniran sam divljenjem za pick Porzingisa, iako je isti bio projektovan kao 4. ili 5. pick, i uzeo bi ga svako normalan, Magic bi ga uzeo 100% da su ga Knicksi iz nekog razloga propustili, čak je i niz ekipa bio spreman da se penje u draft poretku da bi ga pokupili.

Dobar pick, ali savim normalan i očekivan. Na stranu što je ionako bio projektovan kao minimalno 5. pick, a zatim rasturio workoute, ipak je internet armija vidjela visokog euro bijelca i proglasili su ga novim Miličićem, a Phil je unatoč njihovim stručnim i potpuno objektivnim i razumnim prognozama bio hrabar i uzeo ga. Plus činjenica da su lokalni navijači Knicksa mahom **** idioti, njihova stručna procjena također ima veliku težinu.

Govori se kao da je izvukao lika sa dna lutrije, ili da je uradio ono što su Cavsi sa Benetom, i pogodio.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 jun 2017, 01:25

Donnie Darko je napisao/la:Fasciniran sam divljenjem za pick Porzingisa, iako je isti bio projektovan kao 4. ili 5. pick, i uzeo bi ga svako normalan, Magic bi ga uzeo 100% da su ga Knicksi iz nekog razloga propustili, čak je i niz ekipa bio spreman da se penje u draft poretku da bi ga pokupili.

Dobar pick, ali savim normalan i očekivan. Na stranu što je ionako bio projektovan kao minimalno 5. pick, a zatim rasturio workoute, ipak je internet armija vidjela visokog euro bijelca i proglasili su ga novim Miličićem, a Phil je unatoč njihovim stručnim i potpuno objektivnim i razumnim prognozama bio hrabar i uzeo ga. Plus činjenica da su lokalni navijači Knicksa mahom **** idioti, njihova stručna procjena također ima veliku težinu.

Govori se kao da je izvukao lika sa dna lutrije, ili da je uradio ono što su Cavsi sa Benetom, i pogodio.
Tome se i ja cudim.Nije prevelika nauka naci buduceg All stara top 5 pikom.Nauka je naci ga izvan lutrije,pri kraju drafta,u 2.rundi itd.

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Dex » 24 jun 2017, 08:09

NEZALAGANJE je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:Fasciniran sam divljenjem za pick Porzingisa, iako je isti bio projektovan kao 4. ili 5. pick, i uzeo bi ga svako normalan, Magic bi ga uzeo 100% da su ga Knicksi iz nekog razloga propustili, čak je i niz ekipa bio spreman da se penje u draft poretku da bi ga pokupili.

Dobar pick, ali savim normalan i očekivan. Na stranu što je ionako bio projektovan kao minimalno 5. pick, a zatim rasturio workoute, ipak je internet armija vidjela visokog euro bijelca i proglasili su ga novim Miličićem, a Phil je unatoč njihovim stručnim i potpuno objektivnim i razumnim prognozama bio hrabar i uzeo ga. Plus činjenica da su lokalni navijači Knicksa mahom **** idioti, njihova stručna procjena također ima veliku težinu.

Govori se kao da je izvukao lika sa dna lutrije, ili da je uradio ono što su Cavsi sa Benetom, i pogodio.
Tome se i ja cudim.Nije prevelika nauka naci buduceg All stara top 5 pikom.Nauka je naci ga izvan lutrije,pri kraju drafta,u 2.rundi itd.
Zamisli kako je bilo M.Gasola bilo izvuć u drugoj rundi
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la SiamoNoi » 24 jun 2017, 14:11


Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la alemsa » 24 jun 2017, 15:07

AshburtonG je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Malo je offtopic, al meni je smiješno kad mi za nekog mislimo da je glupa nacija, a kod nas Zvezde Granda najgledanija stvar na tvu. Ne mislim da ti gledaš Zvezde Granda, al poenta je da gledaš malo oko sebe gdje živimo. :mrgreen:
Lavar je car. :D
Ne zivim u Bosni. Zivio sam u raznim drzavama, pa se zato smatram kompetentnim da uporedim Amere sa tih ostalih par nacija, i ustanovim kako su debelo "najgluplji" narod. Pod tim podrazumijevam da ih je najlakse izmanipulisat. Oprah da napravi emisiju sad, i kaze da se trebaju jest **** krokodila, sutra bi na ebayu raja kupovala **** krokodila. Nasa raja se makar nalozi na nesto normalno(muzika), koliko god to bilo (ne)kvalitetno, te jos uvijek, nazalost, ratne teme.

Za Lavara se slazem. On upravo dokazuje moju tvrdnju. Trolla frajer, a dokaz koliko to Amere lozi su i ovi "angry" smajliji na svakoj objavi vezano za Lonza. :lol:

Imaju jedne od najboljih svjetskih naucnika, izmislili su pola stvari sto svijet itekako koristi poput aviona, remen kajsha, telefona, televizora, kompjutera, interneta, lasera, mikrovalne, motora na paru, kemoterapiju, kreditne kartice itd. To ne moze uradit glupa nacija. Da ne znaju geografiju ne znaju, vise su razmazeni nego glupi. Gdje god odes u zapadnu Evropu da zivis daju ti do znanja da si stranac, i nikad ne mos biti dio njih, cak i da si rodjen tamo, u Americi nikog ne interesuje, cak sta vise cool im sto si odnekle. Mani se ti predrasuda, svaka nacija ima svakakvih. Je.bte bio sam mozda 3i srednje, i prvi-drugi dan skole, imo cas sa ono foreign-exchange student, iz Belgije mala, meni drago ono da se upoznam haj ono Evropa da se malo druzimo, pita odakle si kad sam reko Bosnia, kako me je pogledala majku je.bala k'o da sam reko prashuma "oh Bosnia", kobtam mrs jeb.o te brat, da odes u Bosnu promjenila bi misljenje 100%, ali to se te prerasude.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la geoxx » 24 jun 2017, 15:29

Ne znam samo sta su ovi koji nemaju najbolje univerzitete na svijetu, koji nemaju najvise Nobelovaca, cija drzava nije najveća supersila u historiji i tako dalje i tako dalje, ako su vec Ameri debelo najgluplji. Sta su Balkanci?
:urnebes:

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la TheChief » 24 jun 2017, 15:32

Ja ne mogu da vjerujem da i dalje ima ljudi koji misle da su Amerikanci glupi. :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Kajzer10 » 24 jun 2017, 15:45

Imas fin broj ljudi koji ce na pitanje ko je najgluplji odgovoriti Amerikanci i Britanci. Bas jucer pise lik komentar na nekoj srpskoj stranici kako vozi kamion po Engleskoj i kako su oni daleko najgluplji. Puno lajkova i nula osporavanja.
Da,on vozi kamion. Akademik nas :rol:

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.