NBA draft

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la BernardBarnjak » 17 maj 2017, 12:39

Penaltiky je napisao/la:Samo da Kelti ne uzmu Balla

Sent from my F3111 using Tapatalk
Istom se nadam. Istom.
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: RE: Re: NBA draft

Post Postao/la Penaltiky » 17 maj 2017, 12:41

BernardBarnjak je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Samo da Kelti ne uzmu Balla

Sent from my F3111 using Tapatalk
Istom se nadam. Istom.
On se ubio za Miamija i Lakersa. Nije njegova životna filozofija za Kelte.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la KK_Bosna » 17 maj 2017, 12:46

Epidaurus je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:Jel mi moze neko ukratko objasniti zasto je tatum ovako propao? Najavljivan je kao stopostotni prvi pick, a sad bi mogao biti van prvih 5?

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
Ne znam da je Tatum ikad najavljivan ko sigurni prvi pick. Giles je prije dolaska ove generacije na college slovio kao najveci potencijal i vjerovatni prvi pick al njega su povrede vec sad dosta unistile.
ne pratim toliko high school i college (skoro nikako ustvari), ali prije tri godine se dobro sjecam tatuma da su svi hvalili, kontao sam novi lebron

http://www.stltoday.com/sports/high-sch ... f6878.html

http://www.maxpreps.com/high-schools/ch ... 23eb302a27
breelem je napisao/la:3. Phila
2. Lakersi
1. Boston
znaci nama ide konj ball... PG, ne dolazi ovamo, ne treba ti to u karijeri!
jose je napisao/la:Je li se ikad desilo da Celticsi i Lakersi imaju prva 2 picka?
nije :mrgreen: rijetko kad su jedna od te dvije ekipe imale prvi pick, a ne da budu na 1. i 2. poziciji :mrgreen:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: RE: Re: NBA draft

Post Postao/la Penaltiky » 17 maj 2017, 13:03

KK_Bosna je napisao/la:
jose je napisao/la:Je li se ikad desilo da Celticsi i Lakersi imaju prva 2 picka?
nije :mrgreen: rijetko kad su jedna od te dvije ekipe imale prvi pick, a ne da budu na 1. i 2. poziciji :mrgreen:
Kelti jednom 1950e, LAL dvaput, zadnji put 1982.

Sent from my F3111 using Tapatalk
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Clutch » 17 maj 2017, 13:38

Ovdje se mijesaju stvari. Lavar Ball je problematican, Lonzov karakter uopste nije upitan, cak je jedan od najboljih lidera i timskih igraca kojeg sam ikad vidio od nekog freshmena na koledzu.

Pritom, dobro poslozena fransiza u kojoj se zna neki red i kako stvari funkcionisu, nece sigurno dopustit da otac igraca stvara probleme, smjenjuje trenera i slicne stvari. Izbjegavati Lonzov talent zbog njegovog oca je smijesna stvar za uraditi i siguran sam da ni Boston a ni Lakersi to nece napraviti. Ukoliko ga ne izaberu razlozi za to ce biti neke druge prirode, prvenstveno je to stvar evaluacije talenta i fita u njihove rostere.
Zadnja izmjena: Clutch, dana/u 17 maj 2017, 13:40, ukupno mijenjano 1 put.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: RE: Re: NBA draft

Post Postao/la Penaltiky » 17 maj 2017, 13:40

Clutch je napisao/la:Ovdje se mijesaju stvari. Lavar Ball je problematican, Lonzov karakter uopste nije upitan, cak je jedan od najboljih lidera i timskih igraca kojeg sam ikad vidio od nekog freshmena na koledzu.

Pritom, dobro poslozena fransiza u kojoj se zna neki red i kako stvari funkcionisu, nece sigurno dopustit da otac igraca stvara probleme, smjenjuje trenera i slicne stvari. Izbjegavati Lonzov talent zbog njegovog oca je smijesna stvar za uraditi i siguran sam da ni Boston a ni Lakersi to nece napraviti. Ukoliko ga ne izaberu razlozi za to ce biti druge prirode.
Patike od 500 $ su mi dovoljne da ga ne želim vidjeti u dresu s djetelinom.

Sent from my F3111 using Tapatalk
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: RE: Re: NBA draft

Post Postao/la Clutch » 17 maj 2017, 13:43

Penaltiky je napisao/la:
Clutch je napisao/la:Ovdje se mijesaju stvari. Lavar Ball je problematican, Lonzov karakter uopste nije upitan, cak je jedan od najboljih lidera i timskih igraca kojeg sam ikad vidio od nekog freshmena na koledzu.

Pritom, dobro poslozena fransiza u kojoj se zna neki red i kako stvari funkcionisu, nece sigurno dopustit da otac igraca stvara probleme, smjenjuje trenera i slicne stvari. Izbjegavati Lonzov talent zbog njegovog oca je smijesna stvar za uraditi i siguran sam da ni Boston a ni Lakersi to nece napraviti. Ukoliko ga ne izaberu razlozi za to ce biti druge prirode.
Patike od 500 $ su mi dovoljne da ga ne želim vidjeti u dresu s djetelinom.

Sent from my F3111 using Tapatalk
Validan razlog nema sta.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: NBA draft

Post Postao/la Penaltiky » 17 maj 2017, 13:46

Clutch je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
Clutch je napisao/la:Ovdje se mijesaju stvari. Lavar Ball je problematican, Lonzov karakter uopste nije upitan, cak je jedan od najboljih lidera i timskih igraca kojeg sam ikad vidio od nekog freshmena na koledzu.

Pritom, dobro poslozena fransiza u kojoj se zna neki red i kako stvari funkcionisu, nece sigurno dopustit da otac igraca stvara probleme, smjenjuje trenera i slicne stvari. Izbjegavati Lonzov talent zbog njegovog oca je smijesna stvar za uraditi i siguran sam da ni Boston a ni Lakersi to nece napraviti. Ukoliko ga ne izaberu razlozi za to ce biti druge prirode.
Patike od 500 $ su mi dovoljne da ga ne želim vidjeti u dresu s djetelinom.

Sent from my F3111 using Tapatalk
Validan razlog nema sta.
Nekom jeste, nekom nije, al lik koji nije jos do Nba dobacio, i gurbetluci u stilu Kanye Westa nisu bas za Kelte

Sent from my F3111 using Tapatalk
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 maj 2017, 13:58

Lonzo je već odbio workout sa bilo kim osim sa Jezerašima, to dovoljno govori. Mislim da je Fultz lock kao prvi pick i da ide kod nas, isto tako šanse za trejdom su sada dosta manje negoli ranije, jer je i cijena porasla i vjerujem da ćemo ga gledati iduće sezone u našem dresu.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Chstal » 17 maj 2017, 13:59

Ball je pravii igrac za Lakerse ili ce napraviti karijeru ili ce propasti tj ne vjerujem da ce biti osrednji igrac. Ono sto mu otac radi samo odmaze situaciji. Jedva cekam kako ce se ova generacija pokazati u prvih 20 utakmica.

Avatar
Winters
Postovi: 2198
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Winters » 17 maj 2017, 15:58

miki_92 je napisao/la:slika
slika

:rol:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Clutch » 17 maj 2017, 16:17

[Givony] Word out of LA is Lonzo Ball is heavy favorite at #2, but will take a long hard look at De'Aaron Fox too. Hoping for a head to head workout.
Fox je dosta poboljsao svoj status nastupima na zavrsnom turniru. Jako zanimljiv prospekt.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: NBA draft

Post Postao/la Ziggs » 17 maj 2017, 17:34

rio_Ferdy88 je napisao/la:Lonzo je već odbio workout sa bilo kim osim sa Jezerašima, to dovoljno govori. Mislim da je Fultz lock kao prvi pick i da ide kod nas, isto tako šanse za trejdom su sada dosta manje negoli ranije, jer je i cijena porasla i vjerujem da ćemo ga gledati iduće sezone u našem dresu.
Pobijedite nas a onda malac iz DC-a ide kod vas ko prvi pick :D Danny Ainge :clap:

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Clutch » 17 maj 2017, 18:07

Ziggs je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Lonzo je već odbio workout sa bilo kim osim sa Jezerašima, to dovoljno govori. Mislim da je Fultz lock kao prvi pick i da ide kod nas, isto tako šanse za trejdom su sada dosta manje negoli ranije, jer je i cijena porasla i vjerujem da ćemo ga gledati iduće sezone u našem dresu.
Pobijedite nas a onda malac iz DC-a ide kod vas ko prvi pick :D Danny Ainge :clap:
Nije on iz DC-a. Washington University je u Seattleu, drzava Washington. DC je na drugom kraju zemlje. :mrgreen:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: NBA draft

Post Postao/la Ziggs » 17 maj 2017, 18:12

Clutch je napisao/la:
Ziggs je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Lonzo je već odbio workout sa bilo kim osim sa Jezerašima, to dovoljno govori. Mislim da je Fultz lock kao prvi pick i da ide kod nas, isto tako šanse za trejdom su sada dosta manje negoli ranije, jer je i cijena porasla i vjerujem da ćemo ga gledati iduće sezone u našem dresu.
Pobijedite nas a onda malac iz DC-a ide kod vas ko prvi pick :D Danny Ainge :clap:
Nije on iz DC-a. Washington University je u Seattleu, drzava Washington. DC je na drugom kraju zemlje. :mrgreen:
Rođen u DC-u, odrastao u DC-u tu naučio igrati košarku i išao u srednju. Znam šta pišem :shh:
Zadnja izmjena: Ziggs, dana/u 17 maj 2017, 18:17, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Clutch » 17 maj 2017, 18:15

Ziggs je napisao/la: Rođen u DC-u, odrastao u DC-u tu i naučio igrati košarku. Znam šta pišem :shh:
A to si mislio, ispricavam se. :thumbup:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 maj 2017, 18:19

IT4 je Huskie, znaju se tako, radio sa njim vec cini mi se.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: NBA draft

Post Postao/la Ziggs » 17 maj 2017, 18:19

Clutch je napisao/la:
Ziggs je napisao/la: Rođen u DC-u, odrastao u DC-u tu i naučio igrati košarku. Znam šta pišem :shh:
A to si mislio, ispricavam se. :thumbup:
Komplikovano je to u DC-u. To područje oko grada ima i Virginia i Maryland državu. Durant uvijek govori da je iz DC-a ali nije baš tako. Nešto tipa Ilidža - Sarajevo odnos. Ali uglavnom, bogato područje što se tice košarkaša Durant, Oladipo, Lawson, braća Grant...

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Clutch » 17 maj 2017, 18:39

rio_Ferdy88 je napisao/la:IT4 je Huskie, znaju se tako, radio sa njim vec cini mi se.
Da li si za da daju Ajzei max sad kad Fultz dolazi?

Izuzetno komplikovana situacija i iskreno jos uvijek nemam licno stajaliste po tom pitanju. Veliko je pitanje sta zeli Boston. Ukoliko ce ici all-in i stvarat ozbiljnog contendera (za sto imaju apsolutno sve preduslove) onda je max Thomasu no-brainer. Medjutim ukoliko ce nastavit konverzativno i cekat pad LeBrona i Warriorsa onda 5godisnji max Ajzei moze postati ozbiljan problem, ne samo zbog capa nego i jer u Fultzu ces imati igraca slicnih karakteristika a njegova uloga i razvoj bi ipak bili malo kompromitovani Thomasom kao glavnim igracem.

Mogu oni obojica igrati bez lopte da se razumijemo, ali kada govorimo o razvoju takvog potencijala ne zelis da neko drugi predvodi ulogu u igri u kojoj se taj mladi igrac moze najbolje razvit. Ima li smisla uradit takvu stvar i rizik ukoliko neces svim silama napasti titulu? :hmmmmm:

S druge strane, nema sumnje da je Ajzea zasluzio max od Bostona svojim igrama, liderstvom i Celtic identitetom.

Teska odluka.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la TheChief » 17 maj 2017, 19:10

Markelle Fultz believes he would be a good fit next to Isaiah Thomas in Boston.
"Me and Isaiah Thomas would be a great backcourt," Fultz said. "I think the opportunity that would be there would be amazing. For him to play off the ball—where I think he’s better at it—or him to play on ball and I can play off the ball, I think the chemistry would be amazing." The Celtics have the No. 1 pick in the draft and Fultz is widely considered to be the top pick, but his ceiling in fantasy would be limited right out of the gate with Thomas and Avery Bradley in town.

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.