NBA draft

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Steph » 23 jun 2017, 12:20

lumani je napisao/la:
Steph je napisao/la:
lumani je napisao/la:Lakersi opet najgore prosli,ali nista novo :facepalm: :facepalm:
???

draft :stop: Lonzo nece nista napraviti,jer ce Otac da ih unisti :mrgreen: Cisto sumnjam da je bolji od Angela a on vam je bio los ;)
Ma ne može biti gori od onog panja kako god. A ni ostali pickovi nisu loši :mrgreen:

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la PaskalHens » 23 jun 2017, 13:11

lumani je napisao/la:
Steph je napisao/la:
lumani je napisao/la:Lakersi opet najgore prosli,ali nista novo :facepalm: :facepalm:
???

draft :stop: Lonzo nece nista napraviti,jer ce Otac da ih unisti :mrgreen: Cisto sumnjam da je bolji od Angela a on vam je bio los ;)
Reći da će ga otac uništiti, odnosno da neće uspjeti isključivo zbog oca, je glupost epskih razmjera. To isto k'o da kažeš da igrač x neće uspjeti, jer je odrastao bez oca ili u getu. Debilno.

Ja samo mogu reći jednu stvar, na stranu šta on priča za medije; da je mene neko ovako gurao i ubrizgavao mi samopouzdanje davno bih ja na nba draftu završio. Očigledno je frajer pun optimizma i toe odlično.
Također mislim da, nakon sinoćnjeg drafta, njegov hype prestaje i okreće se drugom sinu. Sumnjam da će se šetati po trening centrima LA i uticati na Lonza na svoju ruku.
Viva la France, as they say in Rome.

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

NBA draft

Post Postao/la Torres_9 » 23 jun 2017, 13:14

kakav je ovaj bell sto zavrsi u ratnicima,vidim da je undersized centar 6,9 i valjda ga planiraju u rotaciji na 4ci zbog atletike


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zadnja izmjena: Torres_9, dana/u 23 jun 2017, 13:17, ukupno mijenjano 1 put.

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Chstal » 23 jun 2017, 13:15

Treba reci da je Lonzo bio totalno nespreman kad je dolazio 2x puta kod Lakersa na treninge. Mislim da je upitna ta radna navika kod njega, ostalo sve ima pozitivno.

lumani
Postovi: 14845
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la lumani » 23 jun 2017, 14:00

@paska,

nece ih Otac unistiti nego taj Hype a Otac ih pumpa :mrgreen: Lonzo je daleko od toga da treba da se dize Hype oko njega,jedva cekam na one frljoke :mrgreen: Zar si toliko dobar :thumbup:

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la invincible1921 » 23 jun 2017, 14:02

Kawhi je napisao/la:
AshburtonG je napisao/la:Nenadyebivo glupa nacija jbt.
Malo je offtopic, al meni je smiješno kad mi za nekog mislimo da je glupa nacija, a kod nas Zvezde Granda najgledanija stvar na tvu. Ne mislim da ti gledaš Zvezde Granda, al poenta je da gledaš malo oko sebe gdje živimo. :mrgreen:
Lavar je car. :D
Torabi like this :lol: :lol:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
guillermo
Postovi: 2292
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la guillermo » 23 jun 2017, 14:03

Posten i ocekivan pad Nejemackog hypa Isaiah Hartensteina.Momak koji uopste nije dokazan seniorski igrac ocekivo top20 :lol:
Cak je i Miskov pijun Bolden sa 22g. biran ranije i sto je zanimljivo ocekuje ugovor :crazy: ambicozan momak nema sta.

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Chstal » 23 jun 2017, 14:13

guillermo je napisao/la:Posten i ocekivan pad Nejemackog hypa Isaiah Hartensteina.Momak koji uopste nije dokazan seniorski igrac ocekivo top20 :lol:
Cak je i Miskov pijun Bolden sa 22g. biran ranije i sto je zanimljivo ocekuje ugovor :crazy: ambicozan momak nema sta.
Isaiha je trebao biti medju top 20 ali nakon medicinskog pregleda, doktori su rekli da ima problema sa ledjima.


Isaiah Hartenstein dropped dramatically when he was red-flagged by NBA doctors with a back condition. Landed at 43 with Houston in the end.

lumani
Postovi: 14845
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la lumani » 23 jun 2017, 14:16

Chstal je napisao/la:
guillermo je napisao/la:Posten i ocekivan pad Nejemackog hypa Isaiah Hartensteina.Momak koji uopste nije dokazan seniorski igrac ocekivo top20 :lol:
Cak je i Miskov pijun Bolden sa 22g. biran ranije i sto je zanimljivo ocekuje ugovor :crazy: ambicozan momak nema sta.
Isaiha je trebao biti medju top 20 ali nakon medicinskog pregleda, doktori su rekli da ima problema sa ledjima.


Isaiah Hartenstein dropped dramatically when he was red-flagged by NBA doctors with a back condition. Landed at 43 with Houston in the end.

Svabe ce biti opasna prijetnja za 2,3 godine :crazy: kako napreduju..

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la alemsa » 23 jun 2017, 15:08

lumani je napisao/la:@paska,

nece ih Otac unistiti nego taj Hype a Otac ih pumpa :mrgreen: Lonzo je daleko od toga da treba da se dize Hype oko njega,jedva cekam na one frljoke :mrgreen: Zar si toliko dobar :thumbup:
Dje daleko? Najspremniji je za nba, ne znam vidjet cemo, ja mislim da ce biti jak igrac, ovaj UCLA je imo prosjecan napad, on kad je dosao napravio je najjaci napad u drzavi. Samo na iq i elitno razigravanje, jer je frajer vise od elitnog passera ce imat uspjeha, sa vrlo malo TOs, 73% je puco na obrucu, i 43% tricu, to niko nije uspio u zadnjih 25 godina. Jos je lik 6'6" pg, vjerovatno jos naraste 6'8" pg burazeru
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Kawhi » 23 jun 2017, 16:01

Lonzo je najsigurnija stvar s ovog drafta. Fultz i jos poneki vjerovatno imaju veci upside, ali ja ne vidim scenario u kojem Lonzo nije allstar vise puta.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 jun 2017, 17:27

GS je odradio super posao kupovinom ovog pika od CHI.Bell je neko ko moze odlicno braniti pik,zahvalan defanzivac,a s obzirom na svoju visinu moze dosta toga nauciti od Greena. ;)
Takodje,Jerry West je povukao odlican potez za LAC.Trejdovao je za Thornwella,jako zanimljiv igrac.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16425
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la gaston » 23 jun 2017, 18:52

Tek sad vidim kakav su draft imali Kingsi. :o

Justin Jackson mi je daleko najgotivniji igrač iz drafta. :D
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la jopaa7 » 23 jun 2017, 18:55

gaston je napisao/la:Tek sad vidim kakav su draft imali Kingsi. :o
https://twitter.com/SacramentoKings/sta ... 1585628160 :mrgreen:

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la BernardBarnjak » 23 jun 2017, 19:10

Justin Jackson & Tony Bradley, sretno :salut:
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

lumani
Postovi: 14845
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la lumani » 23 jun 2017, 19:34

alemsa je napisao/la:
lumani je napisao/la:@paska,

nece ih Otac unistiti nego taj Hype a Otac ih pumpa :mrgreen: Lonzo je daleko od toga da treba da se dize Hype oko njega,jedva cekam na one frljoke :mrgreen: Zar si toliko dobar :thumbup:
Dje daleko? Najspremniji je za nba, ne znam vidjet cemo, ja mislim da ce biti jak igrac, ovaj UCLA je imo prosjecan napad, on kad je dosao napravio je najjaci napad u drzavi. Samo na iq i elitno razigravanje, jer je frajer vise od elitnog passera ce imat uspjeha, sa vrlo malo TOs, 73% je puco na obrucu, i 43% tricu, to niko nije uspio u zadnjih 25 godina. Jos je lik 6'6" pg, vjerovatno jos naraste 6'8" pg burazeru

Ti se lozis na njega kao Ameri...Mozda ce biti dobar passer a sve ostalo je dosta upitno...

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Jeftha » 23 jun 2017, 19:39

Lonzo će biti novi Magic. Stavise, bolje puca tricu od njega.


















Dobro, nece osvojiti u prvoj sezoni titulu.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la jopaa7 » 23 jun 2017, 19:42

Jeftha je napisao/la:Dobro, nece osvojiti u prvoj sezoni titulu.
Al ce nas uvest u PO :D

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Jeftha » 23 jun 2017, 19:51

jopaa7 je napisao/la:
Jeftha je napisao/la:Dobro, nece osvojiti u prvoj sezoni titulu.
Al ce nas uvest u PO :D
Bice borbe jer nema Kareema k'o Magic, nisam siguran da Brook Lopez moze dati slicnu produkciju kao Jabbar.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la alemsa » 23 jun 2017, 19:58

lumani je napisao/la:
alemsa je napisao/la:
lumani je napisao/la:@paska,

nece ih Otac unistiti nego taj Hype a Otac ih pumpa :mrgreen: Lonzo je daleko od toga da treba da se dize Hype oko njega,jedva cekam na one frljoke :mrgreen: Zar si toliko dobar :thumbup:
Dje daleko? Najspremniji je za nba, ne znam vidjet cemo, ja mislim da ce biti jak igrac, ovaj UCLA je imo prosjecan napad, on kad je dosao napravio je najjaci napad u drzavi. Samo na iq i elitno razigravanje, jer je frajer vise od elitnog passera ce imat uspjeha, sa vrlo malo TOs, 73% je puco na obrucu, i 43% tricu, to niko nije uspio u zadnjih 25 godina. Jos je lik 6'6" pg, vjerovatno jos naraste 6'8" pg burazeru

Ti se lozis na njega kao Ameri...Mozda ce biti dobar passer a sve ostalo je dosta upitno...
Kao npr.? Navedi to ostalo, samo sut ce mu biti upitan jer ima spor izbacaj sto znaci da nece moci pucat konstatno iz driblinga, niti bas contested trice, protiv manjih pgs ce i to moci jer moze pucat preko njih, otvorene ce ubacivat
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.