NBA draft

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Clutch » 24 jun 2016, 04:59

Warriorsi dobili atleticnog big mana. Bas ono sto im je trebalo :thumbup:

Kakav uzasan draft Celticsa btw.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21311
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Epidaurus » 24 jun 2016, 05:10

Nama Zubac na kraju. Ocekivao sam da ce u top 20 zavrsit al ono odlican pick za drugu rundu, potencijalo sasvim solidan startni centar :thumbup:

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la Clutch » 24 jun 2016, 05:50

Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la miki_92 » 24 jun 2016, 06:20

:urnebes:
Bill Simmons ‏@BillSimmons
The Celtics just took the 7th pick in the draft at no. 3 and used no. 16 on a French guy sitting in the stands. I'm gonna make a drink.
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la adriano_leite » 24 jun 2016, 07:28

NEZALAGANJE je napisao/la:Nego,neobican mi ovaj draft bez @adriana. :lol: :lol: :lol:
Gledao sam do nekog 20og picka i zaspao. Skontao sam da nemamo pickove iako sam nas ocekivao u top 10 :P . Nego, gledam ovog malog sto smo uzeli 54. pickom, cini mi se da je top 3 bek cijelog drafta - ovom momentu (bez obzira na manjak cm i godine), te da ce vec sada moci u rotaciju ako Delly ne ostane. Ubio se za iskru s klupe i da bude novi IT4. Izgleda da su njegovi veliki fanovi James i Dray. Ja se nadam angazovanju nekog od nedraftovanih momaka jer ima tamo talenata samo treba znati nanjusiti i izabrati.
Zadnja izmjena: adriano_leite, dana/u 24 jun 2016, 07:59, ukupno mijenjano 1 put.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la BernardBarnjak » 24 jun 2016, 07:51

LeSa je napisao/la:Odličan drugi pik za Denver !!
Zbog Beasleya će se mnogi pokajati.
Kakav je kreten Danny Ainge. Jos sebi nisam dosao...
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41237
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 24 jun 2016, 08:01

Ne znam što bi bio užasan draft, pokušalo se trejdom do nekog kvalitetnog visokog, nije se uspjelo, draftali ono što je nama bilo potrebno, i to je to. Svakako se ovi ostali pickovi neće naigrati jer nema mjesta u ekipi, bez obzira koga draftao, zato se išlo na draft&stash.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la lumani » 24 jun 2016, 09:21

[quote="NEZALAGANJE"]Luwawu @Clutch.Ocekivano sa suterom oko Simmonsa. ;)[/quote

A to Luwawu nije.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la dscile » 24 jun 2016, 09:35

Luwawu nije klasican suter, ali ima dosta dobru trojku koja moze samo napredovati. Uopste mu nije los sut.. Pogodili su bingo sa njim s obzirom da su ga uhvatili tako kasno..

Korkmaz je igrac koji preferira da siba trojke.

Avatar
JHam
Postovi: 9041
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la JHam » 24 jun 2016, 09:43

@NEZALAGANJE pokusavalo se kazu ali nista kvalitetno nocas nisu mogli dobiti, tako da nisu htjeli raditi trade ssmo da bi se nesto desavalo...sva tri prva pika ce vjerovatno odma doci, dok ovaj iz druge runde bi trrbao ostati u europi..Arthur mozda ne potpise a mozda je i spreman neki trade za Farieda. Uzeli smo sutere koji su nam prijeko potrebni. Pa sad nek se snalaze za minute, imas 4 igraca koji mogu na 1-2 kombinaciju, dobar problem za imati pogotovo jer ce svi biti RFA kad tad...S ovim je moguce onda kad malo razmislim ako se bude rsdio trade da ide i jedan od Gallo, Chandler, Barton, jer je pozicija dva popunjena sad...Mozda nesto s Kingsima isposluju za Cousinsa, Gallo i Faried i Barton recimo, pa Jokica gurati na 4 s ovim novim

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25262
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 jun 2016, 10:31

lumani je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Luwawu @Clutch.Ocekivano sa suterom oko Simmonsa. ;)[/quote

A to Luwawu nije.
Nije cisti suter(iako ce i tu biti sve bolji bez dileme),ali kad sam rekao da ce odgovarati Simmonsu,mislio sam da moze igrati i u tranziciji,a ima i potencijala za solidnog defanzivca...Kako god,na toj poziciji super pik za PHI.
@JHam Sve ja tebe razumijem,ali moras i sam priznati da taj sad vas roster izgleda pretrpano,a vrlo malo vrhunskog kvaliteta.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la lumani » 24 jun 2016, 11:06

dscile je napisao/la:Luwawu nije klasican suter, ali ima dosta dobru trojku koja moze samo napredovati. Uopste mu nije los sut.. Pogodili su bingo sa njim s obzirom da su ga uhvatili tako kasno..

Korkmaz je igrac koji preferira da siba trojke.

Bolje je da su uzeli Zagorca,ali dobro....

Mnogi su prespavali Zagorca :!:

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la dscile » 24 jun 2016, 11:11

lumani je napisao/la:
dscile je napisao/la:Luwawu nije klasican suter, ali ima dosta dobru trojku koja moze samo napredovati. Uopste mu nije los sut.. Pogodili su bingo sa njim s obzirom da su ga uhvatili tako kasno..

Korkmaz je igrac koji preferira da siba trojke.

Bolje je da su uzeli Zagorca,ali dobro....

Mnogi su prespavali Zagorca :!:
Uzeo ga moj Boston, pa ga odma trejdovao.. ulazim jutros na vijesti, taman se obradujem, kad ono dodatak da je odma trejdovan u Memphis :mrgreen:

Sta mislis, hoce li odma ove godine u NBA? Ja se sve nekako nadam da ce doci u Zvezdu, sto je vjerovatno i realno ako ne ode odma put Memphisa.. ipak su za njega i jos jednog dali pika prve runde..

Avatar
JHam
Postovi: 9041
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la JHam » 24 jun 2016, 11:20

NEZALAGANJE je napisao/la:
lumani je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Luwawu @Clutch.Ocekivano sa suterom oko Simmonsa. ;)[/quote

A to Luwawu nije.
Nije cisti suter(iako ce i tu biti sve bolji bez dileme),ali kad sam rekao da ce odgovarati Simmonsu,mislio sam da moze igrati i u tranziciji,a ima i potencijala za solidnog defanzivca...Kako god,na toj poziciji super pik za PHI.
@JHam Sve ja tebe razumijem,ali moras i sam priznati da taj sad vas roster izgleda pretrpano,a vrlo malo vrhunskog kvaliteta.
Jeste, kako god okrenes imamo viska na svakoj poziciji, zato kontam da se sprema neki trade dal za Lovea, Cousinsa....

Mudiay, Murray, (Nelson)
Harris, Beasley, (Barton)
Gallo, Chandler, (Toupane/Sampson)
Faried, Hernangomez, (Lauvergne)
Nurkic, Jokic
Jos ako potpisemo Arthura, Augustina....ima viska koliko hoces a ispod salary capa smo cini mi se.
Bit ce tu neki trade sigurno, kvantitet za kvalitet+los ugovor...

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la lumani » 24 jun 2016, 11:22

Sve zavisi sta ce zalizani da odluci..Najbolji Srbin u zadnjih 10 god za mene.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la BernardBarnjak » 24 jun 2016, 11:24

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
JHam
Postovi: 9041
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la JHam » 24 jun 2016, 11:48

Neces prezaliti sto ga vi niste uzeli? :P

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la BernardBarnjak » 24 jun 2016, 11:51

JHam je napisao/la:Neces prezaliti sto ga vi niste uzeli? :P
On je bio na listi mojih zelja ali... Ma sta nas briga, uzeli smo Guerschon Yabusele :mrgreen:
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
JHam
Postovi: 9041
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la JHam » 24 jun 2016, 12:25

Ovaj Hernangomez davno rekao da zeli odma u NBA, svakako mu je istekao ugovor, tako da bas imamo viska i sigurno ce biti neki trade...

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: NBA draft

Post Postao/la KK_Bosna » 24 jun 2016, 15:46

gledao sam samo prva dva picka, cisto samo da vidim hoce li idiot i mitch izabrati nekoga drugog pored ingrama (nista me vise od njih ne moz eiznenaditi)... sad vidim da su kingsi definitivno najveci retardi ikada... prekucali su hinkieja po idiotluku...

nadam se da ovo znaci da ce im boogie sve po spisku i doci kod nas...
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: JHam i 9 gostiju.