Atlanta Hawks

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
D1n0
Postovi: 906
Pridružen/a: 03 feb 2010, 01:49
Lokacija: Metković
Kontakt:

Atlanta Hawks

Post Postao/la D1n0 » 21 apr 2010, 04:58

Evo otvaram temu

Ova ekipa imaju odlicni igraci; Josh Smith, Joe Johnson, Jamal Crawford, Al Horford, Mike Bibby...

Imaju isto vrlo dobar Head Coach.. Mike Woodson..

Igraju vrlo atraktivno kosarku..
DIRK NOWITZKI!!!

NBA Champion
NBA Finals MVP
NBA Regular Season MVP
10 x All Star
4 x NBA All-First team
FIBA World Championship MVP
Eurobasket MVP

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Atlanta Hawks

Post Postao/la Devil » 21 apr 2010, 22:41

Dajte bre kada cete nauciti lepo otvarati teme,malo o gradu,klubu,trenutnom roosteru,philipps areni... a ne samo dve recenice i kraj.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Atlanta Hawks

Post Postao/la dema » 22 apr 2010, 00:03

pa to i ja kazem ali eto obrisu mi post samo je otvorio reda radi ko i onu za utah pa je ovaj dodao nes o klubu a on se nije udostojio ni startnu petorku stavit ak je zna

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Atlanta Hawks

Post Postao/la Pasha » 22 apr 2010, 00:20

činjenica je da ovaj podforum ima više otvorenih tema nego aktivnih korisnika. brišem teme koje nisu potrebne.
ova nek' ostane, jer svaki tim može da ima svoju temu. teme i za neke druge teme nisu otvorene sa nekim opisima. npr. Denver.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
king1000
Postovi: 307
Pridružen/a: 03 jan 2011, 21:13
Kontakt:

Re: Atlanta Hawks

Post Postao/la king1000 » 10 feb 2011, 21:57

Nitko na ovoj temi ništa ne komentira pa ću ja nešto reći :D

Prošlu utakmicu Atlanta je uvjerljivo izgubila od Philadelphie sa visokih 34 razlike :!: :!: :!: kod kuće

Avatar
king10000
Postovi: 208
Pridružen/a: 16 apr 2011, 13:23
Lokacija: El Monumenta
Kontakt:

Re: Atlanta Hawks

Post Postao/la king10000 » 17 apr 2011, 11:17

Svaka čast na jučerašnjoj pobjedi protiv Orlanda samo tako nastavite 8-)
King Kevin Durant

Avatar
edo3majka
Postovi: 877
Pridružen/a: 12 sep 2010, 22:49
Kontakt:

Re: Atlanta Hawks

Post Postao/la edo3majka » 11 dec 2011, 00:07

Kao sto znate moj omiljeni igrac Tracy mcGrady je novi clan Atlante, tako da znate da u buducnosti ci ova tema biti malo cesce koristena.

Ne znam mnogo o ekipi, da li T-Mac ima sanse za prvu petorku, po meni ako bude zdrav imat ce realne sanse ali mislim da ipak ste upuceniji od mene.

Koliko je ova petorka realna?

PG: Kirk Hinrich
SG: Joe Johnson
SF: Tracy Mcgrady
PF: Josh Smith
C: Zaza Pachulia
Penny Hardawaay & Tracy McGrady 2 no°1

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Atlanta Hawks

Post Postao/la BIHfan » 11 dec 2011, 00:12

edo3majka je napisao/la:Kao sto znate moj omiljeni igrac Tracy mcGrady je novi clan Atlante, tako da znate da u buducnosti ci ova tema biti malo cesce koristena.

Ne znam mnogo o ekipi, da li T-Mac ima sanse za prvu petorku, po meni ako bude zdrav imat ce realne sanse ali mislim da ipak ste upuceniji od mene.

Koliko je ova petorka realna?

PG: Kirk Hinrich
SG: Joe Johnson
SF: Tracy Mcgrady
PF: Josh Smith
C: Zaza Pachulia
Horford ce sigurno biti u petorci. a Zaza rezerva. Ne znam kolike su mogucnosti da T-Mac bude u petorci, jer ne vjerujem da on sa ovom svojom brzinom moze cuvat brza krila James, Durant. Ne znam mozda je se sta popravio, mislim da ce na pocetku ulazit klupe al kako bude odmicala sezona mogao bi biti u petorci, pogotovo u Playoffu, jer ovaj tempo nba lige ove sezone ce ja mislim biti naporan za T-Macova koljena, naravno mislim kad bi igrao po 30 minuta po utakmici.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Atlanta Hawks

Post Postao/la Donnie Darko » 11 dec 2011, 00:13

edo3majka je napisao/la:Kao sto znate moj omiljeni igrac Tracy mcGrady je novi clan Atlante, tako da znate da u buducnosti ci ova tema biti malo cesce koristena.

Ne znam mnogo o ekipi, da li T-Mac ima sanse za prvu petorku, po meni ako bude zdrav imat ce realne sanse ali mislim da ipak ste upuceniji od mene.

Koliko je ova petorka realna?

PG: Kirk Hinrich
SG: Joe Johnson
SF: Tracy Mcgrady
PF: Josh Smith
C: Zaza Pachulia
4%, mozda sam slago za jedan procenat gore dole.

Avatar
edo3majka
Postovi: 877
Pridružen/a: 12 sep 2010, 22:49
Kontakt:

Re: Atlanta Hawks

Post Postao/la edo3majka » 11 dec 2011, 00:18

Hvala vam u svakom slucaju na odgovoru, nekako u napadu djeluje sigurno i zna sta radi ali kao sto rekose, u odbrnai nema tu brzinu da cuva igrace poput Jamesa, Duranta itd... Ali ja i dalje imam nade da bi mogao imati nekih 15 Pts. po tekmi
Penny Hardawaay & Tracy McGrady 2 no°1

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Atlanta Hawks

Post Postao/la Donnie Darko » 11 dec 2011, 00:23

T-Mac je doveden kao zamjena za Crawforda, i sigurno ce imati ulogu sestog covjeka. Petorka ce vjerovatno biti:

Kirk Hinrich ili Jeff Teague (nisam siguran da li ce Teagueu vec ove sezone dati ulogu prvom pleja)
Joe Johnson
Marvin Williams
Josh Smith
Al Horford

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Atlanta Hawks

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 11 dec 2011, 12:02

edo3majka je napisao/la:Kao sto znate moj omiljeni igrac Tracy mcGrady je novi clan Atlante, tako da znate da u buducnosti ci ova tema biti malo cesce koristena.

Ne znam mnogo o ekipi, da li T-Mac ima sanse za prvu petorku, po meni ako bude zdrav imat ce realne sanse ali mislim da ipak ste upuceniji od mene.

Koliko je ova petorka realna?

PG: Kirk Hinrich
SG: Joe Johnson
SF: Tracy Mcgrady
PF: Josh Smith
C: Zaza Pachulia



kakav pachulia pored živog horforda

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Atlanta Hawks

Post Postao/la BernardBarnjak » 23 dec 2011, 09:15

Charlotte 75 - Atlanta 92
J. Smith 21p. I. Johnson 15p. Z. Pachulia 8p, 8s. J. Johnson 12p...

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
edo3majka
Postovi: 877
Pridružen/a: 12 sep 2010, 22:49
Kontakt:

Re: Atlanta Hawks

Post Postao/la edo3majka » 28 dec 2011, 02:09

Silovanje Netsa, prva cetvrtina +17, samo sto je Atlanta pametna momcad i nece sebi dozvoliti ono sto je Washington dozvolio.

McGrady dobro poceo, 4pts. 2rbs. 1 st. za 5 ùinuta, i onako generalno ne izgleda lose.
Penny Hardawaay & Tracy McGrady 2 no°1

Avatar
el_ninho_torres
Postovi: 435
Pridružen/a: 01 feb 2011, 23:56
Lokacija: Fulham Road London SW6 1HS Stamford Bridge
Kontakt:

Re: Atlanta Hawks

Post Postao/la el_ninho_torres » 28 dec 2011, 14:56

edo3majka je napisao/la:Silovanje Netsa, prva cetvrtina +17, samo sto je Atlanta pametna momcad i nece sebi dozvoliti ono sto je Washington dozvolio.

McGrady dobro poceo, 4pts. 2rbs. 1 st. za 5 ùinuta, i onako generalno ne izgleda lose.
Realno ako si gledao tekmu Nets vs Washington W a znam da nisi,nemozes tako pricati Netsu su bili bolji u drugom poluvremenu a Washington W u prvoj cetvrtini su dominirali. ;)
A sto se sinocne tekme tice Atlanta poderala nema sta.
Jedan je Joye Barton!
Paul Gascoigne,suvremeni simbol autodestrukcije na bazi alkohola i teških droga.
Mark Bosnich„Droga mi je oduzela sve“

C'MON CHELSEA!

Avatar
edo3majka
Postovi: 877
Pridružen/a: 12 sep 2010, 22:49
Kontakt:

Re: Atlanta Hawks

Post Postao/la edo3majka » 28 dec 2011, 15:22

el_ninho_torres je napisao/la:
edo3majka je napisao/la:Silovanje Netsa, prva cetvrtina +17, samo sto je Atlanta pametna momcad i nece sebi dozvoliti ono sto je Washington dozvolio.

McGrady dobro poceo, 4pts. 2rbs. 1 st. za 5 ùinuta, i onako generalno ne izgleda lose.
Realno ako si gledao tekmu Nets vs Washington W a znam da nisi,nemozes tako pricati Netsu su bili bolji u drugom poluvremenu a Washington W u prvoj cetvrtini su dominirali. ;)
A sto se sinocne tekme tice Atlanta poderala nema sta.
E pa moram te razocarati i reci da sam upravo bas tu tekmu gledao, ima i dokaz na temi od NBA season, citavu tekmu sam gledao i Washington ih je ubio u prvom poluvremenu dok su im prolazile solo akcije, dok u drugom PV Wall se zabijao u covjeka i gubio lopte ko lud, NJN su ispod prosjecna ekipa i ne vjerujem da ce imati vise ode 30 pobjeda ove sezone.

McGrady sa solidnom minutazom i 12 poena uz sut iz igre 50% ja sam zadovoljan.
Penny Hardawaay & Tracy McGrady 2 no°1

Avatar
el_ninho_torres
Postovi: 435
Pridružen/a: 01 feb 2011, 23:56
Lokacija: Fulham Road London SW6 1HS Stamford Bridge
Kontakt:

Re: Atlanta Hawks

Post Postao/la el_ninho_torres » 28 dec 2011, 18:22

edo3majka je napisao/la:
el_ninho_torres je napisao/la:
edo3majka je napisao/la:Silovanje Netsa, prva cetvrtina +17, samo sto je Atlanta pametna momcad i nece sebi dozvoliti ono sto je Washington dozvolio.

McGrady dobro poceo, 4pts. 2rbs. 1 st. za 5 ùinuta, i onako generalno ne izgleda lose.
Realno ako si gledao tekmu Nets vs Washington W a znam da nisi,nemozes tako pricati Netsu su bili bolji u drugom poluvremenu a Washington W u prvoj cetvrtini su dominirali. ;)
A sto se sinocne tekme tice Atlanta poderala nema sta.
E pa moram te razocarati i reci da sam upravo bas tu tekmu gledao, ima i dokaz na temi od NBA season, citavu tekmu sam gledao i Washington ih je ubio u prvom poluvremenu dok su im prolazile solo akcije, dok u drugom PV Wall se zabijao u covjeka i gubio lopte ko lud, NJN su ispod prosjecna ekipa i ne vjerujem da ce imati vise ode 30 pobjeda ove sezone.

McGrady sa solidnom minutazom i 12 poena uz sut iz igre 50% ja sam zadovoljan.
Niko nije rekao da je NJN ekipa koja napada naslov,al si malo brutalan sa svojim opisivanjem,u toj utakmici je NJN bio takticki spremniji,u drugom poluvremenu su bili bolji i zasluzeno pobijedili toliko od mene. ;)
Jedan je Joye Barton!
Paul Gascoigne,suvremeni simbol autodestrukcije na bazi alkohola i teških droga.
Mark Bosnich„Droga mi je oduzela sve“

C'MON CHELSEA!

Avatar
pintol_TM87
Postovi: 3991
Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
Kontakt:

Re: Atlanta Hawks

Post Postao/la pintol_TM87 » 29 dec 2011, 11:09

slika


Sinoć 11 poena...odsad sem Houstona navijam i za Atlantu samo zbog njega...
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!

Avatar
edo3majka
Postovi: 877
Pridružen/a: 12 sep 2010, 22:49
Kontakt:

Re: Atlanta Hawks

Post Postao/la edo3majka » 29 dec 2011, 23:24

Ma odlicno mi se svidja u Atlanti, jednostavno mu se vratilo samopouzdanje, i kad bi opet imao 47 pokusaja mogao bi lagano do 50 pts. :)
Penny Hardawaay & Tracy McGrady 2 no°1

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Atlanta Hawks

Post Postao/la Donnie Darko » 29 dec 2011, 23:34

edo3majka je napisao/la:Ma odlicno mi se svidja u Atlanti, jednostavno mu se vratilo samopouzdanje, i kad bi opet imao 47 pokusaja mogao bi lagano do 50 pts. :)
iz toliko pokusaja bi i scalabrini dao 50 poena.

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: RobertHrkac555 i 15 gostiju.