Indiana Pacers

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: Indiana Pacers

Post Postao/la azTer » 01 nov 2012, 18:25

slabašni protivnik koji je 90% zadnje četvrtine vodio, jedno vrijeme i 10 razlike. pacerse je izvukao west koji je zadnju dionicu odigrao sjajno... nije prvi put da raptorsi useru u posljednjim trenucima.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Indiana Pacers

Post Postao/la Tribalian » 07 nov 2012, 17:07

Veceras Pacers- Hawks . I jedni i drugi do sad imaju polovican ucinak. Indijana ima neverovatno los ucinak u duelima sa Atlantom. U Indijani naravno uvek odlicni Granger , na drugoj strani Josh Smith , Kyle Korver, Al Horford. Tipujem na jos jednu pobedu Atlante ,ali videcemo. Uz Brooklyn- Miami i Denver- Houston , utakmica koju cu pratiti s vremena na vreme veceras.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Indiana Pacers

Post Postao/la Admir_Sa » 07 nov 2012, 17:19

ne igraju ti ni granger, a ni smith izgleda
nema potpisa

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Indiana Pacers

Post Postao/la Tribalian » 07 nov 2012, 17:23

Admir_Sa je napisao/la:ne igraju ti ni granger, a ni smith izgleda
Za Grangera znam, sa Smith-a ne pise nista konkretno bar za sad. I da ne igra ( ovo naravno pisem iz perspektive kladionacara :mrgreen: ) , Atlanta ima odlicne sutere Korvera i Williamsa i tipujem na pobedu u svakom slucaju.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Indiana Pacers

Post Postao/la Tribalian » 08 nov 2012, 15:01

Pacers- Hawks 86 :89 . Gledao prvo poluvreme i povremeno trecu i cetvrtu cetvrtinu. Kod Indijane najbolji West i HIll sa po 20 poena , na drugoj strani Al Horford 16 poena , Korver 13, Teague 15, Smith 11.

Na pocetku utakmice mislio sam da ce biti dosta poena , uglavnom na osnovu katastrofalnih odbrana sa obe strane ,ali ko bi reko da ih ni sut nece sluziti kako jedne tako i druge do kraja utakmice :mrgreen: Prva cetvrtina pripala Indijani 25 :22, West za dva poena sutirao 5-7 . U drugoj cetvrtini potpuno druga prica , Atlanta bolja u skoku , pogadjaju sa distance i odvajaju se u jednom trenutku na +9 ako se ne varam,ali Indijana u finisu stize ovu prednost pa se na poluvreme odlazi sa 51 :50 u korist Hawksa . Pocetak trece cetvrine nisam gledao a kad sam bacio pogled na desavanja u Philips Areni , Pacersi su vodili + 10 , potpuni zaokret . U cetvrtom periodu ponovo Indijana ima problema sa sutem , ne ide ni za dva ni za tri poena , ne ide ni Hawksima ali ipak pogadjaju neka bacanja i nekoliko poena iz igre, sto je bilo dovoljno za trijumf od 89 : 86 , Indijana je u ovoj cetvrtini postigla samo 9 poena i tako nastavila seriju poraza u duelima sa Atlantom .
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Indiana Pacers

Post Postao/la Tribalian » 08 nov 2012, 22:52

Celnici Pacersa traze zamenu za Grangera koji ce odsustvovati najmanje 3 meseca , ta zamena bi mogao da bude Mikael Pijetrus , prosle sezone u Bostonu imao ucinak od 6 . 9 poena i 3 . 1 skok . Indijana mu nudi tromesecni ugovor.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Alfa_Muzijak
Postovi: 744
Pridružen/a: 18 jul 2011, 19:49
Kontakt:

Re: Indiana Pacers

Post Postao/la Alfa_Muzijak » 09 nov 2012, 16:10

Napokon smo i "mi" dobili temu. :D

Valjda cemo se dokopati playoffa. Odigr'o sam 2 na Pacerse protiv Minesote. Valjaju li cemu ovi Timberwolfsi?

Bobcatsi nas dobiju :cry: Valja 3 mjeseca izdrzati bez Grangera :cry:
NEW YORK - PARIS - PECKHAM

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Indiana Pacers

Post Postao/la Tribalian » 09 nov 2012, 19:25

Alfa_Muzijak je napisao/la:
Valjda cemo se dokopati playoffa.
Mozda se i dokopate,ali bice tesko .

Veceras sa Minesotom. Rik Adelman mora da smisli neko resenje da dobije Indijanu jer je i sam svestan da ga sutra ceka poraz od Chicaga ;) . Dva vezana poraza ne bi bas " legla" Timbervulvsima u ovom trenutku. Pacersi bez Grangera u Minesoti ne igraju Kevin Love i Rubio.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Indiana Pacers

Post Postao/la Admir_Sa » 10 nov 2012, 15:13

loše ovo izgleda bez grangera skroz

hibert izgledao igrao samo za ugovor :roll:
nema potpisa

Avatar
Alfa_Muzijak
Postovi: 744
Pridružen/a: 18 jul 2011, 19:49
Kontakt:

Re: Indiana Pacers

Post Postao/la Alfa_Muzijak » 10 nov 2012, 15:24

3 poraza zaredom. Ne valja ovo nista. Sad Wizardse moramo dobiti. :|

Hill 29p, ostali nista. Nemamo klupe. Tesko cemo do playoffa, al treba sacekat i Danny-a...
NEW YORK - PARIS - PECKHAM

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Indiana Pacers

Post Postao/la Tribalian » 10 nov 2012, 17:41

Alfa_Muzijak je napisao/la: Sad Wizardse moramo dobiti. :|
Teska misija. Wizardsi moraju da pobede nekog a za to imaju najbolju sansu protiv Indijane , Beal je sinoc otisao na preko 20 protiv Milvokija , a tu su i Ariza i Price. Pacersi mogu nesto preko Hilla i Westa , mogli su i sinoc ali opet nista.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Alfa_Muzijak
Postovi: 744
Pridružen/a: 18 jul 2011, 19:49
Kontakt:

Re: Indiana Pacers

Post Postao/la Alfa_Muzijak » 17 nov 2012, 12:10

Ko bi reko cuda da se dese :D

slika

Sljedeca New York uz direktan prijenos na Sportklubu 8-)
NEW YORK - PARIS - PECKHAM

Avatar
azTer
Postovi: 2023
Pridružen/a: 09 okt 2011, 23:22
Kontakt:

Re: Indiana Pacers

Post Postao/la azTer » 18 nov 2012, 15:43

loši su pacersi bez grangera

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Indiana Pacers

Post Postao/la Admir_Sa » 20 nov 2012, 13:14

Onaj Mahinmi je žešca provala od igraca, pa za Kolisona brat bratu su mogli uzeti duplo korisnijeg igraca. Pa bolje da Plamlija više koristi i adaptira nego ovog kloca
nema potpisa

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Indiana Pacers

Post Postao/la Admir_Sa » 01 dec 2012, 12:06

druga vezana pobjeda na zapadnoj obali, hill perfektan, west sjajan..još da se Hibert razigra :roll:
nema potpisa

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Indiana Pacers

Post Postao/la Admir_Sa » 05 dec 2012, 14:13

dajte bulse da se igramo, da se igramo :mrgreen:
nema potpisa

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Indiana Pacers

Post Postao/la SaltCityAttack » 05 dec 2012, 15:28

samo ovas vam je ekipa sve saban do sabana ocami :)...juce slusam na radiju po prvi put covjek kaze da su neki igraci Indiane slavili kad se Rose povrijedio jer ga mrze :roll: ..koja je to 100ka.. koji god da se radovao ja mu zelim sve najgore u zivotu..da bogda obadvije noge i ruke slomio .. eno onaj vam se Granger povrijedio zui period garant se on smijao..neka neka raspadat ce se oni truhnut ce ako bog da :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Indiana Pacers

Post Postao/la lumani » 05 dec 2012, 17:01

SaltCityAttack je napisao/la:samo ovas vam je ekipa sve saban do sabana ocami :)...juce slusam na radiju po prvi put covjek kaze da su neki igraci Indiane slavili kad se Rose povrijedio jer ga mrze :roll: ..koja je to 100ka.. koji god da se radovao ja mu zelim sve najgore u zivotu..da bogda obadvije noge i ruke slomio .. eno onaj vam se Granger povrijedio zui period garant se on smijao..neka neka raspadat ce se oni truhnut ce ako bog da :)

Rivali su to iz 90 ih.Uskoro ces govoriti da uzlaze u duel sa Derickom da ga povrijede.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Indiana Pacers

Post Postao/la SaltCityAttack » 05 dec 2012, 19:31

pa ako su se smijali i slavili onda znas sta misle pojedini.. u ostlaom ne govorim ja govori ESPN radio juce ..nisam ja ni znao ovo do juce slusam u autu dok sam vozio..pa care kad popizdio nisam..kakav ba rivalitet biti hinja od covjeka smijati se nekome sto je dozivjeo takvu povredu..ja kazem svakom dobrom momku puno srece, a svakom onom ko se posmijava dace bog i gore, a Granger je vec van stroja par mjeseci evo bice da se podsmijavao
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Indiana Pacers

Post Postao/la adriano_leite » 05 dec 2012, 20:07

SaltCityAttack je napisao/la:pa ako su se smijali i slavili onda znas sta misle pojedini.. u ostlaom ne govorim ja govori ESPN radio juce ..nisam ja ni znao ovo do juce slusam u autu dok sam vozio..pa care kad popizdio nisam..kakav ba rivalitet biti hinja od covjeka smijati se nekome sto je dozivjeo takvu povredu..ja kazem svakom dobrom momku puno srece, a svakom onom ko se posmijava dace bog i gore, a Granger je vec van stroja par mjeseci evo bice da se podsmijavao
Ma pusti, lumani voli da kaprici i ide uz dlaku. Ne znam je li se kada s nekim slozio na forumu, vazda ima drugacije misljenje od ostalih :D . Onaj ko se podsmijava tudjoj muci, itekako ce ga zadesiti zlo, ako ne i gore.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.