NBA chat/svastara/prepucavanja

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la KK_Bosna » 17 nov 2017, 12:41

Kawhi 7. sa 3,4 dobre sezone :tokralju:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la NEZALAGANJE » 17 nov 2017, 12:53

KK_Bosna je napisao/la:Kawhi 7. sa 3,4 dobre sezone :tokralju:
Sa sampionskom titulom,najmladjim MVP naslovom u historiji finala nakon Magica i Duncana,2 puta DPOY (jedini uz Jordana i Hakeema koji to imaju uz FMVP),2xAll star i All NBA,2 NBA finala i 4x WCF,te najbolji INDIVIDUALNI wining % u historiji lige...Tesko je naci puno boljih SFova sa ovakvim rezimeom za cijelu karijeru,a kamo li 6 sezona.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Monolog » 17 nov 2017, 12:59

NEZALAGANJE je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:Kawhi 7. sa 3,4 dobre sezone :tokralju:
Sa sampionskom titulom,najmladjim MVP naslovom u historiji finala nakon Magica i Duncana,2 puta DPOY (jedini uz Jordana i Hakeema koji to imaju uz FMVP),2xAll star i All NBA,2 NBA finala i 4x WCF,te najbolji INDIVIDUALNI wining % u historiji lige...Tesko je naci puno boljih SFova sa ovakvim rezimeom.
Sve pet, ali po meni, opet ne zaslužuje biti na sedmom mjestu. Negdje oko desetog mjesta, ako mene pitaš. Naravno, sve su prilike da će napredovati na ovoj listi, ali u ovom trenutku naprosto ne zaslužuje biti na tom, ako mene pitate, visokom sedmom mjestu.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la NEZALAGANJE » 17 nov 2017, 13:00

Sve ok,postujem i to.Volio bih vidjeti argumente za 9 boljih,ako nije problem,pa da usaglasimo misljenja!?

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Kawhi » 17 nov 2017, 13:02

Osmi je kodmene i kod @BBa.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la KK_Bosna » 17 nov 2017, 13:02

Ne moze trenutno biti bolji od piercea jednog ni u snovima... kad zavrsi karijeru mozda i hoce, ali trenutno je smijesno govoriti o tome... pa covjek je odigrao 3,4 ozbiljne sezone do sada...
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la NEZALAGANJE » 17 nov 2017, 13:06

KK_Bosna je napisao/la:Ne moze trenutno biti bolji od piercea jednog ni u snovima... kad zavrsi karijeru mozda i hoce, ali trenutno je smijesno govoriti o tome... pa covjek je odigrao 3,4 ozbiljne sezone do sada...
Slazem se sa ovim...Eto 8.Imamo li jos nekog?

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Monolog » 17 nov 2017, 13:09

Evo neka moja lista:
1. James
2. Bird
3. Erving
4. Durant
5. Pippen
6. Havlicek
7. Baylor
8. Pierce
9. Nique
10. Worthy & Kawhi
12. Rick Barry
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Kawhi » 17 nov 2017, 13:11

Zasto svi Duranta stavljaju tako visoko?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la NEZALAGANJE » 17 nov 2017, 13:22

Ne bih se slozio da je Nique ispred Kawhia.Taj covjek osim vise All star nastupa(zbog vise sezona jelte) i scoring brojeva nema nista drugo za ponuditi u odnosu na Kawhia i ove druge koje si stavio ispred njega.

@Kawhi Durant ima titulu,oba MVP naslova,te dovoljno All star i All league selekcija da bi bio tu gdje jeste.Bukvalno ima cijeli "paket" koji mnogi na listi nemaju.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la BernardBarnjak » 17 nov 2017, 13:45

Kawhi je napisao/la:Osmi je kodmene i kod @BBa.

Tako je, kolega.
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Lillard » 17 nov 2017, 14:37

Kawhi je napisao/la:Zasto svi Duranta stavljaju tako visoko?
Ne znam, možda zato što je jedan od najboljih scorera kojega je ova igra vidjela
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Kawhi » 17 nov 2017, 14:56

NEZALAGANJE je napisao/la: @Kawhi Durant ima titulu,oba MVP naslova,te dovoljno All star i All league selekcija da bi bio tu gdje jeste.Bukvalno ima cijeli "paket" koji mnogi na listi nemaju.
Njegova titula i MVP finala nemaju nikakvu vrijednost. Bukvalno svaki s ove liste bi isto uradio s ovom ekipom Dubsa.
Lillard je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Zasto svi Duranta stavljaju tako visoko?
Ne znam, možda zato što je jedan od najboljih scorera kojega je ova igra vidjela

Diskutabilno. Opet nikako ne moze u top 5 na svojoj poziciji.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Jeftha » 17 nov 2017, 15:03

Da li bi svaki sa ove liste, osim Jamesa i Birda, 4 puta bio najbolji scorer lige?

Durant iza Pippena zasad.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la KK_Bosna » 17 nov 2017, 15:30

lebron
bird
erving
pippen
durant
baylor
havlicek

to je neupitno bolje od kawhija... dakle sigurno nije medju 7 najboljih... kawhi moze u rang sljedecih igraca i da se tamo "lakta" za nekih top 10-12

pierce
wilkins
worthy
barry

svi su ovi navedeni trenutno bolji od kawhija, vidjet cemo sta ce jos leonard uraditi do kraja karijere... mozda se i ugura u top5, ko zna...
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Kawhi » 17 nov 2017, 15:40

Baylor i Havlicek su sigurno iznad Duranta. I to nije ni blizu. Kawhi je tu negdje s Pierceom, Worthyem i Wilkinsom, ali je sigurno ispred Barrya.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

JakMani
Postovi: 324
Pridružen/a: 13 avg 2017, 01:10
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la JakMani » 17 nov 2017, 16:11

Durant je trece najbolje krilo svih vremena vec sada,iza Jamesa i Birda,ne budite smijesni.Volim i ja Pippena,ali Pippen > Durant je BLASFEMIJA ! Durant je najkompletniji strijelac u NBA historiji, krilo sa centarskom visinom,bekovskim hendlom i rukom Novickog ! Trpao sa Westbrookom,trpao sam,trpa i sad u GSW kao da igra tu vec deceniju.Preuzeo tim u sezoni od Curry-a. Znam da ima onih koji misle da je ovo Curry-ev tim jos uvijek,ali sva sreca pa su u tihoj manjini.Duranta i ja ne gotivim vise kao prije zbog supackog prelaska,ali to ne moze umanjiti njegovu kosarkasku velicinu. Durant ce takodje zaprijetiti Kareemovom rekordu ako ne bude povreda. O cemu mi pricamo ovdje !?

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Svaštara

Post Postao/la filip13 » 17 nov 2017, 16:39

james
bird
erving
durant
baylor
pippen
barry
havlicek
pierce
wilkins

Avatar
Duranti
Postovi: 55
Pridružen/a: 16 nov 2017, 00:21
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Duranti » 17 nov 2017, 16:49

JakMani je napisao/la:Durant je trece najbolje krilo svih vremena vec sada,iza Jamesa i Birda,ne budite smijesni.Volim i ja Pippena,ali Pippen > Durant je BLASFEMIJA ! Durant je najkompletniji strijelac u NBA historiji, krilo sa centarskom visinom,bekovskim hendlom i rukom Novickog ! Trpao sa Westbrookom,trpao sam,trpa i sad u GSW kao da igra tu vec deceniju.Preuzeo tim u sezoni od Curry-a. Znam da ima onih koji misle da je ovo Curry-ev tim jos uvijek,ali sva sreca pa su u tihoj manjini.Duranta i ja ne gotivim vise kao prije zbog supackog prelaska,ali to ne moze umanjiti njegovu kosarkasku velicinu. Durant ce takodje zaprijetiti Kareemovom rekordu ako ne bude povreda. O cemu mi pricamo ovdje !?
slika

I ja ga respektiram,ali sam je priznao ovo.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Kawhi » 17 nov 2017, 16:50

JakMani je napisao/la:Durant je trece najbolje krilo svih vremena vec sada,iza Jamesa i Birda,ne budite smijesni.Volim i ja Pippena,ali Pippen > Durant je BLASFEMIJA ! Durant je najkompletniji strijelac u NBA historiji, krilo sa centarskom visinom,bekovskim hendlom i rukom Novickog ! Trpao sa Westbrookom,trpao sam,trpa i sad u GSW kao da igra tu vec deceniju.Preuzeo tim u sezoni od Curry-a. Znam da ima onih koji misle da je ovo Curry-ev tim jos uvijek,ali sva sreca pa su u tihoj manjini.Duranta i ja ne gotivim vise kao prije zbog supackog prelaska,ali to ne moze umanjiti njegovu kosarkasku velicinu. Durant ce takodje zaprijetiti Kareemovom rekordu ako ne bude povreda. O cemu mi pricamo ovdje !?
slika
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.