NBA chat/svastara/prepucavanja

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
andro234
Postovi: 3291
Pridružen/a: 10 okt 2012, 12:53
Lokacija: Mrkodol/Split
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la andro234 » 23 maj 2017, 16:52

PaskalHens je napisao/la:Ne shvatam, prosvijetli me?
Zato sto istom logikom mogu ja postaviti ovo i reci


Ali strucnjak Paskal zna bolje :kafa:

To sto je netko profesionalan sportski novinar ili bivsi profesionalan igrac i vrti se svaki dan oa TV ne znaci da je njegova rjec sveta i da je uvijek u pravu, pogotovo jer se i oni medusobno u puno toga ne slazu.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Clutch » 23 maj 2017, 17:04

Postavi covjek hladno Stephen A. Smitha kao relevantno misljenje :rol: :tokralju:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 maj 2017, 17:07

Clutch je napisao/la:Postavi covjek hladno Stephen A. Smitha kao relevantno misljenje :rol: :tokralju:
Stephen A. mozda vrlo cesto prica nebuloze,ali niko ne moze sporiti njegovo znanje.Covjek zna kosarku,pravi je insajder,povezan je s brojnim igracima i sto je jos vaznije igraci u ligi ga POSTUJU.Da svi smatraju da je cirkusant,vjeruj mi da se ne bi trzali da nesto demantuju kad ih on prozove.Nebitni ljudi se ne demantuju.

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Lillard » 23 maj 2017, 17:11

I memni smiješno što ljudi vole ismijavat novinare koje rade taj posao 20-30 godina. Ne mora biti u svemu u pravu, ali reći da čovjek ne zna košarku radi toga što voli lajat je niđe veze.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 maj 2017, 17:18

Lillard je napisao/la:I memni smiješno što ljudi vole ismijavat novinare koje rade taj posao 20-30 godina. Ne mora biti u svemu u pravu, ali reći da čovjek ne zna košarku radi toga što voli lajat je niđe veze.
Upravo to.Dio njegovog posla je da laje i pravi sou,ali itekako moze biti kredibilan kad vidis da govori u ozbiljnom tonu.Ja ga respektujem,pa nek se forum slobodno smije.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Clutch » 23 maj 2017, 17:28

Lajavac čijih 99% izjava su izrečene samo da privuku pažnju. Nisam napisao da nije dobar novinar, poštuje ga se jer jeste i jer zna prodati NBA kao produkt, međutim relevantno košarkaško mišljenje svakako nije.

Kako to izgleda kad se krene o košarci.

Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Donnie Darko » 23 maj 2017, 17:37

Ne smije mu se samo forum, smiju mu se milioni ljudi sirom svijeta. Covjek je bio meme prije nego je taj termin i postojao, i on i Skip.

Razumijem ja da oni jako cesto namjerno prave show, ali ako ces se koristiti slicnim strategijama da povecas gledanost, moras biti spreman na posljedice. Glumi klauna, masa ljudi ce te tretirati kao takvog, sasvim jednostavno.

Naravno da nisu neznalice, i da imaju znanje o kosarci, ali ne moze se njegovo misljenje, kao ni bilo kojeg drugog analiticara ili igraca, bivseg ili sadasnjeg, uzeti kao cinjenica u dokazivanju nekih svojih tvrdnji. Vjerujem da kada bi iskombinovali misljenja svih navedenih, da ni jedna moguca tvrdnja ne bi bila pogresna. Osim onih koje idu u krajnost, tipa random starter najbolji igrac lige i slicno.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 maj 2017, 17:43

Ja ipak mislim da je i relevantan.
Zasto?
Zato sto bezvezne emisije nemaju veliku gledanost,bezveznim novinarima i cirkusantima ne gostuju najbitniji ljudi i igraci u NBAu i i lajavcima se ne upucuju demanti,niti im se pridaje paznja.Kad Stephen A. iznese svoje misljenje o kosarci,ono itekako ima uticaja na one u i oko NBAa.To je fakt.
@Donnie Meme ima i Jordan,smijemo se i njemu,ali njegov rad?E to se postuje.
Usput,nikada ne treba uzimati tudje misljenje zdravo za gotovo,ali itekako ima tezinu kad isto ili slicno misli i osoba koja je ili igrala taj sport ili je u bliskom dodiru sa svim desavanjima.


Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Donnie Darko » 23 maj 2017, 17:54

Jordan nije meme, njegova jedna slika ili gif jeste. Stephen A. je meme zbog svojih misljenja i dramaticnih ispada, tacnije njegova cjelokupna tv persona je meme. Sta je trazio, to je i dobio.

Naravno da njegovo misljenje ima tezinu, misljenje svakoga ko ima medijsku paznju kao on ima tezinu. Sad, koliko ko cijeni i respektuje njegovo misljenje, to je stvar pojedinca, ja sam licno prilicno neutralan, nekad se slozim sa njim, nekad ne, ali sigurno ga ne mogu uzimati 100% ozbiljno, kada u obzir uzmem njegovu historiju. Duga je lista analiticara i sl. cije misljenje trazim prije njega.

Avatar
Brokula
Postovi: 30914
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Brokula » 23 maj 2017, 17:55

NEZALAGANJE je napisao/la:Ja ipak mislim da je i relevantan.
Zasto?
Zato sto bezvezne emisije nemaju veliku gledanost,bezveznim novinarima i cirkusantima ne gostuju najbitniji ljudi i igraci u NBAu i i lajavcima se ne upucuju demanti,niti im se pridaje paznja.Kad Stephen A. iznese svoje misljenje o kosarci,ono itekako ima uticaja na one u i oko NBAa.To je fakt.
@Donnie Meme ima i Jordan,smijemo se i njemu,ali njegov rad?E to se postuje.
Usput,nikada ne treba uzimati tudje misljenje zdravo za gotovo,ali itekako ima tezinu kad isto ili slicno misli i osoba koja je ili igrala taj sport ili je u bliskom dodiru sa svim desavanjima.
Marketing, jesi kad čuo za to. Marketing je jači od proizvoda i mora biti. Novinari koji pričaju objektivno i smireno nisu zanimljivi javnosti, i to je to
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Clutch » 23 maj 2017, 17:55

NEZALAGANJE je napisao/la:Ja ipak mislim da je i relevantan.
Zasto?
Zato sto bezvezne emisije nemaju veliku gledanost,bezveznim novinarima i cirkusantima ne gostuju najbitniji ljudi i igraci u NBAu i i lajavcima se ne upucuju demanti,niti im se pridaje paznja.Kad Stephen A. iznese svoje misljenje o kosarci,ono itekako ima uticaja na one u i oko NBAa.To je fakt.
@Donnie Meme ima i Jordan,smijemo se i njemu,ali njegov rad?E to se postuje.
Usput,nikada ne treba uzimati tudje misljenje zdravo za gotovo,ali itekako ima tezinu kad isto ili slicno misli i osoba koja je ili igrala taj sport ili je u bliskom dodiru sa svim desavanjima.
Relevantan je on, ali ne zbog poznavanja kosarkaske igre. Ti mi pronadji jedan primjer gdje se on detaljno dotice i argumentovano analizira igru i ja cu priznati da si upravu i da se covjek apsolutno razumije u kosarku. Ali to neces naci jer niti je strucnjak tog tipa niti je to njegov posao.
Donnie Darko je napisao/la: Razumijem ja da oni jako cesto namjerno prave show, ali ako ces se koristiti slicnim strategijama da povecas gledanost, moras biti spreman na posljedice.
Tacno tako.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la BernardBarnjak » 23 maj 2017, 18:07

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 maj 2017, 20:16

@Donnie Ja nicije misljenje ne uzimam 100%,pa da je i Jordanovo,kad je kosarka u pitanju.Imam svoju glavu.Samo kazem da covjek zna znanje i to je to,a cim neko to ima,te je blizak toliko NBAu,relevantan je.To je fakt.

@Clutch


Evo je analiza,a da nije nikakav sou,niti marketing samo,kako @Brokula kaze.

Avatar
branimir85
Postovi: 14869
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la branimir85 » 23 maj 2017, 20:25

i jeli Manu odigrao svoju posljednju tekmu :!: avangarda bio i ostao :salut: :salut:
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la PaskalHens » 23 maj 2017, 20:59

:silent:
Clutch je napisao/la:Postavi covjek hladno Stephen A. Smitha kao relevantno misljenje :rol: :tokralju:
A no ću tvoje mišljenje uzimati kao relevantno.

Kad se već praviš pametan, otvori klip pa pogledaj. Ne kaže on, nego Barkley, a on dijeli njegovo mišljenje.
Viva la France, as they say in Rome.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Clutch » 23 maj 2017, 22:06

NEZALAGANJE je napisao/la:@Clutch


Evo je analiza,a da nije nikakav sou,niti marketing samo,kako @Brokula kaze.
Odlicno, ustanovili smo da covjek u rijetkim trenucima umije ozbiljno pricati.

Ako je to vrh njegovih kosarkaskih analiza onda si upravo dokazao moju poentu.
PaskalHens je napisao/la:
Clutch je napisao/la:Postavi covjek hladno Stephen A. Smitha kao relevantno misljenje :rol: :tokralju:
A no ću tvoje mišljenje uzimati kao relevantno.

Kad se već praviš pametan, otvori klip pa pogledaj. Ne kaže on, nego Barkley, a on dijeli njegovo mišljenje.
Barkleyu je i Klay Thompson bolji od Duranta, Currya i Kawhija. Vidi se da mu idu ta rangiranja od ruke. :salut:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Quinlan » 23 maj 2017, 22:37

Davno sam ja rekao da nezalaganje je ovaj Niger ludi :D bara bara :rol:

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Molders » 23 maj 2017, 23:28

branimir85 je napisao/la:i jeli Manu odigrao svoju posljednju tekmu :!: avangarda bio i ostao :salut: :salut:
Nakon meča je rekao da će uskoro odlučiti da li će igrati naredne sezone, tako da je sve otvoreno ;).

filip13
Postovi: 38010
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Svaštara

Post Postao/la filip13 » 24 maj 2017, 19:54


Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.