NBA chat/svastara/prepucavanja

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

JakMani
Postovi: 324
Pridružen/a: 13 avg 2017, 01:10
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la JakMani » 17 nov 2017, 16:57

Naravno da ce to reci,Steph je ipak tu "domaci",svako ko ima oci zna ko je babo u warriorsima. Bez ljutnje. I ako cemo iskreno,PRAVI LEADER WARRIORSA JE GREEN. Steph i leadership :lol: :lol:

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la KK_Bosna » 17 nov 2017, 17:01

Kawhi je napisao/la:Baylor i Havlicek su sigurno iznad Duranta. I to nije ni blizu. Kawhi je tu negdje s Pierceom, Worthyem i Wilkinsom, ali je sigurno ispred Barrya.
ma nisam ih redao od 1 do 7, samo sam nabrojao 7 boljih od kawhija... i ove ostale da su u diskusiji sa kawhijem...

e vidis, mnogi strucnjaci barryja stavljaju u top 10 bez premca (espn recimo)
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Duranti
Postovi: 55
Pridružen/a: 16 nov 2017, 00:21
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Duranti » 17 nov 2017, 17:03

JakMani je napisao/la:Naravno da ce to reci,Steph je ipak tu "domaci",svako ko ima oci zna ko je babo u warriorsima. Bez ljutnje. I ako cemo iskreno,PRAVI LEADER WARRIORSA JE GREEN. Steph i leadership :lol: :lol:
Ne može Green biti leader, masu puta svojim glupostima i isključenjima ostavlja tim na cjedilu.

JakMani
Postovi: 324
Pridružen/a: 13 avg 2017, 01:10
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la JakMani » 17 nov 2017, 17:04

Mozda se nisam dobro izrazio,ne mislim da je Durant postao neki lider Warriorsa,nego da je jasno najbolji igrac. Ljudi su pricali da ce on biti kao neki sidekick Stephu,na to sam mislio. Da ne bude zabune. Durant nije bio lider ni u OKC-u.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Monolog » 17 nov 2017, 17:04

Hoće li se Giannis moći ugurati u 7-8 najboljih krila kad završi karijeru?
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la KK_Bosna » 17 nov 2017, 17:05

Monolog je napisao/la:Hoće li se Giannis moći ugurati u 7-8 najboljih krila kad završi karijeru?
ako postane odlican suter (za sta su sanse 2%), bit ce sigurno top 3 uz lebrona i birda... ovako bi mogao biti jedan od onih "eh da je imao sut..." i zavrsiti na nekih top 20
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Kawhi » 17 nov 2017, 17:05

KK_Bosna je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Baylor i Havlicek su sigurno iznad Duranta. I to nije ni blizu. Kawhi je tu negdje s Pierceom, Worthyem i Wilkinsom, ali je sigurno ispred Barrya.
ma nisam ih redao od 1 do 7, samo sam nabrojao 7 boljih od kawhija... i ove ostale da su u diskusiji sa kawhijem...

e vidis, mnogi strucnjaci barryja stavljaju u top 10 bez premca (espn recimo)
Pick one. :rol:
JakMani je napisao/la:Naravno da ce to reci,Steph je ipak tu "domaci",svako ko ima oci zna ko je babo u warriorsima. Bez ljutnje. I ako cemo iskreno,PRAVI LEADER WARRIORSA JE GREEN. Steph i leadership :lol: :lol:
Nebitno je to. Bitno je ovo kako Kevin kaze kako nije lider. Ne vidim kako takav covjek moze biti top 5 SF. Mozda moze kad ko i Pippen osvoji 6 u ovoj ulozi.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

JakMani
Postovi: 324
Pridružen/a: 13 avg 2017, 01:10
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la JakMani » 17 nov 2017, 17:08

Svako zna da je najvokalniji igrac Warriorsa Green. Na stranu njegova glupost,po cemu je Curry to leader molim te ? A @Kawhi ja ti garantujem da bi sam Scottie Pippen stavio Duranta ispred sebe. Ne vjerujem o cemu pricamo. Pippen > Durant ?! Jel stvarno ima jos ljudi koji vjeruju u ovo na ovom forumu ? Dajte neku anketu nesto..

Avatar
Brokula
Postovi: 30533
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Brokula » 17 nov 2017, 17:09

lider warriorsa je Kerr
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la KK_Bosna » 17 nov 2017, 17:10

Kawhi je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Baylor i Havlicek su sigurno iznad Duranta. I to nije ni blizu. Kawhi je tu negdje s Pierceom, Worthyem i Wilkinsom, ali je sigurno ispred Barrya.
ma nisam ih redao od 1 do 7, samo sam nabrojao 7 boljih od kawhija... i ove ostale da su u diskusiji sa kawhijem...

e vidis, mnogi strucnjaci barryja stavljaju u top 10 bez premca (espn recimo)
Pick one. :rol:
ma znam :mrgreen: ali fakat skoro svugdje on kotira kao top 10 igrac, iako meni nema neke logike... bio je odlican igrac, ali opet... ne znam :D
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la lumani » 17 nov 2017, 17:11

Kawhi top 10 No fucking way.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Kawhi » 17 nov 2017, 17:13

JakMani je napisao/la:Svako zna da je najvokalniji igrac Warriorsa Green. Na stranu njegova glupost,po cemu je Curry to leader molim te ? A @Kawhi ja ti garantujem da bi sam Scottie Pippen stavio Duranta ispred sebe. Ne vjerujem o cemu pricamo. Pippen > Durant ?! Jel stvarno ima jos ljudi koji vjeruju u ovo na ovom forumu ? Dajte neku anketu nesto..
Pippen je budala. Stavio je i Jamesa prije Jordana. Njegove rijeci su irelevantne.
I ovaj forum je na Kevinovom wagonu tako da ce rezultato tesko biti tacni.

Curry je lider po tome sto se sve odbrane prilagodjavaju njemu i po tome sto dozvoljava Kevinu da uzima jednak broj suteva da bi se Kevin osjecao dobro.
KK_Bosna je napisao/la: ma znam :mrgreen: ali fakat skoro svugdje on kotira kao top 10 igrac, iako meni nema neke logike... bio je odlican igrac, ali opet... ne znam :D
Eto vidis, ni ti ne mislis tako.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Svaštara

Post Postao/la filip13 » 17 nov 2017, 17:14

Monolog je napisao/la:Hoće li se Giannis moći ugurati u 7-8 najboljih krila kad završi karijeru?

zavrsi li sezonu sa ovim prosjecima,i ostvari li jod 3-4 ovakve sezone komotno moze u top 6-7 najoljih na toj poziciji,iako u ovoj seoni trenuto igra 4

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la alemsa » 17 nov 2017, 17:15

Kawhi je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la: @Kawhi Durant ima titulu,oba MVP naslova,te dovoljno All star i All league selekcija da bi bio tu gdje jeste.Bukvalno ima cijeli "paket" koji mnogi na listi nemaju.
Njegova titula i MVP finala nemaju nikakvu vrijednost. Bukvalno svaki s ove liste bi isto uradio s ovom ekipom Dubsa.
Lillard je napisao/la:
Ne znam, možda zato što je jedan od najboljih scorera kojega je ova igra vidjela

Diskutabilno. Opet nikako ne moze u top 5 na svojoj poziciji.
Nebi svi bili prvi igraci tih Dubsa, prvo Pippen recimo
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Kajzer10 » 17 nov 2017, 17:15

Durant je samo skroman decko sa maximalnim respectom prema suigracu. Imas milione ljude da procijene ko je glavni igrac ekipe a to s obzirom na proslu sezonu nije pretjerano tesko.
Eto nek sad Lebron kaze kako je Kobe bolji od njega, treba jel zauvijek zavrsiti tu diskusiju.
Kawhi je napisao/la: sto dozvoljava Kevinu da uzima jednak broj suteva da bi se Kevin osjecao dobro.
Yebo te :urnebes:

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la KK_Bosna » 17 nov 2017, 17:17

Kawhi je napisao/la:ma znam :mrgreen: ali fakat skoro svugdje on kotira kao top 10 igrac, iako meni nema neke logike... bio je odlican igrac, ali opet... ne znam :D
Eto vidis, ni ti ne mislis tako.[/quote]

pa kazem da ne znam, iza top 7 do top 12 je tu negdje sa ovim nabrojanim... ne bih se smio kladiti da je bolji od, recimo, piercea, ali ni od kawhija...
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la NEZALAGANJE » 17 nov 2017, 17:17

lumani je napisao/la:Kawhi top 10 No fucking way.
7-8 igraca u historiji NBAa je ostvarenije ili su tu negdje po ostvarenjima na poziciji SFa kao Kawhi i ti kazes "no fucking way".Dakle,objektivno je on vec u top 10,a kome se ko vise dopada kao igrac je drugo pitanje.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Kawhi » 17 nov 2017, 17:20

Kajzer10 je napisao/la:Durant je samo skroman decko sa maximalnim respectom prema suigracu. Imas milione ljude da procijene ko je glavni igrac ekipe a to s obzirom na proslu sezonu nije pretjerano tesko.
Eto nek sad Lebron kaze kako je Kobe bolji od njega, treba jel zauvijek zavrsiti tu diskusiju.
Kawhi je napisao/la: sto dozvoljava Kevinu da uzima jednak broj suteva da bi se Kevin osjecao dobro.
Yebo te :urnebes:
Durant nije skroman decko sa respektom prema saigracu. Dobro je poznato kako je izvrijedjao sve iz Oklahome osim Russa.

Jedna je stvar da Bron kaze kako je Kobe bolji od njega, a druga da kaze kako nije lider ekipe.
KK_Bosna je napisao/la: pa kazem da ne znam, iza top 7 do top 12 je tu negdje sa ovim nabrojanim... ne bih se smio kladiti da je bolji od, recimo, piercea, ali ni od kawhija...
Meni je tu Pierce all the way.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Kajzer10 » 17 nov 2017, 17:27

Kawhi je napisao/la: Durant nije skroman decko sa respektom prema saigracu. Dobro je poznato kako je izvrijedjao sve iz Oklahome osim Russa.

Jedna je stvar da Bron kaze kako je Kobe bolji od njega, a druga da kaze kako nije lider ekipe.
Ocigledno jest. Sta je kad su u pitanju bivsi saigraci, ne znam. :mrgreen:
Ako je bolji, bolje igra onda je i lider. Ona druga vrsta lidera gdje je Puyol lider Barce ili Green GOlden Statea mi je manje bitna.
Moze Durant reci da je najbolji ili najgori na svijetu, ja cu upaliti utakmicu, pogledati neke stvari i uvjeriti se u suprotno. Izjave igraca su u velikoj vecini diplomatske floskule bez iceg konkretnog.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la lumani » 17 nov 2017, 17:32

Hill,Melo,....ima ih jos..Tesko da je top 15..mozda bude nekad top10

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.